REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lányok, asszonyok!
Tudtok ilyent?
9778 8 24 Izé
Schabee: ez jó ez a reklám de először én is másra gondoltam :)
andici_25: Ime a ketlabonjaro sorbonto! :)
Lilu__cica: Ügyes....
Mind a 24 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a madagaszkári Táncoló maki (Sifaka lemur). A képek ebből a másik videóból származnak, ezt is érdemes megnézni!

Nemrég egyébként új lemur fajt fedeztek fel (Microcebus lehilahytsara), így az ismert lemur fajok száma 49-re bővült. A legismertebb lemur fajt, a gyűrűsfarkú makit gondolom senkinek sem kell bemutatni. :)
2578 3 10 Izé
bandee1219: Aranyosak, föleg a Lemúr.
szaki77: Lemúr-Lamúr :)
deeprecen: visszatértem....visszatérhettem
Mind a 10 komment
Repülő csirkék unalmas irodai órákra, hangulatfokozásra.
2359 2 3 Izé
bandee1219: Nagyon régóta keresek ilyet! Csak sikerült. Yes! Yes! Yes! *_*
Laci: Katapultra nem vagyok vevő. Inkább kérném Katát a pultra.
gvereb1: My name is Bond, Chicken Bond
Indiában olcsó a babysitter... :)
4712 1 8 Izé
Mimis: Régi modellek, az újabbak már pelenkáznak is. ;)
rubigo: Lehet minket megbotránkoztat, de nem kell sajnálni őket. Ilyen a kultúrájuk. Az állatokkal ily [...]
Sissi: amíg mi itt röhögünk...én sajnálom őket.rossz lehet így élni.
Mind a 8 komment
Mosolyogj, itt a Nicoteeth.
Az első fogkrém, mely dohánykivonatot és nikotint tartalmaz. Minden fogmosás elősegíti a fogínyek sorvadását, a fogkő termelődését, és a fogak kihullását. A fogzománcot pedig a sárga és a szürke csodás árnyalataira festi. Mindezeken túl a régi cigarettacsikkek illatát is megkapod - és mosolyod egyszerűen ellenállhatatlan lesz!
2996 3 18 Izé
Nico_71: Ellopták a nevem. :-((((
csirek: mondjuk a fogorvosoknak ez a fogkrém jó biznyic
csirek: ez jóóó manapság mindenből bizniszt lehet csinálni ez milyen lenne: -Ééééés ittvan az ú [...]
Mind a 18 komment
Lusta vagy takarítani??? Itt a kitchen gun, oldd meg egyszerűen!! XD
7176 7 18 Izé
Shifty: BANG!BANG!BANG! I love you kitchen gun! :D
Maggi: Egy igazi férfi így takarít!:D Nem úgy h elösször kihipózza a domesztoszt aztán áll neki ad [...]
kisduck: nekem ilyen szappanba kéne!
Mind a 18 komment
Ugye milyen ijesztő, mikor így hirtelen feláll...? :D
12246 10 17 Izé
Laci: Imádom a kandi kamerás felvételeket - persze, csak ha van humor bennük. Ez egy kissé elgondolko [...]
csokioroszlán: Nem kell korban tinédzsernek lenni ahhoz,hogy valaki úgy gondolkodjon...
Errtu: karaj mint teenager :D Hát ez jó!!! Nagyon jó!!!
Mind a 17 komment
Aktatatyóba integrált mobiltelefonos internetes villanymotor. Vagy valami hasonló...
2738 0 4 Autó Izé
ördög11: képzeld mennyi idejük lehet...meg pénzük.:D
bandee1219: Hát, elég "érdekesen" néznek ki...... :/
csirek: és a Yamaha még ilyenekkel szórakozik? Ó egek!
Mind a 4 komment
Aktatatyóba integrált mobiltelefonos internetes villanymotor. Vagy valami hasonló...
2809 1 4 Izé
ördög11: képzeld mennyi idejük lehet...meg pénzük.:D
bandee1219: Hát, elég "érdekesen" néznek ki...... :/
csirek: és a Yamaha még ilyenekkel szórakozik? Ó egek!
Mind a 4 komment
Sokol rádió tok iPod-ra. :) Ha már nem jön be a formatervezés...
2878 5 8 Izé
enti: szovjet apple... ez durva !! xD ... iPhone nincs?? \o/
Zsolt86: Egyértelmű h sokkal jobban néz ki, viszont kíváncsi lennék az árára ;-)
Balintka22: De rossz :D :D :D de ötletes! :D
Mind a 8 komment
String Avoider
Vidd végig a cérnakígyót az útvesztőkön!

(nyugi, nem ijesztegetős játék - bungle)
14589 0 52 Game Izé
Kikike: ez nagyon extra király játék:D
Cole: 3. nekifutásra a 25-nél véreztem el! :)
Máln@: uh......NAON ÁLLAT GAME!!!!!...de írtó nehézh.....A 7. pályánál már a 3. kanyar után bemont [...]
Mind a 52 komment
String Avoider
Vidd végig a cérnakígyót az útvesztőkön!

(nyugi, nem ijesztegetős játék - bungle)
18904 15 52 Izé
Kikike: ez nagyon extra király játék:D
Cole: 3. nekifutásra a 25-nél véreztem el! :)
Máln@: uh......NAON ÁLLAT GAME!!!!!...de írtó nehézh.....A 7. pályánál már a 3. kanyar után bemont [...]
Mind a 52 komment
Konzerv kaják ínyenceknek
4597 2 20 Izé
bungle: cancer1 küldte: www.damncoolpictures.com/2012/04/35-strangest-canned-foods.html
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/06/unusual-canned-foods-from-around-world.htm [...]
Balázs: azt a fecske nyál fészek szedős cuccot multkor láttam ilyen barlangokba szedik de csak annyit am [...]
Mind a 20 komment
Villanyos papírrepülő kilövő izé.
3182 1 11 Izé
MAGura: Jólvan ne pörögjél fel nagyon... :D
kKNd: lol te nagyon ostoba vagy aki nem érti a viccet? XD
roland66: mit szolsz be hülye gyerek? nem tudom ki fikázza le a másikat! itt vagy 24 éves de papirrepülő [...]
Mind a 11 komment
Ideális gépjármű a körútra reggeli csúcsforgalom idején...
4042 0 2 Autó Izé
tomahawk: Mr. Jack Daniels-t egyből kiszúrtam!:) ő ott a legjobb
Yorick: Csúcs, kéne :-))) Kimennénk a szavanna közepébe a szikla szélre aztán 3-4 óra múlva az els [...]
Ideális gépjármű a körútra reggeli csúcsforgalom idején...
3964 1 2 Izé
tomahawk: Mr. Jack Daniels-t egyből kiszúrtam!:) ő ott a legjobb
Yorick: Csúcs, kéne :-))) Kimennénk a szavanna közepébe a szikla szélre aztán 3-4 óra múlva az els [...]
Martin Johnson rugby iskolája. :D
Jó edzést, és ne feldjétek: CSAK KEMÉNYEN!!! :)
10047 1 18 Game Izé
Beni0503: Én kitudtam ütni a szumost.
SexyBaby18: beteges :D
Errtu: THX! összejött. :)
Mind a 18 komment
Martin Johnson rugby iskolája. :D
Jó edzést, és ne feldjétek: CSAK KEMÉNYEN!!! :)
13017 5 19 Izé
Shando: Nem semmi. Kartonpapír robot ott van a szeren!!!!!
Beni0503: Én kitudtam ütni a szumost.
SexyBaby18: beteges :D
Mind a 19 komment
Ha unatkoznál az irodában... :D
15996 13 18 Izé
bandee1219: Amikor mellel leveszi, akkor a labda elég érdekesen néz ki. én nem látom, hogy ott lett volna a [...]
dude: Női foci a szupermarketben. ;) http://www.liveleak.com/view?i=cce_1192833795
Pumukli11: Hm, nézzétek meg jobban a seggel elkapós részt. A labda már ott volt előtte is a lyukban. A m [...]
Mind a 18 komment
Elegem van már a KIB*SZOTT VILÁGBÓL! (két és félévesen)

(milyen anyagon van a kis srác? Valami hasonló lehet, mint ez.)
6920 9 18 Izé
RobiBond: jee jol nyomja :)
bandee1219: Valószínűleg nem érti, amit mond, csak utánoz, de jól nyomja!
bungle: ozsy01 küldte: Gabó újabb produkciója, ezúttal P.Mobil-t ad elő. :D http://youtube.com/watch?v [...]
Mind a 18 komment
A képen látható fiatalember a Bladerunner japán cég hivatalos betateszter programjában vesz részt, aminek keretében az első GPS alapú integrált GSM rendszerrel szerelt kabátot tesztelik. Az eszköz elsődleges funkciója értelemszerűen az eltünt gyermekek megtalálását könnyítheti meg. Javasoljuk mellé a hasonló felszereltségi szintű cipőt.
1038 1 0 Tech Izé
Intelligens elosztó. túlfeszültség védelemmel, UTP és telefon csatlakozással.
INSANT GET!
2411 3 0 Tech Izé
Kezdő szobakémek ideális eszköze lehet David Munscher független designer álltal tervezett ujjkamera, ami a Canon technikáját használja fel.
2225 1 1 Tech Izé
Sza Sza: Hát ez egy tök új ujj-fényképező...De nekem UJJaban bejönnek az ienek :)
iShoes - távirányítós elemes görkocsolyás izé
2401 0 3 Izé
bandee1219: Mert ez (is) a lusták sportja. Kitalálja valaki, hogy kéne mozogni, hogy egészségesebben éljek [...]
Winston: Jaja ez olyan zizzé!:D Érdekes bár nem tom miért kell mindent automatizálni...
tomahawk: hát ez az izé elég izé, olyan zizz! izé
Zombik New York-ban. Már megint összegyűlt pár elmeháborodott... :D
6566 6 31 Izé
bungle: cancer1 küldte: The Zombie Apocalypse Across America www.damncoolpictures.com/2012/07/zombie-apocal [...]
bungle: hotspot küldte: Zombie Parade in San Francisco 2008 http://humorsafari.blogbugs.org/3605168/Zombie- [...]
jasko: hat szerintem izlestelensegek es pofatlansagok ez esetben...
Mind a 31 komment
Hangman Extreme - idétlen akasztófa játék, mindig új képpel, időre!
Angol szavak ismerete előny! :)
11422 3 19 Game Izé
tomi77: de jó újra!!!!!!!!!
Mester: Láttam. :D Még szerencse, hogy a szavak ismétlődnek. XD
Mester: Szeretném látni, amikor túl éli, de sajna nem tok angolul. :(
Mind a 19 komment
Hangman Extreme - idétlen akasztófa játék, mindig új képpel, időre!
Angol szavak ismerete előny! :)
12644 9 14 Izé
stukimuki: nagyon kevés az idő, pedig klassz!!!:)))
bungle: Pedig működik a link, most néztem. Itt van egy másik helyen: http://www.armorgames.com/games/han [...]
Führer: Not found. Csak nekem van ilyen pechem?
Mind a 14 komment
Michelle Cakes - angol tortacsodák (csak mert orosz meg amcsi torták már voltak :))
4410 5 14 Izé
Lilu__cica: Én sem enném meg...
Obi-Wan Kenobi: Nekem is kell egy ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nójika: Azért a "The baby" meg a "3D cat" torta kissé meredek (pláne a kisbabás!), nekem előbb lenne h [...]
Mind a 14 komment
Az aranyember igazi története! Nem érdemes őt sértegetni! XD
3395 2 2 Izé
bandee1219: Hmmmmmmmmmm...........................hát........................ez...............................h [...]
Maccoyi: Ilyen szar fénykardot csinált magának, hogy eltört :D Na ezt sem Yoda tanította a jedi tanfoly [...]
Kamaz két keréken! :D

(frissítés: szemfüles izések jelentették, hogy ez egy ZIL. Akinek nem mindegy ;) - bungle).
6489 0 16 Autó Izé
dega44: 130-as az a 131-es... A 131-esnek hátul 2 tengelye van és az első kerekeket is hajtja.. Ez sima r [...]
dude: :))) Még ha a kép alá nem lenne odaírva... ;)
wtf: Még nem mondta előtted senki...
Mind a 16 komment
Kamaz két keréken! :D

(frissítés: szemfüles izések jelentették, hogy ez egy ZIL. Akinek nem mindegy ;) - bungle).
6556 3 16 Izé
dega44: 130-as az a 131-es... A 131-esnek hátul 2 tengelye van és az első kerekeket is hajtja.. Ez sima r [...]
dude: :))) Még ha a kép alá nem lenne odaírva... ;)
wtf: Még nem mondta előtted senki...
Mind a 16 komment
Cubicle Freakout
Teszt a stresszre... Inkább ezen vezesd le, mint az irodában. ;)
12231 1 10 Game Izé
xXxÁdámxXx: Levezettem a feszültséget!!!:@ :D
wtf: Anyázás előtt mindenkinek kötelezővé kellene tenni! ;)
Ficánkusz: Nekem tetszik!
Mind a 10 komment
Cubicle Freakout
Teszt a stresszre... Inkább ezen vezesd le, mint az irodában. ;)
15708 19 10 Izé
Shando: Kár, hogy nincs több cucc amit szét lehetne verni...
wtf: Anyázás előtt mindenkinek kötelezővé kellene tenni! ;)
Ficánkusz: Nekem tetszik!
Mind a 10 komment
Halálhozó Dorina énekel...izé.. büntet! :D
4567 1 9 Izé
bandee1219: A beszólások ellenére nem hagyja abba, ez asztán a szívtelen luvnya! Nem törődik más egészs [...]
<-{st.one}->: én még addig se...
Maccoyi: áááá 20 másodpercig bírtam :S
Mind a 9 komment
Stag Knight 2
Sok vér és repkedő testrészek... Kardozz, fűnyírózz, láncfűrészelj le minél több izét!
8669 6 9 Game Izé
ardi: a 3. kard alegjobb
DeJaVu: nekem a fűnyíró
xXxÁdámxXx: Nekem a lézer kard tetszik a legjobban :D
Mind a 9 komment
Stag Knight 2
Sok vér és repkedő testrészek... Kardozz, fűnyírózz, láncfűrészelj le minél több izét!
8234 13 6 Izé
Nóóbika: kurva jóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!
shrike: Sziasztok! Hát amint először játszottam énis elhatároztam h toplistás lexek...nos nem lettem [...]
tavihod: nekem nemjön be az oldal :(
Mind a 6 komment
Chris Gilmour kartonpapír izéi...
1683 0 4 Art Izé
SexyBaby18: nagyon jóó lett :D én csak origamizni szoktam ^^ :)
Balázs: először csokinak néztem
wnw: ilyen van ? .. :O
Mind a 4 komment
Chris Gilmour kartonpapír izéi...
1750 5 4 Izé
SexyBaby18: nagyon jóó lett :D én csak origamizni szoktam ^^ :)
Balázs: először csokinak néztem
wnw: ilyen van ? .. :O
Mind a 4 komment
Íme a mai büntetés! :D
Lilly baba - Halló nagypapi
11971 7 76 Izé
CRaPtRaSH: pedig olyan jó bünti lett volna belőle! és holmarad a rendelés:D
bungle: CRaPtRaSH küldte: Lilly Baba - Ha itt lennél velem http://youtube.com/watch?v=1Vx0-INZavk Lilly B [...]
bandee1219: Basszus! Kaptam egy CDt, hogy írjam át. Vajon mi van rajta?..... Oo
Mind a 76 komment
A Google keresőt naponta 200 millióan hívják le. Ha a Google nem fehér, hanem fekete lenne, az energia megtakarítás 750 megawatt/óra lenne évente, ami megfelel kb. 300 000 db konyhai vízmelegítőnek. Szóval használja inkább mindenki a Blackle változatot. :)
8087 7 38 Izé
bandee1219: Erre én is valahogy így emlékszem (legalábbis, hogy nagyon magas szám), de ez baromi sok.
Mimis: "1 percenként kihal 1 faj!" hmm... ha jól számolom, akkor az egy hét alatt 10.080. fajt jelent?? [...]
bandee1219: Írd be, pl. hogyaszongya: google gothic , majd nyomj egy "jó napom van" gombócot. Amúgy meg Yout [...]
Mind a 38 komment
Régebbi postok...