REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Copy Con-Ragga ragga ragga
741 2 1 Zene Izé
nipper: big up: http://www.youtube.com/watch?v=vDjaGoFAyC4&feature=related
Photek - ni ten ichi ryu
752 2 2 Zene Izé
bandee1219: Régi ismerős. Király! :)
Bakeyoo: d(o.o)b
SOJA - aki tudja mi az, hogy reggae, nekik ismerős lesz. Lazitó dallam, ez a reggae...
753 1 0 Zene Izé
Nomagróf - Csoda
én eléggé rákattantam mióta először meghallottam :]
érdemes figyelgetni a szöveget ;]
402 1 2 Zene Izé
NuttySomeone: fankahoz hasonlo..nekemis bejott;)
anath3ma: ez faszaaa! wow. tetszik.
Rob Zombie - Scum of the Earth
456 0 0 Zene Izé
Rick Astley - Never Gonna Give You Up
Ő nem maradhat ki :D
490 0 3 Zene Izé
sanyey: Állítólag a stúdióban dolgozók amíg nem énekelt nekik nem hitték el, hogy ez valóban az ő [...]
anon: Ja nekem is de csak annyi ugrott be, hogy vmelyik kommentnél volt róla szó.
Máln@: NEm adom fel,és kibirom,hogy végignézem a videoklippjét!!!!!!xD (Amúgy április 1.je jut ról [...]
DJ Shadow - Six Days (Kopf Hörer's D'n'B Remix)
ez pedig az eredeti
598 6 6 Zene Izé
roland66: az eredetit is tetszett de ez most még jobban tetszik! ^^ de mondjátok má el lécci minek volt a [...]
fül: hehe...2fast3furious3ban hallottam először, azóta top :)
Bakeyoo: Isteni!
Mind a 6 komment
Roni Size n Cypress Hill - Child of the Wild West
614 1 1 Zene Izé
Shantey: ááá ez jóóóó :D eszméletlenül sokat hallgattam régebben! thx :D
Meshuggah - Rational Gaze
370 1 0 Zene Izé
Vangelis - Blade Runner
557 1 0 Zene Izé
Disturbed - Land of Confusion (régi Genesis feldolgozás)
533 3 1 Zene Izé
Balázs: l..l
EMinem-Stan
348 0 3 Zene Izé
Fanti: Ki a fene szavazta így le?
Fanti: Na ezt nagyon szeretem, meg Eminemet különben is :D
hodosy: erről se a legjobb képett tettem fel :S
Mindless self Indulgence - Shut me up ( cyberpunk )
másik klipp sem elhanyagolható
Mindless self Indulgence - Straight to Video
438 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: esztelen önélvezkedés!:D..őket is szeressük
Children Of Bodom - Follow The Reaper
581 0 4 Zene Izé
RokkantTroll: Az alkesz finn skálabajnok és a kaszás csapat. A Something wild óta csak a Hate Me című nótá [...]
Balázs: nekem a Something Wild :)
gnyul: És az első a Hatebreeder!!! :D Nekem legalábbis az a favorit :D
Mind a 4 komment
Rammstein - Ich will
492 2 1 Zene Izé
Balázs: ez az industrial kategóriába való igazság szerint
Redman & Methodman - How high
688 0 0 Zene Izé
Good Charlotte rajongói oldal.
Ha többet akatsz megtudni róluk!
576 0 6 Zene Izé
kasmat: Sajnos a legutóbbi albumuk rossz irányba indult el, de a régiek nagyn jók!
Balázs: hát tudja fene, zeneileg főleg, kinézetre talán inkább emosok de kinézetre a metalcore bandák [...]
CRaPtRaSH: hát régen se voltak emosok,mostmeg aztán pláne,pont h kikupálódtak annyiból is amennyiből le [...]
Mind a 6 komment
Aphex Twin - On


(Az erősebb idegzetűek figyelmébe ajánlanám a Rubber Johnny-t is, szintén Aphex Twin zene szól alatta - Purple)
507 4 9 Zene Izé
pityaa: Wáá a Radír Dzsót annyira nemszeressük :D
NuttySomeone: na ez be a kedvencekbe:D toltom is mar a szamot
NuttySomeone: oooooooo ez nemigaszsag ok a kedvenceim:P enis raktam fel posztot :D szerensce nem ez a szamjuk:>
Mind a 9 komment
J.M. Jarre & Patrick Rondat - Vivaldi: Winter
560 1 0 Zene Izé
Nate Dogg ft Jermaine - Ring The Alarm
423 0 0 Zene Izé
Tibbah ft Rydu - Közhely
605 1 0 Zene Izé
Ha már Reggae akkor: Bob Marley
Three Little Birds
892 4 1 Zene Izé
hodosy: hát bob marley nekem is eszembe juthatot volna
Lil Wayne Bun B - Apologize Remix
464 1 2 Zene Izé
herihg: :D
néger: The best rapper alive!
M.O.P - we run new york
460 0 0 Zene Izé
Bill Conti - Going The Distance (Rocky)
1253 0 0 Zene Izé
Flo Rida ft. T-Pain - Low
440 1 2 Zene Izé
BoshI: Én iiiiiisss!!!!
Fanti: Ezt nagyon szeretem !
Fürgerókalábak: Robogó
861 1 0 Zene Izé
Rob Dougan - Clubbed to death (Mátrix)
959 2 4 Zene Izé
Kolbi: a videót már leszedték :S
ToMz: nagyon jó zene!nekem is egyik örök fav
SQS: Nekem van ebből egy olyan felvételem, ami nem elektronikus, hanem nagy vonószenekar játszik (plu [...]
Mind a 4 komment
DJ Quik - Rise To Glory (ft Bizarre) (CBS NFL Theme Song)
1140 0 0 Zene Izé
Good Charlotte - I Just Wanna Live
539 1 1 Zene Izé
Balázs: pöpp elírás a poszt szövegben :)
Ladánybene 27 - Kell egy ház
688 2 2 Zene Izé
kasmat: Örülök, hogy sikerült eszedbe juttatnom :)
konvejor: De régen hallotam már :D
2Pac - Dear Mama
649 2 3 Zene Izé
hodosy: mármint küldtem
hodosy: EM VÉLETLENÜL KÖLDTEM BEE
Blun7man: Hú, hogy ez mekkora zene, főleg a szöveg üt...
Új izé a láthatáron: zene izé

Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...
6834 13 356 Izé
Purple: múkodik :D gyertek muzsikálni!
dude: És lám, tényleg működik. Uri bátyánk úgy látszik működésre bírta! :D
eNMi: kitartottam és a gyümölcs is megérett mostanra :) műxik, csak mostmár fogalmam sincs, h mit k [...]
Mind a 356 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a rozsomák, ismertebb nevén: torkosborz. Ha kell, a medvét is megtámadja, hogy elorozza zsákmányát. Az emberre is veszélyes lehet. Mellesleg szerintem cuki is.
Még a mackó is megijed tőle:

1732 1 153 Izé
csirek: nem, én nagyonis jófiú vagyok (ez rossz vicc) valamivel e kell ütni az időt ha havernál vagyok [...]
Belkar: na úgy látom valakik itt nagyon eltértek a témától 150 komment ismeretterjesztő rovatban? :)
roland66: szia! :)
Mind a 153 komment
Támogatni kellett a részeg Aguilerát - jópofa kismama...
10720 0 18 Izé
bandee1219: Miért, te igen? :)
Lisa: yushuf, te nem csabai vagy???
yushuf: tehtséges leányzó ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ wazzeg
Mind a 18 komment
Tehetséges.
9368 6 20 Izé
Qmpy: Hogy vonyit lötte....és lecsapja :DDD
nkmedve: Esse rossz: http://www.youtube.com/watch?v=xzPXlO9ChH4
jackherer: nah, most legalább látjuk hol van a románok gyenge pontja... heheh
Mind a 20 komment
Doctor Ku - The cellar
3128 1 9 Game Izé
Kerlés: A papírlap egy fiolában van a polc tetején. Kiszedése: a rádiót kell tekerni. A rádióból á [...]
Boszi531: Én nem találom azt a szenet, vagy mit, meg a papírlapot se!! hogy kell felszedni?? Help me!!
Kerlés: Köszi a segítséget. Sikerült kijutnom. :)
Mind a 9 komment
Néddmán, mekkora nagy egér, nézzük csak meg közelebbről!
6283 6 58 Izé
bungle: Pláne kettőt, pórázon kikötve. http://www.youtube.com/watch?v=sViyz0M-I9k
NuttySomeone: na nagy a fule:)) ahh hanem ejdibb lenne
CRaPtRaSH: bocsi,de ezt már elintéztük,ez az egyik,a másik h nem kötekedni járunk ide... a harmadik meg k [...]
Mind a 58 komment
Hát persze, hogy a VICO filmjei :D
8710 2 13 Izé
Shifty: http://www.youtube.com/watch?v=-ghgKm6QwRQ&feature=related a legújabb adag :D
Mary: Néhány VICO-s kazettánk van itthon, régen mindig ezeket néztünk:D
bandee1219: Te aztán "szerencsés" vagy! :) Én akkoriban csak a Rambót, meg ilyeneket láttam kalózban (soka [...]
Mind a 13 komment
Skoda Rapid - ilyen volt, ilyen lett.
9540 0 25 Autó Izé
szrobert: 2006ban Szlovákiában a Nyitrai Autókiállitáson ott volt és valami felnis cégnek csinált rekl [...]
Aaron: Az az 1 baja a kocsinak hogy a hátuljátkivéve nem is emlékeztet az alapgépre sry:S amúgy tény [...]
puleee: hehe rihannás klip skoda rapid vs kamaro :D:D
Mind a 25 komment
Régebbi postok...