REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
(Nem csak) orvostanhallgatóknak - csípő műtét

Itt pedig egy térdműtét...
14616 11 20 Izé
ez: tök jó
csildi: Nekem nagyon tetszik.Igaz nem sokat értettem amit a csaj mondott, de eszméletlen milyen jól megva [...]
Lalácska: ez kurvára jó!!!!!! 16 embernek elkültem
Mind a 20 komment
Kodomo no nomimono - japán sör gyerekeknek
(mondjuk én is imádtam a nektársört kiskoromban) :)
2833 1 21 Izé
Cromex: Vajon lesz tőle sörhasuk?:)
Szmiri: tényleg, azzal altatták el a kisbabát ha nagyon sírt xD
Su: a pálinkás kenyér már régi találmány:)
Mind a 21 komment
Azt mondják a fák mindent megesznek... ;)

Érdemes egyébként szétnézni az oldalon, van egy-két izés fa...
6788 1 7 Izé
barracuda: legalább nem lesz vashiányos
Nico: Akkor sorry.Mindig tanul az ember!!:S
Su: nem jól tudod
Mind a 7 komment
Flexibilis kis nézhető izé!
5718 0 4 Izé
MAGura: Nem ez az első ilyen kijelző. Már egy jó ideje készítenek ilyen OLED kijelzőket, TFT utódja [...]
metaljesus: először azt hittem valami kamu aztán http://www.sg.hu/cikkek/52623/hajlithato_kijelzot_keszitett_ [...]
Split: nem semmi, de már valahol láttam ilyet... mindenesetre le a kalappal a tudomány előtt!
Mind a 4 komment
Frank's Adventure
Mászkálós gémizé 18 éven felülieknek

A Boobs illustrated bajban van. Nincs elég képük a következő számhoz. Rajtad áll, hogy a magazin megjelenhet-e. Szerezz képeket az újság részére!

A sorozat következő epizódjai:
Frank's Adventure 2 - Ebben a részben a Boobs Unitedet kell kisegíteni pár képpel. :)
Frank's Adventure 3 - Ebben a részben földönkívüliek a megbízók.
Frank's Adventure 4 Gold - Ebben pedig egy királyt kell kisegíteni a képekkel.
8769 5 23 Game Izé
bikarbona: hogy tudok mérgezett répát szerezni a negyedikben?
Mo: nem kell a csajt vinni, csak a csajnak odaadni a karkötőt. a srác utána is hiányolja a csajt, d [...]
maja: na hol a csaj akinek elveszett a karkotoje,nemtuom melyik az,és hogy fejezem be teljesen.sráchoz h [...]
Mind a 23 komment
Frank's Adventure
Mászkálós gémizé 18 éven felülieknek

A Boobs illustrated bajban van. Nincs elég képük a következő számhoz. Rajtad áll, hogy a magazin megjelenhet-e. Szerezz képeket az újság részére!

A sorozat következő epizódjai:
Frank's Adventure 2 - Ebben a részben a Boobs Unitedet kell kisegíteni pár képpel. :)
Frank's Adventure 3 - Ebben a részben földönkívüliek a megbízók.
Frank's Adventure 4 Gold - Ebben pedig egy királyt kell kisegíteni a képekkel.
8965 1 22 Izé
Mo: nem kell a csajt vinni, csak a csajnak odaadni a karkötőt. a srác utána is hiányolja a csajt, d [...]
maja: na hol a csaj akinek elveszett a karkotoje,nemtuom melyik az,és hogy fejezem be teljesen.sráchoz h [...]
Mo: Paris Hiltonnal kéne valamit csinálni meg a kiscsajjal a hídnál aki csak szép napot kíván :S [...]
Mind a 22 komment
Mario, kínos helyzetekben :)))

Itt pedig fölényes helyzetben.
11967 4 14 Izé
Beni0503: Az elsőröl az jut eszembe hogy "Te jóég kinyírták Kennyt,SZEMETEEEEEK".
Csercsa: ellehet rajta mosolyodni :D
gyuriéslaci: érdekes :D
Mind a 14 komment
Na itt lehet jó dolgozni, gyerekek...
5975 1 14 Izé
Thiaa: Ezt az 51 másodperces videót is alig bírtam ki, nemhogy egész nap vagy legalábbis x műszakban [...]
gerrencser: és mindezt 8 órában...
rozi: Zepter másolatokat, csak másolatokat gyártanak, mert az eredetit a másik helységben nyomják.
Mind a 14 komment
Így készül a Rubik torta
2248 0 2 Izé
szlsz: Na már megint ez a Rubik kocka.....
Balázs: egy "így készül(t) Rubik Ernő" is érdekes lenne:))
Fejes a kádba - a srác már biztos nem szomjas ;)
10904 0 9 Izé
Laci: Gyerekkoromban, ha valami hülyeséget csináltam, azzal védekeztem: "Jóska mondta, hogy csinálja [...]
tian: Egy poénnak szántam:)) De a másik srác ("az operatőr") ha jól értem csak olyasmiket mond neki [...]
Laci: És ha csak egy ostoba fogadásról volt szó? Értette valaki amit bozsevált a krapek? Én nem ér [...]
Mind a 9 komment
Kész a kazetta...izé...pirítós
1991 1 3 Izé
csicsilla: ès ha kettöt veszel attol megpirul a màsik oldala is a kenyèrnek?
Laci: Csak az egyik oldalon pirítja meg a kenyeret. (Ezért kell kettőt venni belőle)
loloppo: Oldschool pirító kicsit modernizálva...Sőt, a régibe 2 oldalt lehetett tenni :)
Ha valaki eddig kételkedett, hogy a wrestling csak megjátszott... itt a bizonyíték, hogy nagyon is komoly!!!
11901 0 14 Izé
|-=O=-|: Who said wrestling wasn't real? http://www.youtube.com/watch?v=FYFVXgObatg
norbalia: Ez a kislány egy alapos verest erdemel :D Ilyen kis balfasz kiscsaj. Szeretem a gyerekeket de ez a [...]
Yapesz: hát ez felettébb érdekes volt...kislány mit érezhet...
Mind a 14 komment
Vigyázat! A következő fotósorozat nyugalom megzavarására rohadtul alkalmas képeket tartalmaz!
Csak erős idegzetűeknek!!!

;)
(azért nekem elszorult a szívem is...)
19137 0 25 Izé
gaalcsaba1: Gondolom a tettesek igy is jol berugtak, mar csak a parolgo alkoholtol is :) buktak volna bele a zuv [...]
Bakeyoo: Aztán körbeálltuk volna! ;D
three.d: Mellette egy másik tűzön elégethettek volna vagy 150 kg füvet is, ennyi erővel!
Mind a 25 komment
Új cicik az irodában. Szívesen dolgoznék itt.
15586 1 2 Izé
kKNd: "No boobs were harmed in the making of this film" ez kész :D
babapiskóta: :D
Egy korrekt kijutós játék sorozat első részének extended továbbfejlesztett verziója. Nem is olyan egyszerű így elsőre! :)
10876 2 58 Game Izé
Mimis: 6-os hozzászólásban leírtam egyszer, az a baj, hogy itt nemtudod rendesen elnevezni a szobákat, [...]
Janó: Valaki írja le telyesen hogy hogy kell végig vinni!!!
mekecske: KÖSSSSZ. Megvan! Hm. Igaz egy kék bigyuszt elhagytam valahol, de már az sem érdekel. A lényeg a [...]
Mind a 58 komment
Egy korrekt kijutós játék sorozat első részének extended továbbfejlesztett verziója. Nem is olyan egyszerű így elsőre! :)
19062 1 58 Izé
Mimis: 6-os hozzászólásban leírtam egyszer, az a baj, hogy itt nemtudod rendesen elnevezni a szobákat, [...]
Janó: Valaki írja le telyesen hogy hogy kell végig vinni!!!
mekecske: KÖSSSSZ. Megvan! Hm. Igaz egy kék bigyuszt elhagytam valahol, de már az sem érdekel. A lényeg a [...]
Mind a 58 komment
Őrült katicák - ennél idegesítőbb játékot nem találtam... :D
11479 1 13 Game Izé
Lundgren: beteg
bandyka: milyen kucukót mond vagy mit???:D
nearo: lol game clear annyira nem idegesítő... de ez talán betudható az alacsony hangerőnek is... basz [...]
Mind a 13 komment
Őrült katicák - ennél idegesítőbb játékot nem találtam... :D
10695 1 12 Izé
bandyka: milyen kucukót mond vagy mit???:D
nearo: lol game clear annyira nem idegesítő... de ez talán betudható az alacsony hangerőnek is... basz [...]
twitch: b@szki ez nagyon rossz! xD game over :),pár pályát azért megcsináltam de nem kötött le(nem ne [...]
Mind a 12 komment
Kamikaze halak!!!!! Így könnyű halat fogni! :)))
6166 1 1 Izé
niel: heeeeeeeeeeeeeeeeeeh :)
Hiánypótló ízirájdereknek ;)
2611 0 0 Izé
Spórolj a drogokon, nézd meg inkább ezt a kis animációt... :) (nyugi, nem átverős vagy ijesztegetős!)
10955 4 19 Izé
Tooni: 10 O.o 20 o.O 30 goto 10
bungle: http://youtu.be/tVgOLWVYytM
Promisz: nekem tetszett
Mind a 19 komment
Az én felfedezettem az idei Euróvíziós dalfesztiválon a Serebro nevű orosz lány zenekar!!! Asszem érhető, hogy miért! :) De a zene se rossz... :))
8801 2 24 Izé
wtf: Láttam kb. negyed órát a műsorból, pont a győztes produkciót... Úgy láttam, a szerbek kikü [...]
Bazsee: Akinek az ukránok viccesek vagy szórakoztatóak, az vessen magára....
tavimajom: Nahát ezeket a hölgyeket igencsak dekoratívnak találom... Nem vagyok szexista, de nekem erről n [...]
Mind a 24 komment
Az Angry German Kid legújabb feldolgozása, ezúttal Counter Strike-ozik.
Én konkrétan lefordultam a székről a röhögéstől. :)
12006 7 30 Izé
Laci: Most hasra fogsz esni! Nekem saját időgépem van. Úgy hívják: Lacika. Valahányszor megkérdezi [...]
Luflee: Ja :) Az időutazásról szóló szeminárium meg a múlt héten lesz megtartva :)
kovyfive: Lacinak igaza van, pölö a Dragon Ball-t is ezért tilttták be magyarországon, mert a csöpp kis [...]
Mind a 30 komment
Caroline Bourgoin - nem semmi lábmunka! :)

Másik videója itt...
7790 1 3 Izé
Balázs: ennek is van annyi értelme mint a freestyle focinak:Sde amúgy jól nyomja!!!
bandyka: durva anyját ez jól megy neki, mi is jáccunk ilyet a suliban, csak hát ugye aki tud az tud, aki [...]
Bakeyoo: Durva a csaj, szimpatikus benne, hogy nem a körömreszelgetés a hobbija :)
"Tűzoltó leszek vagy kígyóbűvölő..." ;)
7569 0 20 Izé
Dawe: jó arc a kis pankrátor
alphadog: http://www.youtube.com/watch?v=VqDrMpFlNQg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VqDrMpFlN [...]
Nico: köszönet!:)
Mind a 20 komment
A legnagyobb tömeges vetkőzés

+ képek itt.
11683 0 24 Art Izé
csildi: Ezek sem normálisak teljesen, de ahogy elnéztem a videókon, a férfiak élvezték :D
Szpia: Mekkora gyökerek!!! Bár ha csak jó csajok lennének, akkor elnézegetném! :)
brigi_cica: én a hideg kövön nem birnàm sokàig ::D amugy ez mire is jò???
Mind a 24 komment
A legnagyobb tömeges vetkőzés

+ képek itt.
12287 0 24 Izé
csildi: Ezek sem normálisak teljesen, de ahogy elnéztem a videókon, a férfiak élvezték :D
Szpia: Mekkora gyökerek!!! Bár ha csak jó csajok lennének, akkor elnézegetném! :)
brigi_cica: én a hideg kövön nem birnàm sokàig ::D amugy ez mire is jò???
Mind a 24 komment
Igazi zombik! A világ legfélelmetesebb játéka!!!
(szegény srác, biztos maradandó "élmény" volt neki :)))
8014 4 31 Izé
Baci: Erről van szó! Csak azért mert zölddel bevilágítottak egy szobát már nem múlik el a röhög [...]
Laci: Ha vannak természet-tudományos ismereteid, nem eshetsz pánikba. Olvastam egy anekdótát Karl Lin [...]
Su: Mese, mese, mátka, Pillangós madárka, Ingó-bingó rózsa, Te vagy a fogócska!
Mind a 31 komment
Öööö... izé.. mit is akartam...
3822 0 13 Izé
bandee1219: Ez szerintetek vágott? Ez tuti így volt szerintem.
metaljesus: meg ha igazi lenne, akkor youtube-on sem csak pár ezres nézőszámmal büszkélkedhetne, hanem ott [...]
Szmiri: a végére már tényleg elég egyértelműnek tünt, már azért is mert ez vezető hír lett volna [...]
Mind a 13 komment
Impossible Kid - te jó ég, ez nagyon kemény!!!
8723 1 17 Izé
Nyolan: Csak az idegesít, hogy a készítők ezt komolyan gondolták. Szánalmas. Ráadásul beraknak egy o [...]
philpo: Ezek az ütés hangok! HÁDZS!
Akai: Impássziböl iz nászing. (:
Mind a 17 komment
Imogen Heap - Just For Now

Egy nagyon ötletes acapella előadás!
5714 4 16 Izé
bungle: www.kickstarter.com/projects/mimu/mimu-glove-for-music
brando: nekem megvan ez a szám az mp3omon...
nójika: Bannyeg... na erre mondják, hogy 100 évben egyszer születik ilyen tehetség! Libabőr nálam is! [...]
Mind a 16 komment
Igyál valamelyikből és garantáltan kigyógyulsz az életből is... ;)
4222 0 6 Izé
Disy: Befröccsölni műanyagpohárból.. az lenne meseszép.
Laci: Nem meginni kell az ilyet. Viszont nagyon dekoratív tud lenni az üvegszekrényben, ha a walesi her [...]
űrhajós: asszongya a felirat snake wine....baszki....
Mind a 6 komment
Ha már foci EB-t nem rendezünk, rendezhetnénk ilyet a Duna felett... ;)
2136 0 2 Izé
bungle: :)))
Balázs: igen igen!!!és ezt kombinálhatnánk a redbull air race-el!!!!aki többet tud elütni az nyer:))
Itt az új farmerdivat... ;)
13328 3 26 Izé
Su: azért mindkettőhöz meglehetősen érdekes beállítottságúnak kell lenni. vagy én vagyok ősk [...]
Laci: Kislábujj? azt még el tudom képzelni valahogy, de koszorús nagy költönk megadja a választ "É [...]
Luflee: szerintem a kislábujj köze valószínűbb... :)
Mind a 26 komment
Bájos kacaj 2

(az első itt található)
15661 1 11 Izé
Nicole3: Ez kurva nagy, először azt hittem h a telefonból jön, de nem mert a csajbólXD
Laci: Mindegy nekem miről szól, csak végre kisimúljon a szőnyegem, az agytekervényeimről nem is bes [...]
wtf: Vagyis azt szeretnéd, ha találnék egy videót mondjuk a társadalombiztosításról? :)
Mind a 11 komment
Dobosunk küldte ezzel a szöveggel: "Remélem most te is így fogsz vezetni a hétvégén... :)))"
3677 2 4 Izé
Kuly: Én is átszerelem az autómat ilyenre! Legalább unalmamban gyakorolnék.
Laci: Szerintem nem a sofőr játszott. Amúgy nem rossz. A zene (nem a film).
mekecske: oszt egy rendes közuti baleset esetleges túlélése után mondja : hoáát táccik tudni, sámmit [...]
Mind a 4 komment
Volt már ilyen meg olyan felhős összeállítás, de mind közül nekem ezek tetszenek a legjobban...
6846 0 14 Art Izé
Hajni: http://cloudappreciationsociety.org/gallery/index.php?x=browse&category=20&pagenum=1
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2007/09/worlds-rarest-and-most-beautiful-cloud.htm [...]
bungle: Jó kis video: http://www.youtube.com/watch?v=RLrJADfkd1I
Mind a 14 komment
Volt már ilyen meg olyan felhős összeállítás, de mind közül nekem ezek tetszenek a legjobban...
6975 10 14 Izé
Hajni: http://cloudappreciationsociety.org/gallery/index.php?x=browse&category=20&pagenum=1
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2007/09/worlds-rarest-and-most-beautiful-cloud.htm [...]
bungle: Jó kis video: http://www.youtube.com/watch?v=RLrJADfkd1I
Mind a 14 komment
Késdobáló ill. izé... késelkapó? :)
4225 0 0 Izé
Öveket becsatolni!!! Indulunk! Hulk a hullámvasút 3D-ben!! Ááááá

Itt pedig élesben...
6738 0 3 Izé
Nico: Én a felénél kiszálltam.:)
babapiskóta: fú, hnyingerem lett... :D
kupak: bazz
Régebbi postok...