REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ismét egy érdekes játék...
Ügyes légy! :)
15275 11 7 Izé
Fireblade1000: Buzi vadász!! JEEEE
my name is.....: én a 23-as pályáig jutottam el
Marcee: nekem 22450 pont és 21. pálya...
Mind a 7 komment
Lesz pár ígéretes film még az idén... Te melyiket várod legjobban?
6072 0 4 Film Izé
Balázs: az egész fűrész cucc úgy szar ahogy van az első még csak csak de a többi :/
VeRyHarD: A Fűrész III-at nézzétek meg! Az majd tetszeni fog...
Stomper: A Fearlessből láttam egy kis részt nekem bejött...
Mind a 4 komment
Lesz pár ígéretes film még az idén... Te melyiket várod legjobban?
5978 0 4 Izé
Balázs: az egész fűrész cucc úgy szar ahogy van az első még csak csak de a többi :/
VeRyHarD: A Fűrész III-at nézzétek meg! Az majd tetszeni fog...
Stomper: A Fearlessből láttam egy kis részt nekem bejött...
Mind a 4 komment
És ezt nekem innen kell megtudnom...
(mármint hogy klónozni tilos)
1507 0 0 Izé
Abszint múzeum - igazi kincsesbánya e kuriózumnak számító ital szerelmesei számára.
3846 3 1 Izé
kotta: Szép a haja.
Salvador Dali által inspirált képek digitális manipuláció nélkül
4746 0 2 Art Izé
bandee1219: Milyen Pali? XD
Bogar: Gyönyörű
Salvador Dali által inspirált képek digitális manipuláció nélkül
5015 5 3 Izé
Andra: ezek eszméletlen jók
bandee1219: Milyen Pali? XD
Bogar: Gyönyörű
Ilyen felhőket se lát minden nap az ember...
7467 1 7 Art Izé
Schabee: ha fotóbót ha nem jól néz ki
Balázs: http://www.ebaumsworld.com/tags/weird-cloud-formations/
r: hát ez kajak gagyi vazz!aholaz út megy ott legyenek szivesek körülnézni azok akik szerint ez j [...]
Mind a 7 komment
Ilyen felhőket se lát minden nap az ember...
7857 11 8 Izé
szrobert: Szerintem nem Photoshop ,én is láttam ilyen felhőket idén nyáron és csak kinéztem az ablakon. [...]
Schabee: ha fotóbót ha nem jól néz ki
Balázs: http://www.ebaumsworld.com/tags/weird-cloud-formations/
Mind a 8 komment
Inzultálják a magyarok a teheneket

Gyónjátok meg, ti mit csináltatok velük? ;)
3466 1 12 Izé
Schabee: még szerencse h csak negatív dolgokban tudunk utóbbi időben elsők lenni bunkóság rulez
Schabee: tök jó, h ebben is elsők vagyunk!
bandee1219: Ezen átsiklott :)
Mind a 12 komment
Toalettkacsa...izé...toalettkutya!
4565 0 0 Izé
David Hasselhoff: Crazy For You
+ 1 David Hasselhoff: Jump In My Car
4176 0 10 Izé
bungle: spiritmonger küldte (kb. ua. mint wtf linkje a 6. kommentben): Hasselhoff's Got Talent http://www.y [...]
bandee1219: Fogd meg a botkormányomat! ^^ hát ezen beszarni!
bungle: Sissi küldte: Oké Májkül! http://youtube.com/watch?v=cS5dDqyxHM0
Mind a 10 komment
Sátor helyett ilyet a Szigetre...
4660 0 0 Izé
Aki még nem ismeri, meg annak is, aki meg ja:

Légbuborékos csomagolóanyagpukkasztós - tuti idegnyugtatás...

Zsíííír!
4233 9 5 Izé
bandee1219: Ilyen kellett mindig is!!!< )
mike: Pont erre volt szüksegem egy sztresszes nap utän!! Köszike!
«Edyson®»: Egesz pofas :D
Mind a 5 komment
www.ie7.com
Muhahhaaa :)
6559 2 3 Izé
bandee1219: Az "ellenség" honlapja, vágod babám? ^^
jajh: Mit nem értesz pontosan? ie7.com és nézd meg mi jön be alatta... Ez a sok hülye honnan jön???
yozsika: Valaki plíz, ennek mi keresnivalója van itt?
Nem egyszerű ez a hotel!
4601 1 2 Art Izé
Sissi: alter hotel:)ötletes, viszont némelyik elég morbid
bandee1219: Hát, 1-2 szobában nem (tudnék) aludnék.
Nem egyszerű ez a hotel!
5333 6 2 Izé
Sissi: alter hotel:)ötletes, viszont némelyik elég morbid
bandee1219: Hát, 1-2 szobában nem (tudnék) aludnék.
Irodai kukafoci.
8451 1 2 Game Izé
bencecarbon: mindenkinek ajánlom
bencecarbon: könnyű játék de nagyon tetszik
Irodai kukafoci.
7541 4 0 Izé
Bianca Ryan 11 éves és tehetségesebb, mint itthon az összes megasztár együttvéve...

Itt meg Janis Joplint énekel
17298 9 21 Izé
Sissi: frenetikus..
bandee1219: A 11 éves kiscsaj elég jól nyomja, de nem mindíg túl erős sztem, de majd megnő és csiszoljá [...]
bandee1219: Neki azért még hallani, hogy van fejlődnivalója, de lessz hova.
Mind a 21 komment
Hölgyek! Na így kell átöltözni...
29873 10 5 Izé
csicsilla: ràjöttem!mondjam el vagy maradjon titok?elmondom mert geci vagyok muhaha a nonek olyan a ruh&# [...]
bandee1219: Pedig úgy látszik(?) van! Volt már itt leleplezés is , de lehet jobb nem tudni, hogyan csinálj [...]
csicsilla: a rohadt èletbe ez nem hiszem el!ilyen nincs ès kèsz!
Mind a 5 komment
Igazán vicces fotók
9390 0 1 Art Izé
bandee1219: Hát ezek baromi komolyak! ^^
Igazán vicces fotók
10106 3 1 Izé
bandee1219: Hát ezek baromi komolyak! ^^
Mozgó írógép-kép, ismertebb nevén ASCII karakterekből személyek karakterei a filmvásznon.
5196 0 0 Izé
Azok a csodálatos Baker (fiúk) készítmények....Kinek kinek igényszerint. Csak megrendelésre!
3219 1 0 Izé
Egy kis nosztalgiázás... 1500 videó a 80-as évekből!

Na, ki találja ki, melyik klipben szerepel a képen látható csinos hölgyike? (hamarosan itthon koncerteznek!)
31844 3 9 Izé
rivaul: Ez sajnos eltávozott a net-röl :S 1 órám rá ment s nem találtam. Ha valami még meg van azt me [...]
Mimis: Őszintén? Csodálkozol, hogy egy több mint 1 éve feltett postnál valami nem működik???? :\
bandee1219: Pont ami érdekelne, az nem megy :(
Mind a 9 komment
Amint azt az alábbi videó is tanúsítja, a túl sok tévézés súlyos mentális deformációt okozhat elsősorban a fiatalok körében, mely magatartás-zavarral, idegrendszeri elváltozásokkal és egyéb maradandó vagy végzetes következményekkel járhat.

Crazy Frog Bros
8586 1 10 Izé
bandee1219: Az eredeti is kurva szar, ez a két pöcs nem fogja velem megszerettetni, az biztos!
suvomi: ölési szint 10 :) ezek rosszabbak mint az AL kaida.
Imi: Szerintem valamit a kajájukba is rakhattak...
Mind a 10 komment
Igyááá tejet vazzzehhh
8204 4 5 Izé
Sissi: hehe...a tej tényleg egészséges, de tuti nem a bolti, ami még hírből sem látott tehenet...
bandee1219: Ja! Amúgy ezt a reklámot a tejipar rendelte, vajon mi az ő erdekük?.....
bandee1219: Attól függ, ki tud meggyőzni: 1.elmélet: a tehéntej a kisbocinak lett kitalálva 2.elmélet: a [...]
Mind a 5 komment
Izélősdikécske
10968 2 1 Game Izé
Martin: Simán végig nyomtam!
Izélősdikécske
10038 4 1 Izé
Martin: Simán végig nyomtam!
Akár a képaláírásos kategóriába is mehetne, de azt most írjatok inkább Ti...
3463 0 15 Izé
bandee1219: Pontosan!
DD: Bush: még jó, hogy piros nyakkendőt vettem Putyin: hmmm... ekkora a távolság a két kezem köz [...]
MAN: Nézdmá!Iet!Ekkora dögök tugnak elöttem...
Mind a 15 komment
És még egy poszt (ígérem, ma az utolsó) a bringák szerelmeseinek...
Xylon Bikes
2141 3 3 Izé
bandee1219: Barók!
tibi: Vannak rozsdamentes alkatreszei .
gyalogos: Fához vaskarika:-)
Szülinapi ajándék... avagy miért jó sejknének lenni ;)

A képeken látható szigetet (ami a Worlds island project egyik szigete Dubaiban) Sheikha Hind Al-Maktoum kapta születésnapjára férjétől, Sheikh Mohammed Bin Rashedtől.

Te milyen ajándéknak örültél legjobban?
8463 4 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2007/10/michael-schumacher-given-island-by.html Mo [...]
bandee1219: Jó' megy.
bungle: http://archibase.net/archinews/14050.html
Mind a 7 komment
Kicsit elkésve, de azért még talán időben... az ize.hu gratulál Marsi Anikó, Palik László és az RTL Klub közös babájának!
5839 0 12 Izé
Máln@: Az RTLklubb Fókusz c. műsorának a MArsi Ancsi az egyik műsorvezetője,a Palik meg mittomén ^-^
Bogar, Virág: Az én barátnöm is szült gyereket.Ő vele senki nem foglalkozik. Ki az a Marsi Anikó és Palik L [...]
szellike: Igenis,hogy minden KISMAMA SZTÄR äs nem csak a sztär kismamäk sztärok.Ezärt tessäk beletenni [...]
Mind a 12 komment
Lakatos (Cshapó) Csaba

Egyéb videói (kungfus, efbiájos, stb.) letölthetők itt. (231 Mb rar!)
10391 5 2 Izé
bandee1219: A lényeg a szöveghűségen és az odatett mozdulatokon van! ^^
qukac: Nem kicsit durva,szétröhögtem a vakbelem!
Az ilyen embert igazán tudom tisztelni.

Második része illetve a frankó "live".
8074 1 5 Izé
rivaul: uj link: http://www.youtube.com/watch?v=5_Eo-dY63rY&feature=related
Lordy: Nem, sztem nem tud állni a lábain. Eléggé gyengének, fejletlennek tűnnek hozzá képest. Meg e [...]
Jáózsi: Szerintem tudja mozgatni a lábát csak megtartani nem birja velük a testét ezért kell neki a man [...]
Mind a 5 komment
Márvoltmásholittmégnemkitérdekel kategória
Gát véder 2
Az 1. rész meg itten jól
(na jó, azért Szalacsit és társait már köszönjük nem kérjük...)
6422 2 4 Izé
bandee1219: Nem értitek? A gátvébelem speciális dolog... ^^
edis: most milyen nyelven kell beszelni?????????
Sharxi: Mentés. De egy csomo helyen fent van bárhonét letudod szedni ha innen nem sikerűl.
Mind a 4 komment
Coca-cola reklám magyar internetsztárokkal
5054 6 4 Izé
rivaul: ;)
bungle: Módosítottam a linket. rivaul, köszi, hogy megkerested és beírtad a címet (mindenkinek ezt ké [...]
bandee1219: Mennyivel jobb ez így, mint úgy, hogy pl. "Nix fenn. :(" v. "törölve..." :)
Mind a 4 komment
Zuma - van, aki még nem ismerné?
Vigyázat, függőséget okoz! Legalábbis én az összes ismerősömet megfertőztem anno az offline változatával. :)
24470 11 11 Game Izé
Grábor: a Zumma a számítógépes játékoknál kilométerkő volt:P ez volt az első nagy sikert arató g [...]
Gery-98-: Régi-régi-régi Nokiámon rajta volt a demoja..akkor még vlmennyire birtam....
fannieva: alig lehet abbahagyni függöje lettem:)
Mind a 11 komment
Zuma - van, aki még nem ismerné?
Vigyázat, függőséget okoz! Legalábbis én az összes ismerősömet megfertőztem anno az offline változatával. :)
19310 16 12 Izé
Defender9702: Gizus! Amikor játszol vele, jobb oldalon látsz egy nagy "download" felirítú gombot,arra click [...]
Gizus: Hogy lehet letölteni mert nekem nem megy. Segítsetek. Köszi.Gizus.
bungle: Én is felnyomtam a mobilomra. :) Mondjuk gépen azért könnyebb az irányítás...
Mind a 12 komment
Régebbi postok...