REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szintén ideális karácsonyi ajándék lehet ez a jelentősebb webkettes szolgáltatásokat felsoroló póló.
984 0 0 Tech Izé
Igen béna parkolás - pasitól!!! Az ilyen hogy kap jogsit?
12128 4 26 Izé
kiskatona: Vannak még idétlenek a világon:D:D:D OMG
Lókötő Lajos: Hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen?:( Csak egyszer kapjak rajta valakit, hogy ilyesmit művel az [...]
Balázs: a legjobbakkal is megesik az ilyen:P
Mind a 26 komment
17colos, Wi-Fivel és RSS readerként is működö digitális képkeret. Ideális karácsonyi ajándék, 699 dolláros áron. Opcióként választható a lakáshoz stílusban illeszkedő mintázattal és színnel.
681 0 0 Tech Izé
Lee Hasler - Eyeport
4300 1 11 Art Izé
bandee1219: Szépek, de itt aztán mindenki kocka! :)
bungle: Ja, és a mai kedvenc háttereim. :) http://www.eyeport.co.uk/pages/wallpaper.html
bungle: Mi ez: vizuállatság, eyecandy, szemgyönyörködtető illusztrációk, Lee Hasler munkái.
Mind a 11 komment
Lee Hasler - Eyeport
4519 4 11 Izé
bandee1219: Szépek, de itt aztán mindenki kocka! :)
bungle: Ja, és a mai kedvenc háttereim. :) http://www.eyeport.co.uk/pages/wallpaper.html
bungle: Mi ez: vizuállatság, eyecandy, szemgyönyörködtető illusztrációk, Lee Hasler munkái.
Mind a 11 komment
Nyakunkon a december, itt az ideje a Mikulás látogatási kérelmet benyújtani, hogy le ne csússz az ajándékokról! ;)
9507 11 20 Izé
Lilu__cica: Kettőnél legalább több frissítőt jelölj be!
Maccoyi: hééé Mikulás!!! Hozz egy láda sört, ne törödj semmivel hajísd csak le a ház elé, 1-et kí [...]
Sanzi: Töltsétek ki gyorsan, mert nemsokára útra kelek ! Aláírás: Mikulás
Mind a 20 komment
Előző életében biztos kutya volt... ;)
5678 8 12 Izé
PHS: Cicus! Ölj!
Sztiki: Érdekes. Monnyuk, hogy a macskák is sokmindenre megtaníthatóak az tuti, szüleim macskája is le [...]
enti: ez lehet h vmi Japcsizé!! robot!!! x)
Mind a 12 komment
Indiában egy férfi egy kutyát vett feleségül, hogy megszabaduljon az átoktól, amely két kutya megölése miatt van rajta hosszú ideje.

A dél-indiai Tamil Nadu állambeli 34 éves férfi, Szelvakumar 15 éve hívta ki maga ellen a sorsot azzal, hogy agyonütött két párzó kutyát. Néhány napra rá járásképtelenné vált, megromlott a hallása és a beszédkészsége. Az orvosok tanácstalanok voltak, de végül egy asztrológus rájött, hogy a megölt kutyák lelkei rontották meg a férfit, és a rontást csak úgy lehet levenni, ha a férfi feleségül vesz egy kutyát.

Szelvakumar hosszú keresés után talált egy négyéves szukát, akivel a hindu szokásoknak megfelelő esküvő keretében egybekelt. A Szelvi kutyát a falubeli asszonyok száriba öltöztették, virágokkal feldíszítették, és bevezették a templomba. Az ifjú párt annak rendje és módja szerint pap adta össze.

A kutyamennyasszony nem lehetett teljesen meggyőződve, mert kereket oldott, úgy kellett felkutatni és visszavinni a vőlegényhez. A boldog férj - egy barátja szerint - csak addig akar együtt élni a kutyával, amíg el nem múlik az átok. Utána egy igazi mennyasszony után akar nézni.
2822 0 54 Izé
izébigyó: Most meg egy csajt adtak feleségül egy kutyához Indiában: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id [...]
Ritu: És mi van a házassági kötelességekkel? :D
Ciccc: Egésségére!Ha neki ez kell....!!!
Mind a 54 komment
François Baranger művészete
4041 0 13 Art Izé
ördög11: a wikipedias odlaon fenn van h az és ez ugyanabbol a könyvből van adaptálva, aminek "I am a lege [...]
|-=O=-|: Az első trailer még azt mondom bíztató. Egyébként jó film LEHETNE belőle, csak nem ilyen szt [...]
bandee1219: W. S. az utolsó ember? Ferrarival száguld és őzekkel versenyez? Rátalál túlélőkre?..... Há [...]
Mind a 13 komment
François Baranger művészete
4043 6 13 Izé
ördög11: a wikipedias odlaon fenn van h az és ez ugyanabbol a könyvből van adaptálva, aminek "I am a lege [...]
|-=O=-|: Az első trailer még azt mondom bíztató. Egyébként jó film LEHETNE belőle, csak nem ilyen szt [...]
bandee1219: W. S. az utolsó ember? Ferrarival száguld és őzekkel versenyez? Rátalál túlélőkre?..... Há [...]
Mind a 13 komment
Ismét egy kijutós! Még nem értem a végére, de szerintem jó és főleg nehéz... :)
10725 4 131 Game Izé
buldozer: Sikerult,zsenge negy ora alatt.....regen kotott le jatek ennyire,koszi, meg ilyentet!!!
Baba: Huu...megszenvedtem,de sikerult! :)
oltibo: Egy kis segítséggel, de sikerült kijutnom. Nekem nagyon nehéz volt. Köszi a feltoltést.
Mind a 131 komment
Ismét egy kijutós! Még nem értem a végére, de szerintem jó és főleg nehéz... :)
10634 11 133 Izé
Deathy: sikerült másfél óra alatt
Deathy: nem tom mindenki fikázza a kijutós játékokat szerintem jók különben is aki hülye hozzá mér [...]
buldozer: Sikerult,zsenge negy ora alatt.....regen kotott le jatek ennyire,koszi, meg ilyentet!!!
Mind a 133 komment
Automatizált, egyéb vasat nem igénylő merevlemez törlő eszköz.
1406 1 0 Tech Izé
Itt a 3D Logic folytatása, a 2. rész!
6154 2 20 Game Izé
Nelsonize: csak aki naon nem bír vele és naon menne tovább :P http://www.freewebarcade.com/help/3d-logic-2-w [...]
eNMi: 30 level van össz, ha jól emléxem.
Findzs: helyzetjelentés 19 :)
Mind a 20 komment
Itt a 3D Logic folytatása, a 2. rész!
6743 10 20 Izé
Nelsonize: csak aki naon nem bír vele és naon menne tovább :P http://www.freewebarcade.com/help/3d-logic-2-w [...]
eNMi: 30 level van össz, ha jól emléxem.
Findzs: helyzetjelentés 19 :)
Mind a 20 komment
A mi gyerekeink már ilyen undorító szörnyecskékkel játszhatnak karácsony este! Genetikailag módosított tamagocsi. :)
4119 1 23 Izé
roland66: kösz hogy fejbe akartál ba**ni 1 kővel...
klingy: az 1 követ próbált meg szimbolizálni ami éppen repül...
roland66: hmm????
Mind a 23 komment
Az ecuadori Jefferson Pérez háromszoros világbajnok gyaloglásban. Vajon ha veszélyben az élete, gyalogol vagy fut? A japcsik kiderítik... :)
3339 6 10 Izé
Nico_71: Szerintem nagyon jó kis japán humor! (bár néha nehezen érthetőek a japán poénok európai emb [...]
enti: szerintem összesz*rta magát azé rendesen XD elég sokat forgolódott hátrafel miközben kergett [...]
rubigo: :D Igaz is...
Mind a 10 komment
Sörös üveg törés. Nagyon érdekes. (JunkieEQ, legközelebb szöveget is írsz hozzá? - bungle)
8583 6 11 Izé
Nico_71: Ezt a trükköt, már gyerekkoromban is ismertem (20-25 éve) Olyan üveget kell választani, aminek [...]
Yvette: Érdekes:) Majd megcsináltatom valameik haverommal:D mert én biztos hogy nem próbálom ki XD
bandee1219: Ami nem visszaváltható, az bedobható a megfelelő konténerbe (persze od akár törötten is). Ne [...]
Mind a 11 komment
A Nagy Magyar Da Vinci Kód! :D
Levélben jött:

Tisztelt Cím! 1998 május: kibocsájtásra került a 200 Ft-os papírpénz. Elhitették majdnem mindenkivel, hogy a rajta látható személy Károly Robert, pedig köszönő viszonyban sincs vele. Annyira nincsennek köszönő viszonyban, hogy a 200 Ft-oson látható személy, ma létező, magyar állampolgár - mondhatnánk, bármikor szembe találkozhatna vele bárki az utcán - és ami a lényeg, nem véletlen hasonlóságról van itt szó.... Amennyiben érdekli Önöket ezen illető, egy nagyon komoly ajánlat ellenében tudunk segíteni, mely tartalmaz: vezetéknév, keresztnév és egy napközbeni elérhetőségi címet. Természetesen rengeteg kérdés merül fel: miként jöhetett létre ez a bizonyos arcképcsere..... milyen kapcsolati háló szükséges bel és közel-távol külföldön, estleg a földgolyó másik oldalára is kiterjedhet..... (mekkora a királyi birodalom, miket engedhet meg magának napjaink királya), egészen véletlenül találkozhatott a politikai élet jelentős szereplőivel.....(milyen befolyással rendelkezhet egy mai király). Most még ne rohanjunk ennyire előre, ezen kérdésekről majd később, egy megfelelő ajánlat esetén esetleg megállapodhatunk...
14191 8 85 Izé
Petra79: Na jó bevallom.Az apám az.A pecót meg most vettük a hegyen.Az 2 kisgyerek meg a lányom meg a fi [...]
Dawe: először aszittem hogy az oldal szerkesztőinek kell pénzt adni hogy megtudjuk :D
Jozeph: Ezt sajnos nem tudom - nem tudhatom. De a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy amint kiadnak egy nagy [...]
Mind a 85 komment
" A nagy közös izélés" ;)

(te mikor jössz ???)
2929 12 50 Izé
Maccoyi: Lesz még több is! ;)
enti: van is már 5 regisztrált XD
AVIREX: osztom a velemenyt,igaz a link a gyalis csetre passzolt át,zéró júzerrel.. de most olvasom,hogy [...]
Mind a 50 komment
F1 autók  mintája  alapján épült fűnyíró koncepciók.  Inkább szolgál újhullámos kertitörpeként mint használható eszközként, ennek ellenére vicces.
1476 1 0 Tech Izé
Itt az ideje elkezdeni spórolni a papírral... ;)
1673 3 4 Izé
Yvette: Azt még veszek hozzá nagyítót nem?^^ Pff XD
bandee1219: Bizony itt lenne. Nem tudom, miért nem lehet a sok reklámszart e-mail-ben kapni, miért gyártják [...]
Ficánkusz: Szerintem is.
Mind a 4 komment
Nem semmi járgány! Jól jön most, ha így folytatódik a havazás... ;)
4737 0 23 Autó Izé
Nico_71: Nekem holnap után teszik fel a téli gumikat az autóra. Lehet inkább ilyenre cserélem. :-D
rubigo: Az sztem talán a jég miatt van. Jobban eloszlik a nyomás, kisebb az esély, hogy beszakad...
three.d: Nem az van, hogy az ilyen sarkközeli expedíciókon is direkt leengedik a gumikat a nagyobb felüle [...]
Mind a 23 komment
Nem semmi járgány! Jól jön most, ha így folytatódik a havazás... ;)
4759 2 23 Izé
Nico_71: Nekem holnap után teszik fel a téli gumikat az autóra. Lehet inkább ilyenre cserélem. :-D
rubigo: Az sztem talán a jég miatt van. Jobban eloszlik a nyomás, kisebb az esély, hogy beszakad...
three.d: Nem az van, hogy az ilyen sarkközeli expedíciókon is direkt leengedik a gumikat a nagyobb felüle [...]
Mind a 23 komment
We like the moon! - avagy miért is szeretjük a Holdat.
Gyenge idegzetűeknek nem ajánlott! :D
5245 3 27 Izé
Yvette: LooL:DDD Meik pihent talál ki ilyeneket? XDDDDDD
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=1499
esthof: hehe, ezt mindig is szerettük :) de ha ez vkinek bejött, akkor az nézze meg ezt is: http://www.yo [...]
Mind a 27 komment
Itt márpedig folyó lesz - szólt a természet. ;)
8284 9 19 Izé
klari: amit ember elvesz,természet visszavesz
Ficánkusz: Én sem.
Tybbah: mi nem az??
Mind a 19 komment
Tripla V - Krisztus katonája
Imádkozzunk együtt tesvíreim....
6119 1 31 Izé
three.d: Nem bántásból írtam Majkát, csak egyszerűen nem jutött más eszembe, mint magyar ,,rapper" ! [...]
Laci: Egy újabb boxer lázadás készül? - mert már volt olyan, de az Kínában.
csicsilla: hol làtsz Te itt boxert?az egy 4 ujjas gyürü!XD
Mind a 31 komment
Közösségi kávéfőző sorsolási rendszer.
Irodai munkásoknak tökéletes.
2061 3 3 Izé
rezlavor: melyik?
Speedy: Ez most komoly???!
rezlavor: 5000!!!!!!!
Indestruc2tank
A pattogó tank VISSZATÉRT!
6820 2 13 Game Izé
BERZERKER: hát az 1 jobb volt szerintem
Zsolt86: http://images.netbag.hu/20071130/16454556729.gif csak sikerült:P
Zsolt86: Na jó meguntam, és csak 112 lett, ez nem nekem való :PPP
Mind a 13 komment
Indestruc2tank
A pattogó tank VISSZATÉRT!
8664 6 12 Izé
Zsolt86: http://images.netbag.hu/20071130/16454556729.gif csak sikerült:P
Zsolt86: Na jó meguntam, és csak 112 lett, ez nem nekem való :PPP
Zsolt86: Na akkor én csinálok 200-at:PP Szólok ha sikerült, óóóórraa indul!:D
Mind a 12 komment
Condom Song - India már megint büntet!
2742 2 12 Izé
dude: Nekem meg a maiak közül a 300 zenéje jön be legjobban (Fever Dream)!
Bazsee: Szintén, nagyon nagy szám! :D
Maccoyi: Ha már itt tartunk, akkor nálam ezek közül Afroman viszi a pálmát :)
Mind a 12 komment
A képernyőtisztító cica és kutya után itt van a képernyőt nyalogató japcsi csaj.
17317 4 17 Izé
Zsolt86: Hát ez szar. Le kéne bas*ni neki egy sallert!
csicsilla: jaaaj!XD azt hittem ezzel probàl fèrfiakat izgatni,de kösz hogy felvilàgositottà [...]
Fuzol9: Hát igen. A japók az androidukat élethűnek akarták csinálni, csak a nyálmiriggyel akadtak kis [...]
Mind a 17 komment
Japán ijesztgetés (sajnos gyatra felbontás)
4540 6 15 Izé
bungle: Tóth József, ez már volt. :)
dNS: Jaja lehet hogy nálunk nem úszta volna meg 1-2 pofon nélkül!
bandee1219: Érdekes, de arra nem verekedősek az emberek úgylátom. Így könnyű.
Mind a 15 komment
Egy kevéske illúzió gyűjtemény...
7373 1 8 Art Izé
bungle: mekszamnojz küldte: http://www.youtube.com/watch?v=fqOvBjGaEUg
ördög11: sztem ez azért is jó, mert bebizonyítja, milyen tökéletes az emberi agy. elvégre, az a külön [...]
wtf: Hág igen, roppant bonyolult dolgok ezek...
Mind a 8 komment
Egy kevéske illúzió gyűjtemény...
7573 7 9 Izé
bungle: te.sas! küldte (a fenti képpel): URL: http://www.ted.com/talks/beau_lotto_optical_illusions_show_h [...]
bungle: mekszamnojz küldte: http://www.youtube.com/watch?v=fqOvBjGaEUg
ördög11: sztem ez azért is jó, mert bebizonyítja, milyen tökéletes az emberi agy. elvégre, az a külön [...]
Mind a 9 komment
Most csináljátok meg a következőt: írjátok be a szövegfordítóba, hogy 'ebben a egy sziámi harcoshal él.' Ha lefordította, másoljátok ki az angol részt, és fordítsátok vissza magyarra. A szöveg változatlan maradt, igaz? (úgy értettem, hogy ebben a dologban).

(Lilu_cica, olyan magyar mondat nincs, hogy "ebben a egy sziámi harcoshal él". :) Azért beraktam, hátha valakinek hasznos ez a webfordito - bungle)
11081 29 33 Izé
Makkász: Elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. ---> Elcsesztük azt. Nem egy kevés nagyon harapott. :D
life_hunter: helyesen és ha már elkezdtem:(bocs a spam-ért, de nem lehet kihagyni) ELSŐ ÉNEK 1. Sky a nap [...]
life_hunter: Nah no comment:D Sky a nap melegjéből a terméketlen szík az utóda, A kiszáradt szöcske nyá [...]
Mind a 33 komment
Ígérem az utolsó macskás videó lesz ma, de ettől kész vagyok (főleg a zenéjétől)! :D
9380 10 24 Izé
Nas: Kööööszönjüüük Tóóóóni báááácsiii! :D
bungle: Köszönjétek Tooninak, gyerekek! :D http://youtu.be/BaNI0Mt_kLY http://lyricsmode.com/lyrics/b/bri [...]
mekszamnojz: Hát ez hatalmas. Szétröhögtem az agyam a zenén ( is ) MEGALOL XDD
Mind a 24 komment
Ne zavard köreim (főleg ha épp Izélek munkaidőben)! ;)
Eclipse irodabútor. Videó itt.
4077 4 4 Izé
bandee1219: Nem rossz, nem rossz, de ha már ilyen hipe, lehetne valami kényelmesebb, nagyobb fotel benne.
Zsolt86: Jól néz ki, biztos nem valami olcsó
xXxÁdámxXx: Ilyet kérek karácsonyra! :D
Mind a 4 komment
Jó helyen, jó időben ;)
10062 1 21 Art Izé
Lilu__cica: Húha!
andici_25: szuperek a kepek! szerintem nagyon jo erzek kell ahoz hogy vki ilyet tudjon kesziteni de ha csak pu [...]
bandee1219: Amúgy nagyon jók.
Mind a 21 komment
Jó helyen, jó időben ;)
10422 13 21 Izé
Lilu__cica: Húha!
andici_25: szuperek a kepek! szerintem nagyon jo erzek kell ahoz hogy vki ilyet tudjon kesziteni de ha csak pu [...]
bandee1219: Amúgy nagyon jók.
Mind a 21 komment
Régebbi postok...