REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hogyan installáljuk fel a Vistát 2 perc alatt...
10645 5 53 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/files/pics/00004/00004655.jpg :D
Zsolt86: Én azért sajnálnám tönkretenni akármilyen szar is :P
bandee1219: Nem rossz videó, ki kéne már próbálni, de én is lusta vagyok! A végén a baki, meg már legen [...]
Mind a 53 komment
2008 top verdái
7629 0 26 Autó Izé
fancsi: jó kocsik csak az a nő nem kéne bele
bandee1219: "Mercedes-Benz CLK63 AMG Black Series", erre ott egy fehér autó... Tudom, nem az a black, de nekem [...]
bandee1219: Úgy látom, ezzel nem vagy egyedül, de a mai amcsi autók, már nem olyanok, mint a régiek, engem [...]
Mind a 26 komment
2008 top verdái
7747 11 26 Izé
fancsi: jó kocsik csak az a nő nem kéne bele
bandee1219: "Mercedes-Benz CLK63 AMG Black Series", erre ott egy fehér autó... Tudom, nem az a black, de nekem [...]
bandee1219: Úgy látom, ezzel nem vagy egyedül, de a mai amcsi autók, már nem olyanok, mint a régiek, engem [...]
Mind a 26 komment
1145 1 1 Tech Izé
buddha: mi ez? szép kék,vagy híd?
Mi folyik itt Vietnámban?

(ha az eredetit nem láttad volna pár éve...)
7072 5 13 Izé
bandee1219: Ja annó a G.V.-en szarrá röhögtem magam, most, így 20adjára már nem volt annyira jó, mint el [...]
Béki: Na.. Hát ezt jól összehozta bárki is vót.. :D F*sza
Zsolt86: Ott a három gyerek :DD
Mind a 13 komment
Idén a csigatojcsi a menő, jövőre talán a csigatakony lesz...
A cikk magyarul. A gyártó oldala.
2072 1 12 Izé
deni11: Mivel oldhatja le a héjját ?? (calcium)
Zsolt86: Én nem eszem semmi ilyesmit, valahogy annyira nem vonz a dolog, de ahogy írtam már egyszer megenn [...]
bandee1219: Hát, miután tengervízben ázik ez is, nem hiszem, hogy számít az, hogy eredetileg milyen ízű [...]
Mind a 12 komment
977 0 0 Tech Izé
Furcsa izé az ökölvívásban: két ember a padlón.
10153 3 9 Izé
bungle: cpu küldte (dupla kiütés): http://www.youtube.com/watch?v=DgyJ2nhSTeE Ezt meg én találtam: htt [...]
bandee1219: Ilyen volt már az Eurosporton is, a Wattsban. Konkrét. :)
ebihalacska: Hát ez csodálatos a kommentár pedig egyenesen lenyűgözőőő :) imádtam!
Mind a 9 komment
Hallottatok már a Hernyó Emberről? Íme, itt van...
Még több fotó róla.
8644 4 32 Izé
bandee1219: YES/[NO] ;)
dénes: ez nem csak egy törpe akit belebugyoláltak egy lepedőbe és azért nem látszik keze, lába?
barracuda: jól betakarták
Mind a 32 komment
Pasik. Tipikus! :D
25169 30 30 Izé
bandee1219: Ja, nagyon jó,nagyon édik, mekkora csöcsök már! Vagy nem erre gondoltál? :)
bandee1219: Oh, én is pont erre kattantam rá.
bandee1219: Mindegyik vicces, de a festékes kép készítőjének azért kíváncsi lennék az arcára... http: [...]
Mind a 30 komment
Rövid ismertető arról, hogy mi történik ha a betont és az üvegszálat keresztezzük.
2074 1 1 Tech Izé
beton: szerencsére a feltaláló - losonczi áron - már levédette az ötletet, így ebből nem lesz gond [...]
A Human Tetris után itt a Human Bowling! XD
4116 2 11 Izé
Máln@: nah és a végén..??!!!!!!! :)...........aúúúúúúúúúú
bandee1219: Milyen átszellemült arcot vág az elején. XD
Tybbah: ehh már hiányoztak a japók :P
Mind a 11 komment
398 1 0 Tech Izé
644 1 0 Tech Izé
537 1 0 Tech Izé
Karácsony közeledtével ismerkedjünk meg a karácsonyfáinkat fenyegető rémekkel!
4719 3 29 Izé
bandee1219: Ez tényleg jó, simán szétszehetné, de inkáb játszanak, talán kismackóként kezeli. :)
bandee1219: Ez az oldal szép és hasznos(már ha nem lehúzás), de nem túl tartalmas.
bandee1219: De ne mond már, hogy csak egyet küldesz és nem került ki, erre nem is küldesz, sokkal többet k [...]
Mind a 29 komment
Ingyenes autómosás
7721 1 8 Izé
bandee1219: Az ilyen autómosás nem jó, még ha ingyenes is (olaj, miegymás), főleg ha le van húzva az abla [...]
Zsolt86: Jajj már nem kell leugatni a kissrácot. Ti nyílván nem voltatok "abban a korban".
atyavilaag: Gratulálok drága jó atyádnak :P Most akkor ő a májer, ugye? Szánalmas...
Mind a 8 komment
Most már nem csak a jég, hanem az aszfalt is nyeli a járműveket Oroszországban! :)
6490 1 3 Izé
bandee1219: Azért ez szar lehet, volt már Pesten is, hogy az öreg cső eltörik és kimossa a talajt a víz, [...]
anon: Lassan az oroszoknak is lehetne külön posztot nyitni :D
Zsolt86: Azért sztem enyhe jelző a kátyú a címkékben :D
Így készül egy Porsche Carrera GT virtuálisan
6670 0 15 Autó Izé
Valerius: És mikor tették bele a benzint? =)
bandee1219: Én is errű' regélek. :)
bandee1219: Ne igen, amit írtam, megnéztem, az új Nissan "csak" 7:38- at ment és az egy utcai verda.... Azé [...]
Mind a 15 komment
Így készül egy Porsche Carrera GT virtuálisan
6769 1 15 Izé
Valerius: És mikor tették bele a benzint? =)
bandee1219: Én is errű' regélek. :)
bandee1219: Ne igen, amit írtam, megnéztem, az új Nissan "csak" 7:38- at ment és az egy utcai verda.... Azé [...]
Mind a 15 komment
Várható volt, és tényleg. GPS+Iphone   
598 1 0 Tech Izé
Itt jön a hó expressz... :)
8158 7 19 Izé
Zsolt86: Kaki expressz útra kel, s végig süvít mint a fing... xD
Disy: "A kakivonatnáál nincsen jobb ülünk a bűűzben és dalolunk.." :))
bandee1219: Ott sincs nagy hó sehol, de a sín felé fújta a szé ami volt, a sín meg valami domb v. töltés [...]
Mind a 19 komment
Minden idők felső 100 PC technikai újítása
1273 2 0 Tech Izé
Phone Fingers - az olyan gagyi telefonokhoz, mint az iPhone! :)
6182 2 23 Izé
bungle: South Korean Sausage Sales Surge As People Use Them For iPhone Styluses http://www.businessinsider.c [...]
bandee1219: A forgalmazó személyesen? :)
|-=O=-|: Tényleg, ez biztos a "Fekete Pákó edition". :D
Mind a 23 komment
Hogyan ismerkedtünk meg...
6482 9 6 Izé
bandee1219: Ezt én is be akartam küldeni, vagy legalábbis ez volt a címe, de az tán nem volt piros, nem eml [...]
nymisi: Qrva jóóóóóóóóóóó
Zsolt86: Tetszik, végre valami egyedi
Mind a 6 komment
Félelmetes szilveszteri sztárparádé, a Budapest TV-n. :)
Idén is szilveszterezzen mindenki velük!
6847 2 28 Izé
bandee1219: Vááááááááááááóóóóóóóóóóóó! Milyen jól nyomják már. Ilyet élőben (hihihi [...]
bandee1219: Asszem rendőr v. az volt, de egy másik az tuti az közülük, csak a nevét nem tudom. No komment. [...]
bandee1219: Viccelsz? A közönség tombol! XD Most volt oldalakon szavazás, hogy hol töltöm a szilvesztert, [...]
Mind a 28 komment
Beb Deum illusztrációi
2384 0 7 Art Izé
bandee1219: Ez kicsit Brotherhood Of Iron-os volt. Nem tudom miért kell ilyeneket írni? Lehet inkáb azt, hogy [...]
<-{st.one}->: Drága Barátom, Winterborn, attól még hogy nem egyezik meg az ízlésünk és a véleményünk, m [...]
Luflee: Miert? mert Neked nem tetszik, es mert Te azt mondod? csak azert mert masnak mas izlese van es mas t [...]
Mind a 7 komment
Beb Deum illusztrációi
2447 4 7 Izé
bandee1219: Ez kicsit Brotherhood Of Iron-os volt. Nem tudom miért kell ilyeneket írni? Lehet inkáb azt, hogy [...]
<-{st.one}->: Drága Barátom, Winterborn, attól még hogy nem egyezik meg az ízlésünk és a véleményünk, m [...]
Luflee: Miert? mert Neked nem tetszik, es mert Te azt mondod? csak azert mert masnak mas izlese van es mas t [...]
Mind a 7 komment
20:13 Population: 244
22:16 Population: 485
10:39 Population: 739
Fejleszd IZE CITY iparát
Fejleszd IZÉ CITY közlekedését
Javítsd IZÉ CITY közbiztonságát
Csökkentsd a környezetszennyezést
8434 1 83 Game Izé
Srobi: jeeee..legyoztuk Szigetvart! :D:D:D egyebkent az act4trees.com-nak vege:P
majky: http://msziti.myminicity.com/ind
blabla: http://rodosz.myminicity.com/ szoval ide is katt pici a városkám még :) 26an lesték meg eddig [...]
Mind a 83 komment
20:13 Population: 244
22:16 Population: 485
10:39 Population: 739
Fejleszd IZE CITY iparát
Fejleszd IZÉ CITY közlekedését
Javítsd IZÉ CITY közbiztonságát
Csökkentsd a környezetszennyezést
9901 6 86 Izé
bungle: Ez volt az első post, aztán kellett egy új később, hogy ösztönözzük a látogatókat... ;)
mekszamnojz: de mieee van ketto? amugy az en varosombna szerintem burjanzik az eroszak es a nhilizmus :DDD azota [...]
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5536
Mind a 86 komment
Na ezért ne vegyél nagypapinak webkamerát!
11471 3 47 Izé
bandee1219: Hát nem erre van, de erre is jó. Sajnos.....
bandee1219: Fürdős kurva! XD
bandee1219: Szerintem jobb így mindenkinek.... :)
Mind a 47 komment
Igor Siwanowicz állati képei
5849 0 8 Art Izé
Lilu__cica: Állati!
ladyann: a képek nagyon jók csak az alanyok egy kissé... khöm... értitek..:)
bandee1219: Nagyon érdekes állatok, a képek is jók, de nem hiszem, hogy ezek között lenne, ami 3 méteres. [...]
Mind a 8 komment
Igor Siwanowicz állati képei
6196 10 10 Izé
bungle: http://href.hu/x/khtk
bungle: Purple, ezt neked: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2324307/A-bugs-life-Photographer-uses-las [...]
Lilu__cica: Állati!
Mind a 10 komment
Robbanó óra! ;)
Vajon a reptéren örülnének, ha megpróbálnék felszállni vele?

(szerintem jobban örülnének, ha inkább egy ilyen táskával szállnál fel - bungle)
2777 1 5 Izé
bandee1219: Ja ,a táska jobb, csak lehetne diplomatatáska, az azért elterjedtebb és gyanusabb. :)
kisduck: ilyet láttam a túskóba! csak ott az volt ráirva : túskó gazdaságos uhala bahala lakmahala sal [...]
Zsolt86: Ez is jó de a táska nagyon durva, komolyan néz ki (:
Mind a 5 komment
Ajvé, itt vannak a sötétben világító klónozott macskák! Szerintem az egerek szakszervezete szponzorálta a dél-koreai tudósokat...
4162 3 13 Izé
bungle: A fenti cikket már nem találom (a link megváltozott), de volt egy 2008-ban is: www.dailymail.co.u [...]
wtf: Világító malacokat szült a fluoreszkáló sertés http://hvg.hu/vilag/20080109_fluoreszkalo_vila [...]
ladyann: semmi értelme mondjuk
Mind a 13 komment
iGO 8
1159 1 0 Tech Izé
Idén 25 éves a Commodore 64!
100 Commodore 64 játék 10 percben.
5243 3 34 Izé
bungle: gamemaker küldte: http://c64.hardwired.hu/
Lókötő Lajos: Aztec, Double Dragon, Pitfall,Turrican1-2,Firestarter (A képek közt a bal alsó), örök klassziku [...]
bandee1219: A végén a hangsúly! Az idő megyszépít dolgokat... :)
Mind a 34 komment
Tudom volt már pelikános post, de ez a pelikán speciel a kacsát szereti... megenni.
5002 3 27 Izé
Purple: hogy besunyul a sarokból :DD
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39473&c=-1&s=dd&p=1
bandee1219: Itt a suliban nincs hang... ;D
Mind a 27 komment
Mini kulcstartó távirányítóval - embertársaink idegeinek kinyírásához :-D
990 1 0 Tech Izé
Vizálló  IPhone tok
713 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...