REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ez aranyos. Egy ingyenes sms küldő oldalról küldözgetnek halálos fenyegetéseket a politikusoknak. Amiben az a legjobb, hogy elvileg az ember saját telefonszámát írja ki, úgyhogy simán visszakereshető az illető... :)
3298 0 6 Izé
bandee1219: Volt nekem is, hogy keresett valaki mobilról, vezetékesen(kiírja a számot) és mobilon, persze n [...]
mekecske: Ne mint mobilozzanak a politikusok. Ott az irodájukban 2-3 fix és azon könnyebb fogadni az életv [...]
Luflee: Na vegre tudok irni :) Koszi bungle ! Szoval itt is azt nem ertem, hogy miert nem lehetett volna azt [...]
Mind a 6 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Skót lógófülű macska (Scottish Fold).
4855 2 8 Izé
Ravennë: Egyemme' :D
bungle: Lógófülű vadállat :D www.youtube.com/watch?v=7VSR4_tAYvw
dhsrac: jajj, de aranyosak! olyan jo lehet megsimizni a kis fejüket! :D
Mind a 8 komment
Egy elég érdekes német időjárás jelentés.
10090 7 24 Izé
sanchez: Már láttam pár éve ezt,de mindig úgy nevetésre fakaszt,annyira tetszik...Mindig mondja,hogy so [...]
hahahehehihi: erről valahol olvastam, nem a videóból jöttem rá énse
hahahehehihi: aludt a pasi, akit mutattak...ezért nevetett a nő
Mind a 24 komment
Így kell 145 km/h sebességgel parkolni.
8409 4 8 Izé
Menyet: Fasza :D
three.d: Kicsit érízte a verdát!
hadigabi: Nemtom városban elvennék ilyenért a jogsimat???1 próbát megér:)
Mind a 8 komment
A 10 legdrágább festmény a világon.
Na gyerekek, ki hányta...izé..festette az alábbi remekművet? :) 140 millió zöldhasút csak megér valakinek! ;)
5953 0 79 Art Izé
Schabee: szeretem az ilyen képeket, ráadásul egy erőteljesebb ivás után a wcben is szokott ilyen lenni
Balpar: Hát ez tényleg művészi. Istenem h mindent el lehet már adni
alphadog: Az igazi művész David Khang, ő a seggével fest: http://www.davidkhang.com/ http://www.bruntmag.c [...]
Mind a 79 komment
A 10 legdrágább festmény a világon.
Na gyerekek, ki hányta...izé..festette az alábbi remekművet? :) 140 millió zöldhasút csak megér valakinek! ;)
7209 3 81 Izé
bungle: http://allyouneedisart.blog.hu/2014/10/14/a_vilag_10_legdragabb_festmenye_2_resz
bungle: cancer1 küldte: 20 Most Expensive Paintings Ever Sold www.damncoolpictures.com/2012/04/20-most-expe [...]
Schabee: szeretem az ilyen képeket, ráadásul egy erőteljesebb ivás után a wcben is szokott ilyen lenni
Mind a 81 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban dzserboa, az egyiptomi ugróegér.

3166 1 21 Izé
enti: ez is ő :D http://www.youtube.com/watch?v=HXJPIdgPlFg
wtf: BBC még csak most hallott róla? :) http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/7130484.stm" target="_blank [...]
bandee1219: Mekkorát ugrik? Vagy egyáltalán mekkora?
Mind a 21 komment
Na már ilyen is van - itt az intelligens gyurma!

Hogy mi is ez? Nyúlik, mint a rágógumi, pattog, mint a labda, szakad, mint a papír, törik, mint a porcelán... És ha még ez sem elég, akkor találhatunk olyan típusokat is, amelyek változtatják a színűket, világítanak a sötétben vagy éppen vonzzák a mágnesek.
8922 9 13 Izé
Balázs: komoly a cucc:D
bridzsó: Hááát, biztos jó, de nekem inkább az okozna feszültséget, ha 2160 Ft-ot erre költenék...
Nelsonize: vki vmi videót tudna linkelni müködés közben?
Mind a 13 komment
Így készül a szok, olcó baba
6368 3 13 Izé
bandee1219: Ők lennének azok éhbérért dolgozók? Szerencsétlenek éphogy kapnak valamit, de azon a vidéke [...]
Luflee: ja bocsanat nekem orankent, nem naponkent :) Amugy tudom, a discoveryn lattam roluk meg az eletforma [...]
Luflee: egyebkent ha USA dollarrol beszeltunk, a fix fizetesem nekem is 2 USD alatt van. Marmint amit kezhez [...]
Mind a 13 komment
"Mindjárt" itt a Karácsony. Lehet készülni. :)
1975 2 9 Izé
bridzsó: Ha komoly, ha nem, biztos, hogy lenne rá igény. Sajnos minden féle szutyok tolksók meg sztárocs [...]
Laci: Nem mentseg az se, ha diploma munkahoz vegzett kozvelemeny kutatast. Egy dolog az emberi hiszekenyse [...]
Yocoo: Ez de régi dolog... legalább 2 éves. Ezt anno egy srác csinálta meg egyetemi tanulmányaival ka [...]
Mind a 9 komment
Nem tudod mit csinálj a régi 5.25-ös floppy lemezekkel? Itt egy felhasználási példa... :D
1753 0 6 Autó Izé
invad3r1987: Egy ilyen civic itthon sincs pár milla, nemhogy amerikában...
koffein: kúrvasok pénze lehet ha így szétbasz egy pár millás kocsit.ratyi
invad3r1987: Így ocsmány, de egy szoba falán fasza lenne! Teccik
Mind a 6 komment
Nem tudod mit csinálj a régi 5.25-ös floppy lemezekkel? Itt egy felhasználási példa... :D
1942 0 6 Izé
invad3r1987: Egy ilyen civic itthon sincs pár milla, nemhogy amerikában...
koffein: kúrvasok pénze lehet ha így szétbasz egy pár millás kocsit.ratyi
invad3r1987: Így ocsmány, de egy szoba falán fasza lenne! Teccik
Mind a 6 komment
Egy igen ötletes és naccerű reklám trailer...
20085 17 19 Izé
thundermanx: Az újabb - 3G-s - sony-ericcson mobilokban (a w sorozatokban egészen biztosan) van zenefelismerő [...]
hadigabi: nagyon pofás.Ezt hivják igényes munkának.
C00L: ez naggggyon ott vaaaaaaaan :D überkiroá! a zene szerintem valami francia rap alapja lehet, amolya [...]
Mind a 19 komment
Az IGAZI részeges karatemester! :)
9951 6 10 Izé
Domingo: Tőle tanultam! 2 sörbe került 1 óra oktatás!
hadigabi: Hol az iskolája??????
zsoltika: Én ismerem ő Árnyákharcos Józsi a 8-ból! Biztos rajta maradt a papíron mert jól kívanXD
Mind a 10 komment
Hoshi Saga 2

A csillagkeresés folytatódik!
9969 9 77 Game Izé
Picikac: A 65-t meg egyszerűen be kell gépelni, majd a közepére kattintani és ott a csillag.
Picikac: Megvan!!!! A 61 ha valakin kifogna. :-) 1. marad ahogy van. 2. balra, fentről a másodikhoz. 3. jo [...]
Picikac: A 61-es nekem nem megy. Akárhogyan állogatom azokat az izékat ahhoz a bigyóhoz sehogy se jó. Va [...]
Mind a 77 komment
Hoshi Saga 2

A csillagkeresés folytatódik!
9722 11 73 Izé
Summerfield: 65: be kell gépelni azt a mondatot amit az alsó sorban látsz: i will find a star, majd klikk a k [...]
Marton350: a weboldalon van egy leírás az összes pályáról csak az a baj h angolul :( lécci vki mongg [...]
Dark_Diamond: Légyszives valaki mondja meg, hogy a 65- os feladatot hogyan kell megcsinalni..??????
Mind a 73 komment
Betegség az űrből? Itt a világvége? :D
7626 0 5 Izé
wtf: Ne zavarjon, hogy erről senki nem írta, hogy UFO, a cikk is meteoritról ír...
Rufusz: asszem erről már kiderült hogy nem UFO hanem amcsi kémműhold, és az amcsik lefizették a szak [...]
wtf: Én is mióta várok már rá, hogy az ufók elvigyenek... vagy ha nem engem, legalább az összes t [...]
Mind a 5 komment
Jó néhány újabb befestett épület... (volt már ilyesmi régebben).
1657 0 7 Art Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2007/11/amazing-homes-walls-street-art.html
csicsilla: most beszoltàl vaz? :)))) amugy jo volt!heheh XD
bungle: Hagyd, nem lehet mindenkinek kifinomult ízlésvilága! :D
Mind a 7 komment
Jó néhány újabb befestett épület... (volt már ilyesmi régebben).
1808 0 7 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2007/11/amazing-homes-walls-street-art.html
csicsilla: most beszoltàl vaz? :)))) amugy jo volt!heheh XD
bungle: Hagyd, nem lehet mindenkinek kifinomult ízlésvilága! :D
Mind a 7 komment
Rosszul emlékszem, hogy a mi időnkben még nem ez volt? :-)
3838 15 19 Izé
wolfud: Ez InterSpar
ladyann: TESZKÓÓ 4EVER
bandee1219: A legalja.hu-n és hasonlókon rengeteg ilyen van, atyám, mennyi tírpák dolgozik a TESCOban és t [...]
Mind a 19 komment
Resident Evil 3
Ez nem ígérkezik unalmasnak...

(ha nincs quicktime playered, itt a youtube előzetes, bár ez rosszabb minőség - bungle).
10524 0 25 Film Izé
B@bóC@: én már láttam és lesz 4. is:)) Nagyon jóóó:))
Balázs: király!!!szentem zseb szabi szobrot is lehet kapni;)
dude: Akkor tessék: http://www.neophi.com/albums/LasVegas/Paris.jpg http://photo.net/photo/pcd2898/paris- [...]
Mind a 25 komment
Resident Evil 3
Ez nem ígérkezik unalmasnak...

(ha nincs quicktime playered, itt a youtube előzetes, bár ez rosszabb minőség - bungle).
10650 3 25 Izé
B@bóC@: én már láttam és lesz 4. is:)) Nagyon jóóó:))
Balázs: király!!!szentem zseb szabi szobrot is lehet kapni;)
dude: Akkor tessék: http://www.neophi.com/albums/LasVegas/Paris.jpg http://photo.net/photo/pcd2898/paris- [...]
Mind a 25 komment
A Köztársaság Lázadói '07 Superstars kártyák vidám szórakozást biztosítanak Neked és Barátaidnak! Ismerd meg a Galaktikus Lázadás főszereplő figuráit, és gyűjtsd össze az összes kártyát Te is!
8813 18 13 Izé
Bazsee: Hmm, nem is tudom ki lázadozik, forrong itt mostanában...és pont ő nem került bele?! Fegyver: [...]
kamubekLaca: Igazad van. Tényleg férne még bele pár ember... :D
three.d: Qrvajó!
Mind a 13 komment
Itt van a robopók és robokígyó, persze hogy Japánból! A kígyó még a vízben is működik... :)

(ilyen úszó kígyó már volt régebben itt - bungle)
1852 1 2 Izé
Menyet: én bírom az ilyeneket ;) Király
zuza: az a kígyó jó kis kémrobot :D
Egy igazi warthog a Halo-ból! :) A 2009-ben moziba kerülő Halo filmhez készült - nyugi, Peter Jackson a producer, szerencsére nem Uwe Boll! :D
2988 0 14 Autó Izé
bandee1219: Sajna a gépágyú tuti nem működik, pedig elkérném egy kicsit...
Arunson: Amúgy meg a halo filmet lefújták de mind1...
Arunson: te nagyon baro..Uwe Boll-t a saját népe elnevezte a" német rémnek"...szerinted?láttam szinte az [...]
Mind a 14 komment
Egy igazi warthog a Halo-ból! :) A 2009-ben moziba kerülő Halo filmhez készült - nyugi, Peter Jackson a producer, szerencsére nem Uwe Boll! :D
2946 1 14 Izé
bandee1219: Sajna a gépágyú tuti nem működik, pedig elkérném egy kicsit...
Arunson: Amúgy meg a halo filmet lefújták de mind1...
Arunson: te nagyon baro..Uwe Boll-t a saját népe elnevezte a" német rémnek"...szerinted?láttam szinte az [...]
Mind a 14 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kókusz rák (vagy pálmatolvaj). Vajon milyen lehet a kókuszos rák szilvaszósszal ilyen rákból? :D

Még több kép.
7940 1 20 Izé
Purple: http://pics.coldline.hu/pics/212136-20110417-pG4XnZ.png :DDDD
lori: evel kergetnem ki az aszonyt a hazbol..:D
wtf: Bár nem ez a fajta, de ez is szép példány: http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2007430449,00.ht [...]
Mind a 20 komment
Így néz ki egy orosz fűnyíró!
3896 2 4 Izé
Arunson: nagyon oldszkúl.ilyen nagyfateromnak is volt...:)))
Disy: Sztem kishazánkban is akad hasonló, vagy cifrább is talán. Itt is van ám élet, csak meg kell t [...]
Dave85: Gondolom, amire szánták arra kiváloan alkalmas innentől semmi meglepő nincs benne talán a kin [...]
Mind a 4 komment
LifeSaver palack - iható vizet csinál a fertőzött vagy koszos vízből

Itt kapható (szeptember 17-től).
3167 1 11 Izé
wtf: Igyál akkor sok hormontartalmú csapvízet, lehet hogy kellemes az íze neked, de az is hogy hamaro [...]
yorgash: wtf: nem tudom mi bajod van a csapvízzel, nem lesz attól semmi bajod, hogy nem 100 forintért vesz [...]
wtf: Nem tudnál pár mondatot írni ezekről a ma "divatos" csapra szerelhető, 100-150e körüli vízsz [...]
Mind a 11 komment
Az internet új sztárja, Chris Crocker, Britney Spears legnagyobb egyetlen rajongója, amint kiborul: "HAGGGGYJÁTOK BÉKÉN BRITNIT!!!" :D

A válaszok is ott vannak nagyon:
Britney Spears válasza ;)
richochet51 válasza
Még egy Chris Crocker szimpatizáns ;)
Leave Britney Alone - TRANCE REMIX!
Chris Crocker faterja a Jimmy Kimmel showban ;)
Az összes válasz...
9366 6 61 Izé
Bizsu: http://www.youtube.com/watch?v=edLR8fj6roo a pupillája naon rendben van. asszem.
Máln@: pillanat...........EZ NEM CSAJ????????most nézem a nevét CHRIS Crocker...........wazzze........... [...]
Máln@: jajajaajajjjjjjjjjjjjjjjj..........................................................asszem én most k [...]
Mind a 61 komment
Willard Wigan mini izéi. ;)
Én ennél kisebbet még nem láttam, bár szabad szemmel nem is látni. :)

Videó
5588 1 4 Art Izé
Balpar: Állítólag ez a faszi azért képes ilyen kicsiben dolgozni, mert megtanult úgy relaxálni h tudj [...]
bungle: Bobek küldte: Mikola Szjadrisztíj Ukrán művész kiállítása a szentendrei Mikro csodák múzeu [...]
Arunson: Mert ott milyen kicsi dolgok vannak?már sehogy sem lehet látni?:))
Mind a 4 komment
Willard Wigan mini izéi. ;)
Én ennél kisebbet még nem láttam, bár szabad szemmel nem is látni. :)

Videó
5555 4 5 Izé
bungle: Mini Obama család Willard Wigantől: http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1192307/Mini [...]
Balpar: Állítólag ez a faszi azért képes ilyen kicsiben dolgozni, mert megtanult úgy relaxálni h tudj [...]
bungle: Bobek küldte: Mikola Szjadrisztíj Ukrán művész kiállítása a szentendrei Mikro csodák múzeu [...]
Mind a 5 komment
Indiai horrorfilmek
2703 0 4 Film Izé
SexyBaby18: nah jó én nem alszok ma az tuti... nézzétek meg mikor írtam ezt a kommentárt... hát szörnyű [...]
DD: ááááá ezekre kíváncsi vagyok!!!
atisthc: Oh my God! Ezeknek az indiaiaknak tényleg semmi stílusuk??? Mekkora rakás fos ez!!
Mind a 4 komment
Indiai horrorfilmek
2657 0 4 Izé
SexyBaby18: nah jó én nem alszok ma az tuti... nézzétek meg mikor írtam ezt a kommentárt... hát szörnyű [...]
DD: ááááá ezekre kíváncsi vagyok!!!
atisthc: Oh my God! Ezeknek az indiaiaknak tényleg semmi stílusuk??? Mekkora rakás fos ez!!
Mind a 4 komment
New York, Explorer's Club rongyrázó gála - drága kaják ínyenc gazdagoknak. ;)
A legjobb a végén a nő, köpni-nyelni nem tud... :D

Még videók a témában.
4347 0 18 Izé
bandee1219: Azért van a pálcika. :)
Cukor: Én ezeket megfogni nem bírom, nemhogy megENNI... böh
CRaPtRaSH: fúúúújjjőőhh:'(
Mind a 18 komment
Anne Stokes illusztrációi
8155 1 4 Art Izé
zuza: ez nem érr ! Én is szeretnék tehetséges lenni! :D
mephistto: ámátőr :D:D:D
drgore: Ha csak fele ilyen jól tudnék rajzolni, már örülnék.
Mind a 4 komment
Anne Stokes illusztrációi
8101 14 4 Izé
zuza: ez nem érr ! Én is szeretnék tehetséges lenni! :D
mephistto: ámátőr :D:D:D
drgore: Ha csak fele ilyen jól tudnék rajzolni, már örülnék.
Mind a 4 komment
Itt a bizonyíték, hogy a csajok is finganak! :D (persze lehet, hogy csak Photoshop... izé... hangeffekt ;))
16267 4 25 Izé
Ketya: :D
kKNd: úhh baz, azt hittem már képenfossa valamelyiket olyan hangja volt... vagy a tangájának köszön [...]
Dzseri: pedig milyen jókat lehetne röhögni azon este, amikor az ember bnője fingik egy izmosat :DDDD
Mind a 25 komment
Taiwani kis rapperek :D
Így tanulnak angolt... LOL!
3463 0 5 Izé
Wicked: Laughing Out Loud Ha vmit nem tudsz, érdemes megnézni a wikipédiát (bár nem mindig 100% amit í [...]
Yorick: Valaki mongya má meg nekem, hogy mi az a LOL !? Ez most olyan trendi lett.... nem tom'.
Maccoyi: van még mit csiszolni a projekten :) kéntacstisz forever :)
Mind a 5 komment
Ön dönt, iszik és hajót vezet.
6374 0 5 Izé
Thufir: Nem b+ hidat szállítok!
Maccoyi: óóó ANNA ...... :)
Arunson: Ezt gyönyörűen csinálta...biztos photoshop.:)))hehehe
Mind a 5 komment
Régebbi postok...