REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Részegen ki visz majd haza? Nem a bicikli, az biztos! :)
5400 2 5 Izé
Dawe: errefelé ez mindennapos látvány szal nem nagy extra
reTreff7: annyi ilyen sz@r videót láttam már hogy valahogy nem tudok már mások szerencsétlen sorsán rö [...]
Era: Milyen kitartó volt! Vajon mikorra érhetett haza? :)
Mind a 5 komment
Most, 09.13-án (Szombat) 12 éve, hogy meghalt Tupac Amaru Shakur . Amerikában biztos sokan megemlékeznek róla, hát itthon nem hinnem, de megérdemli!

Rest In Peace 
633 5 4 Zene Izé
Purple: már nem az. :) de amúgy hemzsegett a helyesírási meg stílushibáktól.
RauG: amugy mért lenne hibás?:o
Purple: én meg hulla voltam éjjel, mikor csináltam. pedig ez már a "javított" verzió....
Mind a 4 komment
Veil Of Maya - It's Not Safe To Swim Today

chicagoi deathcore banda.

 
358 0 2 Zene Izé
Balázs: a dahlia kobold, a cowboy meg monoton vokálos(imádom mindkettőt) szal kell a változatosság;)
jalospotter: Hát...nem rossz...Szerintem nincs benne sok egyediség.The Black Dahlia Murder vagy Job For A Cowbo [...]
A művésznő nevét szerintem mindenki ismeri... ;)
27477 3 125 Izé
bungle: Hiánypótló fb oldal: www.facebook.com/pages/Minden-nap-ugyanaz-a-kép-Kiszel-Tündéről/29462911 [...]
bungle: http://funlista.funpic.hu/?page=attachview&message=33616&attach=1
kundabigél: Sírni valóan szánalmas- és ebből kiválóan megél a szégyentelen. Amíg lószar van, verebek [...]
Mind a 125 komment
Pulp - Disco 2000
Nem csak a számot szeretem, hanem a klippet is. :)
363 0 0 Zene Izé
Malice in Wonderland - avagy LSD-ben nem volt hiány...
7294 4 56 Izé
rezso: Én nem értem amúgy miért kell az lsd-t és egyéb enteogéneket "kábítószerként" kezelni A t [...]
kotta: Már jó rég bepakoltam (sajnos vagy nem sajnos) az LSD-t és tsait egy ketrecbe, ahonnan kukucská [...]
bungle: Egyébként olyan szerintem nem létezik, aki "csak" az addiktív dolgoktól tud boldog lenni, bár [...]
Mind a 56 komment
Ha a teniszben is lehetne mellbedobással győzni, akkor ez a hölgy már többszörös tornagyőztes lenne. :P (Macc, a hölgy Nadine Jansen , nagycsöcs modell, a teniszezéshez nem sok köze van, itt egy hosszabb videó :))
25654 4 9 Izé
RaoulDuke: http://www.poornstars.net/galleries_scorecash/linsey_dawn_swimsuit/gal_5.html
bigyminyő: Szerintem direkt csinálja......nem akarok kioktatni,de ha már ilyen fiatalon ennyire lóg és nem [...]
Re-Peet: Bár nem a meccset mutatták, de szerintem a 2. szettet simán hozta már.. :D
Mind a 9 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a medveállatka (Tardigrada). Jól ismert arról, hogy gyakorlatilag elpusztíthatatlan, hihetetlen túlélő, a Himalája 6000 m-es csúcsai fölött vagy a tengerek 4000 m-nél is mélyebb területein éppúgy megtalálhatók, mint a sarkvidékeken. És amiért épp aktuális a post: az Európai Űrügynökség kísérlete szerint a medveállatka az első állat, mely túlélte az űr vákuumát.
3549 1 15 Izé
kotta: Ne bonyolítsd túl, elég beletúrni a szőnyegbe vagy az ágyneműbe: minden átlagos háztartásb [...]
dénes: atomtámadás ellen is véd?:D én azt hittem hogy akkora mint egy vakond, közben meg 0,2-1mm :S ez [...]
Belkar: Medveállatka milyen egy hülye név :D
Mind a 15 komment
Vajon mitől néz ki így ez a bringa? ;)
897 0 0 Sport Izé
Íme a Real Madrid 5000. gólja a Premier Divisionban, amit Guti lőtt a hétvégén a Numancia ellen. A mérkőzést egyébként a Real nyerte 4:3-ra.
390 0 0 Sport Izé
"Fotonszintézis" - töltsd fel a mobilod ezzel a napelemes "növénnyel". :)
2147 3 11 Izé
daisyke: nekem nagyon tetszik :) bár jó lenne más színben is. :bonsaifan:
NoViNa: mindenesetre szerintem nagyon jól néz ki:O és még hasznos is :D
Yvette: Én azthittem lámpa:D
Mind a 11 komment
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2088 0 6 Art Izé
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Purple: ez fááj :SSS
Mind a 6 komment
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2315 2 7 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/43679_kep?categoryId=4&position=&large=1
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Mind a 7 komment
Toribash

(Tudom, letötöltős játékokat nem teszel ki, de ez nagyon tetszik nekem és remélem másoknak is tetszeni fog :) )

(Jól tudod, de mivel kegyes hangulatomban vagyok, ezért megkegyelmezek a post-odnak. :) --- Errtu)
4412 2 13 Game Izé
Zoknee: Ha az ökölbe szorított kézfejet átállítod "tenyérre", akkor automatikusan megragad mindent a [...]
mresztő: én nem took jó kombókat meg hogy hogy kell megfogni az ellenfelet meg hogy hogy kell letépni a e [...]
sumo: Ezzel meg hogy kell játszani?
Mind a 13 komment
Donna Summer feat. Ziggy Marley - Crayons

(nagyon jó :D)
722 1 0 Zene Izé
Ha a teniszben is lehetne mellbedobással győzni, akkor ez a hölgy már többszörös tornagyőztes lenne. :P
23850 0 0 Sport Izé
Egér  nagyonkockáknak :P
1456 1 3 Tech Izé
Tuthanchamon: hat ha annyira jo es hatekony is mint ocsmany akkor minden koser :))
Jozef7: hát szerintem is nagyon ocsmány!!!
winkytct: mar nem azert de hogy nez ki ez az eger? ocsmany!!!!
Peta és Nikkala csodálatos golfbemutatója. :)
815 1 0 Sport Izé
Egy nem túl kellemes baleset a jelenleg is zajló Tour of Missouri országúti kerékpárversenyről.
746 1 1 Sport Izé
Maccoyi: Sjoe küldte: Szöveg: Meglepi a bringaversenyen URL: http://www.xlsport.hu/showcikk.php?scid=103412 [...]
Nézd meg, hogy néztél volna ki a, ha a szüleiddel jártál volna iskolába.

Készíts magadnak iskolai évkönyvet, esetleg híres embereket választhatsz osztálytársul.
17812 18 19 Izé
Drawen: explorelem nem szerette. mozzillával megy..
|-=O=-|: Nekem most müxik.
Drawen: szerintem megint kinyírtunk egy oldalt.. legalábbis nekem nem müxik.
Mind a 19 komment
Egy durva, de szerencsés kimenetelű Nascar baleset.
869 1 0 Sport Izé
The Unspeakable Vault (of Doom), avagy Fura Történetek a Régi Nagyok világából.

Mókás képregény H.P. Lovecraft világában. Angol nyelvű, de elég érthető. :)
2608 3 5 Izé
Vigyori: Ia Cthulhu! a legnagyobb arc! do not fuck with Cthulhu :-)
Skatopia: Mind3 már rég ;) Teljesen alapművek.
Monsy: Nagy kedvenc! Lovecraft rajongóknak kötelező!!!:D Skat, Lovecraft összes a három nagy fekete k [...]
Mind a 5 komment
A készülék neve TM506 és a Z780 témobilosított verziója... Ja és csak Amcsiba lesz kapható. Csak hogy tuggyuk, ha már ittvan.
1211 0 3 Tech Izé
Purple: hát nem rossz :)
CRaPtRaSH: Bocsánat, lemaradt, de köszönöm az okoskodást ;]
1up: A készülék neve TM506 és a Z780 témobilosított verziója... Ja és csak Amcsiba lesz kapható. [...]
Ekkora "kapufát" ütni... :D
851 0 2 Sport Izé
Lundgren: Jól rákészült a semmire :D
anon: :DDD Én már azt vártam hogy a téglába üti a kezét, de hogy így mellé ütött... :D
Narvál és kis barátai - kedves, aranyos játék. :D
2005 2 6 Izé
Maccoyi: Hogy?Hogy?Hogy? Egyszerű. A randivonalon vagy a szexrandin. ;) (ez volt itt a reklám helye! :D)
sanci.z: Azért az is érdekelne, hogy jön össze a narvál az albínó koalával.
Findzs: legalább lenne egy kis valóságalapja a dolognak ugyanis a narválnak gyenge az a szarv szerü cuc [...]
Mind a 6 komment
Wulffmorgenthaler Top 10

Tessék nézni minden nap!
11228 15 18 Izé
MStipee: Csak az első két évadot láttam sajna, az nagyon tetszett, harmadik teljes egészében kimaradt. [...]
mekszamnojz: ja és most épp egy rossz rész volt :S szegény kiskölök bekattant :((
MStipee: Az egy remek sorozat, betépés nélkül is élvezhető :D
Mind a 18 komment
Megtudhatod, hogy a vezetékneved a világon hol és mennyire gyakori.

(Sajna az ékezeteket nem ismeri, így akinek az előfordul a nevében, az csak fél igazság.)
23066 23 36 Izé
pr0t3st: Gyenes-ek ellepték észak-amerikát :DDDD
Dawe: németeknél ölég sok a borat :D
nkmedve: Szerintem a kinaiaknál cenzúrázva van azért nincs ott semmilyen név:)
Mind a 36 komment
Sweet Dreams Are Made Of These Drum N Bass
Noisia remix
602 1 0 Zene Izé
Rise Against - State Of The Union
dalszöveg , ha valaki nem értené :P
667 3 2 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobbak!!!
dXter: jóféle zene ;) a szöveg pedig tisztán érthető gyakorlott funok számára :D... de azért pár [...]
Aknakereső patkányok

3503 2 19 Izé
bungle: http://www.metro.co.uk/weird/846552-rats-detect-land-mines-after-special-sniffing-training http://ke [...]
rezso: Úgy gondolom kis hazánkban vannak erre alkalmasabb emberek :P,küldjünk nekik:D
Belkar: ja és többek között majdnem kiirtották fél európát... amúgy meg ha nem lennének patkányok [...]
Mind a 19 komment
Need for Speed: Undercover videó érkeztt!
1359 1 3 Tech Izé
rmx rider: nekem 3 dolog kell egy NFS-be: Rengeteg kocsi, Szabad furikázás, normális fizika-irányítás.. a [...]
Jozef7: szerintem sem lehet ebből a videóból megtudni semmit :S
bandee1219: ez egy értékes videó, lehet benne látni, hogy mész, meg a végén, hogy hányadik lettél.... ( [...]
Azt hiszem, itt fennforog az a bizonyos zabszem, ami nem fér be.. :D
10310 3 11 Izé
AVIREX: hehehe :D najah
Tóth József: Az előbbi nem volt jó, talán ez...http://www.metacafe.com/watch/869467//
Tóth József: Na akkor nézd meg ezt.http://www.metacafe.com/fplayer/1182819
Mind a 11 komment
Csak hogy ma se aludjunk nyugodtan! Nesze nektek Large Hadron Rap!!!
7397 3 27 Izé
xD: Gyerekek ez üt! :D
No.1: Akkor most FÉLIG vagy VÉGIG??? :D :D :D :D :D
enti: nini és tényleg :D akkor ezt elírtam jól :) /kösz ;)/
Mind a 27 komment
Szemékszer - mi jöhet még??? Nem tudom ki hogy van vele, de én tuti nem bírnám elviselni... :S
4069 2 26 Izé
Ravennë: Pink_Elephant küldte tippelősnek. http://luxurylaunches.com/jewelry/contact_lens_jewelry_by_eric_k [...]
Notimeforlovepony: en szemely szerint meghaltam a kommenteken.pffff...ikszde! de most komolyan en nem ertem hogy az ily [...]
Laci: Ha ezentúl azt mondják "szemrevaló", mire véljem? egy hölgyre, vagy az illető szeméről lecs [...]
Mind a 26 komment
Criss Source - Hugs 'N' Kisses

A német dj legismertebb zenéje 2004-ből.
Műfaja electro, csak nem volt olyan kategória.
697 0 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kacsafarkú szender. A kolibrikhez hasonlóan repked virágról virágra. :) Akár a Te kertedben is felbukkanhat. ;)

3144 4 40 Izé
bungle: http://500px.com/photo/64643891/smooth-spoken-by-regayip-ko%C3%A7ak- Purp szerint medvecukorból van [...]
bungle: A számítógép kezeléséig még nem jutott el...
Nyenyecgibbonszőr: honnan tudod, hogy nem én vagyok Shcmidhtt Paál? :D
Mind a 40 komment
Fankadeli - Fekete leves
Szerintem nem kell bemutatnom, mindenki ismeri, vagy így, vagy úgy. Sokat tett a Magyar Undergroundért. Nekem konkrétan a kedvenc Fanka számom, kicsit régi, de még mindig jó. :)
620 1 0 Zene Izé
Nagyik kontra The Sex Pistols
3242 1 5 Izé
gvereb1: áááá ez hatalmas!! A nagyi hangja kegyetlen, és még nagyobb pankok mint a sexypistol! :D
Angel87: Elég gyenge próbálkozás. A basszus meg az ének még elmegy, de a dobnak köze sincs a ritmushoz [...]
Szmiri: god save the granny
Mind a 5 komment
...és akkor hirtelen elfogyott az út. :O
9419 1 5 Izé
papaluige: "azért a víz az úr!"
M.Andreas: Pedig maj'nem sikerült neki... :D
Lizsu: ...és akkor elfogyott a józan ész: http://www.liveleak.com/view?i=41e_1190286656
Mind a 5 komment
Uncsi már az állandó versengés, hogy kinek van a legvékonyabb mobilja? Nem bírod, hogy mindenki ugyanolyan mobillal mászkál az utcán? Eljött a te időd! :)
1765 3 1 Izé
bandee1219: Hasbeszélő medve? Oo Ez nagyon rossz, főleg, hogy ilyen nagy...
Régebbi postok...