REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
The Time Traveler's Wife

Eric Bana idén már utazott időt (Star Trek), Rachel McAdamsnek pedig már volt életre szóló szerelme (Szere lmünk lapjai). Most a kettő kombinációját láthatjuk a The Time Traveler's Wife c. filmben. A mozi Audrey Niffenegger azonos című regénye alapján készül

Imdb
1631 1 1 Film Izé
Kornadidas: olvastam a könyvet, az nagyon tetszett, remélem a film is legalább olyan jó lesz
Az apák napja egy világi ünnepnap, Magyarországon június harmadik vasárnapján ünneplik (bár vannak, akik Ivók napját tartják apák napjának :)). Holnapig még van egy kis időtök, nyitva vannak az italboltok is... ;)

Addig is itt a világ egyik legjobb apukája! :D
16109 5 22 Izé
kisadria: Nekem is..:D
alphadog: Te sem mondod. :D Imádom, amikor az emberek komolyan vesznek, mikor hülyülök. ;)
joovan: ja, látszik, hogy sokat van velük. Nem a kis tinipicsákat nézegeti a kocsmából a haverjaival, [...]
Mind a 22 komment
A keleti zene és az AK-47-es szerelmeseinek... ;)
5722 1 14 Izé
izébigyó: Múltkor írta, hogy lefagy neki többször a liveleak oldalon. Erre írtam azt a megoldást, ami t [...]
Gabi69: Nos a Magyar Hadseregben az Ak-63 van rendszeresítve. Ott is van fatusás és behajthatós válltá [...]
joovan: Kis költségvetésű klip
Mind a 14 komment
Linni Meister - My Ass
19857 3 17 Izé
winben: Basszus...
Pigi: Ez a videó egy Dead Snow című videó film figyelemfelhívó videója. Szerintem egész tűrhető: [...]
ferike: Most ő a hülye mert ezt csinálja,vagy én mert nézem?
Mind a 17 komment
Szerintem rendőröket szállít...
3367 0 11 Autó Izé
Nusihusi: Óriás fémdisznó:D
zal888: ez biztos paksi sün mert kihullottak a tüskéi! sünsün! [...]
Kiscsuri: Amúgy ez rohadtúl denevér.
Mind a 11 komment
Szerintem rendőröket szállít...
3328 2 11 Izé
Nusihusi: Óriás fémdisznó:D
zal888: ez biztos paksi sün mert kihullottak a tüskéi! sünsün! [...]
Kiscsuri: Amúgy ez rohadtúl denevér.
Mind a 11 komment
2122-ben Alienekre fogunk vadászni, 190 év múlva pedig a Mátrixban élünk. Mikor is lesznek aktuálisak a mozikban átélt dolgok?

A fenti Movie Timeline-t ugyanaz a fimőrült grafikus, Dan Meth hozta össze, aki korábban a Trilógiamérőt.
1561 2 3 Film Izé
Rukitarin Moari: és hol a star wars, azzal kellett volna kezdeni A long time ago......még akár a dínók idejéb [...]
Madarinfluenza: Hát mennyi embernek van felesleges ideje. Ez akkora egy baromság, hogy hihetetlen. Alein, vissza a [...]
Balázs: egy másik oldalon már lassan egy hete tanulmányozzuk. Szerintem az Equlibrium vagy a Riddick még [...]
Surrogates

A történet egy olyan cyberpunk jövőben játszódik, ahol mindenki elkészítheti a maga robot alteregóját, aki elvégzi helyette az időrabló feladatokat (bevásárlás, kutyasétáltatás, hivatalban sorban állás). Az elkényelmesedett emberek a hiperbiztonságos otthonaikból irányítják a robotjaikat, de a nagy utópisztikus idillt megzavarja egy gyilkos, aki vadászni kezd az alteregókra. Az ügyet egy régi vágású, hús-vér nyomozó (Bruce Willis) kapja meg, így hosszú idő után ő lesz az első, aki egy rázós helyzetben saját maga intézkedik, ahelyett, hogy a robotjait használná.

A filmet Robert Vendetti The Surrogates című képregénye alapján készítette el a Terminator 3 csapata.

Imdb
1067 1 3 Film Izé
1nessa: retusaljak:) nem tudom lattad a the curious case of benjamin button ott rendesen megcsinaljak az ily [...]
Erunder: Sztem az már picit durva h a fószer kap egy szőke parókát, és máris 20 évvel fiatalabbnak n [...]
1nessa: nekem tetszik ez a film..jo a temaja.:)
A nők 85 százaléka elégedett partnere péniszének méretével, mégis a férfiak majdnem fele szeretne nagyobbat - állítják urulógusok a WebMD egészségügyi portál beszámolója szerint. Mi az a kis pénisz szindróma?
2438 0 31 Pink Izé
1nessa: http://www.annsummers.com/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?storeId=10001&rw.cm=google [...]
Nala: Ezt bizti nekem akartad címezni?:)
Derill: http://www.vagyaim.hu/Paroknak/Specialis-ovszer/1779-Ritex-XXL-10db.-extra-nagy-sikositott.html
Mind a 31 komment
Trükk a baseballütővel. Ügyes. ;)
11684 9 20 Izé
Powaflips: mér is lenne fake??:D ez ennyire hihetetlennek tűnik? :D ne menjetek cirkuszba
xhepe: Elsőre kamu,de 4672.-re már nem vagyok biztos benne...
tobirider: hát nekem ment szal azé mondom h "eccerű" :D
Mind a 20 komment
The Crystal Method -   Born Too Slow 
1453 0 0 Zene Izé
10 férfit erőszakolt meg az orosz "Fekete Özvegy" becenevű nő.
13541 1 26 Izé
Re-Peet: Én már találkoztam..kettővel is.. de rendesek voltak, mert megkérdezték előtte, hogy szabad-e [...]
Nusihusi: :) Arra ébredtek, hogy fáj a farkukXD
Iguana: Penis Trauma... XD
Mind a 26 komment
Egy barátom vitorlázó-repülős élménye a Szegedi Tudományegyetem egyik tesi órájának keretein belül.
660 0 4 Sport Izé
RdsG: Detto nálunk is, de a vitorlázó repülés az kimaradt...
Erunder: Igen igaz, meg falmászást, lövészetet, meg még egy rakat extrém, és normális sportot is. :) [...]
pepeti: SZTE-n ejtőernyőzést is fel lehet venni tesinek ha minden igaz :)
Mind a 4 komment
Vannak filmek, amiket egy-egy országban nem igazán csípnek (vagy  éppen nemzet, esetleg vallásellenesek), ezért betiltják őket. Íme néhány ilyen film.
1975 1 5 Film Izé
madMate: Brian élete: Brilliantly, Sweden wasted no time in marketing it as “The film that's so funny [...]
eol: Nem vitatom :) csak azt mondtam nem csodálkozok a reakciójukon. Ha csalás az még egy ok, hogy he [...]
neomatsek: mert az is:D:D:D:D felfoghatatlan számomra,h emberek képesek elhinni azt,amit egy sci-fi író ki [...]
Mind a 5 komment
Szívatás japán módra.
9644 2 14 Izé
zola2000: De jó lenne, ha ezt is leadnák magyarba, mint annó a human tetrist (kalandra fal ugyebár :)
nyehőce: Szép a haja.
Kurszan: Ez a fejszerkezet :D. Megkérdik töle mi a baj a fejével :D
Mind a 14 komment
Trükk a baseballütővel. Ügyes. ;)
11767 0 1 Sport Izé
M.Andreas: Ügyes. :)
Sia - Breathe me
 
557 0 1 Zene Izé
JOkeRpappa: még nagyon rég hallottam ezt a számot egy akármilyen mixben. volt vagy két órás, ez valahol a [...]
Egy időre elbúcsúzunk Silverstone-tól... :(

Magyar cikk 
805 0 4 Sport Izé
vandk: szvsz: az a baj, h ez már nem a versenyzésről szól, hanem pénzről meg az egóról (hogy az a5. [...]
Newtonheat: tul sok a szabály,és föleg ezek cserélődése évröl évre....
kisadria: Miről beszélsz te????
Mind a 4 komment
Brüno

FIGYELEM!!! CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE, ERŐS IDEGZETŰEKNEK, ÉS GYOMRÚAKNAK, ÉS 18 ÉV FELETT!!!!!

Szerintem 2009 egyik legjobb filmje.

Sacha Baron Cohen vagyis a Borat alakítója/alkotója új abszurd filmet készített. amiben egy homoszexuálist alakít, aki felforgatja Amerikát, meg a divatvilágot, meg mittoménmégmit. Közben pedig k***ák ostorozzák, de szó szerint.

Hazai premier: 2009. július 9.

A film honlapja | Imdb
1879 0 13 Film Izé
1nessa: orulok h tetszett. en a premier utani 1-2 nappal neztem meg es tenyleg kemeny...nekem a mediumos tet [...]
skad: Hát én most néztem meg és mit mondjak... egyáltalán nem tetszett. Voltak benne vicces dolgok, [...]
bungle: Letterman - Sacha Baron Cohen Interviews a Terrorist http://www.youtube.com/watch?v=Qk2oee2kjT8 Csa [...]
Mind a 13 komment
Vicces babák vicces polói
1480 0 3 Pink Izé
nagydee: http://1.bp.blogspot.com/_OVRGVTmWMHg/R4iPEUZ1veI/AAAAAAAAARg/28EM17fg9tg/s1600-h/baby-proof-shirt.j [...]
brigi_cica: oh bocs... i am still living with my parents
brigi_cica: fiam polója : I still leave with my parents... :D
Bloc Party-Mercury
732 0 1 Zene Izé
Newtonheat: végre valami zene:) a Bloc Party jo kis együttes,ez a szám is jo,de azért nem fogható az első [...]
„Drágám, megjöttem!” ;) 

Ahogy a videóban is mondják, akinek ilyen barátai vannak, annak nincs szüksége ellenségre! :D
6471 3 28 Izé
nyehőce: Inkább valami óriás pókot, nem? :D Mondjuk ilyet: http://www.break.com/pranks/giant-spider-scare [...]
Prototípus01: szegény hüllő, apró stressz helyzetbe került =(
1nessa: sosem tudhatod. vannak ilyen "jo" baratok:)
Mind a 28 komment
Bruce Willis és Emma Heming
1039 1 2 Pink Izé
babapiskóta: Szerintem király képek, és bár Bruce Willis sose érdekelt, de ezek után, már nemcsak hogy sz [...]
1nessa: oohh bruce...kis korom ota bejon...xD sztem ahhoz kepest milyen oreg meg mindig helyes es jol tartja [...]
Tippelj, milyen állat a nagy billentyűs vendéglátósok mestere? :D
5711 1 20 Izé
Nusihusi: A kis zongorista:)
simon79: Legalább hagynák, hogy végig játsza a számt, de folyton megzavarják a kajával.
leep: majdnem..
Mind a 20 komment
Bruno Fujii brazil illusztrátor változatos oldala
835 1 0 Art Izé
Szerintem mindenki nagyon várta ezt az albumot (aki ismeri)!
874 2 1 Zene Izé
3pac: alap h vártuk sztem :D xD
Corrupt Souls - Wicked Life
Corrupt Souls & Evol Intent - Filth Bath

Myspace | Wikipedia
531 0 0 Zene Izé
A férfi a gyengébbik nem?
855 0 1 Pink Izé
Mr.T.: Nem. :D
B-Touch - mobiltelefon vakoknak.
2746 3 11 Izé
Prototípus01: végre a megannyi FÖLÖSLEGES mobiltelefon meg I-pod helyett egy hasznos találmány.
izébigyó: Nem érted, hogy itt nem arról van szó, hogy pötyögjön a gombokon, hanem információkat tud le [...]
Ateistavok: Akkor nincs köze hozzá de a telefonon akkor is be tudnak tájolódni szerintem.
Mind a 11 komment
Agresszor utcai harcos találkozik a házi kedvenccel. :D

Házi jószág is tud agresszor lenni kisebb kutyákkal, ha nem szólnak rá. Nekem egyszer meg kellett fognom a barátnőmét és bezárni egy másik szobába, mert haverom kiskutyáját simán betámadta.
10753 6 50 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=g96AFEQ0DEM
megmondóember: Hát akkor nekem vmi különleges macskám van!;) Ő egyértelműen figyeli a mozdulataimat és a be [...]
Schwed: Na akkor mondok neked néhány tényt: Egy kifejlett puma akár 120 kg is lehet és egy nagyon jó v [...]
Mind a 50 komment
Bár a jégszobrászathoz nem a nyár a legmegfelelőbb évszak, de nyáron is ugyanolyan szépek. =)
570 0 0 Art Izé
Kreatív ötletek minden alkalomra - egyszerű, gyors díszítések
1702 1 2 Pink Izé
Chamy: engem ezzel egy osztálytársam zaklatott, még általánosban :D
Mr.T.: Fürge ujjak... :P
Csak 3 csillagot kért, 56-ot kapott. Állítólag elaludt.
7040 1 85 Izé
bungle: Na bevallotta a kis "csillagvirág", hogy hazudott. :) http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/eur [...]
Nusihusi: Én is ezt mondanámXD
Maccoyi: http://i402.photobucket.com/albums/pp110/zsiraf/patkany%20pv%20punk/hello-kitty-candy-tattoothumbnai [...]
Mind a 85 komment
Bizsuk minden mennyiségben a netről!

+ itt és itt

 
1476 2 20 Pink Izé
Nala: Már nagyon régóta szerettem volna piercinget, egyszer meg is csináltattam,bíztam abban hogy az [...]
neomatsek: én általában átlátszó körömlakkot használok,mert azt a legkönnyebb beszerezni,ha az orvosi [...]
Nala: Az órám alsó lapját szoktam lakkozni + átlátszó ragasztóval leragasztani!De a kis pöcök m [...]
Mind a 20 komment
30 emlékezetes orvos és ápoló a TV-ből
1084 0 2 Film Izé
kovacslacka: ijesztő dokik: http://www.totalfilm.com/features/12-creepiest-movie-doctors
Balázs: Jack a Lostból a favom:)ha a simpson doki benne van az SP doki is beférne :)
Láttatok már fekete mókust? Most már biztos. :)
3792 4 20 Izé
bungle: Ritka, mint a fehér mókus. ;) http://www.youtube.com/watch?v=9YxMkuosDk0
brigi_cica: találkozz egyel és maj megtudod :D aztán gondolj rám! :D
alphadog: Tudtam, hogy Kanada a pokol! :D
Mind a 20 komment
Helpful Bus (egy kis Bang Bus paródia, ha valakinek nem esne le). ;)

(Többek közt Bree Olson szereplésével :))
16865 9 13 Izé
izébigyó: "Hoover". Találó művésznév egy pornósnak. :D
Rukitarin Moari: mikaela hoover
Noki: Ki az a barna göndörhajú feketeruhás vadmacska a második képen? tudja valaki?
Mind a 13 komment
Köbcenti - Egy kis viszki, egy kis Koka Kóla

Honlapjuk.

Az eredeti, ami már elég régi és a szintis mozgása miatt elhíresült:

Erdjan - Viski Coca-Cola
4868 1 16 Izé
zsonya: Szerintem coca cola inc. gerillamarketingje, mert itt van pl. ez is : http://www.youtube.com/watch?v [...]
xD: Le a kalappal.... a művészet magasiskolája
tibor vagyok de...: Miért, itt zene is volt? ;))
Mind a 16 komment
Candy Hole - Nyuszi és Cicus édes napja. :)
3217 3 5 Izé
zsaru: Mennyire beteg...:))
1nessa: ahh de jo:D elnezegetnem egesz nap:D
bass83: Hát bazze.... :D Jajjjjj :D Erre már szavak sincsenek. :D
Mind a 5 komment
A 10 legmenőbb bűnöző
998 1 0 Film Izé
Régebbi postok...