REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Jézus Krisztus!
3909 2 21 Izé
7sleeper: valamint: yoko ono, yoko ono, de meghíztál..
7sleeper: ha bűnös és meg sem bánja, akkor ezer imádság sem menti meg, ha ártatlan, akkor meg egy ima i [...]
BusKeyCome: Oh, Jesus Christ...! :D
Mind a 21 komment
A mellgyulladás tünetei és kezelése
828 0 0 Pink Izé
"Utolsó kívánságom, hogy a kocsimmal együtt temessenek el." :D
9870 1 2 Izé
Kuly: Azt gondoltam, ott marad.
Zsottika: Mégis mit várt?Meleg hógolyót?
Cukormókus - a világ egyik "legédesebb" állata. :)
8185 9 16 Izé
Kuly: Lehet a macskák megijednek tőle.
Killer81: Ez valami felső kategóriás macskanasi ? :P
brier: jaj hogy cukkerbogyóznám össze meg vissza a kis bubos pofijukat, egyemmeg a kis golyó szemeiket [...]
Mind a 16 komment
Összetört Volvo C30 Electric a Detroit-i autó kiállításon.
1858 1 0 Autó Izé
Unicorn Kid - Wild Life
791 0 0 Zene Izé
Directed Blocks
4681 0 0 Game Izé
Néha nehéz a felfelé vezető út... de legalább nem kell kondibérlet. ;)
12916 2 10 Izé
Kuly: :-) ... csak nem szabad feladni!
Szancso: Ki emlékszik a múltkori áramszünetre? 2 órát álltam a mozgólépcsőn!:) Bakker.
sahinel: Mozgólépcsőn én sem állnék le vele dumálni. Egyébként csak erélyesen megfogta ha már enny [...]
Mind a 10 komment
Dr. Földes László válasza Vágó István (ill. a  Szkeptikus Társaság) homeopátiás túladagolási kísérletére.
6342 4 78 Izé
7sleeper: gyógyítja a vesekövet? csak? a trabant meg el is visz közben ából bébe, sőt rögtön cébe, [...]
izébigyó: Energiájával szétmorzsolja a vesekövet és visszapréseli a gerincsérvet http://zalaihirlap.hu/ [...]
JamesBond007: Milyen betegségre gondolsz?
Mind a 78 komment
"Érzem, látom, akarom..." :)
14309 7 11 Izé
Mr.T.: Várja a kaját: http://pics.coldline.hu/pics/187780-20110303-CsPKuY.jpg :)
7sleeper: egzotikus nemibetegség közlése vot partnerrel? ez a macsekfajta meg genetikusan alkalmazkodott a [...]
cheemas: köszi, nem ismertem :)
Mind a 11 komment
A bento egy japán fogalom. Talán legjobban az előre elkészített egyszemélyes hidegtál fedi le a jelentését, de ennél azért kicsit (lévén alapvetően japán) többről van szó...

Wiki (angol)
5478 5 6 Izé
ismeretlen: Az egyik körbe van tekerve algalappal, na az a nigiri ha jól tudom, a szusi egy kis rízs rajta ha [...]
Laretta: Étvágygerjesztőbbnek néz ki az biztos.... Így bármit meg lehetne pl a gyerekekkel etetni :D
Kuly: Személyreszabott
Mind a 6 komment
A videó mögött egy felettébb mély lélektani gondolatmenet található. Aki megfejti, kap egy csokit.
14364 6 35 Izé
Muszti: A men-jen ki pedig onnan ered hogy egy magyarországi nyelviskolában angol nyelvvizsga órán egy s [...]
Muszti: ujjal akart lenni
Muszti: Megfejtés: "Én egy nagyon gazdag ember vagyok. Lamborghinivel járok. Az asszony nagyon szép, de [...]
Mind a 35 komment
Orrplasztika házilag az új kütyüvel
6117 1 11 Izé
bungle: Orrszabályzó: www.japantrendshop.com/hana-tsun-nose-straightener-p-1341.html
Tóth József: Hééé tisztában vagyok vele. Kicsinyíteni akarom... :)))
csildi: Arra amire te gondolsz, tuti nem jo. Ez a kutyu nem nagyit. :-))))
Mind a 11 komment
Black Light Discipline - The Bitter End [Placebo Cover]
661 1 0 Zene Izé
Támadó méhek egy salvadori meccsen.

(A zászlóval való csapkodás biztosan sokat segít. :D)
1287 0 0 Sport Izé
Factory Zenekar - Never say never

Ha kíváncsi vagy a zenekarra esetleg a többi dalukra, akkor kattints ide vagy ide ! :)
682 0 0 Zene Izé
Jó kis lazulós Amon Tobin másnéven: Cujo
598 0 0 Zene Izé
 Idén sem marad el a Torkos Csütörtök
835 0 0 Pink Izé
A leggiccsesebb Valentin-napi ajándékok (a képre kattintva egy hasonló cikk jön be).

Ha találtok még giccses ajándékokat, írjátok a kommentekbe! :)
5936 3 32 Izé
lb7: http://i.imgur.com/4Wjd1.jpg :DDD
bungle: Három pénisz pálinka: az ideális Valentin napi ajándék? http://hir.ize.hu/comments.php?post_i [...]
Mr.T.: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168933_187717621260592_111530928879262_521764_1115132 [...]
Mind a 32 komment
Kopasz barátaim, ti ezt felvennétek? :D
8816 2 8 Izé
Lawrence: Jaja ...direkt kikockáztam és összeraktam a két inget :) máshogy van a minta rajta :D
Tooni: Az első borotválás előtt még mindenkinek egyforma a feje :)
Mr.T.: Érdekesebb lett volna ha ilyen Happy Tree Friends stílusban fejbőr nélkül veszi le a sisakot.
Mind a 8 komment
Nemcak kici kövér hobbitoknak ajánlok egy jó kisz hobbit: így épíccetek hobbit házat, dráágaszágaim. ;)

Pár régebbi földház.
9117 7 10 Izé
Laretta: Nem is néz ki rosszul! :D
Tooni: Meg hajótörött!
Nas: Pálmafa is lesz körülötte? Úgy az igazi. :)
Mind a 10 komment
Liv Boeree

Gondoltad volna róla, hogy asztrofizikus, aki nem mellesleg a PokerStars profija, vasárnap este megnyerte a Sunday Wurm-Upot, 147 780 dollárt, vagyis 30 millió forintot kaszálva ezzel? Ráadásul a gitárral sem bánik ügyetlenül!
17307 8 21 Izé
bungle: Miss Finland jól blöfföl. ;) www.youtube.com/watch?v=jCO0c7fJ1pQ
piskotateszta: irigylem.
Szobabicikli: Tetszetős a kakilója. http://www.poker1.pl/images/liv-boeree-maxim-3.jpg Amúgy a poker sikerei al [...]
Mind a 21 komment
Kislány jelmezbe bújtatott majom egy japán étteremben.

(Mondhatnám, hogy aranyos, de ez inkább bizarr.)
3710 1 8 Izé
Nusihusi: Állat japánok!:P
BusKeyCome: Jáj dikházzam, more! Halok megfele. :D
.::JunKieEQ::.: Az ötlet kitalálója érdemelné meg, hogy nőnek használják....
Mind a 8 komment
Leleplező videó a marihuána tüdőre gyakorolt káros hatásáról. ;)
12668 2 22 Izé
GerzSonka: Megnézted a videót egyáltalán? :)
ismeretlen: De ki gondolta, hogy egy cigi, akár füves akár sima nem káros, és meg kell mutatni, hogy mennyi [...]
Nusihusi: Legalább a porszívónak is van 1 jó tripje;)
Mind a 22 komment
Csodálatos barlangok.
6874 6 4 Izé
kotta: Ez egy "arra érzékenyek" számára rohadt, szemét poszt. :-) Egyszerűen gyönyörű helyek: Ó [...]
Safi6: Aggtelek Hungary????? ezek is szépek, de azért 21. helyre azért betettem volna,mert hát ugye kic [...]
brier: én sem jártam még ott pedig szivesen megnézném de ezek csudicsinik tényleg:)
Mind a 4 komment
 Mikor az ötlet találkozik a a pénzel.
745 0 0 Zene Izé
Minden évben felrakjuk a Super Bowl reklámokat, idén se hagyjátok ki őket! :)

Írjátok a kommentekbe az idei kedvenc reklámotokat. :)
15767 8 30 Izé
bungle: exortus küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=Wq58zS4_jvM Szöveg: "Audi Super Bowl reklám - [...]
julis123: Best Buy Big Game Spot with Bieber and Ozzy :D Volkswagen: The Force
biokaja: Nem tudom feltűnt -e de ez nem videó ^^
Mind a 30 komment
Japán "hószörnyek" :)

+ lazán kapcsolódik: jégszobrok Japánban.
6126 2 4 Izé
brier: nagyon állat
Mamicska: Ez biztos a földön készült? Esetleg az allienek turista prospektusa.
Nusihusi: Ezek tök szépek!^.^
Mind a 4 komment
Készül a világ leggyorsabb autója - a Bloodhound, vagyis véreb névre keresztelt járgányt egy vadászgép hajtóműve és egy rakéta hajtja, végsebessége 1600 km/h lesz. Papíron már az összes mérnöki kihívást megoldották a légellenállástól az 1300 km/h környékén bekövetkező hangrobbanás kezeléséig.
2147 1 0 Autó Izé
Ha szereted a különlegeset… erotikus fotelek!
1065 0 0 Pink Izé
A Sludge metalt játszó Crowbar zenekar új albumáról a Cemetery Angels címet viselő szám, melyhez klipp is készült.


 
537 1 0 Zene Izé
A rendhagyó kutya etetés után, most itt van a rendhagyó cica etetés. :)
4247 3 3 Izé
brier: post kép :))) nagyon jóóó
Zack: Nézd meg a címet:)
POC: Láttam már ilyet, csak kutyával.
Látványos trükk két szál cigivel.

Vajon, hogy csinálja?

Ezt a videót is érdemes megnézni. ;)
14509 7 18 Izé
brier: XD ezt jol megaszontad :DDDD
Soul_Deprived: Adobe After effects.. (nah meg Photoshop x) )
dude: Ki az az ostoba fasz, aki fizet, mikor youtube-on ott van több tucat videó ingyen, hogyan lehet ez [...]
Mind a 18 komment
"Ami kis lépés az embernek, az nagy lépés a kiskacsáknak." :)
6878 3 8 Izé
bungle: Brave motherduckers: http://youtu.be/oOyoViv-0eI
brier: fenemód édesek cuppot nekik :DDD ('-' x '-')
Nusihusi: Az elején azt hittem, hogy az anyamadár nélkülük megy el:D
Mind a 8 komment
FEBRUÁR 13 - UGYANAZ
 

VPPRODUCTION bemutattja, FEBRUAR 13 - UGYANAZ című vidóklipjét.

Rendezte: Virág Péter
Operatőr és vágó: Virág Péter
Fényelés, utómunka: Virág Péter
Text animáció: Sum Dávid

Hamarosan megjelenő Február 13 első szólólemezének egyik számából készült a vidóklip.
733 0 0 Zene Izé
Robin Cook Csillagok háborúja témájú képei.
1838 0 0 Art Izé
Mai tippelős posztunk kérdése nem túl nehéz:

Vajon ki és mire tudja használni a képen látható eszközt? ;)
 
11839 1 28 Izé
sexdealer: Ti nem látjátok benne a lehetőségeket?? Ez lehetne az első valóban bioüzemanyaggal hajtott ki [...]
Zsottika: de miért nem AT-AT vázban van? :D
lb7: Hörcsög.....és nem használja semmire, csak fut benne... :P
Mind a 28 komment
Kéménybontás jómunkásember módra. :D
13998 2 11 Izé
hawkeye: Bolond tótok.... :)
Zsottika: Hajmáskéren pár éve egy öreg pali a melléképületét,2db orosz gyalogsági gránáttal bontot [...]
pityaa: De a kamerás már meg sem lepődött, lehet ez egy teljesen átlagos nap! :)
Mind a 11 komment
Klipforgatás nem várt végkifejlettel. :)
23073 7 28 Izé
Nas: Érezd a törődést! :D
lb7: Ismét csak köszi-köszi a gonoszkodást :DDDDDDD
Tooni: ÁÁáá, értem. Desireee. :D
Mind a 28 komment
Az alkohol öl, butít és néha paranormális tevékenységre is hajlamos. ;)
12817 3 8 Izé
Kuly: LOL:-) Egy sörszállító kamion mégnagyobb gyászt okozna szívünkben. Ez horroros volt. :-)
Shifty: neeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! :O :( remélem alkoholmentes volt xD
.::JunKieEQ::.: Ez ütött... XDDD
Mind a 8 komment
Régebbi postok...