REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nyiragongo kráter, a világ fortyogó segglyuka.
7931 5 10 Izé
Minusz: Hmmm, itt aztán elég nagy a geotermikus gradiens értéke:D
Mr.T.: Tóth József küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=8jlQNhEXCKE Szöveg: Ha már a világ seg [...]
Reider: Lenne egy gonosz gyűrűm, vagy egy terminátor aki rám vadászik tuti ide dobnám be :)
Mind a 10 komment
Dc Breaks - The More I Want
622 0 0 Zene Izé
Eddig erről miért nem hallottunk? Mindenki tudja, hogy vízből hidrogént előállitani csak költséges vízbontással lehetséges. Vagy mégsem? Mit gondoltok róla?
11615 12 71 Izé
bungle: Jaj, ezt ma én is olvastam, be is akartam ide linkelni, de így még jobb. :D
Mr.T.: Kolbi küldte: URL: http://www.origo.hu/tudomany/20110309-vizauto-vizmotor-miert-nem-mukodhet-csak-v [...]
izébigyó: RTL is rámozdult a témára. http://www.rtlklub.hu/most/19173_fokusz_tavol_ausztraliatol_-_hazatert [...]
Mind a 71 komment
: Wumpscut : - Wreath Of Barbs
360 1 0 Zene Izé
Loadstar - Space Between
550 0 2 Zene Izé
tucsok: Van valami igazság benne :)
Tazman: Nekem ez jobban tetszik... http://www.youtube.com/watch?v=WJai8ojqrOE
Dope D.O.D. - What happened
1912 1 1 Zene Izé
tutituti: Hát ez kib.szott durva. kirobbantja a falakat!
Pawel Kuczynski képei
1529 5 5 Art Izé
Purple: ő is jól nyomja :D
Tooni: Igen, pont erre gondoltam én is!
Bagett: engem pár képéneka stilusa magritte ra emlékeztet. letisztultság, szín tónus... király!
Mind a 5 komment
Free Blood - Never Hear Surf Music Again
844 1 0 Zene Izé
És te mit szeretnél még tenni, mielőtt meghalsz?
8169 4 52 Izé
Rosta: Nem a kosárral együtt?:D
ebay: MO-n még a krétát is ellopnák a kosárból
Nusihusi: Én halálom előtt szeretném körbeutazni a Földet.;) Ez jó kezdeményezés, csak nehogy valaki [...]
Mind a 52 komment
EDDA művek - A Színház

A magyar előadókat nem nagyon szeretem, de ez a szám azok közé tartozik, ami valami ősi erőt megmozdít belül az emberben.
403 1 0 Zene Izé
A 25 és 35 év közötti nők 45%-a szingli. 100%-uknak van macskájuk. Hogy mi az összefüggés a kettő között, kiderül ebből a kis rövidfilmből. ;)
10614 3 20 Izé
zeshka: Ezért van kutyám =)
Mr.T.: http://bit.ly/gTOBC0 :D
Nusihusi: Nem akarja, hogy a csajnak udvarlója legyen, önző disznó;) Nálam a falra kent szar verte ki a b [...]
Mind a 20 komment
Elég korán kezdte a tépést, de szemmel láthatóan élvezi. ;)
8187 6 10 Izé
Nusihusi: Ez be van tépve:D
Sörfi: :D 5ször végignéztem, mégse vettem észre...
Lako: Khm.. http://noob.hu/2011/03/02/weed.png :D
Mind a 10 komment
Megadeth - Duke Nukem Soundtrack
765 1 0 Zene Izé
Így készül a McDzsungel menü. ;)
4159 2 9 Izé
Szobabicikli: Jaj xD
bungle: És utána leöblíti egy pohár friss vizelettel. :D http://href.hu/x/epja
Szobabicikli: Vártam,hogy belép a képbe Bear Grylls,és egy félfordulatos rúgással kiüti a kezükből,majd [...]
Mind a 9 komment
Ezekkel meg mi van??? :D
15954 3 10 Izé
alpha23: Ő is szerepelt az Avatarban! Eiva Mendes. Hát irigykedem! A mázlista gyerek. Én még stavros79 k [...]
stavros79: Eva Mendesért bárki fél karját odaadnám ! :D
vagyokakilehetek: fene a gusztusod. te is a pasi tökét fogdosnád? broáff :D :D
Mind a 10 komment
Ed Sheeran - Firefly (Bravado Dubstep Remix)

Szerintem kell az ilyen is a sok agyonefektelt dubstep mellé! :)
947 0 0 Zene Izé
LastraX - What Do You Want
382 1 0 Zene Izé
[Grendel] - Serotonin Rush
473 1 0 Zene Izé
DLID - Metroplastique

Fenomenálisan kikapcsol és fotelba tesz...
645 0 0 Zene Izé
Callie Moore - Out of my range
3864 0 0 Zene Izé
EDDA művek - Nincs Visszaút

Lehet sokat nem kedvelik Patakyt, de ez a száma akkor is felejthetetlen
531 1 0 Zene Izé
Solitaire Mahjong 2
20606 1 0 Game Izé
Megérkezett a válaszvideó a csajok múltkori popsikamerás tesztjére. ;)
15003 6 53 Izé
tremor: igazi rejtett kamerás felvétel :D
Rosta: igaz, elkúrtam... col-arasz.... nem mindegy:D
Mr.T.: 1 arasz 26 centiméter. megszorzod néggyel, megkapod az eredményt :)
Mind a 53 komment
Andreas Shabelnikov munkái
1691 2 0 Art Izé
Barbárfivérek - Hány Ember közr. Columbo

Egy jó kis reggie beütésű szám a Barbárfivérek legújabb lemezéről, az Úthengerről.
757 0 0 Zene Izé
Beszélgetés egy húszgyermekes milliárdossal

Lukács Ernő egy igazi "anticeleb", aki negyvenöt éve hűséges feleségéhez, húsz gyermeke van, albérletből költözött tanyára, ahol valóságos munkával gazdagodott meg, életében nincsenek sötét titkok, nem népszerű, és a média által nem ünnepelt személyiség. Felesége 21-től 46 éves koráig mindig terhes volt, és volt, hogy neki kellett ellátni tizenhat marhát egyedül.
13199 10 34 Izé
Pöpe: "üzletfelem " lol :D:D
Pöpe: Igaz igaz....ugye-ugye az értőolvasás....nem hiába csesztetett állandóan az irodalomtanárom : [...]
Nas: :D Már tudom, kinek kell szólni, ha valamelyik kommentemet lemínuszozzák egy vitában. :D (Csak [...]
Mind a 34 komment
A gyilkos mozgólépcső támadása - akár egy zs-kategóriás horror címe is lehetne. :D
12508 3 6 Izé
brier: huu nagyon komoly volt bele képzeltem magam... :S tul sok horror filmet nézek :D
a janek: akkor ez nem fake
Ctx Twin: Valami bizbasz miatt felgyorsUlt, és a fék is elromlott.
Mind a 6 komment
Amikor a szex már csak négy betű....
1106 0 0 Pink Izé
Dr Kucho - La Tarde Se Ha Puesto Triste
1243 0 0 Zene Izé
Supatra Sasuphan, a 11 éves "farkaslány". Rendkívül ritka genetikai betegségben, Ambras-szindrómában szenved.
7691 1 54 Izé
brier: http://alleycat.hu/images/forum/csubakka-igazolvany.png Ő az igazi és csitu ezek után :D
I. C. Wiener: Beszéljük meg ezt egy sör mellett...
dude: Egyszer majd talán írj valami vicceset is, mert tőled még egy próbálkozást sem láttam, te na [...]
Mind a 54 komment
Turmion Kätilöt - Ihmisixsixsix

MAF??? (Mi A Fa...)
581 1 0 Zene Izé
Talán nem is kommentálnám: a napi bünti...
5088 1 12 Izé
pateszmk: HEADSHOT-OT NEKI
Grussen: Lehet egy meleg házaspár örökbefogadott gyereke:D
Nusihusi: Kis buzi hájfej:D
Mind a 12 komment
Könnyek között: ez van, amikor sírsz
762 0 2 Pink Izé
zeiksz: Látom, még nem szoktál hozzá az itteni cikkekhez :)
Teomoart: Most nem azért, de ebből a cikkből semmi nem derült ki az ég adta világon! :S Az oké, hogy az [...]
A tervezettnél gyorsabban (és fájdalmasabban) leért...
9625 1 11 Izé
Bubba: Lehet hogy csak nem mondták meg neki, hogy a síléc csúszik a havon!
brier: egy kicsit lehet hogy nem igy gondolta, és fájt neki XD
Badabim: talált egy rövidebb utat
Mind a 11 komment
ohGr - maJiK

Nivek Ogre nem hétköznapi agymenése, valamivel lightosabb mint a Skinny Puppy

Még egy jó szám az újabbak közül: Shhh
510 1 0 Zene Izé
Samael - Sound Of Galaxies
422 1 0 Zene Izé
My Drive Thru - Santogold, Julian Casablancas, N.E.R.D
1034 1 0 Zene Izé
Brains - Ladies Obsession
857 0 2 Zene Izé
Öcsi: egész jó? szuperjóóóó :D amúgy már beküldtem, igaz az még nem a teljes verzió volt
tucsok: hm ez egész jó :D
Olcsóbb, mint a mosópor: tisztítsd ruháid növénnyel
535 0 0 Pink Izé
Koda Kumi - Pop Diva
915 0 1 Zene Izé
spider86: igazából kedvem s időm sincs beküldeni, pláne, hogy elférnek itt is: Super Junior M - Perfect [...]
Régebbi postok...