REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Akinek tetszett anno a Haluz, annak a 2. része is biztos be fog jönni.
9720 16 43 Izé
izza: Fel kell húzni a piros gombokkal egy tölcsért, benne vízzel. Aztán megfogod a tölcsért, és e [...]
zsofesz83: Akit erdekel annak a bigfishen a teljes jatek rajta van es meg sok sok nagyon nagyon jo:)
Cukor: Én is itt tartok és nem MEGY...
Mind a 43 komment
Miss Teen USA 2007
A bájos Miss South Carolina-t arról kérdezik, az amerikaiak 20%-a miért nem tudja megtalálni az Egyesült Államokat a térképen (!!!). A válasz elég érdekes:

"I personally believe the U.S. Americans are unable to do so because, uh, some, uh...people out there in our nation don't have maps, and, uh, I believe that our education like such as South Africa and, uh, the Iraq everywhere like, such as and...I believe that they should, our education over here in the U.S. should help the U.S., err, uh, should help South Africa and should help the Iraq and the Asian countries, so we will be able to build up our future for our..."
12109 2 40 Izé
DemJan: http://youtu.be/jHEFIhdkgFA Miss Utah kérdést válaszol meg jól.
Nyolan: Ha ez az 20%-os adat igaz, már önmagában elég megdöbbentő. Szerintem a szőkeség is ebbe a cs [...]
Bazsee: Jessszus, már azt hittem ez komoly!!! Kinéztem volna belőle....
Mind a 40 komment
Billy gennytortái

"Billy ízletes gennytortákat készít, amikhez a rengeteg pattanás adja az alapanyagot."

Szerintem ideális képességfejlesztő játék a mai gyerekeknek.
9595 1 17 Game Izé
Oláh Dóra: Volt, de ez jobbbbbbbb
csicsilla: volt màr egy hasonlo patti kinyomkodos jàtèk...anyukàm arra tanitott hogy ne nyo [...]
Arunson: elég beteg.ezért kib...ott fasza
Mind a 17 komment
Billy gennytortái

"Billy ízletes gennytortákat készít, amikhez a rengeteg pattanás adja az alapanyagot."

Szerintem ideális képességfejlesztő játék a mai gyerekeknek.
9745 3 16 Izé
csicsilla: volt màr egy hasonlo patti kinyomkodos jàtèk...anyukàm arra tanitott hogy ne nyo [...]
Arunson: elég beteg.ezért kib...ott fasza
cica-bi: elzsibbadt tőle a kezem
Mind a 16 komment
Aliens vs. Predator - Requiem
Jó kis karácsonyi mozinak ígérkezik. :)
12659 1 43 Film Izé
Balázs: jogos:)
rubigo: Én túlvagyok a filmen. Egyszer meg lehet nézni... Leszámítva a tipikus amerikai "menőgyerek sz [...]
dude: Aliens vs. Predator: Requiem (DVDRip-AKCPE) magyar felirat kész. ;)
Mind a 43 komment
Aliens vs. Predator - Requiem
Jó kis karácsonyi mozinak ígérkezik. :)
12463 4 42 Izé
rubigo: Én túlvagyok a filmen. Egyszer meg lehet nézni... Leszámítva a tipikus amerikai "menőgyerek sz [...]
dude: Aliens vs. Predator: Requiem (DVDRip-AKCPE) magyar felirat kész. ;)
bandee1219: Így már értem, hogy van mindig olyan jó formában a vásznon. Egy ilyen kiváló és ösztönző [...]
Mind a 42 komment
Egy kis büntetés... Looking For My Leopard
(úgy látszik ez ilyen büntetős hétvége ;) bungle)
6470 8 19 Izé
ndanika: Aranyos :D:D:D:D:D
Bobek: Ez is a kiscsajossal egy kategória de legalább mulatságos! Ezt szándékosan elb...ták, azt meg [...]
Ujvy: detto..:D én is röhögtem rajta, bár végig nem néztem, annyira nem jó..:D
Mind a 19 komment
Vigyázat Spice Girls, itt van a jövő új fiatal tehetséges lánycsapata!
11858 2 66 Izé
Nyolan: Úgy vettem észre, hogy az emberiségnek rendkívüli szüksége van egy G.I.S. lyricsre, mert seho [...]
qstion: te jo eg....
eol: Ezt annak a szülőnek tegyék fel aki úgy megijesztette azt a szegény kislányt (http://www.ize.h [...]
Mind a 66 komment
Age of Speed - versenyezz földön, vízen, levegőben és izé... tűzön!
9449 0 3 Game Izé
Meistro: Mennymár én kijátszottam, nemrossz, a hiba az, hogy minden championshipben ugyanazok a pályák c [...]
Lako: Jaja... De amugy jo kis játék lenne...
Athelas: kicsit unalmas és nagyon gyatra az irányítás
Age of Speed - versenyezz földön, vízen, levegőben és izé... tűzön!
12031 6 3 Izé
Meistro: Mennymár én kijátszottam, nemrossz, a hiba az, hogy minden championshipben ugyanazok a pályák c [...]
Lako: Jaja... De amugy jo kis játék lenne...
Athelas: kicsit unalmas és nagyon gyatra az irányítás
Megmondtam előre, hogy óvatósan mássz fel a csőre!
1x kell leesni és...? :))))
10790 4 13 Izé
Schabee: XDXDXDXDXD
csicsilla: hhahhahahahaha jaj ez de vicces mèg ilyet mèg ilyet!!!
ndanika: Nyehe-he. Megérdemlik egymást
Mind a 13 komment
Indiában ilyen mókás dolog a vonatozás.
3523 0 10 Izé
Maccoyi: http://eblogx.de/Es-gibt-noch-Stehplaetze-8115.html
GregMarton: Nem is baj... Nem vagyok rasszista, bar hihetitek azt... ha akarjatok nevezzetek annak... Ott Magyar [...]
karmigran: ezek után nem is csoda, hogy egy vonatbalesetnél meghal egy fél város :)
Mind a 10 komment
Egyre több és jobb sorozatot készítenek világszerte és egyre többen vagyunk, akik nonstop ezeket nézzük. Itt megtaláljátok az összes létező sorozatot. Keresgéljetek, töltsétek és nézzétek.

Remélem mindenki talál magának valót! Ja és írjátok a kommenekbe, hogy ki mit néz!
14198 28 88 Izé
Lucky94: http://sp.hoff.hu/main/?welcome=1
babapiskóta: A reménység folyóját keresem. Aki ismeri, és tudja hol találom légyszi írjon egy levelet! K [...]
nagyonhulyevagyok: Keresek egy sorozatot, sajnos nem tudom a címét. Arról szól, hogy egy kisvárosban tudósok lak [...]
Mind a 88 komment
Az ifjú Skywalker Lajos kalandjai
9974 20 24 Izé
bungle: Taz25 küldte: Skywalker Lajos VS South Park http://www.youtube.com/watch?v=nZXpWMgYB3U
Balázs: ez nagyon komoly:D
Nico: Ez kib... jó!:D "Fejére borított egy fekete,műanyag papírkosarat!"......:DD
Mind a 24 komment
Trapped - már megint egy kijutós izé-bizé! :)
Egyenesen a fürdőszobából!
11697 1 18 Game Izé
Mimis: Pedig ez egy nagyon egyszerű kijutós játék. Mindenesetre leírom: 1. kattints az ajtó melletti [...]
JeLo: Én sem tudok a fürdőből kijutni. Mosógépet sem látok és azt sem tudom, hogy lehet használna [...]
ibor90: ez gyengusz volt...kb 10 perc
Mind a 18 komment
Trapped - már megint egy kijutós izé-bizé! :)
Egyenesen a fürdőszobából!
11213 5 18 Izé
Mimis: Pedig ez egy nagyon egyszerű kijutós játék. Mindenesetre leírom: 1. kattints az ajtó melletti [...]
JeLo: Én sem tudok a fürdőből kijutni. Mosógépet sem látok és azt sem tudom, hogy lehet használna [...]
ibor90: ez gyengusz volt...kb 10 perc
Mind a 18 komment
A 300 egy történelmileg hitelesebb verziója ;)

"Tonight we dine in San Diego!" :D
7113 2 5 Izé
cica-bi: Ezt Európai nemzetekkel is el lehetne készíteni...
ZomBeeZ: TONIGH WE DINE IN SAN DIEGO!!!XD
ZomBeeZ: még jó sok bőrt lehet lehúzni a háromszázról :D
Mind a 5 komment
Így fogom megoldani, hogy a csemetém Tool-on nőjön fel különösebb károsodás nélkül. :)
(+ egyéb zenekarok babazenévé varázsolva, pl. Metallica, Led Zeppelin, Nirvana, The Cure, Nine Inch Nails, stb.)
3584 3 16 Izé
blablapff: aranyos :) a bob marley album tetszik a legjobban. a tool már megvan:)
bichka: Toolt alap, h már megszereztem ;)
bridzsó: A Metallica-t, a Baetles-t és a Stones-t tuti megszerzem! Nagyon jók! Ja, meg a Nirvana-t!:)
Mind a 16 komment
Terry Fator, hasbeszélő (vagy inkább haséneklő?) tehetség

+ egy másik előadása.
+ What a Wonderful World
2620 2 3 Izé
meszoltan: igen megnyerte :)
godzsy: És, megnyerte a millió dolláros fődíjat? Nem tudja vki?
bubi66: Nem semmi .... nálunk miért nincsenek ilyenek ???
Exmortis 2 - kijutós gémizé kizárólag felnőtteknek és erős idegzetűeknek! Kis angoltudás nem árt.
6524 3 48 Game Izé
<-{st.one}->: hol sikerült ezt elérni, baba? :) na most komolyan, ha vki még szeretne segítséget az írjon id [...]
babapiskóta: hopsz... én maghaltam
<-{st.one}->: én hülye ma hajnalban csináltam meg... nem fostam ám össze magam párszor... :D amúgy annyira [...]
Mind a 48 komment
Exmortis 2 - kijutós gémizé kizárólag felnőtteknek és erős idegzetűeknek! Kis angoltudás nem árt.
6325 7 45 Izé
viccsike: Szia, ha egy óra alatt kivitted, segíthtnél, mert már két hete azon agyalok, hogy hol a csavarh [...]
viccsike: Szisztok Fiúk Lányok! Templomon túl vagyok. Bent vagyok a házban. Az akaszott emberes szobában [...]
kulika: nah laza 1 ora alatt kivittem komoly sztem
Mind a 45 komment
Egyszerűen nem lehet mit írni, olyan sokkoló a következő pár perc... (18) :)
13649 4 28 Izé
cimpi: Király!!!!Ez a sorozatt a kedvencem volt mikor még ment a 3 sat-on én imádtam olyan bárgyu,de p [...]
maniac: Én féééééééleeeek!!!!:(
bandee1219: Hát, végülis köszönjük. :)
Mind a 28 komment
Hip Hop Violin

Instrumentálokat kísér a srác hegedűvel... eléggé büntet. :)
5329 10 10 Izé
pumukli: naevius youtube converter
ibor90: nekem van egy progim amivel lebírom szedni mp3-ba
strawberry: egesz jo, de nekem a apocalyptica felesegek jobban tetszenek
Mind a 10 komment
International Photography Awards Competition 2007
4221 0 1 Art Izé
byGreeg: hihettlenul szepek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
International Photography Awards Competition 2007
4353 7 1 Izé
byGreeg: hihettlenul szepek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karóra, amiben van: 1Gb memória, FM rádió, bluetooth, 1.3 MP kamera + touch-screen. De miért ilyen bűn ronda??
5347 1 40 Izé
three.d: Már nem tudtam elképzelni, hogy mi lehet! Jó ez az óra, de azért na!
Balázs: pippantassz??? XD
JackSlater: erre azt kellett volna felelned hogy: haggyad már slater nem bánt az senkit XDXD nem nézel south [...]
Mind a 40 komment
Felbélyegzett trabi - ha nem indul, legalább fel lehet adni a postán. ;)
2325 0 1 Autó Izé
Meistro: Nagyon erőltetett!Roncstelepre vele!!:D
Felbélyegzett trabi - ha nem indul, legalább fel lehet adni a postán. ;)
2508 0 1 Izé
Meistro: Nagyon erőltetett!Roncstelepre vele!!:D
A dohányzás halált okoz! Íme a bizonyíték.
14201 20 30 Izé
csicsilla: brutàlis a kèped!XDDDDDDDD
dilidoki12: ez kur**a vó
Ficánka: Nagyon állat!!!Jó a végén a zene!
Mind a 30 komment
Escape from Island - szigetről kijutós gémizé.
11606 2 88 Game Izé
Robcsi: Nekem tetszett. Jól jött azért néhány segítség, köszönöm!
darkhell: az arany tök felesleges volt!!!
killbaly: 00:31 alatt akasztottam ki:)
Mind a 88 komment
Escape from Island - szigetről kijutós gémizé.
11094 4 90 Izé
beatrice40: 24 perc, szerintem kemény volt, bár én ritkán játszom
izezokiscsaj: na én utánnad csináltam 00:03 háh:)
-daved-: 0:04 na ezt csináljátok utánam ;)
Mind a 90 komment
Ilyet is csak a japcsik tudnak kitalálni:
Nyakkendő beépített usb-s ventillátorral
1970 0 27 Izé
yorgash: hát látod te is leírtad talán az egyik okát, miért nem arról találtál reklámot... egyébk [...]
Laci: 'Na szal', ha melegem van, nekem, a ventillátor inkább az ingem alá fújjon vagy az arcomba. "Na [...]
yorgash: na szal mint olyan az animéket szerintem rendesen kitárgyaltuk; a nyakkendőről meg annyit, hogy [...]
Mind a 27 komment
The Golden Compass

Ez alapból egy könyv trilógia. Én kb egy éve olvastam el, akkor még nem nagyon volt ismert, de most már filmet csinálnak belőle. Azt mondják, hogy olyan sikere lesz, mint a Gyűrűk Urának vagy a Harry Potternek - szerintem is így lesz.

Nagyon jó a történet, aki teheti mindenképp olvassa el még a film megjelenése előtt.
4763 0 42 Film Izé
Fear: Már magyarul is elérhető az oldal!!!
csokioroszlán: Nekem mosómedvém lett...ennyit az oroszlánról...
Arunson: elég jó lesz.nemrég kezdtem bele a könyvbe és jóóó...
Mind a 42 komment
The Golden Compass

Ez alapból egy könyv trilógia. Én kb egy éve olvastam el, akkor még nem nagyon volt ismert, de most már filmet csinálnak belőle. Azt mondják, hogy olyan sikere lesz, mint a Gyűrűk Urának vagy a Harry Potternek - szerintem is így lesz.

Nagyon jó a történet, aki teheti mindenképp olvassa el még a film megjelenése előtt.
4576 5 42 Izé
Fear: Már magyarul is elérhető az oldal!!!
csokioroszlán: Nekem mosómedvém lett...ennyit az oroszlánról...
Arunson: elég jó lesz.nemrég kezdtem bele a könyvbe és jóóó...
Mind a 42 komment
Unalmas a billentyűzeted? Itt egy alternatíva. :)
Luxeed led rainbow keyboard
4542 3 17 Izé
eol: Hát nem tudom, nekem nem nagyon jön be. Az én Microsoft Natural Keyboard 4000-em továbbra is job [...]
Matyi: Figyi ide ez egy nagy szar Japcsi fos ,inkább maradnék a 600 Ft -os billentyüzetnél
yorgash: nekem 2 dolog jut erről eszembe negatívumként: 1.) világítós billentyűzet jol jöhet, DE: ha [...]
Mind a 17 komment
Éééés íme az első videó a Fűrész IV-ből (Saw IV)

Bemutató: 2007. október 26.
10923 0 33 Film Izé
chika: ááá! de jó de jó! nem is tudtam hogy lessz! olyan kevés igazán jo "ijesztegetős" izgulos fil [...]
Nakrul: 100000000 százalék, hogy megnézem, már az első 3 rész is nagyon tetszett. Ez baró előzetes.
bungle: Cromex küldte: http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=364606
Mind a 33 komment
Éééés íme az első videó a Fűrész IV-ből (Saw IV)

Bemutató: 2007. október 26.
10877 2 33 Izé
chika: ááá! de jó de jó! nem is tudtam hogy lessz! olyan kevés igazán jo "ijesztegetős" izgulos fil [...]
Nakrul: 100000000 százalék, hogy megnézem, már az első 3 rész is nagyon tetszett. Ez baró előzetes.
bungle: Cromex küldte: http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=364606
Mind a 33 komment
Ez a remek SZTAKI szótár ilyet is tud ám. Ez most akkor egy easter egg?
2886 4 18 Izé
csicsilla: talàn jot màsoltam be èrdekes szerintem:) http://szotar.sztaki.hu/dict_search.php?L= [...]
Laci: Ha komoly fordításról van szó, a 14 éves fiamat kérdezem. Ő ugyanis reggeltől estig csetel a [...]
Gysmo: Na, pont jó példa van postképnek...
Mind a 18 komment
Ha esetleg nem tudod hogyan dobd fel az esküvődet, itt egy oktató film orosz barátainktól, hogy vonhatunk be mindenkit egy jó mókába! :D
18177 8 15 Izé
LittleDeejay: Ezek aztán tudnak mulatni...
mekecske: Igoréknál ez az a rész, ahol a pópa szól, hogy ha valakinek ellenvetése van, az most szóljon, [...]
BioToN: Ilyen az ukrán/orosz esküvő? xD
Mind a 15 komment
Egy 21 éves chilei lány napi 400$-t kapott, hogy egy üvegházban éljen. Úgy látszik ott ilyen a "reality show". ;)
15312 1 11 Izé
DJ CSOTRY: jah ezt én is baválalnám csak rám senki nem lenne kiváncsi:)
mephistto: Főleg akkor vállalnád be ha mondjuk lenne net :D. Akkor kibírnál egy évet :P Mindneki ott néz [...]
Csipike: Ez az!! Cirkuszt a népnek!! Mindíg van az a pénz, amiért valaki elvállalja.
Mind a 11 komment
Régebbi postok...