REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
2050-re kitilthatják a benzin- és dízelmotorokat a városokból
1302 0 0 Autó Izé
Mosómaci kiszabadítása ebből az embertelen fertőből...

+ egy jóleső fürdés. :)
4531 0 6 Izé
bolagraphy: http://www.youtube.com/watch?v=ejhhoMhMz1E&feature=related ez az ehhez tartozo video idorendi sorr [...]
O\'neil: Nos, ez az a hely, ahol a hidden object játékok és a (nem is olyan Virtual) Reality összekapcsol [...]
TopSickRat: De jo helyen lakhatsz.
Mind a 6 komment
Makacs szennyeződés felszedő japán csodalapát.

YouTube komment: "Does is work for radioactive materials?"
8620 3 24 Izé
Mr.T.: http://youtu.be/iazR-FuaEZc
lb7: Őőőő. Azt hiszem ez kicsit több infó volt a kelleténél...:P
Mr.T.: Jaja igazad van. Vannak ilyen emberek. Egyik ismim akkorát szart, hogy sajnálta lehúzni. Aztán m [...]
Mind a 24 komment
Komolyan vette Joe Cocker számát... ;)
3538 0 11 Izé
7sleeper: egyébként a buzizi a ragasztót tudja használni, de az ollót nem? szerintem a bbc3-nak kellett e [...]
DarthSith: Khm....én jártam ebben a kórházban, amikor Bradfordban laktam....Kár, hogy nem voltam ott mikor [...]
7sleeper: stop the hat-e vagy stomp the hat
Mind a 11 komment
Mennyibe kerül egy korsó sör a világ különböző tájain?

Kommentbe pedig jöhetnek a kedvenc sörök. :)
7738 2 47 Izé
syl: a judast a fostersel, stellaval egy lapon emliteni is bun! :)
Theo!: Kedvenc a Foster's, a Judas, és nyári melegben a csapolt Stella. Szórakozóhelyeken pedig ha ninc [...]
BArki: Kapsreiter- csatos üvegben
Mind a 47 komment
Nem ülsz hajra? Dehogynem! Hajmeresztő
708 0 2 Pink Izé
Kathy: http://2.bp.blogspot.com/_VJGgKYl1e7g/SPFIUTvdyNI/AAAAAAAAAMA/4yF9uLXyyEE/s400/cousin_it01thumb.jpg [...]
Purple: há' fujj
Satyricon: "Altatódal" :)
4335 3 6 Izé
Nas: :D Miért érzem úgy, hogy szoktatva van hozzá...? (Már kiskorában addiktívvé teszik...)
pateszmk: Nekem konkrétan ez jutott eszembe:http://www.youtube.com/watch?v=EK0UYyfjhPo
Soul_Deprived: Satyricon - K.I.N.G. neha engem is lenyugtat :)
Mind a 6 komment
A chilei Valparaisóban már tíz éve rendezik meg a Valparaíso Cerro Abajo kupát. Ami különlegessé teszi ezt a downhill kerékpárversenyt, az a helyszín, hiszen a verseny a város útjain és járdáin zajlik.
1517 2 1 Sport Izé
HoPpY: Ilyeneket bezzeg nem adnak a Sportcsatornákon!!! Csak azt a hülye focit...
Nem tudom mi lehet rosszabb: ha elkap az ellenség, vagy ha megmenekülök egy ilyen készlettel a seggemben.

Néhány múzeumi darab a CIA cuccaiból.
9105 1 10 Izé
7sleeper: pedig kénytelen leszel ;-)
lb7: De én nem akarom eldugni... o.O
.::JunKieEQ::.: Kb 1 hónap múlva nálam lesz kapható... (még készül a webshop)
Mind a 10 komment
Homeopátia szerek: Értéktelen kotyvalékok?
459 0 2 Pink Izé
nagydee: nem mintha különösebben védeném a homeopátiát, de most komolyan, ez volt a legjobb, amit tal [...]
Purple: igen
68 dominó technika. Lehet kreatívkodni. :)
6776 9 10 Izé
Mr.T.: Lali4 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=ezW0Y9yWLy0 Szöveg: Nemrég Mr. T. küldött egy [...]
Nusihusi: Nagyon tetszenek az ilyen videók. Egyik kedvenc műsorom a Domino Day:)
Mr.T.: Mondom a címet. ;)
Mind a 10 komment
Kutyamama fogadott örökbe párduc és farkas kölyköt. :)
3563 0 2 Izé
Nusihusi: Hihetetlen édesek a kölykök, főleg a fekete párduc^^
lb7: Mindkét kölyök KELL!
Hiánypótló izébizé idegbeteg háziasszonyoknak. ;)
2759 1 6 Izé
Nas: 2 in 1: önvédelmi tanfolyam és ebédfőzés. Rájöttek a designerek, hogy mire gondol a legtöbb [...]
CRaPtRaSH: http://www.thinkgeek.com/images/products/frontsquare/c821_knuckle_duster_corkscrew.jpg és ezzel ny [...]
lb7: Inkább ebből: http://www.prezziesplus.co.uk/user/products/lg-taste-explosion.jpg :D
Mind a 6 komment
A mai tippelős post: vajon milyen produkcióra készül a fiatalember a tamponokkal? :)
9752 1 48 Izé
bungle: A vodka tampon a legújabb divat a tinik körében... www.thelocal.de/society/20110330-34051.html
revans: Hát ez gyönyörű volt.Mondjuk engem jobban zavar,hogy a szeme olyan színű mint a pólója .
roland43: hát, ez nem kunszt... még ha véres lenne, azt mondom ok :D
Mind a 48 komment
A legjobb kampányok: ez szívás!
1378 0 0 Pink Izé
A Föld Órája

Előtte - utána képek.
10082 0 61 Izé
Cableguy: mitől számit ha valami 110v os? A teljesítmény számít: 220V 10A = 2200W 110V 20A = 2200W a mü [...]
7sleeper: a feleslegest lekapcsoltatnám én is. de örökre. ami viszont nem az; az menjen (ha kell). ha utó [...]
Findzs: én este 10 után mindig lekapcsoltatnám a felesleges közvilágítást mint ahogy a képeken, mert [...]
Mind a 61 komment
Hello Kitty ház: csak bérlésre!
1184 0 18 Pink Izé
Nas: Nem, de ezt nem lehetett már kihagyni. :) (Ez a trollfej rajz könyörög a zsírkrétáért...)
Purple: :DDDDDDDDDDDDDDD így képzelsz el? :DD
Nas: Mennyit számít a smink. :D
Mind a 18 komment
Ebből a labirintusból biztos nem szeretnél hamar szabadulni
1029 0 1 Pink Izé
Grimmgirl: kivéve ha már akkor is pisilnem kellett mikor kezdtem eltévedni!
Vakvezető kutya vezeti a megvakult vakvezető kutyát (és gazdáját).

Magyar cikk.
3143 0 3 Izé
7sleeper: vak kutya? akkor a többi érzéke élesebb lesz.. hehhe. szaglás, valamint felturbózott lábhág [...]
BladeBoris: Ez kb mint Moronail en egy Xzibites poén. Yo Dawg I heard you like dogs, so we gave a dog for your [...]
Equem: imádom a labradorokat
Egy multifunkciós ezermester "belezőblogja" mindenféle kütyüvel, képekkel és az alábbihoz hasonló leírásokkal. :)

"Nekem például volt Tesla lemezjátszóm, ami fém dobozban volt. Ez a példány fa dobozban van. Volt fa utánzatú műanyag dobozos. De volt doboz keménypapírból műbőrrel borítva. A közös bennük ez a címke, ami arról szól, hogy ne piszkáljak bele a dobozba, mert pofán leszek vágva!"
12449 16 15 Izé
kiszely: Én is nagyon csípem az írásait...nem is tudom hogy futottam bele pár éve, de azóta bent van a [...]
Tooni: "Ez a "hold" gomb. Megnyomtam. Kimentem az erkélyre. Megnéztem a holdat. Semmi változás. Nem ér [...]
he: "Az óra egy nagyon precíz finommechanikai szerkezet. Ezért az oroszok a számlapot egy görbe sz [...]
Mind a 15 komment
Zinedine Zidane akcióban. ;)

(Szegény kapus. :D)
2165 0 0 Sport Izé
Choochoo Puzzles
4513 2 0 Game Izé
A tálibok különleges egysége speciális feladatokra. ;)
5881 0 22 Izé
Beetom: Hát a 13 aradi vértanú ritkán vert nőket meg nem igen zártak be iskolákat. Valamint nem is vo [...]
spytech: A kép honnan van??
Nyenyecgibbonszőr: konkrétabban?
Mind a 22 komment
Szexelni könnyű, de beszélni róla? Mi köze a nemiségnek a szavakhoz? Nagyon is sok.
1167 0 2 Pink Izé
Grimmgirl: nemtom hogy a patikapédiát vagy a kamaszpanaszt tiltanám be hamarabb.!
zeiksz: Három sort tudtam csak elolvasni belőle..
Szegény kutyának gyorsan elment a kedve a játéktól. :D
10822 1 10 Izé
tremor: néha én is elfelejtek pár dolgot de ez súlyos XD
Mr.T.: "...a fiatal élőlények kizárólag futva vagy ugrálva tudnak közlekedni..." Ezt cáfolnám. :D [...]
Mr.T.: "Pattognak, mint kecskeszar a deszkán." :D Pont ide illik. :D
Mind a 10 komment
Hát ez "nagyon kígyó". ;)
10352 1 21 Izé
Mr.T.: http://pics.coldline.hu/pics/242585-20110527-TYOUtO.jpg :DD
Nas: Na, akkor felelevenítem az idézettet is: Királyfi vadászni indul, az erdőbe menet összetalál [...]
Mr.T.: Az lehet. Egy férfi odamegy a fagyiját nyaló nőhöz. - Kisasszony, semmiképpen sem szeretném, [...]
Mind a 21 komment
Fényszőrpárna cirka 34 ezer Ft-ért. Talán annyi haszna van, hogy a fényevők jóllakottan ébrednek reggel. Szerintetek van más is? Jöhet kommentbe! :)
3946 1 11 Izé
7sleeper: tépj magadnak
gurbli: Fanszőrpárna nincs?
cila: Tetszik, de mielőtt döntenék, megvárom a jövőévi "Fukushima Light" japán kollekciót. Szinte [...]
Mind a 11 komment
Egzotikus farm
11913 2 7 Izé
Csolt: ...mert valamelyik Izé.hu szerkesztő készítette? :D
CrazyLime: Miért is kell ennek a reklám? :o
csaty: Hát nem reggelek, csak ,hogy játszhassak a lófasz farmos játékonn.........
Mind a 7 komment
Bam-bam-bam-bam-bam!!!!!!
7582 1 12 Izé
Nas: A homlokán keresztül? O.o (Amúgy borzalmas. Mintha epilepsziás rohama lenne.)
termi-nator: nem tudom mi ebben a furcsa... egy pasi orgazmushoz juttatta a kézrátétellel erre én is képes [...]
Nusihusi: Már megint 1 őrjöngő csaj:D Szerintem jól bepiált előtte:D
Mind a 12 komment
Csak kinyomtatom a kerékpárom és indulok is... :D

Magyar cikk: A világ első nyomtatott és működő kerékpárja
7221 3 2 Izé
bungle: 3D nyomtatóval a hajléktalan rákok megsegítésére... :D www.architizer.com/en_us/blog/dyn/32381 [...]
scripter: utáljatok érte de szerintem ez gyalázatosan pocsékan néz ki, lehet hogy könnyű meg újrafelha [...]
Egy igazán biztonságos pendrive. ;)
1991 2 0 Tech Izé
Pankrátorok, akik kipróbálták a színészmesterséget.
2302 0 0 Film Izé
Értem én, hogy Jedik, de miből lehet a labda? ;D
1146 0 0 Sport Izé
Félresikerült baseball ütős keringő + bájos kacaj. :)
11787 5 9 Izé
Tooni: You're like him? Drunk? :D
I. C. Wiener: Lájk... :)
Bundee: gépész váltó....
Mind a 9 komment
Így kell 11 ezer dollárból 50 ezret csinálni. ;)
8950 5 17 Izé
Tooni: Én meg úgy tudom alakítani a hasizmaimmal a bélmozgásom, hogy koponya formájút szarok.
winkytct: bocsi de en a labammal rajzolok egy koponyat amit majd kivag egy CNC gep
Nas: Egy se - ha viccesen is van megfogalmazva...
Mind a 17 komment
Így kell 11 ezer dollárból 50 ezret csinálni. ;)
8205 0 0 Art Izé
Kilátótornyok Hollandiában
3524 3 2 Izé
Laretta: Nagyon szuperek! Jó lenne onnan kémlelődni ;)
brier: nagyon jól néznek ki, szivesen "kilátnék" ilyen tornyokból :)))
Destination Stork's nest

Groteszk német vígjáték a születésről, a kotnyeles taxisöfőrről, és a féltékeny férjről. (Angol, vagy német nyelvtudás szükséges.)
976 0 1 Film Izé
Tooni: Annyira kedvelem a németeket, mint Indiana Jones.
Gyorsételek a hirdetésekben és a valóságban

Korábbi post.
10969 0 17 Izé
bungle: BKs hamburger? Szegény békák...
hadesz: Már nem azért de a két BKsnak köze nincs egymáshoz: a hirdetés egy Whopper, míg a valóságos [...]
GerzSonka: Ez a Burger Kingnek hazudott izé nem tudom mi akar lenni a poszt-kép jobb felső sarkán, de hogy [...]
Mind a 17 komment
"Zenemű" háztartási eszközökre
2377 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...