REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Múlt héten vettünk egy ilyet, jó móka sötétben...
1667 0 2 Tech Izé
ismeretlen: ilyet már láttam játékban számítógépen, de élőben...
Jozef7: Hehe xD Ez tök jó!
Öt évvel feloszlásuk után visszatért a kaliforniai Spineshank, méghozzá az eredeti felállásban:

Jonny Santos - ének
Mike Sarkisyan - gitár
Rob Garcia - basszus
Tommy Decker - dob

Born Conform Report címmel pedig egy teljesen új nóta demó verzióját már meg is lehet hallgatni a myspace oldalukon.
Mindeddig 5 új számmal készültek el, amihez még 15-öt terveznek írni mielőtt stúdióba vonulnának.
A zenekar legutóbbi lemeze, a Self-Destructive Pattern 2003-ban jelent meg.
655 0 1 Zene Izé
ohemke: ÁÁÁÁÁ Jó ezt hallani:D!!!!
Újabb legénylakás keres szorgalmas és magas tűrőképességgel rendelkező takarítónőt! :)
8992 4 50 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=23763
nyehőce: Tényleg, hogy eddig hogy nem jutott eszébe senkinek... PHOTOSHOP!!! :D
Tóth József: Szerintem ez kamu. Nézzétek meg a falak milyen tiszták. Annyi cigitől, mint a csikkek mutatják, [...]
Mind a 50 komment
Száll a labda röp-röp,
Száll rajta a pöty-pöty.
Valaki dobja valaki kapja,
Itt a labda hol a labda? :D
5799 5 9 Izé
One: Ez nagyon ütős volt::)
papaluige: :DDDD mi van veled? bebaszcsiztál???? :))
Maccoyi: :D Ez egy mondóka, amit még az óvodában tanítanak. ;) De azóta hallottam egy másikat is, ami [...]
Mind a 9 komment
Jó lehet rá lehuppani ;)
3049 0 4 Izé
nkmedve: És mivan ha véletlenül egy-két tüske hamarabb akar kijönni?:-S
anon: Azt én is kipróbáltam, nagyon jó :) Ráfekszel az asztalra, megnyomod a gombot és kijönnek a t [...]
ismeretlen: biztos hogy nem kényelmetlen, mert eloszlik az ember súlya. ha még szúrnának is valószínű, h [...]
Mind a 4 komment
Házi "lézersó" :)

(olcsón)
4984 0 2 Tech Izé
bandee1219: Jobb lett volna egyből az a videó, ami ott is linkelve van: http://www.youtube.com/watch?v=MVMxm4W [...]
éndzsöl: Ez jóó :) működik^.^
Orgazmikus tenisz. ;)
1577 0 0 Sport Izé
20 elképesztő oázis

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én szivesen laknék ilyen helyen. :)
10450 11 9 Izé
wnw: a homokviharokról nem is beszélve..
eol: Lakni biztosan nem laknék. Látogatni szép, 1-2 napot eltölteni, majd tevegelni tovább, de annyi [...]
Tóth József: Nameg a kecskéket is kihagytam. :)))
Mind a 9 komment
Lopásgátló zacsi szendvicshez
5298 8 11 Izé
Laci: Csak egy zacsit kell szerezni, majd kb. egy hétig táskában felejteni az uzsonával (minél továb [...]
bigyminyő: Baromi jó ötlet! Nálunk is kapható ilyen guszta uzsizacsi? Kell.......:-)
Wync: fogyókúrázni sem utolsó elveszi azétvágyad ha enni akarsz belőle
Mind a 11 komment
A fasizmus 14 ismertetőjegye. Melyik országot jellemzik most ezek leginkább? (angol tudás nem hátrány)

(rég volt már egy jó kis politikai poszt... ;-) )
5054 2 22 Izé
bandee1219: Nem utolsósorban, ha más irányít nem kell gondolkodni, mert az sokaknak fárasztó lenne, no meg [...]
kotta: Tök igazad van. Nekünk meg jólesik, ha kicsi pontként legalább úgy érezhetjük h annyira nem [...]
sahinel: Ez mekkora balfasz vid már megint:D az orvosi jelkép hátteréről annyi fogalma volt a gyereknek [...]
Mind a 22 komment
Ez tuti, hogy egy STOP tábla volt. :D

Ez meg biztos, hogy egy nagy labda. :P
5032 3 5 Izé
Tooni: És ez http://www.youtube.com/watch?v=9bqclYiX5EY meg egy nagy állat!
Derill: riportercsj hogy felpörgött:D de aztán hamar lekapcsoták:D:D:D
enti: bullseye !! :D
Mind a 5 komment
2008. október 25.-én, a radikalmod online magazin szervezésében, megrendezésre kerül a mod-tech HALL 2008, hazánk hetedik számítógépes PC modding versenye. Ha a moddingoló rovat lelkes olvasója vagy, ott a helyed, hiszen élőben rengeteg extrém módon átalakított számítógépet tekinthetsz meg illetve akár nevezhetsz is a versenyre módosított gépeddel. A kiállításon élő modding is lesz, a részletekről további infó az oldalon.
2314 0 0 Izé
Job For A Cowboy - Day In Black

A 2004-ben alakult Job For A Cowboy egy amcsi deathcore fogat, brutális, örlő riffekkel és sok-sok blastbeat tempóval felvértezett dobtémával, hardcore-os szaggatásokkal és svéd ihletésű reszelésekkel. A "Doom EP" nagy sikerérer való tekintettel csekkolta őket a Metal Blade, így új lemezük 2007-ben náluk jelenhet meg "Genesis" címmel.
517 0 0 Zene Izé
Kanye West - Jesus Walks

A legnagyobb zenéje szerintem:)
521 0 1 Zene Izé
Bakeyoo: Az egyik legnagyobb, imádom!
"Az otthon zöld füvén..."

Lazán kapcsolódik.
7964 2 18 Izé
Kandur: ez így van a vizipipába a "csoki" való :D meg cigipapírba is lehet csak dohányt tekerni.Franci [...]
mekszamnojz: ja, rossz az aki rosszra gondol :)
Purple: bizony :) általános reakció a pipára is mindig negatív... pedig jó dolog :))
Mind a 18 komment
Feldmár András - Van élet a halál előtt?
4115 5 21 Izé
bungle: www.facebook.com/feldmarintezet/videos/1108873819176064/
bungle: http://wmn.hu/2015/11/30/feldmar-andras-betegge-tesszuk-magunkat-ha-nem-harcolunk-a-szabadsagunkert/ [...]
bungle: www.origo.hu/kultura/kotve-fuzve/20151126-interju-feldmar-andras-pszichoterapeutaval.html
Mind a 21 komment
Hysek Colosso - korlátozott számban gyártott luxus óra. Ára mindösszesen 550.000$ (~91,5M Ft).

A gyártó oldala.
4494 1 25 Izé
rezso: csak most olvastam vissza, ez "tök jó'
Loncsi69: Ez nagyon tetszett!!!!! DDDDDDDDDDDDD
Findzs: szerintem nem drága, hiszen jár hozzá egy saját földgolyó is
Mind a 25 komment
Bruce Cockburn - Great big Love

Bruce Cockburn, kanadai úriember, aki már régi motoros a szakmában, leginkább folk-rock, Keresztény rock skatulyába helyezhető muzsikája, de én inkább azt mondanám kellemes, visszafogott hallgatnivaló, és a myspace-es oldalán hallható számok akár még ismerősek is lehetnek.


367 0 1 Zene Izé
közlegény: http://www.myspace.com/officialbrucecockburn
Mai rejtvényünk: mi látható a piros redők alatt? :)
7866 0 23 Autó Izé
Zsanee: motor!!!!
Purple: az mi? :D
noartis: bicigli
Mind a 23 komment
Mai rejtvényünk: mi látható a piros redők alatt? :)
7822 0 23 Izé
Zsanee: motor!!!!
Purple: az mi? :D
noartis: bicigli
Mind a 23 komment
Hoshi Saga 3
5163 9 39 Game Izé
Nike: Nagyon zsíír :D Minden pályát végig vittem...
Eedina: A három lógó embernél elég csak a "micsodájukra" kattintani 1x
Valerius: Ez állati, van ilyenből 4 is? =)
Mind a 39 komment
Fura "közlekedési táblák".
7323 0 9 Art Izé
Syra: Most az oldalukon meg is találtam óriásplakátok link alatt. (rosszul emlekeztem nem tecsó hane [...]
Syra: Haverral mászkáltunk a városban amikor egyszercsak mindkettőnk tekintete megakadt egy nagy tecs [...]
tüpp: örök élet,ingyen sör,adócsökkentés:D
Mind a 9 komment
Fura "közlekedési táblák"
7424 6 9 Izé
Syra: Most az oldalukon meg is találtam óriásplakátok link alatt. (rosszul emlekeztem nem tecsó hane [...]
Syra: Haverral mászkáltunk a városban amikor egyszercsak mindkettőnk tekintete megakadt egy nagy tecs [...]
tüpp: örök élet,ingyen sör,adócsökkentés:D
Mind a 9 komment
Sok lelkes drukker még a nagypályán is elfér. :)
364 0 0 Sport Izé
Batman: Arkham Asylum - Mark Hamill lesz Joker hangja
834 0 1 Tech Izé
Digo: Korrekt :)
Alexi Laiho & Roope Latvala (Children Of Bodom) Summer of Vivaldi's Fours Seasons

Akinek kell mp3ba, az áttudja konvertálni a videót ITT :)
906 1 0 Zene Izé
Living Room Espace 2
4560 0 10 Game Izé
whitedevil: egy arany kulcs azzal kinyitod az arany ládát benne piros kulcs és azzal kinyitod az ajtót és k [...]
whitedevil: Tényleg össze lehet törni a szobrot a kardal
CrazyLime: Én bele se nyúltam az akváriumba! :S
Mind a 10 komment
Napra - Bánat, bánat

A világzenét játszó Napra zenekar 2004. őszén alakult Budapesten. Dalaik közös kiindulópontja a Kárpát-medence népzenéje, amelyet azonban nem autentikus formában adnak elő, hanem a mai kulturális környezetbe ágyazva, újszerű hangzásra törekszenek. Ehhez persze szükséges, hogy a tagok széleskörű ismeretekkel rendelkezzenek és otthonosan mozogjanak a térség zenei világában, valamint annak jellegzetes stíluselemeit könnyedén tudják alkalmazni bármilyen zenei szituációban. A zenekar tagjai korábban a világ- és népzenei színpadokról jól ismert és sikerrel szerepelt együttesekben játszottak. Kiemelkedő hangszeres tudásuk, virtuozitásuk, lendületes előadásmódjuk teszi zenéjüket sajátos erejűvé. Az elektronikus és az akusztikus hangzás elegyítése, az elektronikus hangszerek - dob, basszusgitár, gitár - a népiekkel: hegedűvel, brácsával, cimbalommal, tangóharmonikával együtt megszólaltatva eredményezi a Naprára jellemző egyedi hangvételt. 2007 szeptember 29-én jelent meg első nagylemezük "Jaj, a világ!" címmel, két világhírű londoni producer Ben Mandelson és Rob Keyloch rendezésében a FolkEuróba Kiadó gondozásában.
743 0 0 Zene Izé
Egy rövid szerelmi történet

Carlos Lascano

Így készült
7068 11 22 Izé
Findzs: szerintem nagyon rendben van tényleg jó hogy nem sírhant a vége
Ritu: én sírtam...
Tóth József: Hú de jó, hogy nem egy vagy két sírhanttal fejeződik be.
Mind a 22 komment
Egy kis irodai stresszoldó

A készitők (ismerősek lehetnek a Diet Coke & Mentos kísérletből).
3721 4 5 Izé
L!onel: ez már művészi.. egyszer énis szívesen csinálnék valami hasonlót :) kár hogy csak 3 postit [...]
mekszamnojz: szerintem ők is azt (v)ettek :D
bandee1219: jópofa :)
Mind a 5 komment
Hullahoppos mutatvány a gyűrűn.
529 0 0 Sport Izé
Lego Chevy
2681 0 4 Autó Izé
kszaten: az a alap formálya az nagyon hasonlit az igazira ügyes.......
neophyte: nemhiába volt ismerős...:):P Bungle... :D
wowbagger: azé tetszetős
Mind a 4 komment
Lego Chevy
2973 0 4 Izé
kszaten: az a alap formálya az nagyon hasonlit az igazira ügyes.......
neophyte: nemhiába volt ismerős...:):P Bungle... :D
wowbagger: azé tetszetős
Mind a 4 komment
Hot Rod Pin-ups
14970 11 4 Izé
közlegény: naon jó képek, bejön ez a stílus (pin-up)
CRaPtRaSH: ment a kedvencekhez, szép nénik :]
rezso: szép varratok
Mind a 4 komment
Csirkepogó - Tanmese
587 0 0 Zene Izé
Lamb Of God - Descending
317 0 0 Zene Izé
103 éves ház a szigeten
4897 0 13 Art Izé
Skatopia: áldozatokat néha hozni kell :D
Derill: kurva gazdag, kurvanagy tripperrel :DDDD
Skatopia: jaja mint a Hullajóban :DDD ÁÁÁ kis hamvas rothadt testek jeeee csatlakoznál te is a live camra [...]
Mind a 13 komment
103 éves ház a szigeten
4996 3 13 Izé
Skatopia: áldozatokat néha hozni kell :D
Derill: kurva gazdag, kurvanagy tripperrel :DDDD
Skatopia: jaja mint a Hullajóban :DDD ÁÁÁ kis hamvas rothadt testek jeeee csatlakoznál te is a live camra [...]
Mind a 13 komment
SlipKnoT - Scream

Szöveg
430 1 0 Zene Izé
Kinetikz 2
2008 0 0 Game Izé
Régebbi postok...