REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Misa maci igen miniben - basszus, jojózik a szemem...
3183 2 6 Izé
Petraa: miniatűűrbogyóóómaciiiiiiii
Hehe: Vajon kinek készülhetett?
Lumiere: Nekem ma bejött...Tegnap nem.
Mind a 6 komment
Vetítsünk ismerőseinknek vékony képernyős tévénkkel... ;)))
8679 1 4 Izé
ReAm1: xD Hogylehet valamit igy elkúrni...
Masterpiece: LooooL Háát evvel nem szarrozott.. :D
Ijász!!!: Győzike stilus.))
Mind a 4 komment
Videó a világ legügyetlenebb betörőjéről... jobb, mint egy megrendezett burleszk! :)
12915 7 14 Izé
r: no comment
Ijász!!!: Naaaaaa. Erre aztán nem tudok mit mondani. Ez már a bénaság csimboraszója.)))
Luflee: :)))))))))))))))))))))))))))))))
Mind a 14 komment
Sztárparádé - ennyi hírességet még egy klipben se lehetett látni, a felkért művészek csapot-papot hátrahagyva rohantak, hogy leróják tiszteletüket Johnny Cash emléke előtt.
A résztvevők:
Justin Timberlake, Corinne Bailey Rae, Sheryl Crow, Chris Martin, Sharon Stone, Johnny Depp, Kris Kristofferson, Jay-Z, Iggy Pop, Bono, Brian Wilson, Dennis Hopper, Shelby Lynne, Patti Smith, Kanye West, Amy Lee, Sir Peter Blake, Keith Richards, Terrence Howard, Kate Moss, Tommy Lee, Flea, Adam Levine, Chris Rock, Woody Harrelson, Dixie Chicks, Mick Jones, Anthony Kiedis, Travis Barker, Lisa Marie Presley, Kid Rock, Billy Gibbons, Brandon Flowers, Graham Nash, Rick Rubin, Owen Wilson, Q-Tip
6039 3 7 Izé
babus: Ezt mindenki hallgassa meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!Iszonyat jó!!!Már kb. 10-szer hallgattam meg egymás u [...]
Petra: Imádom :) Ezt mindenkinek látnia kell! Kb 10X néztem végig :)
Izzie: Nagyon nagy!!! iszonyat jóóóóóóó:D
Mind a 7 komment
Kicsit szurkolás? Fenerbahce szurkolók - ez igen, gyerekek...
5868 0 10 Izé
Statikus: Ahhoz, hogy ez megáll, semmi köze az építésznek! Marhára semmi! A statikusnak inkább!
trifle: nem hiába a tömegben az erő.... minden elismerés az építészé:-)
gergő: meg egy stadion ami kibírja az ugrálást!
Mind a 10 komment
Zászlók - az ügyfelek kommentjeivel, változtatásaival...
(igazán csak a reklámszakmában dolgozók értik és értékelik majd ;))
6537 5 2 Izé
Drozsdik Péter: Haha! Ismerős?????
skillberg: nagyon kreatív:D de gáz,mert irakkal 1 "picit" elfogult.....
Egy igazán jó nedű... Sör... Csak férfiaknak!
2854 1 3 Izé
Élien: A fasziké a sör , a nőciké az üveg !
szellike: Aha,mär kezdem vägni a tämät.Ez a habnälküli nedves sör!
sp: Ez igazán jó nevű... ;)
Chicchi, a 8 éves japán kiscsaj elég jól pönget! :)
Itt egy másik videó.
6908 2 4 Izé
Valerius: Nagy száááám, ezt én is megcsináloom.... =))))))
Luflee: Csak azt furcsállottam, hogy egy mosoly sem tűnt fel az arcán a koncert közben, a felnőttek vig [...]
Élien: Nagyon ügyes ! Amint felnő , összehoz egy " japán girl band"-et és huss a csodának .
Mind a 4 komment
Akiknek tetszett az Aqua Energizer, azoknak itt a folytatás... Acno's Energizer
8534 1 23 Game Izé
szv36: Kedves, drága Wolfrick! Mivel te végigjutottál, kérlek, könyörgök, írd le, hogy kell a 30. p [...]
szv36: Nem a kódot szeretném, hanem a megoldás leírását!
szv36: íRJA MÁR LE VALAKI, HOGY KELL A 30-AS PÁLYÁT MEGCSINÁLNI? KÖSZI
Mind a 23 komment
Akiknek tetszett az Aqua Energizer, azoknak itt a folytatás... Acno's Energizer
7888 5 18 Izé
Bero: Hát persze! Tiszta zizi vagyok! Köszönöm Wolfrick!
Wolfrick: Igen. Futás a kulcsal egy sorral lejjebb, követ a cucc alá tolni, amelyik zuhan :D
Bero: Köszi. Biztosan a 35-ös pályáról beszélsz? A 2 nyakamba lévő bombától való megszabadulás [...]
Mind a 18 komment
Hangerőt a maximumra! Vallatás indul...
9424 5 21 Izé
bungle: Melyik weebl posthoz írjam a sok közül... mondjuk ehhez. :) Lorica küldte: URL: http://www.youtu [...]
bungle: Ezt a kibaszott lovas faszságot minden nap beküldi valaki... ennyire azért nem jó!?!?!
bungle: azbiza küldött egy weebls stuffot: URL: http://www.weebls-stuff.com/toons/Amazing+Horse/ Szöveg: [...]
Mind a 21 komment
Nők... ;) (válasz erre a posztra)
19974 1 5 Izé
zig: CSÓRIKÁM!!!!!!!!Kicsit beragadt.... és mikor benne áll...
r: itt mit kéne látnom?
szőke nő: Szerintem kocsival. :D
Mind a 5 komment
Továbbképző járatos origamistáknak - itt az underground fejezet. Szaró kuty, vagina, miegymás...
4654 1 0 Izé
"Nem volt gyerekem. Isten végül adott egyet."
5057 0 4 Izé
Élien: Na most legalább láthatjuk , hogy az indiaiak és az onnan elszármazottak , mennyire "emberiek" . [...]
tian: hát nem 100as a csaj az biztos:))
Alajos: LOL! :)
Mind a 4 komment
Jelenet a Jack Frost-ból: Shannon Elizabeth-et halálra izéli egy hóember. :)
26198 0 11 Film Izé
Schabee: jujjjjj
Baki: Azert lennek a hoember helyeben! :)
skribakker: Nagyon beteges,és szar is.
Mind a 11 komment
Jelenet a Jack Frost-ból: Shannon Elizabeth-et halálra izéli egy hóember. :)
25897 1 11 Izé
Schabee: jujjjjj
Baki: Azert lennek a hoember helyeben! :)
skribakker: Nagyon beteges,és szar is.
Mind a 11 komment
Na nem kell többé végigülni a fájdalmas tetoválást! :) És még a dokkmunkások is irigyelni fognak... :))
6118 0 9 Izé
twitch: az a nevetséges,aki ezt meg is veszi...azt régóta tudjuk,hogy az emberi hülyeség határtalan! d [...]
tian: hát nem is azért küldtem hogy milyen jó dolog ez...csak nevetséges, hogy mit ki nem talál az e [...]
twitch: szerintem is tök szar,műmájjergyíkoknak!
Mind a 9 komment
Gyerekek, itt a világvége!
2793 0 3 Izé
Petrus: Namármost csak az nem világos, hogy kinek okoz rákot: aki adja, vagy aki kapja. (Kell izgulnom? : [...]
Élien: Ne félj a világvégétől , Ausztráliában már holnap van !
janóóóó: A hozzászólás törölve.
"G**iláda" - Paudits bekattan, mint állat!
9574 3 13 Izé
bogar: Szerintem igaza volt.Tényleg a szennnnnnylapok mindenre képesek, csakhogy vegye az újságot ez a [...]
Ödön: hajráááááá Béla mond meg jóóól
Bobby's: Ne mondjatok róla hülyeségeket, teljesen igaza van, mert a magyar "újságok" szennylapok ahogy [...]
Mind a 13 komment
Tényleg itt tartanának a nők, ha kevesebb időt töltöttek volna a konyhában? :)
4318 1 2 Izé
Magester: Én má azt várom, hogy mikor lesz meg az első spermadonor NŐ!!!
Élien: Igen,és nő játszhatta volna Kojak-ot és Derick-et is . Kopasz táskaszemű amerikás német nő. [...]
Új melltartó divat? Ízléses. ;)
8281 1 9 Izé
szandra: De te miylen vagy:))
Dyxa: Én már azt sem értem h miért kínozza szegény állatokat de ha már ezt teszi akkor sem kéne f [...]
Magester: Szerintem a hónaljszag végzett szerencsétlen gerinctelenekkel!
Mind a 9 komment
Milyen az igazi félelem?
5531 2 2 Izé
szellike: Isten äldäsäval! Ämen
Ijász!!!: Nem véletlenül van a feje felett az a kereszt. ))
Nagyon genyó játék! Én kb. idáig jutottam... :)
10208 3 12 Game Izé
xXxEmObO.oYxXx: uhh de felhúzott :@
Joe: WÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ezt ne
peti: a zeneje az igazan halalos, föleg sokadszorra:)
Mind a 12 komment
Nagyon genyó játék! Én kb. idáig jutottam... :)
10652 6 13 Izé
Lundgren: de undorító
xXxEmObO.oYxXx: uhh de felhúzott :@
Joe: WÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ezt ne
Mind a 13 komment
Büntetés rovatunk újabb videóval bővül: indiai Superman és Spiderwoman :D
4362 0 12 Izé
Lilu__cica: 30 mp...
karmigran: komolyan mondom, végignéztem minden eddigi 'büntetést', de ezzel nem tudtam mit kezdeni .. kb 20 [...]
Joz: HÁT EZ NAGYON DÚÚÚÚÚRVAAAAA
Mind a 12 komment
Ímhol eljövé az nagy igazságnak megéneklése: Cameron Diaz, Christina Applegate megmégvalaki megmégnéhányan... Spontán kísérőmuzsika a kvantumfizikai Nobel-díj átvételéhez, de alkalmazható még az anyanyelvi szintű angol vizsga továbfejlesztése gyanánt is.
9694 0 8 Izé
baba: Nagyon aranyos volt!! Ezek a színészek, hajhh! :D
tian: Édes kis semmiség a címe- és nem vágták ki, ebben a részben a "farokról" énekelnek a csajok [...]
metaljesus: valami édes kis semmiség vagy valami hasonló címe volt
Mind a 8 komment
Isten játszótere!
10128 1 8 Game Izé
itsye: valaki tud secretet?
DJ CSOTRY: nekem a kasza tetszett a legjobban
Disy: ez nagyon jó
Mind a 8 komment
Isten játszótere!
9516 4 8 Izé
itsye: valaki tud secretet?
DJ CSOTRY: nekem a kasza tetszett a legjobban
Disy: ez nagyon jó
Mind a 8 komment
És még csodálkoztok, miért van annyi sérült a japánoknál, mikor ilyeneket néznek? :D
2760 0 1 Izé
Balázs: japánok is hülyék de nagyon
Idiótákkal reklámozni mindig vicces ;)
5135 1 0 Izé
De jó lehet így repülni!
3751 2 2 Izé
eisi: mar reg nem csak alom:)
Ijász!!!: Repülés.Az ember örök álma.
The Idiot Test
47819 3 19 Game Izé
csakén: nyöm nyöm..megcsináltam.. hjajj =D egy élmény volt =D
ddd: szuperr nagyon birom........
wtf: Ezzel totál én is így voltam, le is vettem a hangerőt! :)
Mind a 19 komment
The Idiot Test
54540 7 18 Izé
ddd: szuperr nagyon birom........
wtf: Ezzel totál én is így voltam, le is vettem a hangerőt! :)
metaljesus: én végig attól fostam hogy mikor villan be egy darabolós kép egy qrva nagy visítással :)
Mind a 18 komment
Festékszórós festőművész... biztos láttatok már ilyet, de ha nem, itt a munkafolyamat videón.
Van honlapja is.
13418 9 22 Izé
Mimis: Olyan 2 hete voltam Pécsen, és ott az egyik téren egy srác ugyanezzel a technikával "festett". [...]
bungle: Bakeyoo küldte: http://www.metacafe.com/watch/693481/cosmic_spill_spray_paint_art/
bungle: eNMi küldte: http://www.metacafe.com/watch/512153/black_and_white_spacepainting_creation/
Mind a 22 komment
Volt már ilyen... most még jó pár diszkó szépe partiarc :)
23562 3 10 Izé
KABALL: Nézétek meg a srácok többi képét is amit össze baromkottak! :) Érdemes.Kár hogy mi nem szok [...]
alvin: sztem befért volna a filmbe a másik 2 is...
Gézu: A középsőt ismerem. A Holtak hajnalában volt statiszta smink nélkül.
Mind a 10 komment
Filmszínházunk bemutatja: A texasi láncfűrészes szülők
A gyerekek sokáig fennmaradtak, hogy megnézzék A texasi láncfűrészes c. filmet, így reggel stílusos ébresztésben lehetett részük... :D
6417 2 6 Izé
csibe: Jézusom, hogy ez miért nem nekem jutott előbb eszembehehehe!?
Ijász!!!: Szegény gyerek.Dobott egy hátast,de,hogy felugrott.)))
Zoé: Naggggyon jó!! De vajon mennyit költhetnek ezután terápiára?
Mind a 6 komment
Extreme Instability
8402 1 8 Art Izé
Zoé: Milyen igaz!!!
Desertfox: Ez nem Photoshop. Nézzél gyakrabban NG-magazint vagy természetképeket. A természet szebben alko [...]
r: gyerekek nem találok szavakat ez olyannyira photoshop!!!
Mind a 8 komment
Extreme Instability
8703 12 8 Izé
Zoé: Milyen igaz!!!
Desertfox: Ez nem Photoshop. Nézzél gyakrabban NG-magazint vagy természetképeket. A természet szebben alko [...]
r: gyerekek nem találok szavakat ez olyannyira photoshop!!!
Mind a 8 komment
Ő itt Celine. Széééép naaaaagy nyelve van.

Na neki sem kicsi.
Julie  Rage
Legjobb, ahogy ezek az angol lányok nyalakodnak (sajnos csak youtube regisztráltaknak, de az 1 perc!)
14230 1 15 Izé
NoGoodNick: http://www.ize.hu/click.php?id=13885&url=http%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fwatch%3Fv%3DxA8BisDIvcQ
NoGoodNick: YouTube Message: " This video has been removed due to terms of use violation." BTW, I'd LOVE to be [...]
izébigyó: http://video.google.com/videoplay?docid=1038681453125821216
Mind a 15 komment
Na ezek aztán tényleg idegesítő játékok :)
15199 6 10 Game Izé
Tomi0728: Nekem 07:59 alatt sikerült az inv mouse! 18-nál nehéz!! Te kis fasz: kösz a segítséget:D
Sajage: inv mouse 27s :P
Zoé: Nagyon jóóóók!!!
Mind a 10 komment
Régebbi postok...