REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vector TDx - a nagy sikerű Vector TD remek folytatása.
5741 6 15 Game Izé
Lundgren: Ezzel nagyon el lehet lenni.
xXxÁdámxXx: Aha!!! :D Megvan! 1bő végigvittem! Kössz!:D !!!B.Ú.É.K.!!! (mindenkinek)
mephistto: Az értéket szorozd meg 8, és az összes fekete színűt írd át, midnig úgy csináldsz, hogy o [...]
Mind a 15 komment
Az angol tehetségkutató legrosszabb énekesei egy helyen, egy időben. A királynőt tessék figyelni, ő nagyon jóképességű.
10423 3 36 Izé
Wertical: most azt mondjátok meg nekem az a zöld runás nő aki aki spárában ücsörög a színpadon...az [...]
bandee1219: Ezt a részét még csak-csak érteni, de mi van az elejével? Egyébként ez minden showműsorban [...]
bandee1219: Pöttyös Szemüvelysz, nem a legrosszabb (nem értem, ezek között mit keres), de képeznie kell m [...]
Mind a 36 komment
Újabb oldallal bővült az Izé család: a Game Izé a klikkelők klikkjének készült. :)
Klikkoljatok jól az unalmas téli estéken vagy a munkaidőt elütve, de küldhettek is játékokat, ott biztos több fog megjelenni, mint itt az Izén (ahova azért a legjobbak, legérdekesebbek természetesen bekerülnek)!

Továbbra is várjuk az ötleteket, milyen aloldalakat szeretnétek még...
12766 16 30 Izé
Lilu__cica: Ezt én akartam mondani!
Luflee: Pedig olyan szupcsi cuccocskak ezek ! Alig varom, hogy kijojjon a cuki rozsaszin hello kittys acelbe [...]
Purple: jó de 9 évesen én nem kaptam :DD nekem amúgy tetszik maga a feje :D ill maga a cica, de ami gicc [...]
Mind a 30 komment
Philipe Starck francia designer alkotta minimalista óra. A stílus kedvelői mindenféleképpen látogassák meg ezt itt.
822 1 1 Tech Izé
beton: starck nem minimalista, csak a LÉNYEGES dolgokra koncetrál. megtiszitítja a a tárgyakat a felesl [...]
Az Etchstar szokványos izékből varázsol egyedi darabokat, legyen az telefon, Ipod, cipő vagy egy Macbook.
1007 0 0 Tech Izé
Most már értem, miért mondják azt: "ami szem-szájnak ingere..." ;)
10955 4 32 Izé
izébigyó: Igen, nagyon az! :) De nem tudom, igazából miért, kéne erre vmi tudományos magyarázat!!!
bandee1219: Már láttam ilyet, van a Funpicen is. Ez olyan szemzavaró, mint azzzzzzzzzállat. OO
izébigyó: Double Vision: http://www.freakingnews.com/Double-Vision-Pictures--1762.asp
Mind a 32 komment
Mustek digitális képkeret, Ipod dokkolási lehetőséggel. 
432 0 0 Tech Izé
Nem kis buli lehetett... ;)
"Szaros seggel hokizol, oszt nézed a pornót." :D
(képünk csak illusztráció).
29359 8 38 Izé
bandee1219: én egyetértek rubigo-val,nagyon rég ismerem ezt a felvételt, szerintem is szivatás. Szerinted [...]
bandee1219: Ez baromi régi, a Gv-en hallottam, ki tudja mikor. Amúgy maunikasó, az egész.
blasi: erröl jut eszembe hogy mennyi mindent el lehet hitetni 1 másnapos 3/4 ed részt részeg embernek:D [...]
Mind a 38 komment
Red Bull Kreativitásverseny
Volt itthon is... (meg volt már sörösdobozos is).
3823 0 8 Art Izé
mekszamnojz: uuuuuuuuuuuuuu a fenti is es ez is nagyon jo! Es meg Cseburaska is ott van!!! O a kedvencem, MSN-en [...]
bandee1219: Jézus! Ezek elég keményen néznek ki, az a szék... 8O
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/03/red-bull-art-of-can.html
Mind a 8 komment
Red Bull Kreativitásverseny
Volt itthon is... (meg volt már sörösdobozos is).
4061 8 8 Izé
mekszamnojz: uuuuuuuuuuuuuu a fenti is es ez is nagyon jo! Es meg Cseburaska is ott van!!! O a kedvencem, MSN-en [...]
bandee1219: Jézus! Ezek elég keményen néznek ki, az a szék... 8O
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/03/red-bull-art-of-can.html
Mind a 8 komment
Japcsi videójáték... hogyismondjamcsak... kicsit nehéz. :D
(csodálkozunk miért idegbetegek a japánok? :)))
8167 4 39 Izé
Zé: Super Mario Nightmare-n :) De megvolt! -312 élettel! XD
fancsi: szentem kicsit fárasztó mert mindené meg kell halni
bandee1219: Hát, inkáb nem próbálom ki, elég a videó is, addig jó, míg egyben van a gépem, a billentyű [...]
Mind a 39 komment
Pennsylvania Hand Band - Under My Thumb (avagy klip a zárt osztályról? :)))
Még több videó - itt a honlapjuk is.
2354 3 16 Izé
kisduck: akkor ez nem tetszett! na igy mindenkinek megfelel?
wtf: Jobban tetszett volna, ha azt írod, hogy neked nem tetszik, de tök mindegy, majd talán felnősz e [...]
kisduck: akkor jobban tetszett volna hogy leirom azt hogy szar, vagy még több vulgáris kifejezést haszná [...]
Mind a 16 komment
Guruló faház ill. fa lakókocsi. :)
3596 0 9 Art Izé
bandee1219: Szerintem is nagyon jó, tök otthonos is, amúgy meg erdőtűzben mindegy miből van iszkolni kell. [...]
Zsolt86: Én maradok a sátornál, az legalább belefér a táskámba is :P
Maccoyi: Tudnám értékeln i;)
Mind a 9 komment
Guruló faház ill. fa lakókocsi. :)
3493 3 9 Izé
bandee1219: Szerintem is nagyon jó, tök otthonos is, amúgy meg erdőtűzben mindegy miből van iszkolni kell. [...]
Zsolt86: Én maradok a sátornál, az legalább belefér a táskámba is :P
Maccoyi: Tudnám értékeln i;)
Mind a 9 komment
A pacák egy kicsit felhúzta magát. :D
9378 1 20 Izé
Zsolt86: Attól még h megszólalt a mobilja, semmi nem jogosítja fel arra h ezt tegye. Én speciel állonv [...]
ibor90: (de) gáááz....
ocsy21: fék....
Mind a 20 komment
Karácsonyosítsd zenéid! :)

(Pl. karácsonyi szerelmesdal. ;) De kipróbáltam a biciklis Queen nóta japán verzióját, ami már önmagában hatalmas büntetés, nem hogy még így... bungle) ;)

Írjátok a kommentekbe a karácsonyított zenék linkjeit!
6181 17 63 Izé
jumeirah: Köszönöööööööööm :) Már ki is boritottam vele mindenkit :P
bandee1219: Hmmmm, milyen érdekes az avatarod...., de hol is láttam?....
bandee1219: Rajtam kívül mindenki ismeri ezt a Weeds-et? Rákeresve ez jött ki: http://www.postergeek.com/alb [...]
Mind a 63 komment
Íme az én kis karácsonyi ajándékom: White Christmas.
Ezúton kívánok mindenkinek Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet!
12545 4 49 Game Izé
tudálékos: húúúúú b****meg sokkot kaptam, de azért jhó volt :D
baa10: Jajjj XD bazz :D Durva volt :D XD köszi :D
Zsolt86: Én majd besz*rtam úgy megijedtem, köszönöm szépen (:
Mind a 49 komment
Íme az én kis karácsonyi ajándékom: White Christmas.
Ezúton kívánok mindenkinek Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet!
25026 9 50 Izé
bandee1219: Soha nem nézem meg a Gémizéket, de most megtettem, még szerencse, hogy a pingvinesnél levettem [...]
ladyann: ez volt ma a második szívrohamom...:D kegyetlen
baa10: Jajjj XD bazz :D Durva volt :D XD köszi :D
Mind a 50 komment
Írj be egy mondatot, vagy csak egy szót, és a pingvin kiírja a hóba.
12061 20 16 Izé
bandee1219: De ha gigabites net kéne hozzá + 4 magos proci + 4 GB RAM + SLI, akkor jobb lenne? Így legaláb m [...]
pappildi: Sajnos, nekem nem sikerült elküldenem.
Zsolt86: Aranyos, de nem annyira, mint a macska :DD
Mind a 16 komment
Kattintottál ma már Izé City-re? És miért nem? ;)
10090 1 69 Game Izé
Biff21: http://gibbon.myminicity.com/ Kattints Gibbon Falvára, hogy a gibbonok világuralomra törhessenek! [...]
Errtu: Örömmel értesítek mindenkit, hogy a WTC mintájára az IZÉ Inc.-nek is elkészült az ikertorny [...]
babapiskóta: hozzászólás, komment, vagy mi a neve... ?
Mind a 69 komment
Kattintottál ma már Izé City-re? És miért nem? ;)
15904 10 82 Izé
eszter55: Segítessz felépíteni a városom?
mekszamnojz: csinaltam egy varost. aki rossz lesz, odaviszem. igazi borton. semmi nincsen. csak a varostabla a ne [...]
eszter55: A város megvan,de hogy kell felépíteni?
Mind a 82 komment
Jeff Dunham - Az őrület szikrája, magyar felirattal.
A többi rész: 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10.
10533 32 62 Izé
ördög11: "átlag amerikai..."!!!!!! nem a hülye...:)
bandee1219: ......."egy átlag amerikai polgár lehet, hogy nem öolne meg egy mási átlag amerikait"......... [...]
bandee1219: Ezt már "elmagyarázták" a South Parkban is. :) Lehet benne valami, volt film valamelyik ismerette [...]
Mind a 62 komment
Ha találtál valami klassz pornó oldalt és a regisztráláshoz az e-mail címedre van szükség, akkor javaslom, hogy ezt használd. E-mail cím pár percre...
794 1 1 Tech Izé
Srobi: Ez is jo.. :D
Oroszok, ha unatkoznak... (ilyen képeket csinálnak).
13682 5 17 Izé
bandee1219: Szerintem cserélgették a ruhákat, a pinért is és igen, a gatyát is. Oo
bandee1219: Na, ez nem gyengén undorító: http://englishrussia.com/images/encounter_shock/13.jpg A Vol. visz [...]
Zsolt86: tecik LÚL :DD
Mind a 17 komment
Hát igen. Nincs is jobb egy jó hajmosásnál. ;)
18677 7 29 Izé
bungle: csicsilla küldte: Herbal Essences for Men http://www.youtube.com/watch?v=fZWKis8_EcI
bandee1219: Mmmmmmmm..................hát.................ezt m... most ...nem ...értettem.......Oo Kicsit oly [...]
bandee1219: Hát, ha ez a gyerek jár hozzá, én másmilyet fogok venni ezentúl is. De ha ennek van férfi vá [...]
Mind a 29 komment
851 1 2 Tech Izé
Srobi: Olyan paraszt soforok, akik inkabb rataposnak jol a gazpedalra ,minthogy elengedjenek szerintem ugyi [...]
Sza Sza: Kissé drága lehet............és ha jön egy nyári zivatar????:)))...........nem hicem h tropára [...]
Ez a japcsi olyat tud, hogy még egy Luflee-t... izé... lufit is kidurrant! (bocs Luf :*)
4968 0 23 Izé
bandee1219: Az a monitorból pofozós. Mindegy.
papaluige: régen volt ez már,de nem hinném!
bandee1219: papaluige! Az első videóban nem a te avatarod van?
Mind a 23 komment
Vietnámi (majdnem japán) malacizé :))
$2.50 itt.
2366 3 20 Izé
bandee1219: Aha, hát, ott az oldalon ez volt. És jó a cucc?
Jahve: Én vettem egyet. $2.50 volt, mindenféle extra költség nélkül. Már itt is van nálam. Mondjuk [...]
bandee1219: Hát, több, mint a két dodó. Ha a kosárba tettétek volna látnátok, hogy az + 17.64$. Ami visz [...]
Mind a 20 komment
A Massachusetts General Hospital BioMEMS kutató központja fejlesztette ki ezt a rendszert, aminek segítségével a vért analizálva  felismerhetőek, izolálhatóak és megszámolhatóak vérben lévő  rákos elváltozásra utaló sejtek.
672 0 0 Tech Izé
Just Say Hi! Az oldal, ahol megtudhatod, hogy pl. mennyit érne a holttested, mennyire vagy alma-ill. kávéfüggő, mennyi elektromosságot termel a tested, mennyi baktérium van a billentyűzeteden és még sok más fontos dolgot! :)
11996 16 38 Izé
ladyann: tudtátok hogy a szülinapomon 156,005 ember halt meg?????? na?? :(
bandee1219: www.webforditas.hu a te barátod. ;)
bandee1219: Vagy szednéd, csak elfelejted mindíg? ;)
Mind a 38 komment
"Jobb minőségű gyufát olcsóbban tudnak előállítani a Europe Match szegedi gyufagyárban, annak a találmánynak köszönhetően, melyet a cég szakemberei a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) kutatóival közösen dolgoztak ki - közölte Klaus Bruns, a vállalkozás ügyvezető igazgatója csütörtökön a csongrádi megyeszékhelyen."

via techszeri
1468 1 0 Tech Izé
Egyre inkább érződik a karácsonyi közelség, lassulnak a hírportálok, bealszanak a gadget gyártók. némelyik álmában csenget egy kicsit, és kiad egy napelemes LEDes karácsonyfa izzót.
595 1 0 Tech Izé
Ipari pc, ipari munkásoknak.
824 1 0 Tech Izé
Jacko, az igazi Thriller!
8630 1 29 Izé
süti: 3-D-s bocs xD
süti: jha néhány testrészéhez +-D-s szemüveg kell xD
süti: ezen nagyot szakattam xD ez a megfogalmazás.Apám.Aranyérem. xD
Mind a 29 komment
A képen látható  nanozsinórok segítségével a Stanford professzorai kifejlesztettek egy megolast ami akár a jelenleginél tízszer nagyobb élettartamot biztosít a lithium-ion elemeknek.
496 1 0 Tech Izé
Igazi retrogeek ajándék lehet ez a Space Invaders mintás sál. Az eredeti írásmódja amúgy ez: スペースインベーダー . ,
572 1 0 Tech Izé
10 pontos talajgyakorlat.
12338 4 14 Izé
bandee1219: Ezt még volt osztályfőnököm mutatta, hát nem gyenge a sztori. :)
bungle: Ezet a kérdések szerintem már megválaszolatlanok maradnak... Talán jobb is. :D
Purple: ez mennyire beteg :DDDD "kitette szellőzni" nem elég, hogy összetörte magát, és beperelték k [...]
Mind a 14 komment
Blast-O-Matic
10 izé-bizét kell megfelelően eltalálnod ahhoz, hogy minél messzebre tudd lőni a golyód! ;)
6862 1 28 Game Izé
Geri: 143500 a teteje, annál több nem ment!!!Minden tökéletesen eltalálva!!!
Zsolt86: Szintén 135315 a best. Jó kis game (:
Beni0503: Az ÚJ REKORDOM 143500
Mind a 28 komment
Blast-O-Matic
10 izé-bizét kell megfelelően eltalálnod ahhoz, hogy minél messzebre tudd lőni a golyód! ;)
9654 4 28 Izé
Geri: 143500 a teteje, annál több nem ment!!!Minden tökéletesen eltalálva!!!
Zsolt86: Szintén 135315 a best. Jó kis game (:
Beni0503: Az ÚJ REKORDOM 143500
Mind a 28 komment
Star Wars Gangsta Rap
Valamint itt a második rész is felirattal! :)
4435 9 10 Izé
Zsolt86: hehe:D
bandee1219: Nem rossz a második sem.
bandee1219: Yo! Vát du ju szinksz from hipháp kultyúr? XD
Mind a 10 komment
Régebbi postok...