REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
500 kortárs fotós bemutatása egy oldalon.

Korrekt kis összeállítás! :)
1103 1 0 Art Izé
Érintőképernyő a Gröningeni Egyetemen
6474 3 6 Izé
gntlmAn: a pókember meghülyülne tőle xd
Kuly: Ezzel csak az a baj, hogy amit ezek a srácok játszanak, egész napot el lehet cseszerinteni. Fúú [...]
Csemegekaraj: Ilyet az ELTE TTK-ra! :)
Mind a 6 komment
Hogy a költözés ne rémálom legyen...
464 0 0 Pink Izé
Vajon tényleg kiderült a Coca-Cola eredeti szupertitkos receptje?

Magyar cikk.

A Coca-Cola cáfolja.
8401 2 28 Izé
gogeta565: valameik nap pont erröl volt szó tv-be és megcsinálták : - D oan nagy palack nekem is kell :D
Swordfish: Csak egy kis foszforsav, de a csontjaidnak ugyanolyan "jót" tesz az is :DD
Nusihusi: Remélem, nincs benne fluorid:P
Mind a 28 komment
Egy facebook közösség által írt dal!

Pákesz!
530 0 0 Zene Izé
Ha még nem láttatok volna igazi csokigolyót... :D
7273 2 8 Izé
dusza ági: szánalmas.....,
Nusihusi: XD Gusztustalan zsírcsöcsökXD
lb7: Nos igen...az a csokornyakkendő nagyon kell oda, attól sokkal "szekszibb" :P :D
Mind a 8 komment
Egyszobás panellakásunk elengedhetetlen kelléke lehet ez a 4500 dolláros (~900 ezer Ft) kanapé. :)
3609 2 12 Izé
Purple: attól függ ki lök bele xD
nellcsy: Morbid ez a koporsó design... :/
GeryGTK: mi az esély rá, hogy széttörik ha 3x belelök
Mind a 12 komment
Akreel Kooler sounds
929 0 0 Zene Izé
All We Need Is Brain
5932 2 0 Game Izé
Google Body Browser

Egy remek új koncepció a Google-tól, nagyon érdemes megnézni, akár itt ki is tudjátok próbálni. Remek szórakozás annak akit érdekel az anatómia és szeretne a szervei közt böngészgetni. :)
8236 12 14 Izé
Kovi87: Köszi a postot, hasznos lehet kutakodni a szervek közt :] Nekem Firefox 4.0b12pre verzióval tök [...]
komcsi: Téged lehet lebaszni, hogy miért nem működik?! :D
ebay: én kűldtem be a témát. nekem köszönjétek hát nem szuper?
Mind a 14 komment
Inkább maradjon a táncnál, mert a "port jobban bírja", mint az ütést. :D
1908 0 2 Sport Izé
502: A nagyképűség és beképzeltség végül mindig elnyeri méltó jutalmát.
Teomoart: LOOOOOOSSSSEEEEEEERRRRRRR!!!!!!! :D
A napi cukizé: ébresztő! Reggelihez sorakozó! :D
13077 6 6 Izé
Kuly: Nekem a hűtőajtó csapódásra indul be a szervezetem. De van mikor az is csak átverés!
CRaPtRaSH: jajj nagyon édik *-*
bungle: Probléma, tojcsik? ;) www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/38771_problema-tojasok
Mind a 6 komment
The Sin:Decay - Deathlike Addiction

A hangzásuk kb a The Birthday Massacre keverve Cradle Of Filth-tel, lassú, de súlyos.
596 1 2 Zene Izé
Swordfish: Deathstars-t juttatja inkább eszembe csak több sci-fi beütéssel.
Swordfish: Érdekes zene, de alapvetően könnyen befogadható.
Kleptocica. :D

+ kép egy másik tolvajról.

Csak el ne kapja őket is egy rendőrségi kutya. ;)
7788 2 4 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=Dm7HDSz3iZ0
Kuly: Hozhatna BMW kulcsot is!
Krisaaaak: A helyi dzsipók is kihasználják: Nem mink vótunk, hanem a macska!
Mind a 4 komment
Tudományos izébizé: a lótusz effektus. (A méznél kikerekedett a szemem. - T.)

+videó: halacska a lótusz effektus fogságában.
15679 6 18 Izé
Maggi: Kompozit nanorészecskék alkotják a lótuszvirág felszínét. Ebből írtam a szakdolgozatomban [...]
Kuly: Ez azé van me vízbül veszi ki az oxigint.
Szancso: Azt a pókot frankón nem kormozták,simán a természetben filmezték.A mesterséges anyagot nem to [...]
Mind a 18 komment
Salvus - Ketten egyedül

A frissen megjelent Önharckép című lemezről a klippes nóta. A zenekar honlapjáról ingyen letölthető az egész lemez.

Lemezbemutató koncert: Február 18. péntek - Dürer Kert kisterem
537 0 2 Zene Izé
Grimmgirl: lemezbemuti q rva jó volt!!!!
SirObrew: 10/10 es mind2 albumuk. Érdemes meghallgatni.
Lise Charmel 2011-es fehérnemű divatbemutató.

Az eseményről további képek itt.
9893 2 16 Izé
nellcsy: A fekete egybecucc bejön! :)
termi-nator: "semmi baj a lanyok alkataval de hogy a segge mindnek lottyedt az gaaz" "Nekem is feltűnt hogy egyi [...]
Mr.T.: http://pics.coldline.hu/pics/174475-20110215-oZ9pYz.jpg
Mind a 16 komment
Wifi a tömegközlekedésben.

Véleményetek szerint nem lenne ettől fontosabb fejlesztés, amit végre kellene hajtani a cikkben említett társaságok házatáján?

Ti használtok, illetve használnátok wifit ilyen formában?
4853 1 35 Izé
Zeppelin01: Úristen! A végén még takarítani is fognak
Derill: használnám a buszon a wifit, de mivel liliputi kínaiakra van tervezve az ülések közötti távk [...]
Mr.T.: Nem rossz... :)
Mind a 35 komment
 Aliens Kidnapped Betty
2850 0 0 Game Izé
Egy érdekes Beatles feldolgozás. ;)
4740 1 2 Izé
Kuly: Engem a kutyám meg is harapna, ahogy én gitározok! :-)
Xenophil: Majdnem hangnemben van ! :)
Colony 5 - Colony 5

"We have the technology for destruction, can we use that knowledge to survive?"
441 1 0 Zene Izé
A mai napi tippelős: mi történt az autópályán?

Tippeket kommentbe! :)
15124 1 42 Izé
Kamikaze: Ja tényleg... Én dobtam 1 seggest !
Nusihusi: Első ránézésre olyan, mintha füstölne 1 kamion:D Egyébként elég idióta a sofőr:S
Goppo: Te voltál az kamikaze. ...
Mind a 42 komment
Ilyen hidegben nekik is kijár a wellness. ;)
5219 3 19 Izé
Purple: már megkapta, kutyasampon miegymás :DD Nyenyec! Troll mode off!! :D
Nyenyecgibbonszőr: Büntetés megkapva egy análintrúder 2000 és egy bödön gépzsír segítségével! Heil Purple! [...]
Nas: Egyértelmű. És még sznob is...itt sétáltatja az udvari trollját... (Purple: Úgy nézem, beb [...]
Mind a 19 komment
Kényszerleszállás egy forgalmas főúton.
11500 3 11 Izé
Adiboy: én már hamarabb láttam ezt a videót xD nagyonnagy :D
Kovi87: Én is aztem, h a repülő koccolta le :D Hülye picsája, nem igaz, h nem látja, h áll.. De legal [...]
GAlex: Én meg akármibe lefogadtam volna, hogy a repülő üti el. :D
Mind a 11 komment
Ha szét akarod taposni a billentyűzetedet. ;)
1731 1 0 Tech Izé
11-11-11

A film azon a hiedelmen alapszik, hogy 2011. november 11.-én megnyílik a menny 11. kapuja, egy természetfeletti lény lép át rajta, és hozza a pusztulást. Tehát egy újabb világvége sztori, amivel nincs is különösebb baj, de elvileg nem a pokolból szoktak az ilyen szörnyű lények jönni?!

A filmet Darren Lynn Bousman (Fűrész 2,3,4) rendezi, a szerepeket pedig csupa ismeretlen arc játsza. (Na jó, Michael Landest már láttuk a Végső állomás 2-ben.)

A bemutató (bármilyen hihetetlen) 2011.11.11.-én lesz. A honlapjuk még fejlesztésre szorul.
4086 2 5 Film Izé
balint23h: Aznap jön ki a Skyrim, ennyi fog történni.
kovacslacka: Nah, szóval igen, imdb-n is, de a legtöbb magyar nyelvű cikk is ugyanezt írja. Kérdést is vá [...]
azadmiral: Schuldigung. Csak a trailert és a honlapot néztem, ahol viszont nem volt szó mennyről. Bocsika.
Mind a 5 komment
Hogyan viseljük a magassarkút?
Nincs is annál kiábrándítóbb, ha valaki nem tudja megfelelően hordani magassarkúját. Itt található néhány tipp ennek orvoslására.
1819 0 1 Pink Izé
Tooni: Ommágod, it's JustiBíber!!!!
192 méteres síugrás "testközelből".
2263 1 0 Sport Izé
Ace Ventura taxitársaság!?

(Mondjuk ez nem éppen "csont nélkül" sikerült. ;))
15657 3 14 Izé
Nusihusi: Wazze, ilyen béna sofőrt:D
Gabi69: Hát ezt csúnyán nem adta ki. :S Mázli, hogy nem volt nagyobb baj. Pl. hollywoodi óriás robban [...]
oswaldo: időben odaértek az biztos :D
Mind a 14 komment
Álláskeresés a közösségi médiában. Van egy erre a célra kitalált közösségi oldal, a LinkedIn, ahol ingyen regisztrálhatsz és megtalálhatod leendő munkahelyedet, vagy fejvadászok ajánlhatják fel álmaid munkáját. 
800 0 1 Pink Izé
Errtu: Kár, hogy itthon azt se tudják, hogy mi is ez... :(
Figyelem, figyelem!

Személyvonat érkezik az egyes vágányon. A szerelvény nem áll meg, csak lassít, így megkérjük utasainkat a precíz és gyors  felszállás kivitelezésére. Köszönjük. :)
14032 1 8 Izé
blackmumus: ha megkérdezitek nagyszüleiteket szerintem tudnak hasonló példát mondani, ugyanis hazánkban a [...]
Kuly: ... ők már ezt teljesen megszokták! :-)
Nusihusi: Ez nem vicces, hanem szomorú. Ráadásul elég baleset veszélyes:D
Mind a 8 komment
Készülj a tavaszra: tetőtől talpig párducban
768 0 10 Pink Izé
CRaPtRaSH: Én annak örülnék csak, ha nem tényleg ízléstelen dolgokat csinálnának abból, ami amúgy le [...]
Nas: Nem azt mondtam, hogy ne hordd. Tőlem mindenki azt hord, amit akar (legfeljebb alkotok egy vélemé [...]
CRaPtRaSH: Ennyi erővel ne hordjon senki cicanadrágot, mert sok embernek nem tetszik? :D Mellesleg nekem csak [...]
Mind a 10 komment
Sípol b.... meg! :-)

(a Blöff című film után szabadon.)
10420 2 36 Izé
CS1985: jól mondod, ez a legjobb állatka a Földön :-)
bububu: Nincs ennek az kis malackának semmi baja. Kölyök és nyüszög, mint a kölyökkutya. Nekem 2 is [...]
lb7: Nem sípol, hanem MUSZOG! ^^
Mind a 36 komment
Mit kell tenni túllégzés esetén?
521 0 2 Pink Izé
zeiksz: Nekem az segített, hogy (egyrészt bevettem egy nyugtatót, másrészt) bármilyen rosszul is érez [...]
Kathy: Zacskóba hányni...
X-Men: First Class előzetes. Konkrétan odab*sz.
A professzort James McAvoy (Wanted), Magnetót pedig Michael Fassbender (Becstelen brigantyk) játssza, míg a rendezői székben a Kick-Asst és a Tortát jegyző Matthew Vaughn foglal helyet. Gyilkos kombináció.
2431 1 5 Film Izé
kasy: Szinkronos előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=d-sgsX76-UI
Tooni: Minden kérdésedre ott a válasz az 1-es kommentben, csak végig kell olvasni.
axenomorph: Magneto miért is hülye? Xavierrel az oldalán nem volt mindig szociopata világmegváltó, a prof [...]
Mind a 5 komment
Valahányszor meglátom ezt a képet, a röhögőgörcs meg a dühroham keveréke kavarodik bennem... ;)
23786 2 66 Izé
rubigo: http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/06/24/ttobbet_visz_az_m6-os_mint_amennyit_hoz/
rubigo: http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/02/18/egymilliardos_adocsalas_az_m6-oson/ Ilyen tényleg csak [...]
rubigo: zárójel bezár nem kell a link végére
Mind a 66 komment
Egy kis nasi, ami mindig kéznél van... ;)
14328 5 18 Izé
BusKeyCome: Lehet, hogy pont ez a helyzet a kisasszonnyal.
lb7: Ó, hogy rohadna ki a bele az ilyennek!
Kuly: Kissé durva. El tudom képzelni, hogy otthon spórolnak a vízzel és nem húzzák le a klotyót. K [...]
Mind a 18 komment
Mágiával átszőtt Harry Potter rúdtánc
(bungle kedvéért még egy macska is fel-fel tűnik a videóban)
1066 1 0 Film Izé
A nagy amerikai hóvihar izgalmasabb pillanatai.
15526 4 19 Izé
lb7: Jah meg a kutyának.... ...hogy átgázolt már a havon, mi? ;)
Tooni: Noormális? Lángvágó, hát olyan nincs. Hát lángot vágni, az hülyeség, nem? De! :D
Kuly: Meg a lángvágónak, akarom mondani flambirozónak! :-)
Mind a 19 komment
Ez pont olyan, mintha jönne, pedig megy... ;)
3565 2 0 Autó Izé
Régebbi postok...