REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lego hírességek
3090 7 8 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/11/worlds-largest-lego-super-mario.html
bigyminyő: VIII.Henrik és Boleyn Anna.......kész vagyok!!!.:)
mcsoma: Michael Jackson a legjobb, neki télleg nincs orra :P
Mind a 8 komment
Ha a teniszben is lehetne mellbedobással győzni, akkor ez a hölgy már többszörös tornagyőztes lenne. :P (Macc, a hölgy Nadine Jansen , nagycsöcs modell, a teniszezéshez nem sok köze van, itt egy hosszabb videó :))
25654 4 9 Izé
RaoulDuke: http://www.poornstars.net/galleries_scorecash/linsey_dawn_swimsuit/gal_5.html
bigyminyő: Szerintem direkt csinálja......nem akarok kioktatni,de ha már ilyen fiatalon ennyire lóg és nem [...]
Re-Peet: Bár nem a meccset mutatták, de szerintem a 2. szettet simán hozta már.. :D
Mind a 9 komment
Íme a Real Madrid 5000. gólja a Premier Divisionban, amit Guti lőtt a hétvégén a Numancia ellen. A mérkőzést egyébként a Real nyerte 4:3-ra.
390 0 0 Sport Izé
Kelly Clarkson goes hardcore
7630 1 11 Izé
Spantz: Ennél sokkal durvább death metal számok is vannak :P De videót nagyon jól megszerkesztették a [...]
nyehőce: Poén videó, jól összehozta valaki. :) (persze, hogy nem ő énekel, ezt senki nem gondolta sztem [...]
mekszamnojz: természetesen a hivatkozás tárgya lemaradt :D http://www.youtube.com/user/kellyclarkson?ob=4
Mind a 11 komment
Toribash

(Tudom, letötöltős játékokat nem teszel ki, de ez nagyon tetszik nekem és remélem másoknak is tetszeni fog :) )

(Jól tudod, de mivel kegyes hangulatomban vagyok, ezért megkegyelmezek a post-odnak. :) --- Errtu)
4411 2 13 Game Izé
Zoknee: Ha az ökölbe szorított kézfejet átállítod "tenyérre", akkor automatikusan megragad mindent a [...]
mresztő: én nem took jó kombókat meg hogy hogy kell megfogni az ellenfelet meg hogy hogy kell letépni a e [...]
sumo: Ezzel meg hogy kell játszani?
Mind a 13 komment
Azt hiszem, egy pár watt átment, és mellé még szép is.
5894 7 11 Izé
Tóth József: Ha a ruha elázik, elég jól vezeti az áramot. De még így is tud súlyos, akár halálos sérül [...]
Martinov: De ahhoz nagyon el kell ázni hogy rajtad fusson végig és egyébként is kisebb szerintem arra az [...]
ibor90: hmm ha tényleg így van akkor szinte egyáltalán nem veszélyes mivel általában esik az eső mik [...]
Mind a 11 komment
Ha a teniszben is lehetne mellbedobással győzni, akkor ez a hölgy már többszörös tornagyőztes lenne. :P
23850 0 0 Sport Izé
Megbokrosodtak volna a "lovak"??? ;D
719 1 0 Sport Izé
Gera Zoltán csodálatos megmozdulása még a West Browich színeiben.
639 0 0 Sport Izé
The Unspeakable Vault (of Doom), avagy Fura Történetek a Régi Nagyok világából.

Mókás képregény H.P. Lovecraft világában. Angol nyelvű, de elég érthető. :)
2607 3 5 Izé
Vigyori: Ia Cthulhu! a legnagyobb arc! do not fuck with Cthulhu :-)
Skatopia: Mind3 már rég ;) Teljesen alapművek.
Monsy: Nagy kedvenc! Lovecraft rajongóknak kötelező!!!:D Skat, Lovecraft összes a három nagy fekete k [...]
Mind a 5 komment
A tegnapi Liverpool - Manchester United angol bajnoki rangadó összefoglalója. Jó kis meccs volt.

A Fulham - Bolton meccsen pedig, Gera Zoli gyönyörű gólt lőtt. :)
598 0 3 Sport Izé
Balázs: 4 forduló telt el és eddig a pool az ellenfél, remélem így is marad;)
Maccoyi: Ön jó megfigyelő. ;)Gratulálunk. Ajándéka egy kiegészítő eszköz a meglévő porszívójáh [...]
likol: Ez a post kép csalóka,mert ha jól informáltak a pool nyert:)PP
A készülék neve TM506 és a Z780 témobilosított verziója... Ja és csak Amcsiba lesz kapható. Csak hogy tuggyuk, ha már ittvan.
1210 0 3 Tech Izé
Purple: hát nem rossz :)
CRaPtRaSH: Bocsánat, lemaradt, de köszönöm az okoskodást ;]
1up: A készülék neve TM506 és a Z780 témobilosított verziója... Ja és csak Amcsiba lesz kapható. [...]
Robots, making life better and food spiced

(Errtunak ajánlva :))
2724 2 53 Izé
bungle: DIY R2D2 Lamp from $10 IKEA lamp :D http://www.instructables.com/id/DIY-R2D2-Lamp-from-10-IKEA-lamp/ [...]
Derill: mekkora post lenne már belőle?:D
Errtu: Feltétlenül szólok! (nem tudtam, hogy erre gerjedsz :D ) A Fan Site-al meg majd valamit kezdek. [...]
Mind a 53 komment
Így tudnám összefoglalni ezt a videót.

Baseball meccsként indul, majd egy klasszikus rögbi szerelést láthattok és ezután boksz következik, majd utánna még egy kis birkózás levezetésképpen. Kb. ennyi. :D
633 0 0 Sport Izé
A Pekingi olimpia helyszínei legoból.
482 1 0 Sport Izé
Bucketball
6122 3 8 Game Izé
Jozeph: 17700-zal lett vége... Uccsó pályán be kell lőni a sötétkéket - utána lehet továbbmenni a [...]
tutituti: ok.megvan.a legszéléről kell ellőni.meg szerencse kell hozzá.
tutituti: sajna az utolsó pályán én se tudom belőni.ha valaki tudja a trükköt akkor légyszi ossza meg. [...]
Mind a 8 komment
The Operation M.D. - Sayonara

Zenekart Cone a Sum 41-ból és Todd Morse a Juliette and the Licks-ből alapitotta.

egy magyar oldal a zenekarról
571 1 0 Zene Izé
Rise Against - State Of The Union
dalszöveg , ha valaki nem értené :P
666 3 2 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobbak!!!
dXter: jóféle zene ;) a szöveg pedig tisztán érthető gyakorlott funok számára :D... de azért pár [...]
A Hősök című sorozatban látható Isaac Mendez képeit igazából megalkotó festő, Tim Sale weboldala. (Mellesleg egy csomó más képregénynek a képei is megtalálhatóak.)
4052 0 6 Art Izé
Samure: Naneeeeeeee! :DDD
M.agnus: Jeph Loeb & Tim Sale - Ha Rómában jársz; Hosszú Halloween, mind-mind ajánlott (Catwoman, Batman [...]
rezlavor: http://www.primatechpaper.com/
Mind a 6 komment
A Hősök című sorozatban látható Isaac Mendez képeit igazából megalkotó festő, Tim Sale weboldala. (Mellesleg egy csomó más képregénynek a képei is megtalálhatóak.)
4161 10 6 Izé
Samure: Naneeeeeeee! :DDD
M.agnus: Jeph Loeb & Tim Sale - Ha Rómában jársz; Hosszú Halloween, mind-mind ajánlott (Catwoman, Batman [...]
rezlavor: http://www.primatechpaper.com/
Mind a 6 komment
Mai "mi van a képen" játékunk tárgya... ;) Tessék tippelni!
10104 3 33 Izé
Dieselboy: Hát szar! Mi volna?! :D
Dawe: "Price: FREE" vajon miért?
Jeró: Mai játékunk tárgya-trágya
Mind a 33 komment
A Pekingi Olimpia legjobb frizurái.
477 0 0 Sport Izé
Oldalszélben mit csinál? :D
8694 2 49 Izé
Yocoo: Szerintem ők teljesen amatőrök. A profi taréj készítők radiátor zománcot használnak. ;)
koffein: de fos már ez a kislány
Spantz: Ezt mond el neki is: http://armoredsquirrel.com/blog/wp-content/uploads/2006/06/PunkMohawk.jpg
Mind a 49 komment
Lamb Chop Drop
3140 1 1 Game Izé
tutituti: Ilyen játék volt a 3510i-n is.Tök jó volt
Mielőtt kattintanátok, tippeljétek meg a kommentekben, mi van a képen. :)

A megoldást megtaláljátok Jansen Lye oldalán: az "Updating..."-re kell kattintani, majd első menü első menüpontja.
Vagy végső esetben ide .
12980 3 73 Izé
nearo: elsőre nekem "az" jutott eszembe... de aztán megnéztem :)
Errtu: Engem csak az érdekel: Miért a felesége diplomáival villog(ott)? Miért nem a sajátjával? Vagy [...]
papaluige: tényleg érett! remélem Crapy-t nem tüntette el! (csak mert régen írogatott már!) :(
Mind a 73 komment
Ez ám az ugratás. :)
812 1 0 Sport Izé
You are Lucky
4841 4 29 Game Izé
tomi77: a fekete golyót bele kell rakni abba a kis tóba ahol a az első manót életre keltetted és abbó [...]
tomi77: megcsináltam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [...]
tomi77: Bence11!!!!!!!!!! Amikor leesik a fényképező akkor le kell fényképezni az U.F.O.-t és utána k [...]
Mind a 29 komment
Csak hogy ma se aludjunk nyugodtan! Nesze nektek Large Hadron Rap!!!
7397 3 27 Izé
xD: Gyerekek ez üt! :D
No.1: Akkor most FÉLIG vagy VÉGIG??? :D :D :D :D :D
enti: nini és tényleg :D akkor ezt elírtam jól :) /kösz ;)/
Mind a 27 komment
Criss Source - Hugs 'N' Kisses

A német dj legismertebb zenéje 2004-ből.
Műfaja electro, csak nem volt olyan kategória.
697 0 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kacsafarkú szender. A kolibrikhez hasonlóan repked virágról virágra. :) Akár a Te kertedben is felbukkanhat. ;)

3144 4 40 Izé
bungle: http://500px.com/photo/64643891/smooth-spoken-by-regayip-ko%C3%A7ak- Purp szerint medvecukorból van [...]
bungle: A számítógép kezeléséig még nem jutott el...
Nyenyecgibbonszőr: honnan tudod, hogy nem én vagyok Shcmidhtt Paál? :D
Mind a 40 komment
A világ legdrágább Barbie babája (~16,4M Ft).
1795 0 8 Izé
CRaPtRaSH: kizárt ;] Barbie azóta is idegbeteg és egyedül neveli a kölköket :D
Tóth József: Ha valaki elveszti az eszét, megtalálja valamikor? :DD
CRaPtRaSH: volt egy Ken barbim (a fiú baba) és anyám véletlen eltörte azegyik kezét... a másikat meg én [...]
Mind a 8 komment
Ketten együtt 205 évesek, ők Anglia leghosszabb házasságában élő párja.
2772 1 15 Izé
Szunyog: Sajnos történt... legalábbis kaptam egy hírt, miszerint meghalt egy haverom (ami sajnos igaz :( [...]
kotta: Nem, nem. Elég messze onnan. Az viszont rossz hír, ha Debrecen környékén is történt ilyesmi. [...]
Szunyog: kotta: Egész véletlen Debrecen körül történt az eset?
Mind a 15 komment
Fankadeli - Fekete leves
Szerintem nem kell bemutatnom, mindenki ismeri, vagy így, vagy úgy. Sokat tett a Magyar Undergroundért. Nekem konkrétan a kedvenc Fanka számom, kicsit régi, de még mindig jó. :)
619 1 0 Zene Izé
Uncsi már az állandó versengés, hogy kinek van a legvékonyabb mobilja? Nem bírod, hogy mindenki ugyanolyan mobillal mászkál az utcán? Eljött a te időd! :)
1764 3 1 Izé
bandee1219: Hasbeszélő medve? Oo Ez nagyon rossz, főleg, hogy ilyen nagy...
Prince of Persia - Lesz limitált kiadvány!
1093 0 0 Tech Izé
Elvileg ma ennek kellett volna történnie. ;)

Azért nem árt néha ellenőrizni, elpusztította-e a világot már. :D
14427 7 164 Izé
bungle: Megvan az eredmény!!!! http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34780
bungle: Sokkot kaptak? :D http://kepfeltoltes.hu/080912/80194104_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
lokko: semmi leültem ...
Mind a 164 komment
Oliver Kahn legnagyobb védései.

Oliver Kahn szeptember 2-án hivatalosan is befejezte a profi karrierjét egy búcsúmérközés keretében, aminek az összefoglalóját itt nézheted meg.

A búcsú pillanatai.
545 0 1 Sport Izé
Inferno: Minden idők legjobb kapusa és az is marad! Szép volt Oli és köszönjük!
A múltkori pofáraesés után, itt az újabb, de ez most lányos verzió.
620 0 0 Sport Izé
Subkulture - Erasus

A SUBKULTURE mögött Kem Secksdiin áll, ő a Celldweller-ből, illetve a Crossbreed-ből lehet ismerős, az első kislemezt (Erasus) ennek köszönhetően maga Klayton Celldweller pofozta hegyesre, innentől kezdve nyilvánvaló breakbeat per dnb-alapokra helyezett riffelések (9th szerint nyúmetál lenne ez, égbe feldobott keresztgitárokkal meg isten tudja még mivel) adják az alapot az éjszakai száznyolcvan fokos kézifékesekkel bőven megszórt üldözésekhez vagy feszültségűző zonerunokhoz, ha valaki azt mondaná, ez az új Celldweller-album első nótája, beszopnám a legnagyobb természetességgel. Még a vocoder is ugyanúgy szól, ugyanaz a központozás, talán csak dallamosabb és erre még a halfpipeban is szívesebben töri ki az ember a karját, mint az akármelyik új deszkapunkra. Megyek, ki is töröm a karom, az elmúlt pár napban ahány sebesülést kaptam, egy príma szakadékos fracture már csak nem oszt, nem szoroz.
1561 2 4 Zene Izé
gundul: Nincs mit, nekem amúgy a neved tetszik nagyon. :)
Kornadidas: nagyon megtetszett ez a szám, köszi:)
cereal_killer: csatlakozom az elottem szolohoz....en is beporogtem tole elsore eddig meg nem ismertem Celldwellert [...]
Mind a 4 komment
Buffalo Springfield - Expecting to fly
(ismerős lehet A félelem és reszketés Las Vegasban c. filmből)
527 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...