REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Dolce & Gabban új reklámarca a sárkányok anyja

Van egy olyan is, amiben észak királya szerepel.
2225 0 0 Pink Izé
5 perc alatt megtanulhatsz 3 egyszerű kártyatrükköt
2109 0 0 Izé
Ha van olyan, hogy parkolás terén antitalentum, akkor ez az ember az

Bár tekintve, hogy Hollandiában készült a felvétel, lehet, hogy csak be volt tépve.
2977 0 3 Izé
Tron65: Megmég ott az a 2-3 pedál, ami állandóan összekeveredik ...
Jaca: Azért nem olyan egyszerű, tolatni is, meg a kormányt is tekerni???? De miért nem rakja bele azt [...]
Tomi Demo: De miért nem tekeri azt a telibevert kormányt ???? Miért nem?? MIÉRT NEM???
Az IKEA is felfedezte mire jó a kiterjesztett valóság
1435 0 0 Izé
A pilótának vasból lehetnek a tökei
2324 0 0 Izé
Te randiznál a virtuális valóságban?
828 0 0 Izé
Van egy oldal, ahol egy dollárért megtudhatod, hogy hányan fizettek egy  dollárt, hogy megtudják hányan fizettek egy dollárt ezért az infóért
920 0 0 Izé
A lapos Föld hívőknek valami ilyesmi játszódhat le a fejükben a napfogyatkozás kapcsán
2227 0 0 Izé
Westeros

A fanfiction sorozat sajnos valószínűleg sosem fog elkészülni, pedig az előzetes alapján mi néznénk.
1864 0 0 Izé
Kínzó kérdésre kapunk választ a pici japán ventilátoros csávótól

Fel lehet-e fújni egy lufit tájfun erejű széllel?
1576 0 2 Izé
Erunder: Úgy érted az, amit a poszt szövegben is linkeltem?
Tron65: Nem ugyanez volt úgy 3 hete?
Hogyan tegyünk tönkre nulla perc alatt egy szép nagy tavat?

"Mérnök vagyok, értek hozzá."
4333 0 1 Izé
hawkeye: Hát én nem tudom, hova lett a tudás, meg a szakmai becsület. Nálunk legalábbis. Az egyik mér [...]
Egy újabb robot pap, természetesen Japánból

Szerintem picit morbid, hogy temetési szertartásokra tanították be.
837 0 0 Izé
Brawl in Cell Block 99

Vince Vaughn már nem hülyéskedik nyomorék vígjátékokban. Ezúttal egy kőkemény börtönös akciófilmben csap szét mindent.
1081 0 0 Film Izé
Van kedvenc magyar előadód?

Mert ha igen, akkor most szavazhatsz rá, hogy melyikük nyerjen a az MTV Europe Music Awards-on.
1129 0 0 Izé
A Slow Mo Guys megint valami jó kis vizuállatságot filmezett le

Szóval, ha agyaltál már azon, hogyan néz ki mikor két paintball golyó találkozik, hát íme a válasz.
1534 0 0 Izé
Fura humora van ennek a német fotóbót mesternek
2133 0 0 Izé
Nem is tudom hirtelen mi itt a legmeglepőbb

A bőrnadrágos népviselet népszerűsége, hogy ez a verseny idén már 58 éves, vagy az, hogy az ujjbirkózás, mint olyan, egyáltalán létezik.
1468 0 1 Izé
akicker: A bajor népviselet nem meglepő. Nekem még tetszik is. Szinte minden népnek van valamilyen visele [...]
Ez közel volt!

Ha 5 méterre csap be melletted egy villám, mikor villámokat filmezel, akkor szerencsés, vagy szerencsétlen vagy?
3937 0 0 Izé
Úgy tűnik a kínaiaknak az angol pólófelirat olyan, mint nekünk az ő nyelvükön varratott tetkók
2104 0 0 Izé
Bár az oroszoktól azt várjuk, hogy betegek legyenek, de Katy Perry-től egy büntizé meglepő
2198 0 2 Izé
kistrojak: Értelmetlen. Nem is értem hogy tudnak ilyent leforgatni. Nem kéne egy tesztcsoport, hogy tetszik- [...]
Csádi: Ez nem bünti. Ez egy unalmas sz@r.
Föld és bambusz

Ennyiből húztak fel ezt a sulit Thaiföldön. Mondjuk ehhez képest nem úgy néz ki, mint valami ócska viskó.
1124 0 0 Izé
Benned Van

A San Franciscoból jöttem ingyenes, rugalmas, és hasznos IT tanfolyamokat indít.
621 0 0 Tech Izé
Tudod milyen hangja van a kéknek, a pirosnak, vagy a zöldnek?

Ezzel az okos gyűrűvel bármilyen felület színét zenévé varázsolhatod.
1038 0 0 Izé
Bartók

Sípos József filmjében először beszél a híres zeneszerző fia apjáról és a családjuk életéről. Igaz ez még csak egy előzetes, de jó tudni róla, hogy ilyen is van.
750 0 0 Izé
A Glamour összevetette, hogy nőnek, vagy férfinak drágább-e lenni

Ti mennyit költötök egy átlag éveben, és szívesen lennétek-e a másik bőrében?
2136 0 5 Izé
Ravennë: Aki nem szopja be a sok reklámot, és nem divatból hanem praktikából vesz önápoláshoz holmika [...]
drgore: Egyértelmű férfinak drágább. Ő fizeti a nő dolgait is. :)
palinkaman: Sztem inkább az a gáz, hogy egy pasi is ennyi minden szarral keni magát. Nekem szappan, sampon, f [...]
Mind a 5 komment
Nektek mi volt a legundorítóbb fesztivál élményetek?

A Szeretlek Magyarország videójában van pár durva történet.
2551 0 0 Izé
Vajon te hogy reagálnál, ha egy kilenctagú roma család a szomszédodba költözne? És ha a kertedbe? Majd a nappalidba? A ROMAZURI (Á Bras ouverts) című francia vígjátékban ez történik...
1820 0 2 Izé
rivaul: Vennék még 8 pitbullt a mostani mellé. Egy per stück...
feri88: Nem kell cigány a nappalidba - elég ha 5 km-es körzetben lakik cigány - ahhoz hogy tönkretegye [...]
Melissa McCrackennek szinesztéziája van, azaz látja a dalokat

Szóval így néznek ki híres popszámok.
1241 0 1 Izé
VanZant: De jó neki, én még a rendes színekkel is hadilábon állok. :)
Trackman a Vágányember lett a MÁV új kabalája

A többi se kutya. :)
2400 0 0 Izé
Ennek a számnak sem agyalhattak sokat a szövegén

Büntizének viszont tökéletes.
1655 0 1 Izé
Tomi Demo: Mert hogy most ezzel mi a baj? Egy könnyű nyári dal, aminek a szövege, gondolatisága nem éri e [...]
Félénk lombok

A "Crown Shyness" az a jelenség, amikor bizonyos fajtájú fák kerülik egymás lombjaival, ágaival való érintkezést.
1825 0 0 Izé
Wil Hughes egy rakat ismert pop kultúrális ikont változtatott realisztikussá

A végefelé egyre durvábbak.
1704 0 0 Art Izé
Le mersz menni a csatornába Pennywise után?

Az Az virtuális valóság előzetesében a filmben érezheted magad.
1511 0 0 Izé
Van egy japán kávézó, ahol a rendelésed mellé kapsz egy virtuális barátnőt is
988 0 2 Izé
vater85: Csak Japán.
drgore: Szánalmas.
Rejtély, hogy az ebookok megjelenése után miért csak most jutott valakinek az eszébe gif-es könyvborítókat kreálni
1237 0 0 Izé
Zörög, csattog, és idegesít a radiátor?

Andrew Huang másképp van ezzel. Egy hallgatható ambient zenét komponált belőle.
1288 0 1 Izé
Szancso: Mi ezt a seregben, gőzfűtésesnél másképp gondoltuk...:) Gödöllő állami telepek magyarul, g [...]
Felmerült már benned, hogy milyen lenne t-rex-ként, jegesmedveként, vagy teveként élni?

Ha nem, ezekre a videókra akkor is érdemes szánni pár percet.
1469 0 3 Izé
vadonka: Igen úgy :)
Erunder: Már úgy érted, hogy van-e valaki, aki tényleg T-Rex-nek érzi magát, miután megnézi a videó [...]
vadonka: Van akinél ez működik?!
Kíváncsi vagyok rá, hogy ezt a trükköt hogyan hozták össze
2477 0 4 Izé
Jaca: Ti nem próbáltátok még ki, hogy ha jó hangosan éneklitek valakinek a nevét, meg mutogatjátok [...]
Dmckayals: A második mondat kicsit zavaros lett. Az ember és a TV-s csávó egy és ugyanaz. (és így elrejt [...]
Dmckayals: Igazából a faszi nem talált ki semmit abból,a mit a nő gondolt. A kártyát, a számot és az e [...]
Mind a 4 komment
A hétvégi büntinket Kis Grófonak köszönjük

Képtelenség bármit is kiemelni a dalból, vagy a videóból, úgy az egész kompletten egy vérbeli büntizé.
3564 0 3 Izé
mun: Csak én hallom azt hogy: "ó jaj ó jaj ó a rabszolga" ?
sapkabarna: "Vádlott, álljon fel!" (annak, aki ismeri)
a janek: Kis gofri
Egy kis emlékeztető, hogy a vonat minden járműnél erősebb
3229 0 0 Izé
Régebbi postok...