REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Talán az ilyen mutatványra mondhatják Pestiesen: "nem semmi"!!! :)
10578 11 18 Izé
bungle: Lassan már mindenhol dugó van...
Ravennë: http://youtu.be/nIX6vfnhjy4
bungle: Saccco küldte (nem ezt a linket, de ugyanez a videó van ott is): URL: http://www.funvid.eu/index.p [...]
Mind a 18 komment
Zombi csecsemők után itt egy újabb remek gyerekjáték: a zombi hörcsög! :)
5606 1 20 Izé
bandee1219: Zombi a neve, de ezt inkább kreténnek nézem, egy őrűlt. :)
bandee1219: Nem erre gondolt. A csecsemőknél (érthető módon) az emberek háborodtak fel, it meg...
Zsolt86: Aranyos, úgy megpöckölném a szemgolyóját (:
Mind a 20 komment
Az idei karácsony 10 leghülyébb ajándéka
5039 0 6 Izé
bandee1219: Nem jut szóhoz az ember. :)
bandee1219: Azesernyő a legjobb, csak használhatatlan egy kicsit.
Anti tokio hotel hungary: most már tudom miért jár pirosban a télapó! :D (a kéztartás)
Mind a 6 komment
The History of Longcat
Longcat története az univerzummal egyidős, de az is lehet, hogy sokkalta régebbre nyúlnak vissza gyökerei. Az első valódi képeket a 4chanen láthatták meg a szerencsés kiválasztottak, akik akkor már sejteni vélték a nagy igazságot. A prófécia beteljesedett, eljövend kicsiny bolygónkra Longcat, kit az ókorban számos néven ismertek, a legtöbb kultúra magáévá tette a "látóhatáron túlérő, hihetetlen, természetfeletti-erejű macska" szereplőjét. Néhány kép tehát a szóbanforgó Longcatről.
9877 13 34 Izé
bungle: www.funpic.hu/en/categories/cats/39962_longcat-is-long?categoryId=4&position=&large=1
te.sas!: xDD
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=37608
Mind a 34 komment
Vajon milyen hiányt pótólhat ez a termékizé??? ;)
12475 2 12 Izé
bandee1219: Csak úgy kattogtat a sok munkamániás! XD
Shifty: Kramlizó? Hmm.... mindegy :D nekem is kell ilyen tűzőgép az tuti :D rendeljünk közösen és [...]
Zsóti: Király. Mindenki totál mák lenne az irodába, és a főnök csak annyit lát, hogy a népek szivo [...]
Mind a 12 komment
Hát igen, ekkora csukát már csak csukával lehet fogni. :O
10830 9 22 Izé
Philadelphia: Azannyát ezzel szép lehetett kűzdeni...
fancsi: nem úgy látszik mintha csuka lenne hanem mint egy lepényha csak csuka nagyságuba
Lilu__cica: Haluci...
Mind a 22 komment
Télapó itt van,
Arany a subája,
Gyémánt az öve,
2 milla dollárba.

2294 3 18 Izé
bandee1219: Itt is egy ékszer, de ha igazi, neb bizti, hogy sokan bevállalnák: http://www.funpic.hu/files/pic [...]
bandee1219: Nem, de jobban kéne tömbben, mint egy ilyen télapó formályában.
alphadog: Azért 20 kiló arany nem ócskavas. ;)
Mind a 18 komment
Ha már Miss Universe volt, akkor itt a Miss Japan. Hogy ne csak szidjuk őket, bár ízlések és pofonok.
11200 2 16 Izé
bandee1219: Na igen. Szép 1-2, de szar lenne, ha nem ismernéd meg a barátnődet, ha hazamentek hozzájuk Jap [...]
Zsolt86: De van, csak annyira egyformák :P
three.d: Valahogy nincs kedvem rákattintani, de biztos van köztük egy-két jobbfajta! Vagy nincs?
Mind a 16 komment
Na így jár aki nem veszi figyelembe, hogy ha tartósan +7 fok alá csökken hőmérséklet, téli gumira kell váltani... :D
9713 0 14 Autó Izé
bandee1219: De ez jég, nem hó!
bandee1219: Nem vette észre, hogy be van szakadva alatta. :) Amúgy mitől nem süllyedt el teljesen?
Balázs: jó hely:D
Mind a 14 komment
Na így jár aki nem veszi figyelembe, hogy ha tartósan +7 fok alá csökken hőmérséklet, téli gumira kell váltani... :D
9978 5 14 Izé
bandee1219: De ez jég, nem hó!
bandee1219: Nem vette észre, hogy be van szakadva alatta. :) Amúgy mitől nem süllyedt el teljesen?
Balázs: jó hely:D
Mind a 14 komment
A Hermés francia design stúdió és az Eurocopter cég közös munkájának gyümölcse a képen látható EC-135, amit idehaza jellemzően a Medicopter című sorozatból ismerhetnek a szerencsések, a szerencsétlenebbek pedig az Országos Mentő Szolgálatnál repülő verzióval találkozhatnak.
1109 1 0 Tech Izé
Greenpeace így reklámozza az energiatakarékos izzókat. :)
8804 6 15 Izé
bandee1219: Kösz! Ezt nem tudtam kivenni. :) Tényleg szokatlan reklám, de jó.
Ciccc: Jaja,mert amikor megjelent a bciklis,akkor mindemre gondoltam volna csak erre nem:D:D
andici_25: hat nem is tudom mire tudnek figyelni jobban ,arra amit olvasok vagy arra milyen a feneke annak aki [...]
Mind a 15 komment
Urban River
5960 0 12 Art Izé
bandee1219: Akkor ez Mo-n nem működne. :(
rezlavor: ez amugy az a holland varoska ahol elsok kozott vezettek be a kozos ter neven elhiresult kozlekedesi [...]
Balázs: ötletes:D
Mind a 12 komment
Urban River
6041 3 12 Izé
bandee1219: Akkor ez Mo-n nem működne. :(
rezlavor: ez amugy az a holland varoska ahol elsok kozott vezettek be a kozos ter neven elhiresult kozlekedesi [...]
Balázs: ötletes:D
Mind a 12 komment
Bár Csoki megoldása sem volt rossz az Üvegtigris 2-ben, azért ez még is csak elegánsabb egy picit. (csak kevésbé látványos)
2844 3 8 Izé
Balázs: limonádét meg teát érdekes lenne vele(egyikből forróvíz másikból tea fű harmadikból citro [...]
csicsilla: valaki kicserèlhette volna a sràc fejèt egy sexybaby18asra mert ez nagyon csunya!!!h& [...]
Maccoyi: Természetesebb lenne az arckifejezésük. ha a Csoki féle "vegyigyümit" szívnák az arcukba :D
Mind a 8 komment
Rakj rendet jól, mire apa, anya hazaér! :D (akinél már volt házibuli annak ez gyerekjáték ;) )
16503 7 11 Game Izé
Oláh Dóra: Ezzel a játékkal találkoztam más oldalakon is:)
xXxÁdámxXx: Fajin :)
julika: durcás! nagyon bejön:D GeRgOriginal: imádlak:)
Mind a 11 komment
Rakj rendet jól, mire apa, anya hazaér! :D (akinél már volt házibuli annak ez gyerekjáték ;) )
15778 14 13 Izé
a janek: nem mondod ,hihetetlen ...
bungle: 2007. 11. 29.-i post. Nahát, van olyan, hogy megszűnnek oldalak? :O
Ravennë: Ez a játék lényege. Meg kell keresni. (ha elég közel hajolsz a monitorhoz, gyerekjáték)
Mind a 13 komment
Egy nagy klasszikus... eredeti előadásmódban! :D
A Stringfever oldalán még több információ és videó...
4938 7 14 Izé
bandee1219: Örülök, hogy sikerült, mert ez jó kis indömiksz!
bandee1219: te is olvastad A Könyvet? Alapmű. :D
bandee1219: 2: az ülő csávó, ha jól láttam, a láb alatt fogja a húrt (pontosabban hozzányomja a vonót, [...]
Mind a 14 komment
Zseniális 20 ezer forintos notebook
(igen az az apróság az olcsó pc! nem nem a pda hanem ami eggyel nagyobb nála)
alapdolgokra kiváló! például hogy izélgesd az tech.ize.hu -t !!!!
1374 1 4 Tech Izé
eol: Romániában vásároltam (mert odavalósi vagyok :)). Minőségében nem csalódtam. Nem egy erőm [...]
kisst: Szívesen venném ha leírnád majd a személyes tapasztalataid is elég sok tesztet olvastam de az [...]
eol: Már vettem egy ilyent :) Tudtommal a 20 ezer forintos modellt nem fogják árusítani üzletekben, [...]
Mind a 4 komment
Függesztett gömb alakú fa ház  lehetne a magyar neve, ha nevezné bárki nevén a képen látható dolgot. Az alapanyaga jellemzően üvegszál illetve fa, az árak 7.800 dollártól indulnak, de ez csak az üvegszál  vázat az ajtókat és az ablakokat tartalmazza. A teljesen felszerelt verzió ugyan 150.000 dollértól indul, de ez tartalmazza a 4 fő részére szükséges ágyakat, egyéb bútorokat  és eszközöket, valamint a bronz nyílászáró díszitéseket is.  Kanada környékieknek bérlési lehetőségük is van.

1449 1 0 Tech Izé
A PS3 grill után itt a Playstation toaster.
2822 1 4 Izé
bandee1219: Itt egy PS2 lett átalakítva, de azé' jöhet egy 3-as nekem is. :)
Fuzol9: Anyós lehet azt hinné, sajtostallér sütő
Zsolt86: Debetegez :D
Mind a 4 komment
A mai napon a National Association of Securities Dealers Automated Quotations  ismertebb nevén NASDAQ egy új típusu indexet indított útjára. NASDAQ Internet Index néven ami csak és kimondottan az online piacon valamilyen formában érintett papírok mozgását követi.
673 0 0 Tech Izé
Azok számára lehet ez az oldal érdekes, akik a grafika valamely területén tevékenykednek.
Több 100 ingyenes, előre kikevert színminta között válogathatunk, vagy akár mi magunk is keverhetünk.
Ráadásul, ha letöltesz egy kis widget-et az Adobe Labs oldaláról akkor  böngésző nélkül is keresgélhetsz köztük. (Adobe AIR szükséges hozzá)
1069 4 0 Tech Izé
A börtön egy igazi dzsungel. :)))
12266 17 20 Izé
bandee1219: Ez jó! :)
Ciccc: Ez Naggggyon nagy!!!:D
Bizsu: köszike a megosztás :)) áh, naonkivantalálva
Mind a 20 komment
Na, akik kiváncsiak arra, ki ill. mi inspirálta a mai hóemberes postképet...
Nem magyar humor, legtöbben csak azt fogják mondani, hogy elborult, lőjjük le az animátort, de hátha van, aki érti, és bírja a váratlan dolgokra épülő humort! :)
Érdemes a többi animációját is megnézni! Related menüben mindent megtaláltok.
5982 5 17 Izé
szpet: http://www.youtube.com/watch?v=te59HnqACfY
szpet: My spoon is too big. :O LOL
bandee1219: Érdekesebb, mint vicces.
Mind a 17 komment
A mai napon a Fujitsu a világon elsőként lépte át a 300 Gb álomhatárt a mobil merevlemezek piacán, az MHZ2 BH szériás 2,5 inches SATA csatolós merevlemezekkel.
A 320 Gb kapacitáson felül , még a fogyasztásra is ügyeltek, ugyanis készenléti állapotban 0.6 , terhelés alatt 1.9 terhelést ró az aksikra, ami ideálissá teszi a mobileszközökben való felhasználásra.
783 1 2 Tech Izé
rezlavor: koszi. nem a cucc az igazan kemeny hanem az ami mogotte van. Gondolj bele hogy par eve hol tartotta [...]
djimi: Voltot nem fesz fel semmi. Amper-t vesz fel . A volt a feszültség ami a működéséhez szüksége [...]
HTC Touch ! avagy nesze neked Apple iPhone !
ez több oldalas teszt érdemes végignézni!
további tesztek itt pdamania.hu/content/8762/ és itt pdamania.hu/content/8868/
828 0 26 Tech Izé
kisduck: én sose montam hogy az ájfonnak a tács az ellenfel! csak azt hogy szerintem jobban testre szabhat [...]
eNMi: sry! forrás: mobilarena. de lehet, h még ez sem kp!!!!
eNMi: nalátod! :) én még mindig nem mondom rá, h fos!!! sztem az ár-érték arány az ami fos. kb 50k [...]
Mind a 26 komment
Ben Lewry gondolt egyet és beépítette régi laptopját egy elektromos gitárba. A végeredmény egy interaktív hangszer: az LCDetar. Aztán mikor megunta, épített egy második gitárt, a TVGuitar v2.0-t, amiben már mozgásérzékelők is vannak, így szinkronban vizualizálódnak ezek a kaleidoszkóp-szerű minták.

A link után még több kép és videó...

640 1 0 Tech Izé
A fenti képen három féle lehetséges variáció látható a Toyota új aktív biztonsági rendszerének alkalmazására. Az ITS ( Intelligent Transport Systems) alapú kooperatív rendszer aktív kommunikációt folytat a forgalom többi szereplőjével, legyen az jármű, gyalogos vagy egy stoptábla, feltéve, hogy az adott résztvevő képes sugározni az ITS számára értékelhető jelet sugározni. Ezen felül képes a TMC adatokat is feldolgozni és ennek megfelelően jelezni a várható akadályokat
714 1 0 Tech Izé
Elsőre ez egy hátizsáknak látszó tárgy, másodikra viszont egy komplett videós felszerelés, ami tartalmaz egy egy fejre rögzíthető kamerát ami MP4, asf formátumban 320x240 25 fpsen rögzíti a képet, egy 2,4 colos színes kijelzőt és a kijelzőbe integrált tároló rendszert ami 512 Mb integrált memóriával és SD/MMC slottal rendelkezik.
602 1 1 Tech Izé
man_oo: Ma már mindenbe kis kijelzőket meg kamerákat pakolnak és persze mp3-at. Ebben már nem sok fant [...]
Gyerünk picinyem, irány a mekdonác!
5918 1 20 Izé
drsiiin: Tipikusan likőrsztór felé...
Lilu__cica: no komment! Most legalább már tudom, hogy miért sportolok annyit!
bandee1219: Hát, a hátsó kerék tényleg érdekesen áll. :)
Mind a 20 komment
Itt az ideje, hogy építsünk is valamit a hóból. :)
4798 9 39 Izé
bandee1219: Érdekes, biológiaórán meg gondolom a tanár beszélhet róla és mutogathatja is..... (reméljü [...]
bandee1219: Na, ezek biztos nem közterületen vannak, hisz akkor gyerekek is láthatnák és egy olyan városve [...]
bandee1219: Sőt! KÖZTERÜLETEN: NE IGYANAK (szeszes italt) NE DOHÁNYOZZANAK NE KÁROMKODJANAK NE DROGOZZANAK [...]
Mind a 39 komment
Most ,hogy idehaza is  alkalmasak a domboldalak  a  szánkózásra, érdemes megfontolni egy  masszivabb  szánkó beszerzését.  Mondjuk ezt.  A 165 miliméteres  hátsó lengéscsillapító 120 miliméteres mozgási tartománnyal  rendelkezik, a 7,5  kilós  tömeg jelentős része  aluminium és  polikarbonát, a 4,7 centi széles polietilén talpak pedig a tökéletes csúszást segítik elő.  Összehajtva 101 x 47 x 28 centis, saját hordtáskával.  Ezek után a  közel 110.000 Forintos ár  már nem is tűnik annyira sokknak :)
1101 1 0 Tech Izé
Gyilkolj zombikat jól!

Itt az első éjszaka is...
9340 1 8 Game Izé
DeJaVu: azok bitang álatok naon izék :)
koocos: De krosszmocis stílezős játékok vannak fönt és én is ilyet küldtem. Amúgy meg igazán lehet [...]
tavihod: én is 3 gémizé küdtem be de eddig csak ez lett betéve
Mind a 8 komment
Gyilkolj zombikat jól!

Itt az első éjszaka is...
10981 5 7 Izé
koocos: De krosszmocis stílezős játékok vannak fönt és én is ilyet küldtem. Amúgy meg igazán lehet [...]
tavihod: én is 3 gémizé küdtem be de eddig csak ez lett betéve
wtf: Nyilván nem elég Izés. Ha minden szar felkerülne, hívhatnánk az oldalt mondjuk kúlnyúznak is [...]
Mind a 7 komment
Kíváncsi vagy a legújabb légkondis egérre? Szeretnél UFO-lámpát? Láttál már bass-konténert?
 
Minden ami technika és tudomány - de őrült, de érdekes, de még nem láttál ilyet!
 
tech.ize néven elindult legújabb oldalunk, ahol naponta friss híreket találsz egy olyan világról, ahol már meg is történt az, amit eddig elképzelni se tudtál!
 
Nálunk megismerheted a sebességi gokartot, a legújabb olasz koncepcióházakat, a drót nélküli tölthető lámpákat, de olyan komplett dobfelszerelést is bemutatunk, amely garantáltan földbe döngöli a hangszerek szerelmeseit.
 
Klikkelj, olvass, tájékozódj - és figyelj, mert jönnek még új oldalak!
10704 4 9 Izé
bandee1219: Te aztán jó markatinges vagy! :D
bungle: A legjobb azért, ha mindkét oldalra postolod... :DDD De akiket érdekelnek az ilyen tech izék, an [...]
Maccoyi: tehát ha jól értelmezem ha most lenne valami tech-es posztom, akkor a tech.izé-re kellene poszto [...]
Mind a 9 komment
Minden jel arra mutat, hogy ma valahogy pörögnek az orvosi diagnosztikával foglalkozó cégek. A képen látható notebook Acuson P50 névre hallgat, ami azon felül hogy egy Macbook Pro, még egy integrált ultrahang vizsgálatra allkalmas berendezést is tartalmaz.
1140 0 0 Tech Izé
A Philips napokban bemutatott orvosi képalkotó eljárása jó eséllyel indul a diagnosztikai képalkotás átalakulásának úttörője címért. Az 1/3 másodpercenként leadott impulzusokból a szerkezet kevesebb mint egy perc alatt képes egy teljes 360 fokos röntgenképet készíteni az emberi testről, a hagyományos eszközökhöz képest kevesebb mint 80%os sugárterheléssel.
1481 0 0 Tech Izé
Ki issza ki gyorsabban a tál vízet, a kutya vagy a bolond gazdája? ;)
3506 3 11 Izé
bandee1219: Az, mert gondolom nehéz lett volna rávenni, hogy igyon. Amúgy meg celén előtt jól bemutetkozna [...]
vöri: biztos valami belevan keverve,h jobban izlejjen neki..ezt igy kell ragozni ?XD Amugy szürcsölve bi [...]
Kiscsuri: Sztemsimán csak egyre több a hülye.....Am a kutyá miért sárga a vize?
Mind a 11 komment
Antik zongorába "bújtatott" multimédiás PC, 26 inches LCD monitorral.
2443 3 11 Izé
Vala_HUN: Ez idáig jó csak gondoltak a LAN-osokra?! ezt hogy vigyük el egy normális háló partyra?! Kiseb [...]
bandee1219: Az biztos. :) Amúgy nem a legjobb, mert nekem pl ,nem ártana a billentyűzetet hátrébbhúzni a m [...]
Disy: pianínó előtt egyáltalán nem beteg dolog számítógépezni! mongyuk egy törpékkel kefélő n [...]
Mind a 11 komment
Régebbi postok...