REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Dust Ducks in the wind ;) (a Kansas dal, ha valaki nem ismerné...)
6849 6 7 Izé
Davek: És a végén hogy visszarendeződnek alakzatba... :-D
RAPTOR: Majdnem arra indultak,nagyon ídesek:)
Nusihusi: Lovagolnas a szél szárnyán:D
Mind a 7 komment
Két férfi és két nő: ahogy még sohasem láttad a szexet. Spanky spanky!
6219 2 1 Film Izé
Tooni: :D :D :D :D :D :D Ez hatcsillagos! :D
"Majd én megmutatom a hótakarítónak, hogyan kell havat lapátolni..." ;) (NSFW szöveg)
13170 3 39 Izé
jethro: te hou! :D
Purple: belőlük(ünk) lesz az ország jövendő értelmisége. :) ---> bocs, de 5 sör után írtam. :DDD
Erunder: A feslőoktatásba a nappali tagozaton lévők közül sokan vállalnak diák munkát. Plusz ugye be [...]
Mind a 39 komment
 Drága, vagy épp olcsó, de stílusos ruha kell? Itt vannak az értékelések
798 0 0 Pink Izé
Szerintem csak odaragasztották... ;)
3731 2 5 Izé
syl: FE'K
Mordredd: Ilyent is csak Kínában láthatsz a nap alatt..
Németh István: 3 szarvu tehén :) hohogy nam 3szarva van és 1 szeme
Mind a 5 komment
Donation Lottery

Adományozz és nyerj! Havonta a legnagyobb adományt küldő megkapja az abban a hónapban összegyűlt adományok felét!
2741 2 0 Izé
Mivel tudjuk, hogy rosszak voltatok, így ezt hozta nektek az Izé Groups télapója. ;D
5601 4 11 Izé
Ancen: Önmegvalósítás felsőfokon:))))
bungle: "LOL." ;) Nem láttatok még, így akár ő is lehetnék, mi? :D
Tooni: "Nagy vonat volt ma a huzaton" alak =/= forma Ha szóviccnek még nem is, de Pistikésnek elmegy :D
Mind a 11 komment
Lapos has és darázsderék pillanatok alatt
792 0 0 Pink Izé
A rongylábú higéniai szakasszisztens. :)

(Akármit is ivott, az most nekem is jól jönne. :D Macc)
10318 4 5 Izé
néma Bob: igazi "sztóóóner"
Streetballer: Simán így tolnám én is :D valaki az előadót ismeri? tetszenek a számok :D
Davek: Szerintem ez valami klippforgatás lehetett, én simán bevágnám a seprűs csókát xD
Mind a 5 komment
Miért NE kérj segítséget egy grafikustól
1727 0 1 Pink Izé
Slipper: Ez nagyon nagy.:D Mondjuk, én nem lettem volna szerencsétlen helyében...
A 4 legjobb karácsonyi vásár Ausztriában - ha a hazai vásárokon kivül érdekel, mit vesznek sógorék...
484 0 0 Pink Izé
 Még mindig hódít a nagy női sorozat, nem ismered? Itt egy kis segítség!
455 0 0 Pink Izé
Motorola Droid használata közben majdnem fül nélkül maradt szegény Aron Embry.
6850 2 4 Tech Izé
Barman: =)) ez a kedvenc számom
Gud: http://www.youtube.com/watch?v=mq1vV81nIk0
kreizi: de.. csak kihangosítva.. :D
Mind a 4 komment
Bungle szerint az emberi hang a legszebb hangszer. Szerintem itt a bizonyíték rá.
36420 16 12 Izé
eerix: nem nézni kell, hanem csinálni! ;) xD
Ancen: Vagy inkább túl öreg, hogy ilyenre fejjek....
spyderco1: Nah ez az igazi karácsonyi hangulat... :D Teccik mint állat! Roppant eredeti és esztétikus. :)
Mind a 12 komment
 Honnan tudod, hogy kigyógyultál a szerelemből?
620 0 0 Pink Izé
 5 ok, amiért a nők jobban kedvelik a rosszfiúkat
862 0 0 Pink Izé
Tippeljetek mi idegesíti annyira ezt a kiskutyát! :D
15161 6 20 Izé
mandyedi: Cuki, de amúgy nálam a kutya nem itt kezdődik. Ez eltévedt az evolúcióban valahol a macska és [...]
CRaPtRaSH: gyerekeeeeeeek 40 mp után azok a hangok :D gyilkos nagyon :D éjjel errekelnék össze is szarnám [...]
Apokalipsz István: Szerintem az idegesíti, hogy nem kiskutya, hanem egy randa kis idegroncs
Mind a 20 komment
Csillámtetkó
923 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: mennyire vagy csillámpóni? :DD
papaluige: és ez mitől tetoválás???
Tíz munkanélküli szobafestőből kilenc a légzsákos szülinapi tortát ajánlja. ;)
12679 2 8 Izé
Ancen: senki nem sebesült meg...ez szar vot....
bandee1219: Mindkét videó, de különösen a belinkelt, elég szar humorra vall! Ezek konkrétan balesetveszé [...]
Phaeton: Hmmm, legközelebb a festékkel próbálom ezt meg, amolyan Mr Bead stílusban :D
Mind a 8 komment
Az MB&F eddig sem szűkölködött kreativitásban, azonban legújabb pilótaórájuk minden képzeletet felülmúl (egy családi ház áráért).

3744 1 2 Izé
kiisb: instant get
pdstudio: Szarul néz ki.
Ki lesz a férjed? Így tudhatod meg karácsonyig
563 0 4 Pink Izé
marti19: XDDDDDDD
Purple: :DDD
Davek: Ezt most pont úgy mondod, mintha nemhinnél a szerelmi mágiában... :-D
Mind a 4 komment
3 mesebeli csokibolt Budapesten
1321 0 0 Pink Izé
35 évet töltött a víz alatt, 2009-ben az az ember emelte ki, aki korábban vízbe lökte. A panoráma-ablakos Samba buszok egyébként még ilyen állapotban is vagyonokat érnek.
3208 1 2 Autó Izé
pumukli: Az a baj, hogy a fém felület olyan nagy %-ban el van rohadva, hogy ha azt mind kicserélik, már c [...]
Németh István: eza kocsi elég régi lehet
Egyedi győzelmi ünnep... ;)
17525 8 12 Izé
Ancen: Lazán kiocsúdta magát, így igazán emlékezetes lett a győzelem:)))
Phaeton: Hehe, "kiköpött" jó kedve van :-P :D :D Ilyen hosszút is régen köphetett, de ahogy néztem, a [...]
Alucard4: visszafele undorítóbb volt, mint kifele :D kemény
Mind a 12 komment
Egyedi győzelmi ünnep... ;)
17575 0 0 Sport Izé
Vigyázzatok a csúszós utakon... mert még titeket is felvesz videóra valami köcsög és jól kiröhög, ahelyett, hogy kirakna egy táblát. ;)
17044 4 28 Izé
Purple: nem estem el, nem jött be a kívánságod Wallace :D pedig 10 centis tűsarkúban, bewhiskyzve söt [...]
Kovi87: Tavaly jártam úgy, h ónos eső után 1-2 centi jég mindenen, állok ki a garázsból kocsival me [...]
Purple: http://moronline.hu/belfold/2010/12/04/buntetnek-az-utak-es-jardak-sozasaert.html
Mind a 28 komment
Íme, minden idők legvadítóbb piros rúzsai - A pasik kedvencei
506 0 0 Pink Izé
Videójáték karaktereknek öltözött bébz
20418 8 3 Izé
Balázs: Mass Effectből persze hogy a legundorítóbb öltözik be a legundorítóbbnak XD:S
zeiksz: jók nagyon :) 10*
enti: az NPC kurvajó ötlet :D
A legnagyobb Kevin Bacon rajongó ;)
3057 1 5 Izé
.::JunKieEQ::.: Ratyi....
bandee1219: Ez is valami! :D
scripter: legalább szereti magát :D
Mind a 5 komment
Ezek a mai nyugdíjasok... (a szöveg NSFW!)
8277 5 6 Izé
Ancen: Örülök, hogy nem az én nagyanyám....
szaboistvan007: lol mi hulye :D
samuel: ez durva!:D
Mind a 6 komment
Korlátoltak akcióban...
11071 4 16 Izé
Purple: mi hájas ezen te idióta? talán te vagy a túl nyeszlett... de agyilag is
Németh István: LOL mekora hűjék nemis értem mit várt egy ijen hájas lányt egy ojan hűjék
davids83: Sztem nem tört el, csak a vége kicsúszott a rögzítésből.. A régi Ikarus buszon velem is tör [...]
Mind a 16 komment
Mai napi cukizé: táncoló kiskutya. :)
4487 4 7 Izé
Livivs: hehe :) hogy szambázik :D
brier: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=105502 ez már szopatás XD
Nusihusi: Jól nyomja;)
Mind a 7 komment
Mega Shark vs. Crocosaurus

A fantasztikus Mega Shark vs. Giant Octopus folytatása!
7419 2 18 Izé
kasy: Azt nem tudni, de a stáb tagjait illetve azok szüleit is beleszámolva szerintem lassan megvan a 1 [...]
zoli12: Azt aq*rva ! Akkor Cameron a filmet látva az ablakon ugrott ki. :-D Ő több évig forgatott és va [...]
kasy: Azt nem tudni, viszont a forgatás 12 napig tartott. Az utómunkálatok mondjuk két hónapot vettek [...]
Mind a 18 komment
Eyeballing game - ezzel a "játékkal" kiderítheted, milyen a szemmértéked, miközben beállítod, hol van egy kör, vagy egy szakasz közepe, a program kiszámolja, mennyire pontos a szemed, valamint megnézheted, hogyan teljesít az átlag és hogy ehhez képest hol vagy Te.
22593 15 33 Izé
Csádi: 5.52 84 s nekem elég rossz a szemem.... szögfelezőket mindig elcseszem :S ilyen 13-as eltérésr [...]
MStipee: 2.40, 214.8 sec, táblázat alapján első négy oszlopban vagyok :D Ez elsőre, a vektorosak csaló [...]
soibegin: elsőre 2.41, és van közte egy 0.0 is :)))) http://img703.imageshack.us/img703/9365/gamel.png h [...]
Mind a 33 komment
Phonofone III - egy áram nélkül működő hangfal iPhone-hoz. A gyártó olyan akusztikai megoldásra jutott, hogy az iPhone behelyezésével gond nélkül 60 decibellel bömböltethetjük kedvenc zenéinket bármilyen energiaforrás nélkül.
2248 2 3 Tech Izé
nandras01: feltalálták a langyos vizet :) néhány száz évvel ezelőtt, a hajósok már ilyen herkentyűkke [...]
bandee1219: Ez az (járműre): http://www.ozaki.us/en/2010/ih919_icarryunicon/ http://www.ilounge.com/index.php/ [...]
bandee1219: Amit keresek, nem találom, de ezek is jók: http://www.vat19.com/dvds/iphone-horn-stand-acoustic-am [...]
Mega Shark vs. Crocosaurus

A fantasztikus Mega Shark vs. Giant Octopus folytatása!
6720 2 0 Film Izé
"Izés esküvő" rovatunkban Joseph Guiso, aki a kutyáját vette el feleségül.

Pár korábbi: aki egy videójáték karakterével, aki a párnájával, aki R2D2-val és aki saját magával házasodott meg.
3556 2 16 Izé
Ancen: Dögöljön meg....
rubigo: pfejj
samuel: ilyen emberek is vannak...
Mind a 16 komment
Adventi koszorú készítése házilag
465 0 0 Pink Izé
Az Univerzum csillagainak száma valószínűleg háromszor több, mint amennyit jelenleg észlelünk, állítja a Yale Egyetem csillagásza, Pieter van Dokkum a Nature folyóiratban. A tanulmány arra a tényre támaszkodik, hogy a WM Keck Hawaii Obszervatóriumban úgy találták: nyolc közeli elliptikus galaxisban húszszor több vörös törpe létezhet, mint a Tejútban.

Van Dokkum szerint milliárd olyan bolygó keringhet ezen csillagok körül, melyek a lakhatósági zónába eshetnek, s nagyjából tízmilliárd évesek.

Egyébként ma 20 órakor a Földön kívüli élethez kapcsolódó bejelentésre készül a NASA.
2979 2 66 Izé
bungle: A NASA bizonyítékokat talált a földönkívüli élet létezésére www.nepszava.hu/articles/arti [...]
thisisreal: Erre azt hiszem érkezett egy válasz Szenditől, amire ők megint írtak egyet, amit be is linkelte [...]
thisisreal: Német kutatók szerint téved a NASA http://vilagtudomany.hu/index.php?data[mid]=7&data[id]=813&nem [...]
Mind a 66 komment
A mai bünti remélem komoly, mert viccnek elég durva. Az egyik legidiótább honlap a világon.
6871 3 15 Izé
zeshka: Remélem sose nyeri meg az az egymillió dolcsit... képzelem mennyi ilyen szart csinálna belőle.. [...]
tikkes: most miért? Nekem ez a kezdőlapom már évek óta! :D
süti: áá nee megvakultam
Mind a 15 komment
Régebbi postok...