REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy pár "vizuális illúzió" és a magyarázatuk...
11085 5 0 Izé
Van egy perzsa közmondás, ami mindig eszembe jut, mielőtt nyavajogni kezdenék: "Panaszkodtam, hogy fél pár cipőm van, amíg nem találkoztam valakivel, akinek fél lába volt."

Most már egy video is van, ami eszembe jut ilyenkor...
4347 1 5 Izé
szellike: Ha lenne kalapom,+emelnäm elötte!Csucsfej ez a pasas äs nem semmi amit müvel!
bungle: Aki azzal szórakozik, hogy a nevemben írkál ide kommentet, az jobban teszi, ha abbahagyja (a komm [...]
sevenfingers: ez nagyon komoly volt! aki nem erti sajnalhatja. kovetlek ket kezzel.
Mind a 5 komment
2 liter kóla kicsit gyorsan...
8004 0 13 Izé
pumukli: Ha már a gyorsaságról van szó: Egy francia muki, többszörös szituációs lövészbajnok, saj [...]
s: Az fasza!
Ginissz: én meg fél perc alatt elsülök
Mind a 13 komment
Ági mama, a vécésnéni mesél
itt a folytatás...
9328 4 17 Izé
bungle: http://velvet.hu/blogok/balaton/2012/07/30/egy_jobb_esten_akar_egymillios_birsagok_kiszabank_siofoko [...]
babus: Ezt kellene oktató filmnek használni!!!!Kár ,hogy van rá szükség!!!!De kell!!!!Nagyon jókat m [...]
szellike: Felmerül bennem 1 kärdäs:mennyivel inteligensebb ällat az ökör az embernäl? Sokkal! Az ökör [...]
Mind a 17 komment
Érdemes nézni a fickó fejét... hogy meglepődött, hogy a barátnője ilyet is tud! :))
(Csajok, nektek megy már? Gyakorolni ám!!!)
19055 1 7 Izé
q: te vagy lúzer!!!
ReAm1: Igazi lúzer a gyerek...
Ijász!!!: Nekem az jut eszembe. Női nemi szerv,négy betü.DDD /száj/
Mind a 7 komment
Egy klasszikus videó: a sikítás nagymestere! Szegény kis állatkák... :D
6221 4 16 Izé
alphadog: Ezt a csajt 2x is megszívatták: http://www.dailymotion.com/video/x25frk_nonk-scared-girl_fun" targ [...]
victima: Az ilyeneket belezném ki.. mekkora idióta.
Andi: Na a hülye ezt is jól megcsinálta mi a faszér nyúljkál bele ha egér fóbiálj van ha meg nyú [...]
Mind a 16 komment
Egy kis oktatóvideó: How To Be The Perfect Boyfriend
Akár a nap izés témája is lehetne: szerinted mitől vagy épp te az igazi, a tökéletes a barátod/barátnőd számára?
5628 1 8 Izé
Wicked: Karcsi, a férjek gyöngye... :))) http://funlista.funpic.hu/?page=archive&message=23835
Zoé: How to be the Perfect Girlfriend http://www.videojug.com/film/how-to-be-the-perfect-girlfriend
Abt: "ő"-t akartam írni, nem "ők"-et.
Mind a 8 komment
Japán guruló izék
3285 0 10 Izé
Turmion: Ez a sajátságos japán neobarokk kamion stílus. Ha nekik, ez tetszik...
Dzsedáj: Mi a fene? Pimp my truck ? :D kicsit fura,de vannak egész jók is!
Pipi: Süti!!
Mind a 10 komment
Ízirájder, öcsém!
4614 1 4 Izé
peti: ezzel nem lehet könnyű kanyarodni...
zsolt: cool
Ghosty: Tennap adtam el neki :)
Mind a 4 komment
Itt van a gumimaci, a nevem Gámi Gámi,
Én vagyok gumi cumi cili cuci gumimaci,
Ó, engem nyalni lehet, mint a gumi cumit,
Én vagyok nyami nyami cili culi gumimaci,
Ójeehh!
Pá-pá-rá dumi dumi nyam nyam,
Pá-pá-rá dumi dumi nyam nyam,
Pá-pá-rá dumi dumi nyam nyam,
Háromszor csak harap,
Gumi gumi gumi gumi
Gumimaci!
12369 1 47 Izé
umbala79: Mekkora gyökérség! Még egy idiota marhaság, mint a Holly Dolly!!!
jjaannii: le akarom tolteni ki segit nekem???????????
wtf: Annyira már nem csipázom az Irigy Hónaljmirigyet (régebben szerettem), de az új albumukon nagyo [...]
Mind a 47 komment
Te mit kértél idén a Mikulástól?
15966 0 8 Izé
LpT: LOlloer! Kiszel T-t meg az Anetkát:D:D:D
kluso: Megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül:)
Zse18: hehehe..kluso..igazad van:D..orán olvastam a hosszászolásodat és elkezdtem röhögöni:D...taná [...]
Mind a 8 komment
Vendégszerető ember lábtörlője... ilyen kéne magyarul is! :)
2279 1 0 Izé
Iszonyat ez emberek, iszonyat!
4229 0 11 Izé
LDJ: Kegyeleeeeeeeeeeeem!!!! :)
Dr Bubo: Jó volt ez is. De ez a lama nagyon toppos volt. KÖSZI metaljesus!
Elison: Sokkot kaptam...
Mind a 11 komment
No... itt az utánpótlás :D
5324 1 11 Izé
bungle: malex123 beküldte a fenti videót következő szöveggel: "Bocs h. nem a zeneizébe nyomtam...lusta [...]
babus: EZ IGEN!!!EZT NEM LEHET SZÓ NÉLKÜL HAGYNI!!!!!NAGYON TEHETSÉGESEK!!REMÉLJÜK NEM HAGYJÁK ABBA! [...]
McLaughlin: Bocsi, de itt ki gitározott? És Ki zenélt?
Mind a 11 komment
A jákói UFO-invázió hiteles története...
6279 2 22 Izé
szellike: Valo igaz,szükös anyagi helyzetük miatt videokamerejäjuk ugyan nem,de tolotetös,metälszinü me [...]
Steve: Valószínű,hogy igaz a hír,de mivel anyagi helyzetük nem engedi meg,hogy videókamera tulajdonos [...]
....: Persze hogy cigány mind..
Mind a 22 komment
A fickó - Neeranjan Bhaskar, főállásban fekete mágus - gyerekkora óta minden nap megeszik egy kígyót. Na nem jól átsütve, vagy ilyesmi... csakis élő kígyót. Már több, mint tízezernél tart. Egészségére!
3109 0 11 Izé
Élien: Na igen ! Orsós Pali nem riad vissza semmitől ,nagy csóróságában még a kergyót is bezabálja [...]
Sakál: primitivek. nemhiába robbantgatják egymás a buzik, az se vall normális elmére. Ennyi erővel sz [...]
ReAm1: Csodálatos példa a primitívségre xD
Mind a 11 komment
Lehet tippelni, milyen anyagon van a néni...
6161 1 41 Izé
Peti 501: Szörnyű, hogy egyszerű embereket hogyan vezetnek félre magukat kereszténynek valló szekták. [...]
dmeckf: rettento ertelmes a neni az egyhaz tanitvanya ezt teszi a vallas ol butit n [...]
Ziza: Én telefonos gyógyítást vmi zenit vagy valami hasonló nevű csatornán láttam,ott egyéb spiri [...]
Mind a 41 komment
A jégkorszakból külön kiemelt szereplő, Scrat legújabb kalandja az időutazással!!! :)
9554 2 11 Izé
Z-Boy: nagyon tetszik nagyon jó remek csak dicsérni tudom
SCRAT: CCCCCCCCCCUUUUUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIII PPPPPPPPPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOFFFFFFFF [...]
SCRAT: CUKI POFA SCRAT
Mind a 11 komment
Igazi harcos robogni fatákolmány!
2900 0 3 Izé
xenonadio: Ez pont olyan mint a Downhill (az a sport amit bringával üznek, és az a lényege h minélhamarab [...]
Élien: Igen , de csak lejtőnek . Fa felvonóra lenne szükségük , mert itt a hegyek között nagyok az e [...]
szellike: Lätjätok,igy kell sporolni a benzinnel äs kimälni a környezetet. Ez 1 darab "zsirosdeszkäva"l [...]
Be szépek is így együtt... ;)
63908 2 37 Izé
Revanor: Jézusom. Nem keletkezett ott egy fekete lyuk a kettejük sötétségéből adódóan?
HunVan-11: Azért menyi irigy ember van itt. Kiváncsi lennék ha titeket követnének a nap 24 órájában kam [...]
g: Egy kis tipitapi :)
Mind a 37 komment
Szakítsunk a hagyományokkal, idén vegyünk a mennyezetre felszerelhető karácsonyfát (akár csillár helyett is használható).
2163 0 13 Izé
samath georg: a gyerekeknek nem kell a szaloncukrot csencselni a fárol,mert leesik magától és csak össze kel [...]
szigy: Kedves István! Nem találgatni kell, hanem utánanézni, honnan ered a karácsonyfa. Nagyon nehéz [...]
István: Vallástól, felekezettől függetlenül : vajon ki volt az, aki az enyhén mondva is sivatagos ter [...]
Mind a 13 komment
Távgyógyítás - online vírusirtók
Itt olyan weboldalak vannak összegyűjtve, melyek képesek windowsos gépünket vagy egy fájlt távgyógyítani. A szolgáltatások ingyenesek, megbízhatóak, és különösen hasznosak, ha gyanakodóak vagyunk.
4202 4 2 Izé
zzz: "Néhány online kártevőkereső és likvidáló" c. oldalnak...
Balázs: minek kell bejönnie?
Ez nagyon kemény!!! Igazi macsóhímzések!
3856 0 6 Izé
Ghosty: ez egy márióbolond :)
Élien: Rám sakktábla van varrva , de most valami izét is akarok.
Robsz: Basszus... Az emberi hülyeség hihetetlen formákban nyilvánul meg...
Mind a 6 komment
Így köll rajzolva számolni
11810 17 23 Izé
bandee1219: Jaja. Szorzáshoz viszont pont jó!
Laretta: Ez időpocséklás ha többjegyű számot kell összadni
marcell: mért cserélget a tollat?:'( :'(:'(
Mind a 23 komment
Több tucat képes bizonyíték, hogy a gyerekek igenis rettegnek a télapótól :)
3551 3 4 Izé
szellike: Nanä,hogy rettegnek! Än is +ällnäk a növäsben,ha ilyen lepukkant, szocreälos tälapu probälk [...]
sreh: a 3. képen a télapó egy kicsit.....mintha mondani akarna valamit :D
Kaena: Szegénykék, úgy sajnálom őket! Ha jól belegondolunk, ezek a beöltötzezett télapók elég f [...]
Mind a 4 komment
Image Savant - S P O R E
6290 1 1 Art Izé
szellike: Nagyon siräly!Nekem bejön!
Image Savant - S P O R E
6646 7 1 Izé
szellike: Nagyon siräly!Nekem bejön!
Itt az új Velorex: T-Rex! ;)
4897 0 4 Autó Izé
Tomika: Velorex! 3 kerekü!!!hehe:D
Ghosty: Igazad van G ezek vakok :)
szellike: Na, ja! Tolotetös, metälszinü sportvelorex....
Mind a 4 komment
Itt az új Velorex: T-Rex! ;)
4921 0 4 Izé
Tomika: Velorex! 3 kerekü!!!hehe:D
Ghosty: Igazad van G ezek vakok :)
szellike: Na, ja! Tolotetös, metälszinü sportvelorex....
Mind a 4 komment
Ismeretterjesztő rovar..izé..rovat: Scolopendra gigantea, kedves kis háziállat (túlságosan azért ne basztassuk, ha összefutunk eggyel, mert kicsit mérges is).

7250 0 15 Izé
rubigo: na, most nem kötekedésképp, csak azért, hogy ne rossz információ rögzüljön: a Scolopendra ( [...]
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35070
csicsilla: nem règ kommenteztem hogy nem szeretem azokat az àllatokat amiknek nincs làba...szova [...]
Mind a 15 komment
Egykerekű izék
3698 0 5 Autó Izé
Schabee: ezeknek szerintem kimondottan semmi értelmük
ladydoree: Garrison Bácsi (vagy most már néni?) járműve az "AZ" miért nincs küzte ? xDDDD
Élien: Ha elesnél vele és nem tudnál hirtelen kanyarokat bevenni , megtudnád .
Mind a 5 komment
Egykerekű izék
3734 0 5 Izé
Schabee: ezeknek szerintem kimondottan semmi értelmük
ladydoree: Garrison Bácsi (vagy most már néni?) járműve az "AZ" miért nincs küzte ? xDDDD
Élien: Ha elesnél vele és nem tudnál hirtelen kanyarokat bevenni , megtudnád .
Mind a 5 komment
Extreme Trainsurfer
A srác, mielőtt meghalt leukémiában, az utolsó évét azzal töltötte, hogy vonatokon "szörfölt", többek között a németek 330 km/h-val száguldó ICE gyorsvonatán.
8610 4 11 Izé
AVIREX: beszopatta első videón a világot :D - emlékszem én is kaptam a linket,hogy figyeld már az arc [...]
Erunder: Az igazság, róla az hogy nem halt meg, a videó vége fake. http://www.youtube.com/watch?v=DoT9vTx [...]
Ency: http://www.ize.hu/click.php?id=1235&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVZvm5H4F-aA
Mind a 11 komment
Párnacsata - ilyet kéne itthonra is szervezni ;)
2488 0 3 Izé
Peet: székesfehérváron is volt, bár asszem kisebb :)
Ijász!!!: A Tv.-Székház ostroma.DDD
én: Szerintem volt már egy ilyen a nyugatinál kb. 1 éve.
Üdv! Nyitásnak itt a készülő gémizém: a Puddle (v1.0) alfaverziója. Kezelés: egérrel célozz és lőjj, nyíl billentyűkkel mozogj! Ja, és ne hagyd, hogy megegyenek ... (Tipp: az egyes ellenfél-típusok különbözően viselkednek, érdemes megfigyelni.) Majd felteszem a fejlettebb verzió(ka)t is, ha ti is (meg a sors is) úgy akarja. ;) Némi infó az angol felületről: START gomb: indítja a játékot NEXT gomb: következő szintre lép RETRY gomb: újrajátssza a szintet YOU WIN! képernyő: végigvitted a pályát YOU FAILED. képernyő: megpurcantál Health: életerő Time: pályán eltelt idő Kills: pályán legyilkolt ellenfelek Puddles: pályán levő tócsák száma TOTAL SCORE: eddigi összpontszám (csak teljesített pályák) SUR:5:AL: ennyi időt éltél túl eddig (csak teljesített pályák) ANNIHILATION: ennyi pacát mészároltál le idáig (csak teljesített pályák) FAILS: ennyiszer haltál meg.
4103 0 1 Game Izé
PHS: Nem rossz. Bár kicsit lehetne rajta nehezíteni. Nemtom hány pályán vagyok túl, most aszongya 5 [...]
Üdv! Nyitásnak itt a készülő gémizém: a Puddle (v1.0) alfaverziója. Kezelés: egérrel célozz és lőjj, nyíl billentyűkkel mozogj! Ja, és ne hagyd, hogy megegyenek ... (Tipp: az egyes ellenfél-típusok különbözően viselkednek, érdemes megfigyelni.) Majd felteszem a fejlettebb verzió(ka)t is, ha ti is (meg a sors is) úgy akarja. ;) Némi infó az angol felületről: START gomb: indítja a játékot NEXT gomb: következő szintre lép RETRY gomb: újrajátssza a szintet YOU WIN! képernyő: végigvitted a pályát YOU FAILED. képernyő: megpurcantál Health: életerő Time: pályán eltelt idő Kills: pályán legyilkolt ellenfelek Puddles: pályán levő tócsák száma TOTAL SCORE: eddigi összpontszám (csak teljesített pályák) SUR:5:AL: ennyi időt éltél túl eddig (csak teljesített pályák) ANNIHILATION: ennyi pacát mészároltál le idáig (csak teljesített pályák) FAILS: ennyiszer haltál meg.
4419 1 1 Izé
PHS: Nem rossz. Bár kicsit lehetne rajta nehezíteni. Nemtom hány pályán vagyok túl, most aszongya 5 [...]
Hát ez egy ilyen tökjóhogylehetkapni kategória...
2053 0 0 Izé
Jó kis ambient-vizuális-hang-játék... egy ideig :)
7865 1 11 Game Izé
taki25: hali all ! ezt a legkönnyebben Audacity-vel lehet felvenni . origo - szoftverbázis :) ingyenes [...]
startrek: Nem is tudtam arról, hogy van zenei tehetségem! Már csak arra kéne rájönnöm, hogyan vehetném [...]
tian: Akkor bocs...nálam csak explorerrel működött. De akkor nem szóltam:)
Mind a 11 komment
Jó kis ambient-vizuális-hang-játék... egy ideig :)
8086 7 11 Izé
taki25: hali all ! ezt a legkönnyebben Audacity-vel lehet felvenni . origo - szoftverbázis :) ingyenes [...]
startrek: Nem is tudtam arról, hogy van zenei tehetségem! Már csak arra kéne rájönnöm, hogyan vehetném [...]
tian: Akkor bocs...nálam csak explorerrel működött. De akkor nem szóltam:)
Mind a 11 komment
Olcsón hülyét csinálni a gyerekből? Lehetséges megoldások itten...
4029 1 0 Izé
Régebbi postok...