REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megoldható-e a szex a kollégiumban? :)

(tippek, ötletek, sztorik jöhetnek!) ;)
18261 7 35 Izé
Dawe: ajj a szarba le szedték :(
bandee1219: A szükség nagy úr! :)
bandee1219: Ez a videó vágva van és az meg csak a vágón múlik, hogy milyen értelmesnek tűnnek a riportal [...]
Mind a 35 komment
Kedvenc geektool áruházunk ismét egy hiánypótló termékkel kedveskedik nekünk. Az áramellátást biztosító táp 30 dolláros, a betük 7 dolláros áron rendelhetőek meg.
1857 1 0 Tech Izé
"Geronimo, a Drogvilág mindent tudó nagykutyája végigkíséri a nézőket a kábítószeres "élmények" különböző változatain. A hangvétel ironikus. Geronimo kárörvendve mutatja be a halálos veszélyeket, amelyek a drogok világában tévelygőkre leselkednek."

Aha, értjük...
3659 9 22 Izé
bungle: "Bizarr animáció: Stohl András kifekszik a drogtól" http://hetivalasz.hu/kronika/bizarr-video-st [...]
Kiscsuri: XD
bandee1219: Nem teszed rosszul, sajna tényleg csak attól menő valaki, ha iszik, cigizik... És mindenhol, ne [...]
Mind a 22 komment
Vagy lehet, hogy inkább ez a legnagyobb motor? :)
2740 0 3 Autó Izé
bandee1219: Lehet, hogy ez nagyobb, de az alábbi jobban tetszik. Ez gagyi.
Nico_71: Szerintem akkor lenne igazán klassz, ha valaki építene egy olyan óriás mocit, ami valóban egy [...]
Zsolt86: ez is szép :D
Vagy lehet, hogy inkább ez a legnagyobb motor? :)
2726 2 3 Izé
bandee1219: Lehet, hogy ez nagyobb, de az alábbi jobban tetszik. Ez gagyi.
Nico_71: Szerintem akkor lenne igazán klassz, ha valaki építene egy olyan óriás mocit, ami valóban egy [...]
Zsolt86: ez is szép :D
Mindig is érdekelt, hogyan rakhatnak össze egy dobfelszerelést?

Így:


És ezt lehet rajta csinálni, ha elkészült:
769 1 2 Tech Izé
kKNd: hú ez nagyon komoly. az utolsó videón pont a korn egyik számát (I will protect you) dobolja fel [...]
bungle: Ez a Bozzio egy állat. :) Egyik kedvenc dobosom (asszem idén volt itt a Frank Plays Zappa turnén) [...]
processor 1.6GHz VIA C7M ULV (also available with 1.5GHz) Operációs rendszer
Windows Vista® Ultimate Windows Vista® Business Windows® XP Tablet PC Edition 2005 Windows® XP Professional Megjelenítés VIA VX700  integrált GPU video RAM: dinamikus méretezés
merevlemey HDD kapacitás : 120GB (60GB, 80GB is kapható) memória 1 Gb DDR2 SDRAM 533 MHz
1434 1 0 Tech Izé
Gondolom közületek is sokan játszottak a Hitman nevezetű játékkal.
Nos, itt jön a film. Én személy szerint várom. :)
4724 0 30 Film Izé
bandee1219: Minddenkinek van elképzelése, hogy kinek kéne játszani, de tulajdonképpen az a színész sem le [...]
bandee1219: Szerintem itt nem fognak OMG-ozni, mert ez nem egy játékos oldal, ahol 10-12 éves kis csírák t [...]
bandee1219: Hát nem ez a valódi nevük? :)
Mind a 30 komment
Gondolom közületek is sokan játszottak a Hitman nevezetű játékkal.
Nos, itt jön a film. Én személy szerint várom. :)
4599 4 30 Izé
bandee1219: Minddenkinek van elképzelése, hogy kinek kéne játszani, de tulajdonképpen az a színész sem le [...]
bandee1219: Szerintem itt nem fognak OMG-ozni, mert ez nem egy játékos oldal, ahol 10-12 éves kis csírák t [...]
bandee1219: Hát nem ez a valódi nevük? :)
Mind a 30 komment
Rajzos IQ-teszt

(nem ijesztegetős!!!)
16621 25 52 Izé
adu0715: nekem 114:)ezek szerint van IQ-m.de a jegyeim nem ezt mutatják:)pláne a matek...
kat: nekem ez az angol 95lett.sztem kurvakönnyű volt:D
bungle: ency küldött egy hasonlót, de ehhez angol tudás kell: http://home.tvnet.hu/~a3807/iqteszt.htm
Mind a 52 komment
Akik a képről nem tudnák beazonosítani: ez nem a Pokemon 118. része!
Karácsonyra jönnek!
3134 1 13 Film Izé
B@bóC@: Szerintem ari lesz:)
bandee1219: Az ilyen valós és rajz keverékek ritkán jók!
Zsolt86: Utáltam ezt a mesét, nem fogom megnézni. fúújjj!!
Mind a 13 komment
Akik a képről nem tudnák beazonosítani: ez nem a Pokemon 118. része!
Karácsonyra jönnek!
3129 2 13 Izé
B@bóC@: Szerintem ari lesz:)
bandee1219: Az ilyen valós és rajz keverékek ritkán jók!
Zsolt86: Utáltam ezt a mesét, nem fogom megnézni. fúújjj!!
Mind a 13 komment
A New Yorki Rockefeller Center előtt minden évben felállított karácsonyfa idén egy észre nem vehető, de jelentős változáson esik keresztül. Az eddigi hagyományos világítást idén teljes egészében LED alapúra cserélik, amivel az eddigi 3,510 kilowatt/óra napi energiaigényt  1,297re csökkentették.       
860 3 0 Tech Izé
Ha meguntad a kutyád színét... ;) Képekkel és videóval.

Remélem azért éjjel, mikor alszanak nekiesnek a gazdájuk torkának! :D
2805 1 21 Izé
bandee1219: Ráadásul oroszok v. afélék, azoknak meg úgyis tartozunk...
bandee1219: Na ez már tényleg állatkínzás. Miért kell élve? Persze ha meglátogatod őket és visszakapj [...]
varazs: Ezt a linket pàr napja kaptam, sokat gondolkoztam, betegyem-e ide, mert postnak nem tudtam bek& [...]
Mind a 21 komment
Nincs mit mondanom,  a kép magáért beszél.
729 1 0 Tech Izé
Te is így ébredsz? :)
10592 25 26 Izé
Schabee: pedig annyira nem raqjongok a macsekokért de ez tök ari
dilidoki12: decukiiii
B@bóC@: Istenem de ennivalóan bájos kiscica:))))) Azok a cemek , mancsok és az a tündéri pofi :)) Áhhh [...]
Mind a 26 komment
Szimpatikus magyar fiatalemberek zenére mozgolódnak. A postkép galériája pedig itt.
8066 2 6 Izé
Schabee: a képek marha jók
Gawroche: thx a feltöltést :D
bandee1219: Nagyon kipróbálnám az ejtőernyőzést, siklóernyőzést, sárkányrepülést... Amúgy a motor [...]
Mind a 6 komment
A Star Wars világának igen népes rajongói tábora van, és a téma iránti rajongásáról adott tanúbizonyságot Fresli János (Soccer) is. Az AT-AT lépegető nem az első ilyen kaliberű alkotása és információim szerint egyáltalán nem az utolsó. Ugyanis elkészült már egy igen méretes TIE Fighter, és tervbe van véve egy a Mátrix trilógiából jól ismert őrszem is. A kapcsolat a gépek között nem a témában keresendő, hanem a különleges megoldásokban. A TIE Fighter még nem képes mozgásra, de az AT-AT már igen és az őrszem még bonyolultabb aktivitásra lesz képes. A további szófordulatok elkerülése érdekében inkább ugorjunk is neki a munkamenet áttekintésének. A cikk végén egy exkluzív video anyagot is láthattok, melyet Joy készített!
5578 3 4 Izé
Sztiki: A készítő itt képekkel illusztrálva, részletesen leírja hogy rakta össze a modot. http:// [...]
zuza: Nem ilyen a buksia a lépegetőnek ! Tudom én h erre sose lennék képes . De a hba égtelen ! :D s [...]
hadigabi: naon ügyes a cuccos..kreatív a készitö.....tecccik..
Mind a 4 komment
A japán human tetris-re talán még mindenki emlékszik... Most itt az olasz verzió, kicsit szemrevalóbb szereplőkkel (viszont sajnos nem annyira vicces).
9103 2 21 Izé
Máln@: ajajaja ....azóta már több mint 5 verziót láttam,h ezt utcsónak meglestem :P DE AKÁRHÁNYSZO [...]
bandee1219: Hát, engem is. Annyit "gondolkodnak", hogy csak beleesnek a szerencsétlenkedésük miatt. *_*
Burdisgarage: A múltkor olasz szépségversenyt néztünk, akik közül választottak, azt hittem azok a bejutott [...]
Mind a 21 komment
A bal oldali képen egy 360 fokos HD minőségben dolgozó kamera látható. A középsőn a 360 fokban felvett HD minőségű képet visszaadó projektor. A jobb oldalin pedig a kettő végeredménye. Házi használatra  alkalmatlan, esetleg unatkozó  milliomosoknak ajánlott. Az ipari felhasználás lehetőségei pedig  szinte korlátlanok.
1391 0 0 Tech Izé
Prostituáltnak használták a leborotvált nőstény orángutánt.

Aki nem hiszi (mert ez már tényleg a felfoghatatlanság határát súrolja), itt egy videó Borneóról, 12 perc 47 másodperctől egy ideig Ponyval a "főszerepben".
7075 3 51 Izé
nemerdekel: ki lehet annyira beteg h megb..szon 1 majmot? xD
kolompír: Mondjuk Bórneón nagyságrendekkel több orángután él, mint Spanyolországban, vagy Skóciában. [...]
bandee1219: Van gond mindenfelé a világban és ezektől nem várhatja senki, hogy most, miután kiderült, sz [...]
Mind a 51 komment
Gleccser szörf. Ha a sima szörfölés nem elég hideg...
2835 1 7 Izé
Lizsu: borjadzik a gleccser
bandee1219: A Nationalon láttam egy gleccser-túrát, ahol elmondták, hogy veszélyes odamenni a közelébe, [...]
Ciccc: húúúú ez tényleg rohadt hideg lehet....:)
Mind a 7 komment
Hogyan készül a 3D-s járdarajz... (mint pl. ezek vagy azok vagy a legnagyobb).
5413 0 4 Art Izé
eol: Szó szerint 1 pontból kell nézni :) Mivel 2 szemed van az 2 pont, tehát nem jó. A legjobb fény [...]
bandee1219: Igen, ezeket csak egy pontbol jó nézni, ahonnan fényképezik őket (van egy pár fotó más szög [...]
mephistto: Az a baj, hogy élőben nem ilyen... mivel ott 3d-ben látunk a fénykép meg csak 2d ..........
Mind a 4 komment
Hogyan készül a 3D-s járdarajz... (mint pl. ezek vagy azok vagy a legnagyobb).
5647 9 4 Izé
eol: Szó szerint 1 pontból kell nézni :) Mivel 2 szemed van az 2 pont, tehát nem jó. A legjobb fény [...]
bandee1219: Igen, ezeket csak egy pontbol jó nézni, ahonnan fényképezik őket (van egy pár fotó más szög [...]
mephistto: Az a baj, hogy élőben nem ilyen... mivel ott 3d-ben látunk a fénykép meg csak 2d ..........
Mind a 4 komment
4034 7 1 Tech Izé
Sza Sza: ez teccős :P ;)
Sokszor büntettünk már indiai videóklippekkel (a Thriller hatásától még mindig sokan a mosolygóban nyomják az ágyat...). Persze az egész lehet, hogy apró félreértéseken alapult. Most végre megérthetjük gondolataikat, hiszen Susmita Sen dalszövege angolul feliratozva merőben más megvilágítás alá helyezi a mondanivalót. :)
3396 1 8 Izé
Bizsu: engem is megindított. ha gondolod van még. ;) =)
Fabian: Bizsu :DD Hála neked, mostmár én is láttam a 2 girls 1 cup-ot... Megindító élmény volt :D
bandee1219: O, shit i'm a butter head.... :)
Mind a 8 komment
Iqua BHS-603 - a világ első napelemes bluetooth headsetje. Teljesen feltöltve kb. 9 órán át beszélhetünk vele, míg a készenléti ideje 200 óra.
693 1 0 Tech Izé
Na ezt tessék kipróbálni, nagyon sirály!

1. Az első sorba írd be az én nevemet!
2. A második sorba írd be a te nevedet, a többi sort üresen kell hagyni!
3. Nyomd meg a "Visualizar" gombot!

Ja, nem kell betojni, nem ijesztgetős. :)
21709 44 39 Izé
csildi: lol..én mindenre számítottam csak erre nem..és poénból direkt a fordíva írtam be a neveket, [...]
Máln@: uh....én nem írok be semmit xD tuti vmi durva.ilyesztgetős :) amíg nem mondjátok meg mijez,nem [...]
Belkar: szeretem az ien interaktív izéket jöhetne még :D
Mind a 39 komment
A tapéták következő generációja.
Jonas Samson holland designer munkája a link után látható faltakaró megoldás ami az elbaltázott vakolás nyomainak eltakarásán túl a hangulatvilágítást is megoldja. Kereskedelmi forgalomba kerüléséről egyelőre nincs információnk.
1656 3 0 Tech Izé
Thai ínyenc falatok. Jó étvágyat!
6205 2 25 Izé
bandee1219: én nem sok húst eszem és nem ez fog ezen változtatni... :/
dzsuxos: "ebédre hizott patkány vagy már annyira nagy lány hogy ne legyél annyira finnyás majd le [...]
közlegény: Bocs a mélyenszántó kommentért, de hányingerem lett.
Mind a 25 komment
Gondolom mindenkinek csak ez hiányzott az életébe. De végre megnyugodhattok, itt a sötétben világító nyugágy!
1644 2 4 Izé
bandee1219: Hát, nyomná a gigádat rendesen. :)
Kamikaze: Nemmondommeg hogy ki, de a hugom az előbb kérdezte: Ebben hogyan lehet hason feküdni??? Ha elmúl [...]
Zsolt86: Ez jó, kell!!! És rögtön 2-t kérek :P
Mind a 4 komment
"Te Szergej, ne menj arra, igazoltatnak a zsaruk..." ;)
13044 8 35 Izé
bungle: Spion0025, ez már volt (régieket küldesz, a többihez nincs kedvem már odaírni...)
bungle: Kopasz, jókat küldesz, csak sajnos már voltak... ;)
bandee1219: Láttam az aláírást, de azt nem viccből írtad? Honnan tudod, mert a videónál a srác azt írt [...]
Mind a 35 komment
Élő Pac-Man :)
Csak azért, hogy az élő Tetris ne legyen magányos! ;)
2877 4 7 Izé
bungle: Máln@ küldte: http://www.youtube.com/watch?v=QpL2jp6mGVo
bandee1219: Hogy ne legyen magányos se a Tetris, se Pac, azért van a: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=3 [...]
bandee1219: Vááááááááá! Ez komoly! :D
Mind a 7 komment
- 1.2GHz, 400/800MHz, 128KB/128KB L2
- DDR2-533, 768MB
- 7 " TFT-LCD WXGA  1024 x600 felbontással
-  IDE HDD 4200  40/60 GB
- Touchscreen
- 1,3 Mpixeles kamera
- USB 2.0 csatlakozó
- Ethernet
- 780 gramm
1213 3 1 Tech Izé
kisduck: sajna nekem nem hozta be rendesen az oldalt, de a post alatti szöveg alapján jó kis UMPC lehet!
A Rube Goldberg gép számtalan helyen feltünt már, többek között itt is. vidám pillanatokat okozva, legyen az film vagy játék. Most pedig megvásárolhatjuk a saját építőkészletünket.
1099 0 0 Tech Izé
Biggie mackó meglepetése
Mit is tanulnak a gyerekek a tévéből? :)
3617 2 7 Izé
Mx: Ez nem a gyerekeknek, hanem a szülőknek szól.. A szülők sokszor elhanyagolják a nevelést és [...]
stero: teccik a hangulatvilága ... drogozni a mezőn ... jeeee
Csemegekaraj: Na igen, de mi van akkor, ha a gyerek még nem tud olvasni, csak azt látja, hogy azt a valamit bead [...]
Mind a 7 komment
Avatarozz jól!

Avatarok még itt, esetleg itt.

Akár át is szerkesztheted 96x96 pixelesre itt.
11255 42 24 Izé
Balázs: durván komoly:D
enti: tökjó! köszi
dergeist: Köszi!
Mind a 24 komment
Emelőgép Biztonsági Szabályzat !!! 8.2.8. A terhet úgy kell először megmozdítani - emelni vagy süllyeszteni -, hogy az éppen csak elmozduljon eredeti helyzetéből, majd a mozgatást meg kell állítania. A terhet tovább emelni, illetve a süllyesztést folytatni csak akkor szabad, ha a felerősítés, az emelőmű fékjének működése rendben van, és a teher további mozgatása az emelőgép stabilitását nem veszélyezteti. :)))))))))))))))))
9088 3 12 Izé
bandee1219: Az a targoncás balesetvédelem? Aaaaaaaaaz király! http://ize.hu/comments.php?post_id=4201
emma690101: Nekem erről spontán a "Gabelstapler Klaus" jut eszembe... Mond ez valakinek valamit? :)
bandee1219: A többi ehez képest csak béna, de ez azért életveszélyes volt, sok felelőtlen emberke halt m [...]
Mind a 12 komment
Gyere csetelj! Izén már regisztrált és belépett tagok használhatják külön regisztráció nélkül.
2481 7 30 Izé
bandee1219: Nem tudom, miért nem jó, akinek nem, nekem működik, csak 1edül voltam fenn, amikor néztem. :(
Zorro: Nekem azt írja ki nem vagyok belépve. Pedig meg de. Én mindig így járok?
Nico_71: Ezt még hozzáteszem. Próbáltam csevegni persze priviben is. Ott a következő megy: - Mondj tém [...]
Mind a 30 komment
Az amerikai illetőségű Kirtas-Tech könnyvscannere óránként 2400 oldal kapacitással üzemel. A feldolgozást kettő darab 4992 x 3328 felbontású , 16.6 megapixeles digitálios kamera végzi, a lapozást pedig egy speciális vákumrendszerrel felszerelt robotkar.
5298 0 1 Tech Izé
kisst: :) ez jópofa de mégis melyik könyv 2400 oldals? :) Tehát óránként több mint egy könyv csak [...]
Régebbi postok...