REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Büro North
Egy ilyet kérek az íróasztalomra... ;)
3891 1 4 Izé
pitteee: de kafa :D
Mimis: Mi az az íróasztal? Valami halvány sejtelmem van, hogy egykoron nekem is volt valami ilyesmim, de [...]
Mage_ster: Bár ennyi hely lenne az íróasztalomon :)))
Mind a 4 komment
Amikor a kreatív igazgatók ötlettára kifogy... azaz lopások a reklámiparban.
5854 0 3 Izé
bungle: Kicsit túlterheltük a szerverüket a hirtelen sok látogatóval. ;)
mtzolee: The gallery is temporarily unavailable due to technical reasons. Meanwhile you can visit our Blog. [...]
Dartagnanx: Kreatív igazgató? Olyan lehet egy gyárnak is, de a reklámügynökségeknél csak kreatívigazgat [...]
Valakinek sok ideje, na meg aprópénze volt...
4292 0 1 Izé
bungle: Csongi111 küldte: http://www.youtube.com/watch?v=uDJ3sor2oQ0
Visító kismalac...izé...mopszli :D
5547 0 8 Izé
Skylynx: De tényleg, ez ösztönös a mopszliknál.. (talán kisebbségi gondokkal küzdenek). Én csak kett [...]
bungle: Pont egy ilyen videó került most fel a FunPic-re. ;) http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=32037
Skylynx: Aranyosak azért ezek a kis mopedek, amikor valamit le kell nyúlni.. Somfordálnak, gyanakvást alt [...]
Mind a 8 komment
Amíg apuci embereket öl, izé... bocs, szóval a megélhetéséért keményen küzd, addig jól jön otthon a gyerkőcnek egy Daddy Doll...
2320 0 5 Izé
Skylynx: Szerintem ezt a dél-keleten "munkálkodók" is tucatjával vennék.. Lőgyakorlatra...
Su: apuci foglalkozását és anyuci elmeállapotát tekintve reménykedjünk, hogy alvás közben felro [...]
jamboria: hihetetlen, mennyi olyan elmeháborodott anyuka van aki ilyeneket vesz/csináltat a gyerekének
Mind a 5 komment
Tudsz helyesen írni?
7572 8 28 Izé
bungle: Egyáltalán nem átverős. Először is itt a tesztben nem szerepel az áru vagy árú szó (nyilv [...]
bungle: Na, a sok amnéziás miatt kitöltöttem még egyszer. Itt a helyes megoldás: http://www.funpic.hu/ [...]
bungle: Azért a lábtörögetéses akciód előtt javaslom végezz el magadon egy agybeültetést. Kiprób [...]
Mind a 28 komment
Aki a virágot szereti - II. rész
(az első itt található)
Enny i nem elég?
A képen egy kancsóka (N. sanguinea) látható :)
5747 0 2 Izé
mtzolee: én meg,h photoshop!:)) hiába a foglalkozási ártalom!:))))
CaRBoN: Ez egy N. sanquinea!!!!?? Azt hittem, hogy egy Marslakó pénisze.. :O
- Be tetszett fizetni?
- Igen.
- Akkor tessék beküldeni a másolatot a csekkről.
- Ne az eredetit?
- Nem, nem, csak tessék lemásolni, és küldje el.
- ...Másoljam le? Jó... Éértem...
13189 4 34 Izé
Purple: HÁHHHHHHHHHÁ :D ezz nagy
Schabee: ez nagyon kész
peet: Akkor, ahogy a kommentjeitekből kivettem, az nem az eredeti csekk vagy az eredeti fénymásolata??? [...]
Mind a 34 komment
Azért Guruló izé, mert valaha gurultak. De már nem. :(
8449 0 6 Autó Izé
klingy: Olasz szaré nem kár... Porsche povaaaa!!!
Laci: Mondhatok egy viccet? Nem? akkor elmondom: Bácsi megy a szekérrel az úton, lelassít mellette egy [...]
Balázs: te vagy a szakértő:))
Mind a 6 komment
Azért Guruló izé, mert valaha gurultak. De már nem. :(
8564 4 6 Izé
klingy: Olasz szaré nem kár... Porsche povaaaa!!!
Laci: Mondhatok egy viccet? Nem? akkor elmondom: Bácsi megy a szekérrel az úton, lelassít mellette egy [...]
Balázs: te vagy a szakértő:))
Mind a 6 komment
Ha esetleg felidegesít a főnököd, ITT bosszút állhatsz.
14710 4 2 Game Izé
Oláh Dóra: Én úgy szétvertem, ahogy csak lehet
-daved-: kirááály!!!!
Ha esetleg felidegesít a főnököd, ITT bosszút állhatsz.
14632 9 1 Izé
-daved-: kirááály!!!!
Asszem ez egy elég nyomós indok, hogy miért ne úszkálj a Kongóban...
13300 6 19 Izé
Tóth József: Szerintem a fürdőkádban is jól mutatna.:))) Nameg segítene takarékoskodni a vízzel.:)))
Robsz: Basszus! Ez tényleg nagyon durva! Egy csók, és más semmi...
metaljesus: persze! a várárokba a cápák vagy a krokodilok helyett :)
Mind a 19 komment
És ezt így hogy???
7977 1 30 Izé
Su: nem baj, majd egyszer talán sikerülni fog
Joaquin: Én bevallom most sem értem :) Az ok hogy légnyomás de az 1 bar, a víz nyomása az akváriumban [...]
Mage_ster: Arra nem gondolsz, hogy vízcserélvel?
Mind a 30 komment
Mélissa Theuriau - ha egy ilyen gyönyörűség mondaná be itthon a híreket, nem maradnék le egyről sem. :)
48617 5 29 Izé
Laci: "Vigyázó szemetek Párizsra vessétek." http://www.metacafe.com/watch/208248/french_anchorwoman/
nemerdekel: lö'szisz? :)
Tóth József: Éljenek a francia csajok. És jó lenne velük franc...ni.:)))
Mind a 29 komment
Top 10 japán tv show (bár a legtöbb már volt itt az Izén külön, így most egybe megnézhetitek mind)
18287 3 2 Izé
bungle: neophyte küldte (a fenti válogatásban ez is benne volt, de már úgy látom nem működik): Silen [...]
mtzolee: az órás jó!!!!:))) meg még a kvízes katapult király, meg amelyik a könyvtárszerű helyen van [...]
Hetemeel dynamic images - bal oldalon fent találsz még 7 különböző imidzsizét
5107 4 7 Izé
jamboria: ;)
anda89: tetszik!jól el lehet vele szórakozgatni!:)
mtzolee: Mehehehe.... jamboria majdnem ugyazenzt írtam fel tegna este én is mikor ezzel hülyültem!:))) am [...]
Mind a 7 komment
Ithaa Restaurant - Víz alatti étterem
Hilton Maldives Resort & Spa

Videó itt...

Egy másik víz alatti étterem Izraelben
4349 0 4 Art Izé
biohazard: Tök jó lehet !!Megmutathatod mit kérsz vacsorára!! Éstudod hogynézett ki elötte!!
tecchnoo: vacsiznák egyszer itt
qukac: Király lehet,hogy kajálás közben valami víziherkentyű rácuppanna az üvegre...
Mind a 4 komment
Ithaa Restaurant - Víz alatti étterem
Hilton Maldives Resort & Spa

Videó itt...

Egy másik víz alatti étterem Izraelben
4648 2 5 Izé
Laretta: Már hallom is a pezsgősüveg durranását.... Habár lehet hogy kibírná :p
biohazard: Tök jó lehet !!Megmutathatod mit kérsz vacsorára!! Éstudod hogynézett ki elötte!!
tecchnoo: vacsiznák egyszer itt
Mind a 5 komment
Te mikor halsz meg? "Erős" idegzetűeknek :-)
6952 2 23 Izé
csicsilla: kicsit morbid èrdekes volt hogy ugyan azokkal az adatokkal 10 màsodperccel kèsöbb 20 [...]
jamboria: én is kipróbáltam ezt még tegnap :) írjatok születési időnek pl 1900-at és láss csodát, m [...]
nearo: Hmhm... játszottam vele egy kicsit: http://www.sg.hu/galeria/1136921467/11369214671175695249.GIF
Mind a 23 komment
GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
9019 0 11 Game Izé
Masakari: ja kiv leszek én is a többiek eredményére...(ez már kb a határ idő sztem ennél jobb nem nagy [...]
Bende: Helyes, csak nyomjad. Úgy érzem izgalmas lesz a bajnokság :)
Masakari: okok 9.85:D
Mind a 11 komment
GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
9304 1 11 Izé
Masakari: ja kiv leszek én is a többiek eredményére...(ez már kb a határ idő sztem ennél jobb nem nagy [...]
Bende: Helyes, csak nyomjad. Úgy érzem izgalmas lesz a bajnokság :)
Masakari: okok 9.85:D
Mind a 11 komment
Laknál-e itt? :)
4697 0 13 Art Izé
bandee1219: Laknék hát! Csak egy ugrásra van a tenger :)
qukac: Hááát én nem tudom,de a semmi felett lakni...,sajnos én ennél földhözragadtabb vagyok.A kil [...]
szlsz: Az ablakból lehet a cápákat etetni.
Mind a 13 komment
Laknál-e itt? :)
4882 1 13 Izé
bandee1219: Laknék hát! Csak egy ugrásra van a tenger :)
qukac: Hááát én nem tudom,de a semmi felett lakni...,sajnos én ennél földhözragadtabb vagyok.A kil [...]
szlsz: Az ablakból lehet a cápákat etetni.
Mind a 13 komment
Rakd össze a csöveket, öntözd meg a növényeket és itasd meg az állatokat!
16719 5 12 Game Izé
Leonetta: Ez egyszerü game
Szamooca: Nagyon agytörő játék XD
Oláh Dóra: Én ezt már párszor kiakasztottam!:)
Mind a 12 komment
Rakd össze a csöveket, öntözd meg a növényeket és itasd meg az állatokat!
15212 15 10 Izé
Elizé: Nagyon jó kis játék, jó lenne több ilyen.
csildi: Működnie kell.. :)
bungle: Ha valakinek nem megy az oldal, az internetszolgáltatójánál reklamáljon (vagy a rendszergazdán [...]
Mind a 10 komment
Nyomkodd ki a pattanásokat és a miteszereket a megadott idő alatt! Gusztusos! :D
14284 1 7 Game Izé
Füves: Nekem sikerült mind http://kepfeltoltes.hu/080511/iz__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Oláh Dóra: Ngay hülyeség, de tetszik? Hmm... Ilyen sem volt még!:))
Szamooca: EZ NAGY HÜESÉG.........................teccik :)
Mind a 7 komment
Nyomkodd ki a pattanásokat és a miteszereket a megadott idő alatt! Gusztusos! :D
14755 2 3 Izé
Mr. Baszter: hát nem ...
anda89: -1p
anda89: az sem volt éppeszű aki ezt kitalálta...
Fontos a munkalelyen is időnként szünetet tartani és egy kicsit mozogni, nehogy elhízzunk... :D
5699 0 4 Izé
anda89: :)
Laci: Tapasztalatból mondom, a kövér emberek általában jó kedélyűek és nagyszerű kollégák. Bec [...]
anda89: szerintem aranyos.kevesen merik felvállalni a testüket...
Mind a 4 komment
Az Enneagram egy személyiségtipológia, amely 9 személyiségtípust karakterizál (innen a neve is: ennea (gör.) = kilenc, gramma = ábra, garfika).

Te hanyas vagy? :)

Teszt 1
Teszt 2
6050 8 8 Izé
Laretta: Ötös, vagyis megfigyelő :)
tian: harcos:)
kolompír: Marhaság! Én meg a hős... looool
Mind a 8 komment
Te is azt hitted, a budapesti közlekedés kész káosz? Nézd meg, mi van Indiában. ;)

+ még pár videó:
Vajon ebben a kereszteződésben jobbkéz szabály van?
A nyugdíjas kérdés megoldása (csak minden nap át kell küldeni őket az utca túloldalára)
Ilyen az indiai iskolabusz.
5679 0 7 Izé
Maccoyi: Az Iraki közlekedés se semmi : http://www.youtube.com/watch?v=oRE2eIdYRtY
bubi66: Szerintem inkább intelligensek . Próbálnák csak meg ezt nálunk , kb . 20 koccanás és 40 anyá [...]
kluso: Primitív állatok ezek, nem több....
Mind a 7 komment
Nem érsz rá a piros lámpára várni? Váltsd át a közlekedési lámpákat egy univerzális távirányítóval! :)
Vajon ilyen tényleg létezik?
4535 1 5 Izé
Su: máshol sem infrás
umbala79: Miről Beszéltek??!! Ennyi müszaki zseni!! :)) Ha van ilyen az csak egy bizonyos kódrendszerrel [...]
loloppo: Szerintem annak aki ért hozzá, nem nagy kunszt átalakítani egy ilyent. Végülis a mi lámpáink [...]
Mind a 5 komment
Leharcolt guruló izék
7678 0 6 Autó Izé
Powaflips: arab optikai tuning:D
Su: miért, neked ilyen van?
anda89: :D
Mind a 6 komment
Leharcolt guruló izék
7671 2 6 Izé
Powaflips: arab optikai tuning:D
Su: miért, neked ilyen van?
anda89: :D
Mind a 6 komment
Ezt az autót kb fél éve minden szerda reggel látom! :P
Gondoltam ideje már lefényképezni! Nemtom mire jó??? Lehet busz/kamion-sofőr volt és így megvan ez a feeling a LADA-ban is! :P
5336 0 8 Autó Izé
Laci: Szerintem a dolog magyarázata a következő: a felső tükör a járdára van beállítva. Így hos [...]
sanya,tavirasz: Jééé!Ez a csomag ellenöző tükröm.Aztán nem" megfújni" ikedveskéim,mert ez szemmel láthat [...]
Jégcsap: ez hol van ?
Mind a 8 komment
Ezt az autót kb fél éve minden szerda reggel látom! :P
Gondoltam ideje már lefényképezni! Nemtom mire jó??? Lehet busz/kamion-sofőr volt és így megvan ez a feeling a LADA-ban is! :P
5532 1 8 Izé
Laci: Szerintem a dolog magyarázata a következő: a felső tükör a járdára van beállítva. Így hos [...]
sanya,tavirasz: Jééé!Ez a csomag ellenöző tükröm.Aztán nem" megfújni" ikedveskéim,mert ez szemmel láthat [...]
Jégcsap: ez hol van ?
Mind a 8 komment
Fafaragás számítógéppel

Nézzétek meg a videót is, nem semmi! Én rögtön kedvet kaptam a "fanyomtatóhoz" ill. a farigcsáláshoz. :)
5108 0 3 Izé
Laci: Jó kis masina. Szinte látom már a jövőbeli Pinocchio feldolgozásokat (3D-ben): "Gyere te kis [...]
nugiboy: Hm... 2080 Népművészeti múzeum. Fafaragás a 21. századból v 1.0 szoftverrel.... Igazi műkinc [...]
peet: Ez nagyon jó...
Na ezek aztán igazán keményborítós könyvek! :D
2334 1 5 Izé
Tóth József: De ugye ezek famentes papirból készülnek?:)
Balázs: jah meg a dedikálás is érdekes :))
Balázs: ha fejbe dobnak vele.................halálos sorok :))
Mind a 5 komment
Irodai móka: kiszúrás a kollegával, főnökkel, stb.
4932 1 3 Izé
lb7: váááááháháháhá! Ki kell próbálnom egyszer :D
izébigyó: http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1298721/Professor-returns-holiday-mischievous-stud [...]
Mage_ster: Azért azt hozzá kell tenni, hogy a rendrakás kb ugyanannyi időt vezs el, mint a kivitelezés. J [...]
Na ez aztán igazán egy izés ház!
4055 0 2 Art Izé
nyehőce: http://www.travelogues.net/Vietnam_vanilla/index_js.htm?page=photos_hang_nga.htm
anda89: hu, nekem tökre tetszik, elbírnék ott járkálgatni belül!:)
Régebbi postok...