REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vajon tudják-e az amerikaiak, hol is van Észak-Korea?
2803 0 7 Izé
VanZant: Szép cshaje, meg hát! ;) De ahogy elnéztem, ő adta a legjobb tippeket.
hawkeye: Igazad van! Döngetés közben hervasztó lehet a másik IQ-ját elemezgetni.... :)
Dmckayals: Szerintem ez leginkább attól függ, hogy mi volt a terv? Ha valami hosszútávú, akkor az ember s [...]
Mind a 7 komment
Will Smith-el indult az első Apple Music-os Carpool Karaoke

és valami baromi vicces lett.
1913 0 0 Izé
Nehezebben lehet ennél gázabb PR videót készíteni

A kedvenc részem a Nokia 3310-essel való szeflizés.
3895 0 6 Izé
eMTé: "Rengete'en fotószkodnak, folyamatosan fotószkodnak ".... ha tényleg egy marketingkommunikáció [...]
Tomi Demo: - Egy marketingkommunikációért felelős vezérigazgató-helyettes, hogy a retkes pitsába nem tud [...]
vadonka: desztináció? ilyen magyar szó van?
Mind a 6 komment
Itt van minden whiskey imádó álomállása

A meló része az utazás és a piálás, ja, és az állásinterjú sem hétköznapi.
1265 0 0 Izé
Van még mit fejleszteni a Boston Dynamics robotjain

A 4-ik perc után kezdődik a lényeg, de az egész videó érdekes.
1326 0 0 Tech Izé
A 2020-as tokiói olimpia dala pont olyan, amilyet a japánoktól vártunk
1888 0 3 Izé
hawkeye: Irigykedem. Egy nép, amely nem szégyelli a múltját, s bátran merít belőle. (Arrafelé bizony [...]
Dmckayals: Nagyon kedvesek, hogy feliratozták is! :D
DarthSith: Nemértem mi bajotok vele....sztem tök jó, hogy nem valami sablon dolog... :D
Van egy rejtett menü az új Teslában, amivel a Marson navigálhatsz

A forgalomra biztos nem lesz panasz.
1296 0 0 Izé
Loving Vincent

A világ első egészestés olajfestményes animációs filmje természetesen a híres festőről szól.
708 0 0 Izé
Ez kérem fail a javából

Balog Zoltán, aki lelkészből lett miniszter, úgy véli Jézus adta a tízparancsolatot az embereknek.
1873 0 4 Izé
tool: sokat beszélt, semmit sem mondott
kissfreezer: Egyszerű kommunikációs baki. Csodálkozom, hogy sikerült kiszúrniuk a keresztényellenességük [...]
VanZant: Igen, és ezért még fizetést is kap! :|
Mind a 4 komment
Valósággá vált a Harry Potterből ismert mozgó fotó technológia
3051 0 6 Izé
mun: ezt a varázslatos, új technológiát úgy hívják, hogy videó
VanZant: Ebben viszont neked van igazad! :)
ájmbekk: Láttál Harrynél okostelefont a filmben? Rajtad kívül még 218 000 ember debil? Több milliárd [...]
Mind a 6 komment
A RED Hydrogen Prototype igazán pöpec lett

Kevlár borítás, holografikus kijelző, és valami istenkirály kamera a fő jellemzői az új telónak.
1363 0 0 Tech Izé
Így változtak a Trónok harca karakterei az első évad óta
572 0 0 Film Izé
Ha valaha lányom születik és megkérdezi, hogy miért kell tanulni, megmutatom neki ezt a felvételt

Ha fiam születik, ugyanígy teszek.
4458 0 4 Izé
Traveller_x: Panem et circenses.
Tomi Demo: A TV-ben is mutatták, úgyhogy biztos igaz az egész...
akicker: A fiadnak amúgy ne mutasd meg, mert ellentétes hatást érsz el vele. Nekem legalábbis az jön le [...]
Mind a 4 komment
A divatbemutatón hülye fejet vágó Aaron Paul a Photoshop bajnokok új kedvence
4067 0 3 Izé
Csádi: Keanu Reeves-en én felnevettem. :D
Erunder: Nem is a humorizé, hanem a fotóbótos izé kategóriában van.
zed911: Valami nem stimmelhet a humorommal, mert ez mégcsak kicsit sem vicces szerintem...
Babymetal még él, és keményebb, mint valaha
678 0 0 Zene Izé
Van egy görög falu, ahol a fütyüléssel vigyázni kell

Még a végén valami csúnyát mondasz vele.
2527 0 1 Izé
a janek: https://youtu.be/aT9eNC55z3I
Úgy érzed nem vagy a szakmád csúcsán?

Akkor nézd meg az újpest tolmácsát munka közben, és egyből átértékeled a helyzetet. 4:50-től nézd!
3259 0 5 Izé
Dmckayals: Egy kiránduláson párom egyik kollégája mesélte, hogy ő is dolgozott tolmácsként. Egy ilyen [...]
akicker: Tolmácsoltam régen és volt párszor olyan helyzet, hogy én is így jártam. Egyszer egy tűzolt [...]
vadonka: Még attól is hallottam, hogy elveszett a szavak közt aki társalgási szinten beszélte az angolt [...]
Mind a 5 komment
Napóra? Nem! Naprendszer óra!

Hogy miért? Mert különben hogyan tudnád megmondani az embereknek, éppen hol vagyunk?
1559 0 0 Izé
Két meleg fiúrúl szóló animációs rövidfilmtől hangos a net

Nem véletlenül, mert valóban megható és szívhezszóló kis történet.
1670 0 6 Izé
Erunder: Fogalmam sincs milyen oldalakat böngészel, de igen, ettől hangos a net. 9gag, Reddit, Mashable, P [...]
akicker: Márpedig itt vagy a videonál, tehát hozzád is elért :P
mun: Ettől hangos a net? Hol? Én nem hallottam semmit róla.
Mind a 6 komment
Ilyen lehet az, amikor valaki vezetés közben veszti el az eszét
3411 0 2 Izé
VanZant: Lehet nem adott elég gázt! Hogy tekergeti a légzsákot ;) Ááá, azért csak nekiment a másik a [...]
Jaca: Nem hiszem el, hogy senkinél nem volt egy pisztoly, aki fejbelőjje az ipsét, amiért függőleges [...]
Call Me by Your Name

André Aciman regényének megfilmesített változata biztosan kicsapja majd néhány embernél a biztosítékot, de az is tuti, hogy a következő Oscaron már foglalt helye van.
665 0 0 Film Izé
10 évesen már lányként élhet a transzgender kisfiú

A szülei egyelőre csak a nevét változtatták meg hivatalosan, de már keresik az orvosi lehetőségeket, hogy gyerekük nőként élhessen.
2250 0 5 Izé
T. H. Cromwell: Ha objektíven nézzük a dolgot, akkor megfogtad a lényeget elég tömören. Azt is hozzátenném, [...]
feri88: > Te azt hiszed okos vagy, pedig nem vagy az. Látom megérkezett az elfogadást hirdető első lib [...]
Traveller_x: Rosszul fogtad meg a lényeget. A gyerek azt hiszi lány pedig nem az. Te azt hiszed okos vagy, pe [...]
Mind a 5 komment
A Tinder lehet a Manchester United új szponzora

Már alig várjuk, hogy idehaza a Puncs.hu szponzorálja a Fradit. :)
1331 0 0 Sport Izé
A kézimunka kabin

Nem egy igazi film, de titkon valahol mégis szeretnénk, ha az lenne. :)
2556 0 0 Izé
Hobbit otthonok a valóságban

Mondjuk elég durván környezetbarát hippinek kell ahhoz lenni, hogy egy ilyenben éljen az ember.
2383 0 0 Izé
Ezt a 10 kamut mindenki csúnyán beszívta
4141 0 0 Izé
Házilag vágott lámpabúra

Gyertyát ne nagyon tegyél a közelébe!
948 0 0 Izé
Ezek a legrégebbi fotók, amiken városokat örökítettek meg
2224 0 0 Izé
A Disney kiterjesztett valóság padján cucc nélkül is láthatsz egyszarvút
1105 0 0 Izé
Ha egy híresség veszi át a mobilod felett a hatalmat, sok jóra ne számíts!

Főleg akkor ne, ha az a bizonyos híresség olyan hülye, mint T. J. Miller.
1158 0 0 Izé
Ezt a majdnem 8 méter magas szobrot 100 000 késből készítették

De nem csak azért, mert ez iszonyat menő, hanem mert üzenete is van.
830 0 0 Art Izé
Hallottál már a belgiumi macskafesztiválról, a Kattenstoet-ról?

Picit fura története van.
854 0 0 Izé
Ha az utasszállítók is úgy szállnának fel, mint ez a katonai gép, sokkal többen választanák a hajózást
4215 0 2 Izé
TeeJay: ha jól tudom ez egy repülő show-n készült ahol A380 A350 meg új Boeing is megfordult és azt [...]
hawkeye: Semmi meglepő nincs benne. A seregben anno azt mondták, hogy "föl", nem volt mit tenni.... :)
Napi büntinket a Tiszaújvárosi Retronak köszönhetjük
2493 0 2 Izé
Dmckayals: Biztos megfogadták a tanácsot és eltekertek. :D
vadonka: Pár év után becsődölt, annyira nem jött be nekik a reklám.
The Vault

Már a film műfajából is látszik, hogy nem egy sima bankrablós témáról van szó. Érdekesnek ígérkezik, és nem csak azért mert James Franco a főszereplő.
973 0 0 Film Izé
A rosszkedv megzavarására alkalmas videóval támad a Budakeszi Vadaspark

 
2130 0 1 Izé
Dmckayals: Hát, nem egy David Attenborough. Szerencsére :D
Egy vajdasági magyar diákcsapat is részt vett az ESA 2017-es CanSat versenyén
1058 0 0 Tech Izé
Ebben a londoni horrormúzeumban nem viccelnek, amikor azt állítják, hogy különleges darabjaik vannak

Megtalálható például egy prostituált vaginája és Amy Winehouse széklete is.
3353 0 0 Izé
Fából vaskarikát izé... Citroën 2CV-t készített egy francia csávó
776 0 1 Izé
Ravennë: Fából vasparipa. :)
Valami nagyon csúnyát tehettek az oroszok, hogy már biblia csapásokat kell kiállniuk
3917 0 4 Izé
alexor: a fickó nem oroszul beszél! inkább arab
Demente: Hawkey csak azt akarta mondani, hogy a vízbül veszi ki a zokszigént!
AtiBoa: Fejtsd mar ki bovebben kerlek. Nekem ebbol az jon le, hogy (szerinted) a GMO zoldsegeben nincs prote [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...