Ma este, helyi idő szerint 19 órakor kezdetét veszi a szokásos Apple keynote.
Itt vannak tippek, hogy mire számíthatunk.
Update:
Megvolt ez is, semmi kiemelkedő, jellemzően az iPod vonalat érintette. Röviden összefoglalva:
-
iTunes 8: itt a szoftver is változott és a mögötte lévő szolgáltatások. HD filmek 3 dollárért, NBC visszajött (Heroes, Monk)
-
iPod Touch
-
iPod Nano
-
iPod ClassicItt lehet
megtek inteni a teljes anyagot.
855
0
Tech Izé
Korn - Kiss
HushabyeEver BeDo What They Saymegj.: imádom az Untitled lassú számait:) és a Life Is Peachy a kedvenc Korn borítóm.
465
1
Zene Izé
Manowar - Warriors of the World
El sem hiszem, hogy eddig nem került fel.... Na mind1, nagyon érdekes szám, főleg a
szövege miatt és szimplán, ha nem is érted, akkor is rohadt jó! (aki foglalkozik a New world order szarsággal, annak kifejezertten tecceni fog :) )
495
1
Zene Izé
Damage Plan - Save Me
A Damage Plan-t 2003-ban hozta létre Dimebag Darrel, és testvére, Vinni Pau.
289
0
Zene Izé
Egy kis homevideo, művészi felfogásban: "Impervious" címmel. A zenét is én írtam hozzá.
...de köszönet a segítségért Krisának, Jánosnak, Edinának. Végtére is az első ilyen klipp,
amit összehoztunk. Mindenkinek köszi, aki megnézi és kommentezi, hogy okuljunk :)
Az egészet sufniból toltuk egy handycam-el és néhány kerti lámpával :-D
még néhány zene
itt
762
2
Zene Izé
Cypress Hill What's your number
A Cypress Hill-től szerintem ez a legjobb klipp.
( Bár a csajozós tippjeiket inkább hanyagoljátok! :))
552
4
Zene Izé
Indiai valóságshow majdnem lincselésbe fordult. :)
9865
3
Izé
Hatebreed - Defeatist
A legjobb Hatebreed szám szerintem ;)
645
0
Zene Izé
Férfinevek, női nevek (bár volt a témában
hasonló).
A Magyar Tudományos Akadémia ezeket a neveket tartja adhatónak eme becses és nagymúltú országban! Anakin, Beatricse, Dezideráta, Dzsásztin, Dzsúlió, Filadelfia, Lüszien, Móka, Triniti, Zseni, Zsülien és a többiek...
Tessék felkészülni röhögésre, sírásra, kiakadásra! :)))
8940
10
Izé
Tech Itch & Dylan - The Legend (Evol Intent Remix)
491
0
Zene Izé
A lufifújó verseny nyertese :D
4215
2
Izé
Így zuhant bele
Gennaro Gattuso a pálya szélén lévő egy méter mély betonárokba.
Cikk
708
0
Sport Izé
Trivium - Down From The Sky
Kirisute Gomen2 dal a szeptember 30.án megjelenő 4. Trivium albumról, amely a Shogun címet viseli majd.
The Making Of Shogun 1The Making Of Shogun 2The Making Of Shogun 3
816
0
Zene Izé
A kis
Michael Flatley. ;D
Frissítés: már MC Hammer-es
remix is létezik! :D (köszi Bartsimi)
7371
4
Izé
Még fel sem fogtuk a Resurrection fedőnevű
Chimaira pusztítást, máris készül az új lemez! A munkálatok menetét a srácok megosztják velünk is, szóval a lent található(igen rövid) teaser videóra vesd kurzorod!
288
0
Zene Izé
Egy újabb kivesézni való témát találtam "Luxusprostik az egyetemen" címmel.
Mire "kényszerülnek" a fiatalok, hogy a tanulmányukat finanszírozzák és/vagy az igény szerinti életszínvonalukat megteremtsék? Meddig elítélendő? Valóban szükség van erre? Hova vezet ez? ..?...? ...stb.
22222
4
Izé
Bombasztikus SWAT gyakorlat. :D
7791
8
Izé
A
múltkori magyar "álomnő" után most itt van a lengyelek álompasija. :P
3853
0
Izé
Austrian Death Machine - Get To The Choppa
Elkészült az első videóklip az Austrian Death Machine nemrég megjelent, Total Brutal című lemezéhez. A banda Tim Lambesis (As I Lay Dying) projektje, ami két fontos tényezőn alapszik. A szövegek Arnold Schwarzenegger különböző filmjeiből kiollózott kulcsmondatok köré épülnek, a zenei alaptól pedig semmiféle meglepetést nem szabad várni. Lambesis elmondása szerint az ADM pontosan olyan zenét játszik, amit elvársz egy kemény bandától. Tehát a gyors tempó, breakdown, sing along és gitárszóló minden számban adott.
552
0
Zene Izé
Küldj magadnak e-mailt a jövőbe jól!
3273
17
Izé
Nem volt gömbérzéke...
6442
4
Izé
Most ünnepelte a bécsi
gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a
Google Maps-en is. :)
3082
0
Art Izé
Most ünnepelte a bécsi
gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a
Google Maps-en is. :)
3301
1
Izé
Dagoba - Back From Life
A francia metálcsapat új albuma a Face the Colossus Szeptember 29én fogja meglátni a napvilágot Európában. A korong keverését Tue Madsen (The Haunted, hatesphere, Mnemic) végezte, aki már dolgozott együtt a metálcsapat 2006os What Hell Is About… c. albumán.
306
0
Zene Izé
Rétegszoftver ajánlatunk következik:
A qik.com egy Iphone alapú online videostream rendszer, aminek segítségével remekül lehet közvetíteni ami éppen történik körlöttünk. Vagy kukkolhatjuk mások létezését.
Kis nyomozómunkával meg lehet találni minket is :)
849
0
Tech Izé
A tegnapi Belga nagydíj utolsó három köre, ami igazán izgalmasra és vitatottra sikeredett. Hamilton nyert, azután 25 másodperces büntetést kapott így csak a harmadik lett. Raikkonen a falnak ütközött. A BMW pedig jól taktikázott. A végső sorrend: 1, Massa, 2, Heidfeld, 3, Hamilton
Folyt. várható...
806
0
Sport Izé
Megérkezett a júliusban, Kaliforniában forgatott Metallica videóklip, ami a korábban audió formátumban már nyilvánosságra hozott The Day That Never Comes című nótához készült.
James Hetfield elmondása szerint a videóval semmiféle politikai párhuzamot nem kívánnak húzni az iraki háborúval kapcsolatban. Amikor a dal szövegét írta annak idején még csak nem is gondolt semmi hasonló lehetséges megfilmesítésre azzal kapcsolatban. A klippet az a Thomas Vinterberg rendezte, aki Lars von Trier-rel (szintén dán, kult filmrendező) közösen elindították a Dogme 95, azaz Dogma mozgalmat.
Az új Metallica lemez, a Death Magnetic szeptember 12-én fog megjelenni.
587
1
Zene Izé
Jean Michel Jarre - Oxygene (part 1)
A poszt apropója pedig:
"Ötven legendásnak számító analóg szintetizátor és három zenésztársa társaságában újra életre kelti a a zenetörténelem áttörést jelentő művét, az Oxygene-t! Nincs más dolgunk, mint egy mély levegőt vennünk és átadni magunkat a csodának!"
Szóval
koncert lesz novemberben a Papp Lászó Sportarénában.
667
1
Zene Izé
Tom Clancy's H.A.W.X - Előzetes
1497
0
Tech Izé
Felice Herrig az igazán kemény, szőke harcos.
fotózás
712
0
Sport Izé
Otthon a víztoronyban
4059
0
Art Izé
Otthon a víztoronyban
4289
3
Izé
Afrika királyai - Daniel Lainé fotói
4927
0
Art Izé
Afrika királyai - Daniel Lainé fotói
5226
3
Izé
Bemutatták és gyártásra kerültek az első 200-240hz-s tévék
1480
0
Tech Izé
A világ 5 legnagyobb kihívást jelentő golfpályája.
645
1
Sport Izé
GC 2008 - WoW: Wrath of the Lich King - Cinematic Trailer
954
2
Tech Izé
Corina Ungureanu a román gimnasztika egyik "szimbólumának" szexi talajgyakorlata.
És még két "szimbólum" hasonló bemutatója.
Lavinia Milosovici
Claudia Presecan
15912
2
Sport Izé
Splittr - All Alone
Az előadót nem nagyon ismerem (wikin se találtam róla semmit), de az a szám valami oltári jó. A myspaces honlapja meg nem nagy cucc, ezért úgy gondoltam, hogy csak a legjobbat adnám nektek ebből az előadóbol. Az pedig ez a szám ;)
716
1
Zene Izé
Jesus Is My Friend
Hétvégén nem lesz post, mert megtértem.
4619
1
Izé