REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Epic Movie
Pár film az idén is megkapja a magáét... :)
6599 2 2 Izé
mtzolee: JAJA... nagyon jónak ígérkezik a trailer alapján..
han: ez kell :DDD
Dobd fel a hűtődet egy ilyen játékkal...
3216 1 4 Izé
babus: Pihent agyúak!!!
Forgi: Ezt hol lehet venni??!!
mtzolee: ez olyan szar,h megérdemel egy szópoént: nem elég ha csak a hűtőmet dobom fel simán!?
Mind a 4 komment
Szép. Ne mondd, hogy nem szép! ;)
Mint akit fejbenyomtak egy csillaggal. :)
(kéne már egy idióta emberek kategória is...)
4837 0 14 Izé
kesziparaszt11: punk
Steve: Lolller o a csillagfeju juhasz :D
szimimi: vávávárjatok.... az a csillag TÉNYLEG ott van a koponyája és a bőre között??? URISTEN DE UN [...]
Mind a 14 komment
Szurkolói csoportok videói. Az egyik legrészletesebb ilyen témájú szájt a neten, de a magyar oldalak közül mindenképpen.

Fociszurkolóknak kötelező.
3052 3 2 Izé
joe: Nagyon jók!
Balázs: jóóók:)
Egy jó kis oldal, MOD és XM zenék gyűjteménye.

És itt a magyar oldal.
3099 0 3 Izé
mtzolee: zenék amúgy:) a többsége valami zeneszerkesztő progival készített. pl: FT2.
Luflee: Azt írja " Egy jó kis oldal, MOD és XM zenék gyűjteménye." :)
Balázs: és ez mi?
Ebben az a legszomorúbb, hogy ezek tényleg így történnek...
10198 13 19 Izé
csicsilla: jaaaj isteneeem szegèny központosok!
JeLo: Ezt kb havonta elolvasom és mindig meghalok rajt :) Rácsos linzer :D meg a létra vagy a hópehely [...]
brando: ez tetszik:)
Mind a 19 komment
Volt már itt ilyen hasonló játék, de ez most karácsonyi kiadásos, több pályája van meg minden... :)
13931 6 13 Game Izé
tomi77: végjátszottam! Nagyon jó kis game! megérdemli a 10p-t
tomi77: a legutolsó a legnehezebb
Oláh Dóra: KB a 9. pályáig jutottam el. De nem biztos, lehet hogy tovább
Mind a 13 komment
Volt már itt ilyen hasonló játék, de ez most karácsonyi kiadásos, több pályája van meg minden... :)
12745 4 9 Izé
Cole & Senti: 10590 :)
csak ödön: nekem 10513 de nem jön be a scores
Pati: 11835 !!!:):) Egész előkelő helyen vagyok:D
Mind a 9 komment
Hát ez igazán jó, avatar készítő
14168 31 18 Izé
Máln@: sztem német/vagy mittomén milyen a billentyűzete:)...
szellike: Prosit Neujahr wünschen Szellike! BUEK!Mindenkinek!
mtzolee: engem leginkább az érdekelne,h hogy csinálja:)) Szóval hogy és honnan netezel Szellike,h ilyen [...]
Mind a 18 komment
Elég egy érdekes művészi irányvonal...
6028 0 2 Art Izé
Renáto: Hát ez azért annál több...
Élien: A helyi menő izomagy legyőzését ünneplő amazonok .
Elég egy érdekes művészi irányvonal...
6217 0 2 Izé
Renáto: Hát ez azért annál több...
Élien: A helyi menő izomagy legyőzését ünneplő amazonok .
A készülő Simpsons film első előzetese, amely feltárja az igazságot
Megjelenés: 2007. július 27.
6277 0 8 Film Izé
ZomBeeZ: (_8o(\) Homer Simpson :D DOH!
(8(l): zsír!!!
no name: Francia. :O :p :D :()
Mind a 8 komment
A készülő Simpsons film első előzetese, amely feltárja az igazságot
Megjelenés: 2007. július 27.
6255 1 8 Izé
ZomBeeZ: (_8o(\) Homer Simpson :D DOH!
(8(l): zsír!!!
no name: Francia. :O :p :D :()
Mind a 8 komment
Hamarosan a hazai mozikban a Saw III
Reméljük lesz ennyire komoly, mint ez a kis videó. ;)
7800 3 23 Izé
AVIREX: mert jön az 5. rész a mozikba gondolom..
bungle: Ezt miért külditek be mostanában annyira? Megjelent valami másik site-on, mint új videó???
Dawe: csak ott még szánalmasabb :D
Mind a 23 komment
A legtöbb kedvenc filmem vége váratlan fordulattal, csattanóval (esetleg dupla, tripla csavarral :)) ér véget... Itt egy gyűjtemény az ilyen filmekről.
10858 0 2 Film Izé
AzA: CSÁH! Bungle megosztod mégegyszer mik ezzek a sima dupla illetve tripla áxxell csavarral véget [...]
Élien: A ravasz,az agy... és a Blöff a két extrasuper kedvencem !
A legtöbb kedvenc filmem vége váratlan fordulattal, csattanóval (esetleg dupla, tripla csavarral :)) ér véget... Itt egy gyűjtemény az ilyen filmekről.
10868 5 2 Izé
princy: legkedvencebbkedvenc :D
Élien: A ravasz,az agy... és a Blöff a két extrasuper kedvencem !
Aki nem ismerné - a Mars domborzati térképe...
4465 1 0 Izé
Jingle Cats
Ha ettől sem lesz karácsonyi (vagy inkább világvége) hangulatod...

Másik videó: The Jingle Cats - White Christmas
Játszd le egy macskának és garantált őrület veszi kezdetét... ;)
5019 0 3 Izé
szacsi: Hát ez qrva jó! Vagy már ötször megnéztem, de még mindig szétröhögöm rajta az agyam! :-)) [...]
Ijász!!!: Bakker.DDDD Bulizhatnékom lett.)))
jumbojet: mjámáj mjájájá májájájá mjáá Muháháá hehe ez jó:) főleg a női hangú kutya
Triangle House

Ajánljatok valami kategória nevet, ahova az ilyen izés építményeket, házakat, szállodákat pakolhatjuk...
3841 0 14 Art Izé
bob: kacsalábizék
Ecky: Szerintem legyen:építményizék
mtzolee: azt is,h viszont a kocka a leghatékonyabb térkihasználás szempontjából!:) "mi vagyunk a borg.. [...]
Mind a 14 komment
Triangle House

Ajánljatok valami kategória nevet, ahova az ilyen izés építményeket, házakat, szállodákat pakolhatjuk...
4031 0 14 Izé
bob: kacsalábizék
Ecky: Szerintem legyen:építményizék
mtzolee: azt is,h viszont a kocka a leghatékonyabb térkihasználás szempontjából!:) "mi vagyunk a borg.. [...]
Mind a 14 komment
Többéves tervezőmunka és tesztgyakorlat után megérkezett a várva várt, új harcjármű, mely végső megoldást nyújt a problémákra.

Hölgyeim és Uraim, itt a Városi Harci Tricikli!
3127 2 6 Izé
mtzolee: De most miért? :) ott az a szép fehér kosár, csókát beleültet, kezébe meg sima automata stuk [...]
cet: lőcs punc:O
szellike: Szerintem ennäl lejebb mär nem lehet faragni a kölcsägeket.
Mind a 6 komment
Kakikönyv a kakiról gyerekeknek.

Itten bele lehet olvasni.
7497 1 26 Izé
eNMi: " ha van 1 jó nagy ágyatok és levetkőztök meztelenre, pukielőadást is tarthattok " a pedofil [...]
csicsilla: http://dorej.livejournal.com/74128.html
Máln@: http://index.hu/kultur/klassz/kaki1218/
Mind a 26 komment
Volt már képekben... most itt van videóban is: néhány bolygó és csillag egymáshoz viszonyítva.
8502 7 10 Izé
Purple: félelmetes :S
Mr.T.: Mr.T. küldte. :D
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=HEheh1BH34Q
Mind a 10 komment
3D járdarajzok (volt már hasonló, de ez más).
9976 1 6 Art Izé
bungle: funhight küldte: http://funmafia.blogspot.com/2008/08/amazing-3d-street-graffiti.html
Kercsi: Sztem naon imba én ha megpróbálnám akor se naon tudnák ilyet :D
Ákos: Sztem ez nagyon zsír
Mind a 6 komment
3D járdarajzok (volt már hasonló, de ez más).
10288 8 6 Izé
bungle: funhight küldte: http://funmafia.blogspot.com/2008/08/amazing-3d-street-graffiti.html
Kercsi: Sztem naon imba én ha megpróbálnám akor se naon tudnák ilyet :D
Ákos: Sztem ez nagyon zsír
Mind a 6 komment
Nem fogod elhinni, ezek itt mind koporsók...
(a nőgyógyászé se semmi!)
Napi izés téma: Te miben szeretnéd, ha eltemetnének? :)
7126 0 13 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2078772/I-want-buried-giant-pineapple-Demand-bizarre-coffins-rocket [...]
bungle: cancer1 küldte, talán van benne olyan, ami a fenti oldalon nem volt: http://damncoolpics.blogspot. [...]
csicsilla: ki az az àllat aki azt akarja hogy egy hagymàban temessèk el?
Mind a 13 komment
Ha nincs ötleted karácsonyra, itt a világ legnagyobb kiadott könyve. ;)
Megrendelhető az Amazonon.
1742 0 1 Izé
ibor90: Hmmm...csak 15000 dollár? Lehet hogy veszek egyet :)
Itt kezdődik az igényes szobabelső... :D
4681 0 1 Art Izé
Ficánka: Az éves ásványvíz-fogyasztásunkat nézve 5-6 év alatt meglennének a kupakok.
Itt kezdődik az igényes szobabelső... :D
4929 0 1 Izé
Ficánka: Az éves ásványvíz-fogyasztásunkat nézve 5-6 év alatt meglennének a kupakok.
Ez a Dove Evolution videó megvolt, ugye?

Akkor utána nézzétek meg a fentit is. :)
9816 2 7 Izé
Schabee: kész
Balázs: hát ez igen kegyetlen!!!!!!!!végig röhögtem :))
babus: Nagyon jó!!! Érdemes elgondolkozni rajta!!!
Mind a 7 komment
Jéghotel... na itt se lenne túlságosan melegem!
2067 0 0 Art Izé
Jéghotel... na itt se lenne túlságosan melegem!
2103 1 0 Izé
Warholizer: csinálj magadból pop ikont!
6206 11 2 Izé
after: amit Warholék napokig szitáztak, mi azt megcsináljuk 1 perc alatt.. hehe ha ezt látná, biztos i [...]
Luflee: Ez nekem bejön nagyon, köszi :)
Igen szar, ha nem látsz - vakegér rulez.

Az 5.-6. után már azért elég idegesítő a dolog...
12963 4 23 Game Izé
tomi77: mit kell csinálni??????
Oláh Dóra: Léccííííííííííí próbáljátok ki a 12. pályát!!!!!! Itt a pályakód:::: 89858 Kösz [...]
Oláh Dóra: Ha kell egy picikét előrébb akkor a 10. pályakódja: 64508
Mind a 23 komment
Igen szar, ha nem látsz - vakegér rulez.

Az 5.-6. után már azért elég idegesítő a dolog...
11626 4 16 Izé
dilidoki12: neház!...de jó...
Husee: 35217 14 vagy 15 nem tom átmentem rajta de azt a kodot nem irtam fel:S
faszi: mi a 13-as pályának a kódja?
Mind a 16 komment
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9526 3 2 Game Izé
Szamooca: wazz...korán van még ehhez :)...AM MEGIN AZ Aquick! SZÍVATOTT MEG........quick!dON'T PRESS THE RE [...]
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9030 4 1 Izé
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Crazy Frog karácsonyi kiadás (ha eddig még nem utáltad  eléggé ezt az idióta békát!) :)
7444 1 6 Izé
looli: Hát ez nagyon komoly.... :D Nagyon beteg :D
Krisz: szerintem is sokkal jobb az eredeti, ez a kedvenc karácsonyi dalom. De azért ez is aranyos :)))
pukk: szerintem az eredeti jobb
Mind a 6 komment
Tésztahíd!!! A magyar mérnöki precizitás netovábbja.... 1 kg tésztából készült híd közel 310 kg-ot bír el... nem semmi!
További infók

Tavasszal lesz kárpát-medencei tésztahíd építő verseny, minden indulót és érdeklődőt szerettetek várunk!
6137 4 14 Izé
Békatallér: Köszi!
bungle: Ki is cseréltem az egyikre a post linkjét, mivel a régi videó linkje már nem működött.
bungle: Békatallér küldte: Lemegyek hídba:), na ki a kárály? Persze, hogy a magyar:D! Az első 10 mp-b [...]
Mind a 14 komment
Ízirájder kutyákok :)
3539 0 1 Izé
Ghosty: Izirájder öcsém!!!! ÖÖÖ vagyis kutyám :)
Régebbi postok...