REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mai büntetés rovatunkban: Csubakka rap
Erősebb idegzetűek és mazohisták büntethetik magukat az 1., 2. és 3. részekkel is... ;)
6201 4 5 Izé
koocos: Ez állot...nóbelt a csávónak
Powaflips: underground freestylerXD
Ahős: bakker, ienekkel élek egy országban? :S fakk
Mind a 5 komment
Egy iráni falu a hegyoldalban
3162 0 4 Art Izé
Balázs: slambuckalakók XD
mózesgizmó: buckalakások
Su: jó kis hely
Mind a 4 komment
Egy iráni falu a hegyoldalban
3379 0 4 Izé
Balázs: slambuckalakók XD
mózesgizmó: buckalakások
Su: jó kis hely
Mind a 4 komment
Temple Guardian
Akiknek bejött a Flash Element TD vagy a Tower Defence...
9186 3 3 Game Izé
Szamooca: Én a 2.on!!!!!! :D:D:D
xXxÁdámxXx: Bazz én az uccsó előtti pályán untam meg.... XD
Bazsee: Naggyon jó, végig is játszottam! :D
Temple Guardian
Akiknek bejött a Flash Element TD vagy a Tower Defence...
9060 8 2 Izé
Bero: Azt én vágom, hogy építsek rombolótornyokat és fejlesszem azokat, hogy ütőképesebb legyek, [...]
Bazsee: Naggyon jó, végig is játszottam! :D
Black Button

Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?
5596 2 100 Film Izé
FlaW: köpni-nyelni nem tudok ez vmi kvajó
papaluige: és a tálasmixerest?????........ ne idegeskedj, árt a szépségednek! :) /hallgass bele a rádi [...]
Grex: én már hazafele föl lettem húzva....bocs mindenkitől akit sértegettem,bántottam,molesztáltam [...]
Mind a 100 komment
Black Button

Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?
5612 10 99 Izé
papaluige: és a tálasmixerest?????........ ne idegeskedj, árt a szépségednek! :) /hallgass bele a rádi [...]
Grex: én már hazafele föl lettem húzva....bocs mindenkitől akit sértegettem,bántottam,molesztáltam [...]
papaluige: Én is egyszer legalább! amikor a főnököm tájékoztatott,h a rend őrei lekarmoltak 30 000 szé [...]
Mind a 99 komment
Kis éneklő izék... Jópofa. :)
5958 13 8 Izé
P071: My Favourite comment :)
ZomBeeZ: cool
Forgi Anna: naon ász
Mind a 8 komment
- Nagymama, nem láttad a tablettáimat? Az volt rájuk írva, hogy extasy.
- Faszom a kibaszott tablettáidba! Láttad már a sárkányt a konyhában?!
13484 8 13 Izé
AVIREX: ty wtf,király a postpoén is :D
Mr.T.: Úgy látom levették ezt a vidit, nembaj, itt van youtube-on: http://www.youtube.com/watch?v=oUBkus [...]
Attila: NE HIGGYETEK!!! rejtett reklám. Kosmodisk, hát ez segít.
Mind a 13 komment
Online ingyenes stratégiai játék, nagyon jó!
13687 1 18 Game Izé
Feka87: Próbáljátok ki tényleg jó! Itt egy link, kérlek ezt használd. Köszi... http://www.travian.hu [...]
Somi: Ez tök jó játék, mindenki próbálja ki!
kelvyn: Erről a linkről is reggelhettek: http://www.travian.hu/?uc=hu2_73955
Mind a 18 komment
Online ingyenes stratégiai játék, nagyon jó!
14646 7 18 Izé
Maccoyi: Ti hogy álltok ezzel a játékkal ?
Kuly: Hát Szirmi!!! Én pedig innen reggeltem és már 80 főnél tartok! :-) most sajna nem kaptál utá [...]
Maccoyi: S.5. http://www.travian.hu/?uc=hu5_21128 ha kell valami segítség írj!!!
Mind a 18 komment
David Letterman bemutatja az iPhone nano-t. :)))
4249 0 6 Izé
Laci: Remek, de aszondom ilyet ne is gyártsanak, mert: 1. amint megvettük azonnal el is veszítjük 2. [...]
bungle: Fa cuccos az iPhone-hoz: http://www.miniot.com/miniot/iphone.htm
bungle: CsabiBp küldte: http://youtube.com/watch?v=YgW7or1TuFk (egy kicsit régi, meg már lerágott csont, [...]
Mind a 6 komment
Kevin Richardson és cicusai :)

Videó 1
Videó 2
4477 4 9 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/40899_kep?mode=latest&position=4&large=1
Blanka0618: Hát ez tiszta hihetetlen!:) Bárcsak nekem is így sikerülne a karrierem és én is ezt csinálha [...]
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1161393/Who-dares-swims-Man-takes-dip-giant-liones [...]
Mind a 9 komment
A 10 legintelligensebb kutya és a 10 legbutább.
8034 0 25 Izé
p.L.u.c.K: De az viszont tény, hogy a border collie a legintelligensebb kutya...Néztem olyan műsort, ahol ez [...]
csicsilla: az èn kis utcamixem meg olyan bamba pofàval àlcàzza a magàt,pedig rafin [...]
kockaa: nekem beagle-em van és tök jófej kutya.nagyon rafinált és teljesen visszaél vele hogy imádom [...]
Mind a 25 komment
Ez itt nem más, mint egy 2.0l turbós SUBARU STI motorral hajtott QUAD!!! xD

Itt meg egy Turbo Raptor.
4015 0 3 Autó Izé
bandee1219: Hát az biztos, hogy egy 250-es quad is elég, hogy meghalj, egy 400-450-es biztos, ezmeg...
Muttafukka: és hogy tolhatja az orrát...
Dzseri: idióta állat! Ennyi lóerőt ennyi kg-hoz... igazából biztos h felesleges is, mert nem tudja kih [...]
Ez itt nem más, mint egy 2.0l turbós SUBARU STI motorral hajtott QUAD!!! xD

Itt meg egy Turbo Raptor.
3999 2 3 Izé
bandee1219: Hát az biztos, hogy egy 250-es quad is elég, hogy meghalj, egy 400-450-es biztos, ezmeg...
Muttafukka: és hogy tolhatja az orrát...
Dzseri: idióta állat! Ennyi lóerőt ennyi kg-hoz... igazából biztos h felesleges is, mert nem tudja kih [...]
Ezt az oldalt tegnap találtam és úgy érzem, hogy meg kell osztanom Veletek!! xD Röviden annyit tudok róla leírni, hogy itt megtalálhatsz egy csomó hasznos/haszontalan holmit (pl. klíma, bicikliből chopper, wi-fi antenna), amit akár otthon egy kis szakértelemmel Te is elkészíthetsz! Jó munkát! xD
9306 11 4 Izé
fex: igazán nincs mit:D
Opra: Van 1-2 dolog, ami megmozgatta a fantáziámat...megyek is ki a sufniba barkácsolni! :)
Dave85: és ha elszabadul a mini tornádó akkor az nagyobb lesz
Mind a 4 komment
Tedd próbára a megfigyelőképességed... és az idegeid. A 8. szinten túl már elég kiborító!
16694 5 42 Game Izé
zizike: You are a Spot The Difference !!! MASTER PLAYER !!! You have: 14 Gold speeds 19 Silver speeds 45 [...]
eol: Valahogy továbbléptem :) Ha nem sikerül továbblépned, pedig már 20-szor megcsináltad ugyanazt [...]
sapkabarna: You have: 77 Gold speeds 0 Silver speeds 1 Bronze speed Gücsög.
Mind a 42 komment
Tedd próbára a megfigyelőképességed... és az idegeid. A 8. szinten túl már elég kiborító!
20811 12 42 Izé
zizike: You are a Spot The Difference !!! MASTER PLAYER !!! You have: 14 Gold speeds 19 Silver speeds 45 [...]
eol: Valahogy továbbléptem :) Ha nem sikerül továbblépned, pedig már 20-szor megcsináltad ugyanazt [...]
sapkabarna: You have: 77 Gold speeds 0 Silver speeds 1 Bronze speed Gücsög.
Mind a 42 komment
Az örök klasszikus: Markos- Nádas - Katona dolog
1000-ből 1000-szer szét tudom röhögni magam rajta... :))))))))))

Itt pedig 2007-es produkciója a duónak. :))
9416 16 4 Izé
lilaflexninja: Markos Nádas CG-ben! https://www.youtube.com/watch?v=K2SQBhlzn30#
Bakeyoo: Hatalmas! még még még...
Mimis: Azon nevetek még sokat, mikor már ők maguk sem bírják, és elkezdenek röhögni. :) Merthogy ol [...]
Mind a 4 komment
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.

A legnehezebb rejtvény az interneten

Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
9201 2 65 Game Izé
Husee: mit kell ott?
Husee: Nem tudom megcsinálni a 3 as szintet
Orsika5: Sziasztok Srácok! Én még a 4-esnél akadtam el :-). Nem látok semmit pedig már kivilágosítot [...]
Mind a 65 komment
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.

A legnehezebb rejtvény az interneten

Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
8807 7 66 Izé
gameover: AJJJJ MI A F*SZT KELL CSINÁLNI A 3 szinten????????????????????????
Husee: mit kell ott?
Husee: Nem tudom megcsinálni a 3 as szintet
Mind a 66 komment
Az igazi Pikachu :)
4903 2 18 Izé
eNMi: én pedig szorgalmasan gyűjtöm az összes sorozatát! (legutóbb nagy bánatomra 1ik gépem sem vo [...]
Purple: amúgy ettől a hapsitól van egy tök jó könyvem. Élő bolygó a címe. rengeteg érdekes állat [...]
mekszamnojz: :) ari
Mind a 18 komment
Itt már említette eNMi a kommentben Paul Potts-t, ezt a nagyszerű tehetséget. Most láthatjátok a videóját, ami elkápráztatta a zsűrit... :D
(Azért nézzétek meg az eredetit is!)
5710 4 4 Izé
ReAm1: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ez nagyon nagyon durva,,,
peet: Hihetetlen, milyen jó hangja van a pasinak...ezek után, ezt már nyugodtan megtehette...a zsűri [...]
bagoly007: Sorry, azt akartam irni hogy ez jo, jot rohogtem rajta, de amugy megneztem az eredeti videot is, es [...]
Mind a 4 komment
Itt nincs jobb egér! :D
Nézzük, ki mit tud...
18559 3 39 Game Izé
Kiscsuri: -.-"Én tényleg hülye vagyok.Vagyis nem már kezdtem félni de simán megoldottam csak én beleolv [...]
Kiscsuri: Ja várjál,h itt nem egyenes csak folytonos!
Kiscsuri: Nah jó én már meguntam az A,B,C-t.Még 1 perce sem próbálkozom de meguntam.Rajzoltam is de leh [...]
Mind a 39 komment
Itt nincs jobb egér! :D
Nézzük, ki mit tud...
18690 15 30 Izé
LoGi: ezek faszák küggyetek még ilyet :D
rubigo: Gondolom a képen láhatóra írtad. nézd meg a többit is! :)
xXxEmObO.oYxXx: 3:42 mp alatt :D túúúúl könnyű volt xD
Mind a 30 komment
Pooch Island - Michael Pucciarelli művészete
2551 0 1 Art Izé
Balpar: Imádom a koponyákat, és nekem is van egy olyan tetkóm mint a Tattoo Tug galériában. gyönyör [...]
Pooch Island - Michael Pucciarelli művészete
2366 2 1 Izé
Balpar: Imádom a koponyákat, és nekem is van egy olyan tetkóm mint a Tattoo Tug galériában. gyönyör [...]
Egy remek sámán, egy észak-keleti faluból... :)))

Itt a folytatás...
3273 0 0 Izé
Hej, halászok, halászok,
Mit fogott a nyilatok?
Nem fogott az egyebet,
Repülő szárnyú keszeget.
;)
6170 1 12 Izé
Dawe: ezért fertőtlenítik le a horog ütötte sebet
Su: nem értem miért baj az egyeseknek, ha valaki ősi módszereket választ élelemszerzésre mert az [...]
Su: szerintem kezdj el éhenhalni, ugyanis minden étel amit megeszel valamilyen technikával, fondorlat [...]
Mind a 12 komment
Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).
8146 10 25 Izé
MAGura: Igazat beszélsz. A gitárhangos dolgot pedig csak példának mondtam, nyilván valóan, mivel vég [...]
wtf: "Szerinted a loop-ok maguktol születnek?" És, ez most hogy jön ide? Nem arról volt szó, hogy g [...]
MAGura: Ja amugy Te is ott irod "vagy mások által megírt", a mások azok kik? :D
Mind a 25 komment
2008. május 22-én jön nyugdíjas Indy! ;)
Ford az Indiana Jones 4 bemutatásakor már 65 éves lesz...
4819 0 11 Film Izé
eNMi: asszem szerzek 1 koponya alakú poharat és abba fogom kérni a kólát, nomeg kiválogattatom a pat [...]
bungle: paperdice küldte: http://shop.indianajones.com/ Nem tudom ti hogy vagytok vele... De én már nagyo [...]
bungle: Shifty_ küldte: Megérkezett a május 22-én mozikba kerülő Indiana Jones IV végső kedvcsinál [...]
Mind a 11 komment
2008. május 22-én jön nyugdíjas Indy! ;)
Ford az Indiana Jones 4 bemutatásakor már 65 éves lesz...
4620 0 11 Izé
eNMi: asszem szerzek 1 koponya alakú poharat és abba fogom kérni a kólát, nomeg kiválogattatom a pat [...]
bungle: paperdice küldte: http://shop.indianajones.com/ Nem tudom ti hogy vagytok vele... De én már nagyo [...]
bungle: Shifty_ küldte: Megérkezett a május 22-én mozikba kerülő Indiana Jones IV végső kedvcsinál [...]
Mind a 11 komment
Régi darab ugyan, egyszer valami looser a Fábry showban próbálta utánozni... de itt az eredeti... "Hogyan táncoljunk egy rave bulin!"
4894 3 13 Izé
Bizsu: Amint felkerül a szar a polcra, rögtön dzsemnek képzeli magát.
Tius: Ne is törődj vele, Yaga. Ha kicsi a farkad, és úgy oldod a komplexusaidat, hogy nagy embernek é [...]
kanoc: pfff...Ostoba vagy!
Mind a 13 komment
Kinek van kedve 40 fokban az utcán tüntetni...!? Itt a megoldás :D
2189 2 3 Izé
Disy: Izomvicces =)
Yoda55: nem... :D
Szama: ez de hulyeség
Izés virágok
2858 0 8 Art Izé
spd: nekem a sauromatum (csodagumó) szokott érdekes "illatokat" produkálni :)
SZIA: nem kaktusz, hanem pozsgás, ami elég közel áll a kaktuszhoz, és ha így írom több embernek fo [...]
Jonsai: De azért gyűltek rá a legyek, mi? :D Be kell szerezzek egy ilyet legközelebb, amikor lesz időm [...]
Mind a 8 komment
Izés virágok
2921 2 8 Izé
spd: nekem a sauromatum (csodagumó) szokott érdekes "illatokat" produkálni :)
SZIA: nem kaktusz, hanem pozsgás, ami elég közel áll a kaktuszhoz, és ha így írom több embernek fo [...]
Jonsai: De azért gyűltek rá a legyek, mi? :D Be kell szerezzek egy ilyet legközelebb, amikor lesz időm [...]
Mind a 8 komment
Ishkur's Guide to Electronic Music
8384 14 20 Izé
karmigran: http://www.youtube.com/watch?v=to9V1B6EujE - ezt a számot nem ismeri valaki véletlenül, már r [...]
mentone: Nagyon sok hiba van vagy én értelmeztem eddig félre egyes műfajokat de pl a cypress hillt nem ra [...]
kkk666: Bűnös hiba az IDM-nél. A műfaj megalapítóját Richard D. James-t /aka Aphex Twin/ kihagyták.
Mind a 20 komment
Tower Defence
Azoknak, akik szerették a Flash Element TD-t...
13832 2 26 Game Izé
kiki097: Ez k***a jóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD
zizike: 63 nekem is
Angello: Sajna csak 63:D
Mind a 26 komment
Tower Defence
Azoknak, akik szerették a Flash Element TD-t...
13605 2 26 Izé
kiki097: Ez k***a jóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD
zizike: 63 nekem is
Angello: Sajna csak 63:D
Mind a 26 komment
Régebbi postok...