REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Photoshop Contest '07 fotópályázat győztesei - 2.rész.
Itt az 1. rész.
6264 5 10 Izé
ladyann: nagyon jóóóó
bandee1219: A 4. forduló még nyitott, szavazzon mindenki! Van sok nagyon jó kép.
bungle: Én köszi, hogy beküldted, nagyon jó!
Mind a 10 komment
a szó elszáll az írás marad
645 0 0 Tech Izé
Irodai levegőből ivóíz. Egyelőre elég magas, napi 15 dolláros üzemeltetési költséggel, de az alap koncepció ígéretes.
831 0 3 Tech Izé
leep: az biztos!
Lilu__cica: Ez megérné az árát...
punyukli: az ilyen és ehhez hasonló cuccokat csipázom. több pénzt kéne az ilyenekre kőtteni.
Ez ismét egy olyan helyzet, amikor barmit is mondok, lényegtelen.
964 1 0 Tech Izé
Oregon Scientific's Crystal Weather Station - szépséges atomóra időjárás előrejelzővel
672 0 0 Tech Izé
Itt az Orange Turbinája - töltsél mobilt széllel
492 1 0 Tech Izé
Feltámad a Commodore - itt a C200 PMP
699 0 0 Tech Izé
Egy igazán rámenős chippendale fiú :D
6632 1 5 Izé
bandee1219: A végén elég bátor volt, nem tudja, hogy a hentesek televannak késekkel, meg bárdokkal? A mult [...]
weedjay: golyót neki.
Zsolt86: Ezt a barmot:DDDD Komoly a zene is :D
Mind a 5 komment
Ipod touch VoIPal szerelve?      
442 0 0 Tech Izé
Intelligencs bevásárlókocsi - kiállítja a számlát, és mobilon mindjárt fizethetsz is.
554 0 0 Tech Izé
Ezek nem sziámi harcos halak, hanem Arowana sziámi iker halak. :O
3210 5 9 Izé
bandee1219: Na igen, és ki dönti el, hogy ki van felül? Vagy csak az egyik él? Oo
WelshWizard: ez kemény:S de télleg milyen szar lehet az alsónak
Meistro: áhh hát ezt benéztétek, az a mellúszója :D
Mind a 9 komment
Unod a szabvány dudát? Töltsél fel mp3-at a dudára és már nyomhatod is. Igen, ez is thinkgeek...
911 0 0 Tech Izé
Környezetbarát közlekedési megoldások Natalie Bonebrake szemszögéből. 
887 0 0 Tech Izé
Sir Sean Connery büszke új díjára, ami egy faszobor. (jól írtam?)
3304 2 19 Izé
bandee1219: Minden bizonnyal, hisz nem szerethet mindenki mindennt... XD
bandee1219: Ezzel egyet kell értsek, ez a piercgyerek mardt volna a B filmeknél, ha nem választják ki...
bandee1219: Ja! Csak esténként leül a faszékére [jól írtam? :)] és nézegeti a kandalló fényénél... [...]
Mind a 19 komment
Írj be angol szavakat vagy mondatokat, ő pedig elénekli neked jól. :)
8361 16 23 Izé
ladyann: jaaajj ez a fáraztó "izék" közé tartozik...XD
Lako: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááá Köszönöööööm Kelvyn: [...]
bandee1219: Kicsit tévedésben voltak. Ez még kazettán volt meg nekünk 198x-ben. De nem volt kedvem beírni. [...]
Mind a 23 komment
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
3155 0 11 Game Izé
Consuello: hogy hivjak azt a tarsasagot? a don pedro? vagy a taller? ennyit tudtam kiolvasni a filmbol:(
xXxÁdámxXx: Nahát ide is kell angol...X)
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
Mind a 11 komment
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
6964 4 10 Izé
JeLo: Ez a festményes nem megy.
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
redbaron813: némelyikre nem is lehet rájönni - az egyik részben rossz a hivatkozásként megadott oldal ... k [...]
Mind a 10 komment
Házi kávépörkölő ínyenceknek.
1590 1 1 Tech Izé
punyukli: Nem rossz, csak kár, hogy nem kávézom... :)
Hivatásos fotós pakolászik. Itt meg a teljes lista.


773 2 0 Tech Izé
Pogo Stylus - bár az iPhone-t kifejezetten kézzel történő használatra optimalizálták, de ha Te csakazértis bökdösni akarod, akkor most már azt is lehet :)
394 0 0 Tech Izé
Neonode N2 - kicsi, okos, szép... aszongyák ez a mini ájfón
1990 0 3 Tech Izé
kisduck: én se tom
punyukli: eredetileg én is ezt az oldalt linkeltem be a poszthoz, szal nemtom mitörpént 8-O
kisduck: sajna eme cucc komoly hiányoságokkal küzd! itt nézezetek is utána! http://mobilarena.hu/teszt/n [...]
Gucci G600 - draaga dezsvérejim itten van Kínábú a fájintos Guccsi tella színáránybú :D :D .D
1199 1 0 Tech Izé
The Machine Girl - elég betegnek ígérkező film :)
8539 1 36 Film Izé
csirek: ez ember ereiben akkora nyomás van hogy a vér akár 15 méterre is kispricceljen... ez nem vicc! [...]
cimpi: Istenke ez a film nagyon ott van!!!
Ash Qwery: Már most rajongó vagyok!! :))
Mind a 36 komment
The Machine Girl - elég betegnek ígérkező film :)
8817 6 36 Izé
csirek: ez ember ereiben akkora nyomás van hogy a vér akár 15 méterre is kispricceljen... ez nem vicc! [...]
cimpi: Istenke ez a film nagyon ott van!!!
Ash Qwery: Már most rajongó vagyok!! :))
Mind a 36 komment
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5514 0 5 Film Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5694 7 5 Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
Vezetéknélküli protkó... :)
751 0 0 Tech Izé
"Rachmaninovnak NAAAGY kezei voltak.... nekem meg kicsik". :D
Érdemes megnézni a többi videót is az oldalukon, tiszta őrültek! :)))
7462 10 13 Izé
cila: Időközben bővül a készlet. Például ezzel: http://www.youtube.com/watch?v=ihW2j17esZc
bandee1219: Végignéztem az összeset, nagyon jók! :)
Zsolt86: Legjobb az I will survive, nagyon tetszik (:
Mind a 13 komment
Ha valaki nem ismerné fel ezt az ételt, akkor elárulom, hogy ez itt a magyaros szendvics! :D
6224 5 65 Izé
Disy: Ja kb. annyi ebben a japán, mint magyar.
bandee1219: Lehet, hogy örök elégedetlenek vagyunk itt mindnyájan. Az tuti, hogy hallot, de a negytív rekl [...]
Lilu__cica: Öregem, mi a lófasz ez?! Hát nem magyar kaja, az biztos! Én leginkább japán valaminek tudnám [...]
Mind a 65 komment
Konsentrik - idegölő ügyességi játék!
15296 2 34 Game Izé
Oláh Dóra: Már láttam vhol ezt a játékot!:)
!_SuMi_!: uhhh nagyon idegölő játék szentem!!!de megcsináltuk!!!!!!!!!
Noah: wacommal végigvittem kevesebb mint 3 perc alatt.
Mind a 34 komment
Konsentrik - idegölő ügyességi játék!
24962 14 35 Izé
dudi: tiszta 1szerü!!de nekem naon bejön!
Csimby: Végig vittem...huhh nem egyszerű valami:) pár nekifutás azért volt:)
!_SuMi_!: uhhh nagyon idegölő játék szentem!!!de megcsináltuk!!!!!!!!!
Mind a 35 komment
3D hópehely papírból, ideális karácsonyi dísz.
5365 7 8 Izé
bandee1219: Főleg, hogy 2 hópehely nem egyforma, tehát ha simán összegyűröd, akkor is lehet pehely, kös [...]
andici_25: lehet hogy megis megprobalom en is, vegul is a hintalo sem csunya :)))
Zsolt86: Én is megcsinálom mindjárt, majd szólok h sikerült lehet képet is felrakok róla :P
Mind a 8 komment
A világ legdrágább parfümje. 215 ezer dolláros, azaz 37 millió forintos árával bekerült a Guinness Rekordok Könyvébe is.
2471 2 20 Izé
bandee1219: "A koncepciónk az volt, hogy az ár nem számít, ezért a lehető legjobbat hoztuk létre" - mondt [...]
bandee1219: Igen, ami van, elérhető, az szar.
bandee1219: Persze! Hallom most akciós, asszaem az 5 L-es álom családi kiszerelés csak 3999 Ft. :)
Mind a 20 komment
Télapó igazi arca
7106 5 4 Izé
kisduck: példádat követve én is megnéztem az oldalt! de szerintem akkor is ez legjobb amit ide bepostolt [...]
atesz27: ááááááááá!!! Nagggyon komoly! A videón felbátorodva megnéztem a klip végén lévő cím [...]
kisduck: ez atom!!!!!!!!!! nem tok betelni vele! vagy 20szor megnéztem eddig! és ez a video ááááááá [...]
Mind a 4 komment
16 gigás CF kártya, aminek a különlegessége az UDMA kompatibilitás, így az újabb  top kategóriás DSLR gépek (Canon 1Ds Mark III, Nikon D300 ,  Nikon D3X)  ezen képességét ki tudja használni.
600 1 0 Tech Izé
Igazából nem is tudom mit lehetne ehhez az oldalhoz írni? De szerencsére ezt már megtették helyettem ITT
762 1 11 Tech Izé
Errtu: A sima itthoni vonalasomat. De azt vedd figyelembe, hogy még fejlesztgetik, tehát ha 1-2 napig (es [...]
eol: Milyen számot hívtál? A faq-ban leírja hogy kell telefonálni és példának van adva egy telefo [...]
Errtu: Nekem működik!
Mind a 11 komment
Optikai áttörés az IBM-nél! Pár éven belül érkezhetnek a sokmagos szuperprocesszorok!
1449 1 2 Tech Izé
punyukli: de igen!!! :)
kisduck: über! biztos verné a S478 as 2,6GHz-es cerkámat! és ha nem? XD
Vicces diákok ;)
7173 6 6 Izé
bandee1219: Nem rossz. De tudták, hogy megy arra műhold (mondjuk megy mindenfelé) és be is kerül a G.mapsba [...]
Zsolt86: csodás:DDD
ekrobi: igy nem lehet rajta footballozni
Mind a 6 komment
Vicces kedvű spanyol fiatalok állították fel ezt a karácsonyfának látszó tárgyat Madridban.

(tech.ize-ről, ugye ti is olvassátok?)
1188 0 5 Art Izé
bandee1219: Ja így csak jó, ha bárki irányíthatná, tehát mondjuk minden oldalról lehetne játszani, akko [...]
Zsolt86: Jónak jó, csak kár hogy az első pályát mutatják mert elég lassan mozognak :DDD
Lizsu: fake
Mind a 5 komment
Vicces kedvű spanyol fiatalok állították fel ezt a karácsonyfának látszó tárgyat Madridban.

(tech.ize-ről, ugye ti is olvassátok?)

1284 2 5 Izé
bandee1219: Ja így csak jó, ha bárki irányíthatná, tehát mondjuk minden oldalról lehetne játszani, akko [...]
Zsolt86: Jónak jó, csak kár hogy az első pályát mutatják mert elég lassan mozognak :DDD
Lizsu: fake
Mind a 5 komment
Régebbi postok...