REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A drága Öveges professzor egyik nagyszerű előadása a tévében. Ő még ahhoz a fizikus generációhoz tartozott, mint Maxwell, Faraday, akik egy szál drót, egy cink és egy vaslemez segítségével minden kísérletet el tudtak végezni. Tudom, ez nem a reklám helye (nem vagyok érdekelt), de itt egy link az érdeklődőknek.
3850 9 11 Izé
cila: Nekem kissé furcsa a stílus, de egésszében véve remek. Mint mondtam, ő még a régi iskolához [...]
Maccoyi: te.sas! küldte: Szöveg: Öveges professzor esete a rezonanciakutyával. Avagy zenés összeállít [...]
armedarmy: Örök tisztelet a nagy Öveges Professzornak! Ez most komoly! Imádtam a kísérleteit.
Mind a 11 komment
Oscar, a macska előre jelzi a betegek halálát. Ha letelepszik valamelyik haldokló mellé, annak kevesebb mint 4 órája van hátra, így jobb, ha hívják a családtagokat...
7954 2 39 Izé
nagyonhulyevagyok: Oscar, a gyilkos macska
nagyonhulyevagyok: Oszkát, a gyilkos macska
bandee1219: Lehet, hogy ebben szoktak meghalni. A 4 órás hajsza után végelgyengülésben. :)
Mind a 39 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2318 1 6 Art Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2480 2 6 Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Son Savasci - final fight
Ninnyáskardozóskaratéjozós izé! Nagggggyon kemény!!!! Én szénné röhögtem magam rajta. :D
6137 2 20 Izé
kKNd: A:SF:ASG:A:S tényleg ilyen jackpot hangja van XD
kKNd: ahahahahhaha ezt a higanymozgást ::D:D:D:D nagyon brutál fosadék, kijött a könnyem a röhögés [...]
Gysmo: Haha, látszik a trambulin amiről ugrálnak :)
Mind a 20 komment
Mikiegér konfig 4-12 éves korig, illetve függőknek, drágán.
1672 1 1 Izé
TOTOster: Olcsó ez? Mer akkor veszek ilyet nagyanyámnak, aki vak.
Itt van Gróf Balázs összes képregénye: a Butapest, a Rosszkor rossz helyen, a Flinter,a Minden Más és az Átmeneti Állapot.
5899 14 4 Izé
Wicked: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=39
invad3r1987: A napirajz.hu sokkal jobb :)
alphadog: Ne legyél már ilyen béna, ott van egy kurva nagy X, azzal lehet bezárni a reklámot.
Mind a 4 komment
AC Shelby Cobra - rézzel ill. alumíniummal borítva
4309 0 11 Autó Izé
LittleDeejay: Hát evvel biztos megnéznek... Aki szereti a feltűnést, borítsa be rézzel az autóját :D
Bazsee: Nem is azért írtam, h ez biztonságos lenne, de aki így indul neki, az ne üljön autóba. Amúgy [...]
GIjoe: nem kotoszkodesbol mondom, de azert az ac cobrat nem igazan lehet osszehasonlitani a mai biztonsagi [...]
Mind a 11 komment
AC Shelby Cobra - rézzel ill. alumíniummal borítva
4492 5 11 Izé
LittleDeejay: Hát evvel biztos megnéznek... Aki szereti a feltűnést, borítsa be rézzel az autóját :D
Bazsee: Nem is azért írtam, h ez biztonságos lenne, de aki így indul neki, az ne üljön autóba. Amúgy [...]
GIjoe: nem kotoszkodesbol mondom, de azert az ac cobrat nem igazan lehet osszehasonlitani a mai biztonsagi [...]
Mind a 11 komment
Aztán vigyázni az edzőteremben, nehogy ti is így járjatok! :D
12392 4 15 Izé
Baci: Jó én ebből egy szót se értettem. De már rám mondták egyszer hogy agyhalott holott nem is é [...]
Winterborn: Test ország fej város arc utca, rögtön az áll fölött.
Baci: Basszus... MI A SZÁM CÍME?
Mind a 15 komment
Volt hajdan egy poszt, ami arról szólt, ha lehetne egy kérdésed Istenhez, mi lenne az?

Hát nesztek, itt online csetelhettek vele! :)
6652 9 43 Izé
xontflong: Looool!
life_hunter: nah még valami: Me: alice? God: Can I help you? Me: alice programe? God: That's me. Can you tell [...]
life_hunter: nah itt egy kis érdekesség: Me: lord? God: My brain uses AIML to format responses to your inputs, [...]
Mind a 43 komment
Hogyan jussunk ingyen energiához? Ha valaki kipróbálta és bejött, szóljon!
4309 6 4 Izé
LittleDeejay: Szerintem ne adjunk több ötletet a kormányunknak, hogy mi lehet még megadóztatni :D
Abt: Te beteg vagy, a szelet/napot arra használod amire csak akarod, semmilyen adót sem kell fizetni ut [...]
Laja69: Legjobb tudomásom szerint, ha valaki ilyet épít, akkor az valamiféle illegális dolog, mert az [...]
Mind a 4 komment
Takashi kastélya - kihagyhatalan japán pancsershow, tele szerencsétlenebbnél szerencsétlenebb japcsikkal!!! :D

Ha nem elég a fenti videó, itt van még rengeteg... :)
9071 12 7 Izé
csicsilla: emlèxem mikor ezket nyomattàk eursporton 17.20 tol mindem hètköznap talàn kicsi [...]
sanyi123456: DISY melyik oldalon van fent ez???
Laci: J jó a h- j ogy a nem p va- á gyok m ja- ! pán
Mind a 7 komment
Itt a cica, hol a cica... ;)
(jó az egyik komment a videó alatt: " i know what to do! throw a stick at it!")
7602 6 19 Izé
bandee1219: A vadállatosakat még megértem, ott az ember van rossz helyen, esetleg hergeli is a jelenlétével [...]
bungle: gvereb1 küldte: Top 10 állati támadás http://www.linkognito.com/b.php?b=615
szupi: Hát nagyon édes egy makkacicó!!! Elefántot eszik mazsolával a tetejin :)))
Mind a 19 komment
Van pár felesleges, kinőtt matchbox játékod? Itt egy lehetséges megoldás a felhasználásukra... :)
2092 0 2 Autó Izé
Seraf: Hmm Hmm, nem is rossz xD
SH4D0W: Ötletes, bár nekem nem tetszik...
Van pár felesleges, kinőtt matchbox játékod? Itt egy lehetséges megoldás a felhasználásukra... :)
2138 2 2 Izé
Seraf: Hmm Hmm, nem is rossz xD
SH4D0W: Ötletes, bár nekem nem tetszik...
Milyen kellemes lehet úgy ébredni, hogy 2 elefánt eszi a szomszéd fáját a kertben (mindez Kanadában, nem Afrikában!), majd miután elgondolkodtál, mennyit ittál tegnap vagy milyen anyagon vagy, a 911 még ki is röhög a telefonban... :D
2514 2 1 Izé
roby: Hmmm!? Elefánt a cseresznefán!?
Új funkció az Izén: Hozzáadás a kedvencekhez.
Minden regisztrált felhasználó elmentheti kedvenc posztjait, elég csak a poszt alatti Hozzáadás a kedvencekhez linkre kattintani! Ezután a Kedvenc izéim linken (fenti menüsor) megnézhetitek az elmentett posztokat, valamint meg is oszthatjátok azokat ilyen formátumban:
http://www.ize.hu/kedvencek/ide_jön_a_neved , vagyis pl. az én kedvenceim a http://www.ize.hu/kedvencek/bungle címen érhető el.
Írjátok a kommentekbe a tiéteket... :)
1846 4 19 Izé
Errtu: Chat-elni már lehet!!! ;) [bocs, hogy így és most]
Kiscsuri: Én beraktam a kedvenceim közé eszt :D
Bakeyoo: Köszi.
Mind a 19 komment
Telefonálni akarsz a koncertünkön?!!! Akkor így jártál... :D
8122 5 8 Izé
lilaflexninja: Nem tudom, az izé az egyetlen amit nézek :) na jó, ez spec. a tumblr-ön jött szembe, ott meg fr [...]
bungle: Vannak blogok, amik elég jól megélnek ebből, fogják a több éves postjainkat és kirakják! A [...]
lilaflexninja: Nincs mit, bármikor előbányászok nyolc éves videókat!
Mind a 8 komment
Minimálgrafikás... multiplayeres... ingyenes... rohangálós... szerintem :D
7957 5 36 Game Izé
vasasdrukker: Mostmár sikerült,a 7-es pályáért küzdök:)
vasasdrukker: jó játék de nem bírom felfogni hogy hogy lehet magasat ugrani mer hiába nyomom folyamatosan a f [...]
metaljesus: akkor engedélyezd a sütiket
Mind a 36 komment
Minimálgrafikás... multiplayeres... ingyenes... rohangálós... szerintem :D
8481 21 36 Izé
vasasdrukker: Mostmár sikerült,a 7-es pályáért küzdök:)
vasasdrukker: jó játék de nem bírom felfogni hogy hogy lehet magasat ugrani mer hiába nyomom folyamatosan a f [...]
metaljesus: akkor engedélyezd a sütiket
Mind a 36 komment
Állítólag létezik egy rákellenes szer, amely mellékhatások nélkül csökkenti szinte az összes daganat méretét, ráadásul olcsón és könnyen előállítható. Ez a DCA (diklór-acetát).
A gyógyszergyárak viszont nem akarnak milliókat költeni a klinikai kísérletekre - mivel a szer nem szabadalmazható és így nem profitálhatnak belőle. Többi a videóban...

+ pár magyar cikk, amit találtam a témában:
Rákellenes csodaszer - vagy mégse?
Új remény a daganatok kezelésében
Rákbetegek engedélyezés nélküli gyógyszert próbálnak ki
1755 2 9 Izé
wnw: osztom yorgash!a pénz a kulcs itt ezt mindenki tudja, úgytudom a legnagyobb biznisz a gyógyszerip [...]
Balázs: jól értem?ha nincs belőle profit akkor hagynak millliókat meghalni???
metaljesus: a cikkek jók de a pasi nekem kicsit tvshopos :S remélem egyszer tényleg működni fog ez a cucc
Mind a 9 komment
Irvine Peacock festményei
4184 2 6 Art Izé
Balpar: Hát azért ha nem eredeti akkor sem egyszerü egy ilyent megszerkeszteni
.::JunKieEQ::.: Hááát.... eredeti gondolat az nincs benne... az témy...
Giltintur: Másolat. Escher.
Mind a 6 komment
Irvine Peacock festményei
5016 9 6 Izé
Balpar: Hát azért ha nem eredeti akkor sem egyszerü egy ilyent megszerkeszteni
.::JunKieEQ::.: Hááát.... eredeti gondolat az nincs benne... az témy...
Giltintur: Másolat. Escher.
Mind a 6 komment
Snowman Salvage - egy igazi nyári..izé..téli hóemberépítős játék :)
3177 0 1 Game Izé
Hullamosó: Boldog karácsonyt!!!!!! XD
Snowman Salvage - egy igazi nyári..izé..téli hóemberépítős játék :)
3667 0 1 Izé
Hullamosó: Boldog karácsonyt!!!!!! XD
Do Try This At Home! sorozat
Episode2
Episode3
Episode4
Episode5
Episode6
Episode7
Episode8
XP trükk
5023 5 13 Izé
armedarmy: az xp-set nem tom megcsinálni...
armedarmy: van itt valaki?
D-vid: ó már látomxD
Mind a 13 komment
Nem annyira moddingoló, inkább dokkingoló... ;)
Tablet PC Docking Station
4618 1 2 Izé
Hullamosó: kocka gép kocka embereknek?
mózesgizmó: ez most mire is jó?
Igazi Hulkok
17636 2 116 Izé
Timot: Helló! Mutatnék egy jó kis oldalt: http://bodyshop24.lapunk.hu/ Fórum,chat....stb Gyertek és [...]
Schabee: úúúúndorító és szerintemm ez fotóbót
Szmiri: majdnem ugyanezzel a szöveggel nyitottam én is xD
Mind a 116 komment
19 millió dolláros wc. Igaz, a NASA-tól. És az is igaz, hogy nem túl sok wc alakítja a pisit vízzé... :)
3143 0 3 Izé
peet: Köszi...többet nem iszom kakaót... :)))
Mimis: Abból meg biztosan kakaót csinál. :)
peet: le van sz@rva. :)
Puppyred: Ball War
Kicsit hasonló, mint ez a hógolyós...
3208 0 0 Game Izé
Puppyred: Ball War
Kicsit hasonló, mint ez a hógolyós...
3553 3 0 Izé
Human Space Invaders
4917 5 6 Izé
Mimis: Live-ban lennék rá kíváncsi, ahogy fejvesztve rohannak fel-le a székeken át. :) Mondjuk lvl10 [...]
mekecske: ha igazi stop-motion akkor nagyon jó
peet: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Mind a 6 komment
Arthur de Pins illusztrációi
16369 1 2 Art Izé
Ency: ezek nagyon jók!
babapiskóta: Nézzétek meg a kisfilmeket is, azok is nagyon jók!
Újabb kijutós játék. Egy garázsba vagy bezárva a mociddal, és innen kell kijutni! :D Jó játékot hozzá!
10107 3 40 Game Izé
Taz one: akinek segitség kell az lépjen a hotdog-ba és a kijutós játékoknál ott van ugyan ez! Oda lei [...]
Szkuridzsy: én nem toom hova kell rakni a táskát.pls valaki segítsen
gkata: MEGVAN!!!:D A padlón kell elolvasni a keréklenyomatot! Nagyon jó kis játék, csak a vezérlésé [...]
Mind a 40 komment
Újabb kijutós játék. Egy garázsba vagy bezárva a mociddal, és innen kell kijutni! :D Jó játékot hozzá!
10542 5 41 Izé
izezokiscsaj: egyébként hogy használjam a távirányítót?
sanya2000: A végén megszenvedttem a számok összerakásával, de azért siker lett. Segítségnek annyit, ho [...]
Szkuridzsy: én nem toom hova kell rakni a táskát.pls valaki segítsen
Mind a 41 komment
Akinek nem volt elég a tavaly nyári ajánlatunk, annak egy új vízi lőfegyvert (ráadásul kétcsövű!!!) ajánlanék a figyelmébe. ;)
3628 1 4 Izé
petidobi: pfffffff...
neophyte: hát ilyen pesztoly veszek!!! :D
Su: szerintem a tervező meglehetősen identitászavaros lehetett:)
Mind a 4 komment
Itt van nektek az oly lelkesen emlegetett Photoshop!!!
14881 6 6 Izé
Máln@: Nem is!...Nekem nem is tűnik annak XD
ZomBeeZ: Photoshopp :D
csúzönván: Á, én láttam a csajt élőben! Az egyik képe reggel készült, a másik este. A többi csak mese [...]
Mind a 6 komment
Ha feltehetnél Istennek 1 kérdést, mi lenne az?
6829 2 40 Izé
Laci: Bocs, figyelmetlen voltam és ki kell javítanom (akár egyetlen előjelen is sok múlhat...) Tudva [...]
Laci: Tudva azt, hogy E = mc^2, továbbá feltéve, hogy a nagy bumm idején két világ keletkezett (anya [...]
csicsilla: mièrt pont bottal versz?
Mind a 40 komment
8 innovatív modern bútor
4488 3 6 Izé
Balpar: A gyepszék meg kanapé az biztos kényelmes, de az a forgó izémizé
Bizsu: Terrrrmészetesen ilyen örökérvényű részeket archiváltam az utókor számára... amúgy Törc [...]
JackSlater: azt a részt sírva röhögtem végig váááhhhááá XDXDXDXDXD
Mind a 6 komment
Régebbi postok...