REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Izés bringák
4883 0 4 Autó Izé
Lilu__cica: A sínre tehető legalább nem esik el, ha a sínre hajt...
Obi-Wan Kenobi: Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó [...]
Mimis: Vagy egy áramszedőt kell vezetni az ülés elülső részéhez. :) Akkoris van tekerés. ;)
Mind a 4 komment
Izés bringák
4883 2 4 Izé
Lilu__cica: A sínre tehető legalább nem esik el, ha a sínre hajt...
Obi-Wan Kenobi: Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó [...]
Mimis: Vagy egy áramszedőt kell vezetni az ülés elülső részéhez. :) Akkoris van tekerés. ;)
Mind a 4 komment
Infinite OZ
4310 0 5 Art Izé
balynyul: Az apropója: Oz a nagy varázsló című film!!!
<-{st.one}->: tudja vki h mi ennek az apropója? mert szépnek szép, de a leírás részben egy fimlből vannak k [...]
tomahawk: hát én nem vártam meg a végét, rá untam...
Mind a 5 komment
Infinite OZ
4446 6 5 Izé
balynyul: Az apropója: Oz a nagy varázsló című film!!!
<-{st.one}->: tudja vki h mi ennek az apropója? mert szépnek szép, de a leírás részben egy fimlből vannak k [...]
tomahawk: hát én nem vártam meg a végét, rá untam...
Mind a 5 komment
Macskabiztos klaviatúra! XD

A PawSense nevű szoftver segít megvédeni a számítógépet a billentyűkön járkáló tappancsoktól.
3718 1 5 Izé
atyavilaag: amikor kölök volt a makkám, szabályosan kikapcsolta a gépet, ahogy végigmasírozott a klaviat [...]
Unregistered: Ha az én macskám végigfexik a klavin, akkor holmi kis hanghatás rohadtul nem fogja megzavarni. A [...]
bandee1219: A mi macskánkat meg be sem engedem a szobámba...
Mind a 5 komment
Törésen túllevő, illetve töretés alatt álló kocsik fotógalériája.
Biztos jó valamire.
(jobb felső - Lamborghini és Porsche "töréstesztje" - itt történt tőlünk nem messze :) - bungle)
14258 0 13 Autó Izé
invad3r1987: Ez sem gyenge: Toyota Avensis kiüti a H2-est (bár a Toyo-t is megnéztem volna): http://www.wrecke [...]
Mimis: most délután történt nálunk (3 sarokkal lentebb). Járkál felénk egy "izmoskockahas-kopaszfe [...]
Jozeph: Talicskát nem engednék az ilyen barmoknak vezetni!!!! Persze pénzért eszet nem lehet venni - cs [...]
Mind a 13 komment
Törésen túllevő, illetve töretés alatt álló kocsik fotógalériája.
Biztos jó valamire.
(jobb felső - Lamborghini és Porsche "töréstesztje" - itt történt tőlünk nem messze :) - bungle)
14296 8 13 Izé
invad3r1987: Ez sem gyenge: Toyota Avensis kiüti a H2-est (bár a Toyo-t is megnéztem volna): http://www.wrecke [...]
Mimis: most délután történt nálunk (3 sarokkal lentebb). Járkál felénk egy "izmoskockahas-kopaszfe [...]
Jozeph: Talicskát nem engednék az ilyen barmoknak vezetni!!!! Persze pénzért eszet nem lehet venni - cs [...]
Mind a 13 komment
A trágyázás nehézségei...
(1000. videó az Izén, váóóó!!!)
11016 5 24 Izé
rubigo: Ez az egész videó úgy SZAR, ahogy van! :)
speegy: uh bazz.Szegénynek nem lehetett kellemes.
Armoton: nyami......:P szegényke! XD Naon fincsa lehet! XD....És gondód eeee amikó hazaér azt beálít a [...]
Mind a 24 komment
Extrém tökök

Pl. a 2006-os verseny győztesei...

(Ray Villafane tökeit is ajánlom egy régebbi izéből ;))
3119 0 5 Art Izé
neophyte: amúgy meg a tököm kint van már....:D
neophyte: ez tök jóóóóó! :D
bandee1219: Az okádós sem rossz ^^
Mind a 5 komment
Extrém tökök

Pl. a 2006-os verseny győztesei...

(Ray Villafane tökeit is ajánlom egy régebbi izéből ;))
2882 10 5 Izé
neophyte: amúgy meg a tököm kint van már....:D
neophyte: ez tök jóóóóó! :D
bandee1219: Az okádós sem rossz ^^
Mind a 5 komment
Sátorozz egy fán- csupán 50.000 $

(de legalább nem jársz úgy, hogy egy medve bekopogtat és megkérdezi van-e valaki itthon - bungle)
4092 4 22 Izé
bungle: Egy újabb macietető: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/46097_macieteto?mode=latest&position=1 [...]
bungle: Pinata medvéknek: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/43960_?categoryId=10&position=&large=1
Ficánka: Nekem kell 1 ilyen!!Úgy is szeretek sátorozni.Bár erdőben még sátoroztam erdőben,de ezzel kip [...]
Mind a 22 komment
Toyota iReal
3607 0 10 Autó Izé
SexyBaby18: ezt is a kínaiak próbálják ki xD
|-=O=-|: Toyota is és i... is. Már volt pl. a Toyota iSwing is: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=610
Nakrul: a toyotánál ennyire unatkoznak, vagy ennyire ráérnek?
Mind a 10 komment
Toyota iReal
3614 0 10 Izé
SexyBaby18: ezt is a kínaiak próbálják ki xD
|-=O=-|: Toyota is és i... is. Már volt pl. a Toyota iSwing is: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=610
Nakrul: a toyotánál ennyire unatkoznak, vagy ennyire ráérnek?
Mind a 10 komment
Criss Angel vízen jár... izé... szóval... Jézusom!
7199 5 43 Izé
Tooni: http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/10/8/128679974376410748.jpg
bungle: http://i.imgur.com/YdIm5.jpg
rullet2002: EBBEN NAGY CSALÁS IS VAN CSAK NEM VETTEK ÉSZRE! ÚGY HOGY N VAGY U ALAKÚ ÁTLÁTSZOL MŰAGYAG V [...]
Mind a 43 komment
Hogy milyen érzés lehet egy ütközés?

Íme a valaha készült egyik legdurvább és legszemléletesebb autós biztonsági kampány...
8439 3 7 Izé
Maccoyi: Embrace Life: http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM
Speedy: Ez nagyon komoly!!!!!!Lassabban fogok vezetni!!!!
Maccoyi: csatlakozom three.d-hez!
Mind a 7 komment
30 perces válogatás a 80-as évek mesesorozataiból.

Itt pedig a 90-es évek válogatása.
4851 0 9 Film Izé
Shando: Áááá Bravestar: Mutáns ló lézer shotival :D Állat ötleteik voltak régen!!!
Zsóti: Király volt...régi szép emlékek:) a 90'-filmek is rendbe vannak bár nekem hiányzik a Taz Máni [...]
Maccoyi: jaja a TJ. CAT show reggelente :) Nekem a Mask volt a kedvencem, bár legtöbbet szerintem az inspec [...]
Mind a 9 komment
30 perces válogatás a 80-as évek mesesorozataiból.

Itt pedig a 90-es évek válogatása.
4883 8 9 Izé
Shando: Áááá Bravestar: Mutáns ló lézer shotival :D Állat ötleteik voltak régen!!!
Zsóti: Király volt...régi szép emlékek:) a 90'-filmek is rendbe vannak bár nekem hiányzik a Taz Máni [...]
Maccoyi: jaja a TJ. CAT show reggelente :) Nekem a Mask volt a kedvencem, bár legtöbbet szerintem az inspec [...]
Mind a 9 komment
Turbo Hörcsög 12 átfordulással.

Itt pedig 3 eszement próbálkozik. :)
7722 5 8 Izé
Maccoyi: Mióta kiírtad tiszta stresszben voltam. Még jó, hogy én sörrel gyógyítom magam, tehát semmi [...]
bandee1219: Elnézést! Nem akartam senki lelkivilágát megbojgatni, tényleg lehet máshol volt. Aki elkezdte [...]
enti: mekkooooooooooooooora kira!!
Mind a 8 komment
Lada Niva, mint orosz búvárautó. ;) (tényleg ilyen rosszak az utak arra? :))
5729 0 6 Autó Izé
bandee1219: Az első kép nagyon komoly!
Anti tokio hotel hungary: Vigyázatok amerikaiak jőn az új orosz hadiniva flotta a tengeren tulról :D:D vízszint alatról [...]
Geri: Na igen ez egy Niva!!!Tűzön VÍZen át!!!
Mind a 6 komment
Lada Niva, mint orosz búvárautó. ;) (tényleg ilyen rosszak az utak arra? :))
5519 1 6 Izé
bandee1219: Az első kép nagyon komoly!
Anti tokio hotel hungary: Vigyázatok amerikaiak jőn az új orosz hadiniva flotta a tengeren tulról :D:D vízszint alatról [...]
Geri: Na igen ez egy Niva!!!Tűzön VÍZen át!!!
Mind a 6 komment
Stacy Hedger trombitán játssza a Star Wars zenéjét. Az igazat megvallva nem olyan jól...
4468 0 41 Izé
Maccoyi: Cantina Band from Star Wars on har [...]
alphadog: Bakeyoo, akkor gondolom nem fogsz jelentkezni 9. feleségnek ennél a fickónál (csak 67 gyereke va [...]
bandee1219: Na jó csináljak én is egy Mai büntatést? ^^
Mind a 41 komment
Házilag készített flipper. :)

Itt van még egy, kizárólag függöknek! :D
4208 2 1 Izé
neophyte: AAaaaanyáámmm... :D de beteg!
Szelektív tükör...
19018 21 27 Izé
bungle: http://youtu.be/Q65VNtZ7IDY
Laci: Szoktam nézni a "Kész átverés"-t. De ez a nagybetűs "Átverés". Minden élőnek van árnyéka, [...]
bungle: Spion0025, ez is volt már! Csak nehogy megint kiakadj, miért nem kerülnek fel a postjaid...
Mind a 27 komment
Orosz tűzoltók. Igen, az ott egy Porsche Cayenne...
4319 0 18 Autó Izé
Obi-Wan Kenobi: Gyorsnak gyors de hol a tömlő???
Ficánka: Honnan a francból van nekik ilyenjük?
bandee1219: Lehet, hogy kobozott autók ,de biztos nem a leggezdagabbaktól veszik el, ezt gondolhatnád, hanem [...]
Mind a 18 komment
Orosz tűzoltók. Igen, az ott egy Porsche Cayenne...
4467 2 18 Izé
Obi-Wan Kenobi: Gyorsnak gyors de hol a tömlő???
Ficánka: Honnan a francból van nekik ilyenjük?
bandee1219: Lehet, hogy kobozott autók ,de biztos nem a leggezdagabbaktól veszik el, ezt gondolhatnád, hanem [...]
Mind a 18 komment
Pendulum + Schönherz szellem = Szakkkkadááás

(az eredeti itt található).
7176 18 34 Izé
SSly: naon kira, kár h nem voltam ott a bemutatón, ezzel az etil alakulat alá raktatok (ők beégtek az [...]
bungle: Emberek, az utóbbi 24 órában többen beküldtétek ezt... keressetek már rá, mielőtt beküldt [...]
Sissi: hehe
Mind a 34 komment
Spencer Tunick most kicsit melegebb éghajlatot választott fura hobbijának: Miamit. (talán emlékeztek, múltkor a svájci Aletsch-gleccsernél pózoltatta a jelentkezőket).
15102 0 4 Art Izé
Balázs: valszeg nudik........a pezsgőzés büntet:D
bandee1219: Teljesen ingyen vállalják? Ez gáz.
Luflee: Nem kell jelentkezni, hanem meghirdetik hogy itt es itt ekkor kezdodik a fotozas. aki akar, menjen. [...]
Mind a 4 komment
Spencer Tunick most kicsit melegebb éghajlatot választott fura hobbijának: Miamit. (talán emlékeztek, múltkor a svájci Aletsch-gleccsernél pózoltatta a jelentkezőket).
15986 3 4 Izé
Balázs: valszeg nudik........a pezsgőzés büntet:D
bandee1219: Teljesen ingyen vállalják? Ez gáz.
Luflee: Nem kell jelentkezni, hanem meghirdetik hogy itt es itt ekkor kezdodik a fotozas. aki akar, menjen. [...]
Mind a 4 komment
Orphan Feast
A Viktoriánus Londonban az árvák ínyencségnek számítottak...
12700 1 12 Game Izé
Kuly: Nagyon jó a zenéje... elrepít minket Twist Oliver világába! :-)
Führer: elég elvont de marha jó! főleg a világok harás lépegető teccik :D
Zsóti: Na végre elindult.... ez nagyon jó:))
Mind a 12 komment
Orphan Feast
A Viktoriánus Londonban az árvák ínyencségnek számítottak...
14168 10 13 Izé
SkinGirl: Tök jó játék, nagyon meg tud nyugtatni amikor ideges vagyok : )
Kuly: Nagyon jó a zenéje... elrepít minket Twist Oliver világába! :-)
Führer: elég elvont de marha jó! főleg a világok harás lépegető teccik :D
Mind a 13 komment
Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért??? Hát ezért.
11542 0 49 Autó Izé
Obi-Wan Kenobi: Góliát és Dávid
Brotherhood Of Iron: Koszi:) Findzs, nem is lenne meg szerintem semi baj a kanyaros elozesekkel sem, de nezd meg a legto [...]
Bazsee: Elfogadva! ;)
Mind a 49 komment
Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért??? Hát ezért.
11509 5 49 Izé
Obi-Wan Kenobi: Góliát és Dávid
Brotherhood Of Iron: Koszi:) Findzs, nem is lenne meg szerintem semi baj a kanyaros elozesekkel sem, de nezd meg a legto [...]
Bazsee: Elfogadva! ;)
Mind a 49 komment
Egy igazán pörgős, táncos reklám! :)))
5629 3 2 Izé
csicsilla: vàhàhàhàà ez de tetszetett!
Brotherhood Of Iron: Mehetett volna a Japcsize-be is:D Betegek es kesz...:D
Így mentünk mi.
11013 1 48 Izé
RobiBond: HUU HÁT NEM LENNÉK MENTŐS..MINDEN ELISMERÉS!!!
Mimis: Nem kkötekvésképpen, de legközelebb használj légyszi írásjeleket (pont, vessző, stb.), mert [...]
bajkevero: sziasztok néztem a hozzászólásokat kevesen vannak akik fogják a problémát kis statisztika fin [...]
Mind a 48 komment
Tippi 1990-ben született Namíbiában, szülei, Sylvie és Alain - mindketten franciák és mindketten fotográfusok -, régóta az állatok fényképezésének szentelték minden idejüket. A családnak jó ideig nem volt állandó otthona: a szabad természetben éltek, és hol itt, hol ott ütöttek tanyát Namíbia és Botswana hatalmas természetvédelmi területein. Tippi a civilizációtól távol nőtt fel, kicsi korától mindenféle állatok vették körül, ezért egyáltalán nem félt a vadállatoktól. Nagyszerűen szót tudott érteni velük, nem csoda hát, hogy végül Abu, az elefánt lett a legjobb barátja, de játszótársául szegődött többek között Jimbeam, a párduc és Leon, a kaméleon is nem beszélve a kígyókról, gazellákról, zebrákról, és a többiekről.
9209 10 12 Izé
Anti tokio hotel hungary: Hát igen ahogy meg mondták "Az ember saját maga legnagyobb ellensége." és önmagát elpusztitja [...]
Brotherhood Of Iron: Igaz.... Tudod az a baj hogy az embernel rosszabb allatfaj nincs a vilagon... Nezd meg Londont, mind [...]
sahinel: Látszik hogy a gyerek állatok közt élt. Nem az idióta megfogom szorongatom, baszogatom stílusb [...]
Mind a 12 komment
Fleabag vs Mutt
Szerintem ez egy nagyon izés játék, ráadásul még ketten is lehet játszani vele!
9528 2 5 Game Izé
Barcus: Örülök hogy tetszett!
Skynlány: nadon karaj XD
Hitehagyott: Tesómmal jót játszottunk vele :D nagyon jó
Mind a 5 komment
Fleabag vs Mutt
Szerintem ez egy nagyon izés játék, ráadásul még ketten is lehet játszani vele!
13790 8 4 Izé
Skynlány: nadon karaj XD
Hitehagyott: Tesómmal jót játszottunk vele :D nagyon jó
Führer: Ez aztán elég izé...
Mind a 4 komment
Viva Caligula - egy kis gyilkolászás Rómában.
Ha van mikrofonotok, ordítsatok bele, ilyenkor a főhős nagyobbat sebez! :D
9290 3 12 Game Izé
jancsipaprikás: nekem az a fegyver tetszik amelyiket az u-betűvel lehet használni
Dawe: előszőr övöltöttem a mikrofonba mint az őrült :D nem is csoda hogy a fél család hülyének [...]
xXxÁdámxXx: Ennél faszább emberölősrómaigladiátorosgyilkolászós játékot mé nem láttam! :D:D:D
Mind a 12 komment
Viva Caligula - egy kis gyilkolászás Rómában.
Ha van mikrofonotok, ordítsatok bele, ilyenkor a főhős nagyobbat sebez! :D
11347 10 9 Izé
dilidoki12: KIRA faxa neon jó
Mimis: Én nem találkoztam olyan hellyel, amit nem tudtam volna megközelíteni.
Mimis: gyak. igen. Ha megszerzel egy fagottra hajazó hangszert fegyverként (amit a Z-vel használhatsz), [...]
Mind a 9 komment
Ezersziget (Thousand Islands).

Ian Coristine fotói.
7033 0 20 Art Izé
biohazard: Ja és jönn egy árhullám és csumi!!
csirek: nah ilyen helyen laknék...
Élien: Nagyon,nagyon elmés visszavágás! (és-sel nem kezdünk mondatot Laknákmics)
Mind a 20 komment
Régebbi postok...