REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Netsky - Iron Heart
741 2 0 Zene Izé
A zombi apokalipszis úgy érzem már elkezdődött... ;)
12565 1 78 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2135710/Justin-Biebers-school-age-fans-camp-outside-London-hot [...]
lb7: Hogy betűzzük, hogy buzi? - J-u-s-t-i-n-B-i-e-b-e-r. - És hogy rövidítjük? - SP :DD
Erunder: If I ever meet Bieber, I'm going to say "OH MY GOD YOU LOOK LIKE DANI SHAY." RaiseTheSail 6 [...]
Mind a 78 komment
Októbertől indul a The Walking Dead az amerikai AMC csatornán, amely egy népszerű képregényre alapuló zombisorozat lesz Frank Darabont (Remény rabjai, Halálsoron) készítésében.

A történet a “zombi apokalipszis” után zajlik, és középpontjában Rick Grimes, egy kisvárosi rendőrtiszt áll, aki családjával és néhány hozzájuk csatlakozó emberrel megpróbálnak biztonságos helyre jutni a zombiktól hemzsegő világban.

A szereplők közül kiemelném a Prison Break-ből ismerős  Sarah Wayne Callies-t.

IMDb.
3671 4 54 Izé
bungle: SPOILER: Most a szezonzáróban tényleg az operatőrt agyalta meg Negan? ;)
bungle: Before They Were Famous: The Walking Dead www.youtube.com/watch?v=R-IEsJVNNM0
Ravennë: http://youtu.be/6IF7QX8uMhg
Mind a 54 komment
Októbertől indul a The Walking Dead az amerikai AMC csatornán, amely egy népszerű képregényre alapuló zombisorozat lesz Frank Darabont (Remény rabjai, Halálsoron) készítésében.

A történet a “zombi apokalipszis” után zajlik, és középpontjában Rick Grimes, egy kisvárosi rendőrtiszt áll, aki családjával és néhány hozzájuk csatlakozó emberrel megpróbálnak biztonságos helyre jutni a zombiktól hemzsegő világban.

A szereplők közül kiemelném a Prison Break-ből ismerős  Sarah Wayne Callies-t.

IMDb.
2751 0 1 Film Izé
bungle: Sajnos előzetes még csak ilyen gagyi kamerás van, ha lesz jobb, majd cseréljük...
The Bloody Beetroots ft. Steve Aoki - WARP

nagy kedvenc :]
1066 1 2 Zene Izé
pupuc: nagyon imáádom!
Szosztar: Bejövős!!
Bankrupt - Agony Bay

Egy remek rockabillys beütésű szám az egyik legjobb magyar punk zenekartól.

További infók
835 0 1 Zene Izé
Szosztar: Jó szám! Kössz!
Moeraki teknőskövei, melyek a Koekohe-tenger partján sorakoznak Új-Zélandon. A hatalmas, lekerekített Moeraki-sziklák eredete az őstengerekhez köthető, kialakulásuk folyamata pedig az igazgyöngyökéhez hasonló. A nagyobb példányok akár több tonnát is nyomhatnak, szélességüket tekintve pedig a három méteres darabok sem ritkák.

A sziklák további különlegességét adja a teknősbékapáncélra emlékeztető mintázat, illetve az, hogy belsejükben kihalt hüllők maradványait, tengeri csigákat és teknőscsontvázakat találtak a tudósok.
4122 5 7 Izé
betyár: ja, és tök meglepő, hogy nem tudod kinyitni, sem megenni :)
Nas: Geológiai Kindertojás. :D
betyár: en azt hittem, inkabb csak ujdonsagokat raktok ki...ezek a kovek mar evezredek ota ott lehetnek :) d [...]
Mind a 7 komment
Újrakezdők – Szerelmes szingli szittert keres – The Rebound

Sandy rájön, hogy férje megcsalja, ezért elválik tőle, és gyermekeivel együtt el is költözik. Új lakhelyükön New York-ban sikerül egyből állást is találnia. A kérdés csak az, hogy ki vigyázzon a kölkökre. Férfi szitter? Miért ne? Egy pót-apára is szükség van. A probléma ott kezdődik, hogy manapság a férfi szitterek sportos, humoros, jóképű srácok.

Catherine Zeta-Jones még mindig dögös, a történet újszerű, modern, humorban sem szűkölködik. Egész jónak tűnik.

Plusz poénként itt a kínai poszter is. Érdemes megfigyelni a különbségeket. :)
1547 1 0 Film Izé
Mark Ferrari által készített HTML5 animáció, mely a színkeringetés technikáját alkalmazza.

(a forráskód letölthető innen)
7906 4 17 Izé
Nusihusi: Jól néznek ki:) Érdekes a technikájuk:)
DnP: A technika mar a C64 es idokben is letezett, sima allokep alatti palettat gorgettek, igy lehetett nu [...]
Errtu: Egyrészt ezek az animációk egyfajta tisztelgések a régi C64-es grafikák, animációk előtt, t [...]
Mind a 17 komment
Mark Ferrari által készített HTML5 animáció, mely a színkeringetés technikáját alkalmazza.
 

(a forráskód letölthető innen)
8275 3 0 Art Izé
Hoedown from Rodeo - Eleanor Stewart stop motion animációja
849 3 0 Art Izé
Sucker Punch

Vajon Zack Snyder ezúttal beletrafál vagy mellényúl? A rendező eddigi filmjei is nagyszerűek voltak látvány szempontjából, de úgy tűnik, hogy a Sucker Punch az eddigiekre is rá kíván tenni egy lapáttal. Kérdés, hogy a közönség érdeklődni fog-e a látványorgia iránt. Végre lesz egy olyan produkció, ahol csajok állnak a középpontban és ők akcióznak. A történet nagy része egy fantáziavilágban játszódik, Baby Doll ugyan egy elmegyógyintézetben él és fájdalmai elől egy alternatív valóságba menekül, itt 5 tárgyat kell összegyűjtenie, amelyek segítségével kijutna a való világbeli intézetből. A rengeteg akción kívül mire számíthatunk még? Zombikatonákra, sárkányokra, hatalmas gépekre és némi (vagyis inkább sok) steampunk stílusra. Bemutató jövő márciusban.
1270 2 8 Film Izé
snake6: majd megnézük és akkor vitázunk,hogy volt e benne steampunk vagy nem
EarthPie: De akkoris elírta a leírásban xD
Erunder: Én meg inkább le se sz**tam. :D
Mind a 8 komment
A tájbox után itt egy újabb vidéki küzdősport: a paraszt kung fu. ;)
7806 1 5 Izé
pumukli: Revans lelőtte a szálirányos dumámat :)
defty: rossz nézni ahogy szenved :D
revans: Rossz nézni ahogy ügyetlenkedik a ragasztóval :) Egyébként meg szálirányra merőlegesen törj [...]
Mind a 5 komment
Ilyen is van: csúzlival lehet SMS-t lőni egy tűzfalra! Nem csalás, puszta technika!
2558 1 0 Tech Izé
"Pecás" gólöröm egy izlandi bajnoki mérkőzésen. :D
1933 1 5 Sport Izé
mahoney: http://www.youtube.com/watch?v=n3qphn72wqg&feature=PlayList&p=5E104C127D90E2EB&playnext=1&index=17
Maccoyi: Újabb gólöröm: http://www.youtube.com/watch?v=tj5ZM92HHbM :D
Maccoyi: Már a japánok is így örülnek: http://www.youtube.com/watch?v=fXCrpIpRk9Q
Mind a 5 komment
Dave Stephens és házilag barkácsolt első világháborús Fokker Eindecker replikája, amit egy fűnyirómotorral működtet.

3841 2 25 Izé
Voronyezs: Pontosan. A mennyiség lenyomta a minőséget. Mp44,Ta-153,U-XXI. osztály,Go-225,éjjellátó, rak [...]
rebecca: Én imádom a német csúcstechnológiát - csak megjegyzem. Mellesleg a Fokker DVII már valóban s [...]
Tooni: A repülőjét gyártó cég honlapja, gyönyörűbbnél gyönyörűbb madarakkal: http://www.airdro [...]
Mind a 25 komment
Játszva Káromkodva tanul a gyerek.
6499 1 22 Izé
Nusihusi: A tagek között a kuss és a pofabe odabaxXD Én nem tanítanám káromkodni a gyereket:)
lb7: Idióta barmok. Ha nem röhögnének a gyereken, akkor nem csinálná...így azt hiszi jó fej!
Nas: "(Amúgy ez a poszt miről szól? :D Ideje végre megnéznem, bár ahogy látom barom szülők norm [...]
Mind a 22 komment
Időben vegyük el a cumisüveget!
423 0 2 Pink Izé
nagydee: az is hülye, aki így fogja etetés közben a gyereket...
zeiksz: Aranyos kisgyerek :)~
Love Parade 20 halottal és több mint 500 sérülttel.

Egy másik amatőr felvétel a pánikba esett tömegről.
10056 4 35 Izé
Párna: haláli buli
dude: Modern sáskajárás.
lb7: 21
Mind a 35 komment
Szexi fehérneműk kismamáknak
1537 0 7 Pink Izé
Purple: hogy szülés után se kelljen kidobni :D
CRaPtRaSH: de aki még nem szült csak terhes annak minek szoptatós csöcsfék??? :D
Purple: mert "szoptatós melltartó ROMANTIKUS hangulatban" :DD azér' érzed...
Mind a 7 komment
La haine - A gyűlölet

Matthieu Kassowitz francia filmrendező korai fekete-fehérben készített alkotása, mely számos európai filmfesztivál díjnyertese. Főszereplője Vincent ,(Vincent Cassel), aki két társával, az afroamerikai Hubert-tel és az arab Said-dal éli a Párizs külvárosában kilátástalannak tűnő életét. Napi szinten összetűzésbe kerülnek a rendőrséggel. A helyzet kiéleződik, amikor egy fiatal társuk életveszélyes sérülésekkel kerül kórházba, melyeket egy utcai zavargás során a rendőröktől szenved el. Vincent megfogadja, ha a srác meghal, egyenlíti a számlát. Megöl egy rendőrt.

A trailerben elhangzó szöveg:

"Egy pasi kiesik az ötvenedik emeletről, miközben zuhan azt mondogatja, hogy nyugtassa magát:
-Eddig minden rendben, eddig minden rendben...
Nem a zuhanás számít.
A leérkezés."

 

(Imdb) | (Port)
1005 1 5 Film Izé
prototype: Egyik nagy kedvenc, kötelező darab.
Öcsi: igen? akkor ezt meg kell néznem :D
DeeT: a tehén, a tehén, a tehén..... :D nagyonnagy film, és az AKPH album is zsír :D (az új is)
Mind a 5 komment
Rejtett játék (Snake) a YouTube-on! Bármelyik új lejátszós (a hangerő vízszintesen állítható) videó alatt, ha megállítod a videót és a billentyűzeten a bal nyilat megnyomod pár másodpercre.
9206 8 13 Izé
Tonoic: :D ez tetszik mondanám azt hogy "degeci" vagy , de jogos :D Ez jóó grat!!
arabicsnusos: http://www.google.com/pacman/
wtf: http://tinyurl.com/38cvzfr" target="_blank">http://tinyurl.com/38cvzfr
Mind a 13 komment
Az SZTE biológus hallgatói számára azt hiszem nem kell bemutatnom Bagi tanár urat és az ő fölöttébb sajátos stílusát, akik viszont nem mondhatják magukat olyan szerencsésnek, hogy valaha is hallhatták milyen szövegeket ereszt meg az előadásain, a vizsgáin vagy bármikor, íme egy rövidke kis ízelítő: "Hogy lehet ezt úgymond elgyurcsányozni? Azok a sejtek, amik nem tudtak kapcsolódni, azok rágyurcsánytak."  "...mert itt torlódnak a hallgatók. Hát torlódjanak az előadáson a rohadt büdös k*rva életbe!" :D Van első része is, de ez a 2. sztem jobb.
5962 4 11 Izé
I. C. Wiener: Egyik haverom szerint az megy bölcsésznek, aki hülye a matekhoz :) Hangsúlyozom, szerinte... :)
Nas: "mert "azoknak mindig kilógott a kifli a zsebükből." =)" xD Találó. Mondjuk pl. egy 6 órás a [...]
eerix: Egyik ismerősöm azt mondta, h amikor egyetemista volt, nem szerette a TTIK-sokat, mert "azoknak mi [...]
Mind a 11 komment
Mit nem adtam volna kislányként egy ilyen helyért!
3021 2 4 Izé
Nusihusi: Újabb egyedi tervezésű épület, nekem tetszik:)
DubleB: Húúúú, egy kisebb mennyország van elrejtve benne. S az egész róóózsaszin ... :D
lb7: láttad mennyi izgi dolog van benne? ^^'
Mind a 4 komment
MOVITS! - Fel Del Av Gârden (Officiell)

Egy iszonyat jó svéd együttes! Óriási bulit csináltak a veszprémi Utcazenén! Hallgassátok meg a többi számukat is!
1120 1 0 Zene Izé
A 30 legbölcsebb mentor.
1436 0 4 Film Izé
Erunder: Hol van Mr. D.? http://www.imdb.com/character/ch0032151/
kovacslacka: Ha filmes tanárnak készülsz: http://www.empireonline.com/features/how-to-be-an-inspirational-teac [...]
Balázs: Nálam Yoda az első :D
Mind a 4 komment
Kid Cudi - Pursuit Of Happiness ft. MGMT
858 1 0 Zene Izé
A Russia Today szerint egy cicának kiskutyái születtek...

Szerintem meg uborkaszezon van. ;)
5293 1 20 Izé
Zsottika: nekem ilyen kellene :) http://www.diamondselecttoys.com/products/avp/plush/plush_alien.asp
Purple: jajj egyemmeg de édesek :DDD asszem csinálok ilyeneket süthető gyurmából :D
Nas: Nekem is kellett (volna) (mm az ászka), csak rohadt drága volt, annyit meg nem ért meg a poén... [...]
Mind a 20 komment
The Human Centipede jelmez - a Fangoria Weekend of Horrors jelmezversenyének győztese.
11296 4 11 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/46935_emberi-szazlabu-jelmez?mode=latest&position=2&large=1 [...]
tour: Elég sokat sejtető hogy 'milyen' jóban is vannak ezek a lányok egymással :D
kotta: Kb. így képzelném: az elsőnek szarnia kell, elengedi magát, a másodiknak még van orra, ízlel [...]
Mind a 11 komment
Plan B - Stay Too Long (Pendulum Remix)
737 0 0 Zene Izé
Kafkaz - Földlakó

(A Kaukázus zeneka frontemberének önnáló produkciója)
496 1 0 Zene Izé
A 41 fokos Sink The Bismarck sör után itt az új rekorder a skót BrewDog-tól: az 55%-os The End of History, amelyet kitömött hermelinből vagy mókusból fogyaszthatunk, pontosabban fogyaszthatnánk, ha nem fogyott volna el mind a 12 palack.
3433 6 20 Izé
Sergei: hát én beszarok mekkora üveg :DDD
gigo: Mindenki a szőrös üvegen van kiakadva? Engem speciel a benne lévő sör íze jobban érdekelne.. [...]
Nas: Ez rendben van (az verné csak ki a biztosítékot, ha ilyen baromság miatt külön vadásznák ők [...]
Mind a 20 komment
Egy újabb trükkös tizenegyes.
2991 2 1 Sport Izé
Balázs: ismertük mer ezt azért de jó hogy bemerik dobni, ki más ha nem a spanyolok :D
Belga - Sorban
1234 1 3 Zene Izé
Purple: annyira de annyiraaaaa :DDDDDDDDDDDD
revans: Ez mennyire igaz :)
Kábé: :D:D:D
Rush - BU2B
471 1 3 Zene Izé
eldiablo: legendák... atom...-)
Szosztar: Örülök, hogy tetszik!
gundul: Ez de jó muzsika, KÖSZI!!!
Jessica Harrison szemet gyönyörködtető ;) kerámia munkái
7369 1 0 Art Izé
Jessica Harrison szemet gyönyörködtető ;) kerámia munkái
8091 5 21 Izé
tour: Sztem nem tudta szépen megcsinálni a hasát, és csak ezt tudta kihozni belőle :D
velo: aham, értem. Szóval beleit a kínai maffiának édes mosollyal az arcán átnyújtó porcelánbaba [...]
Zsottika: egyedi az biztos.....de nem tenném ki mert nincsen kis abroszom alá.De ha lenne.....
Mind a 21 komment
Arcade Fire - Neon Bible live in an elevator!

(élő zene a liftben)
646 0 0 Zene Izé
Egy hasznos böngésző plug-in, ha nem szeretnél az exeddel összefutni a neten. ;)
2473 5 1 Izé
Purple: sok pihent ember... :DD
Nick Afanasiev (20), a lányok kedvence ;)

Frissítés: egy még "durvább" videó.
4401 3 13 Izé
bungle: Még durvább videó (főleg ahogy a nyelvével túrja az orrát). :D http://www.funvid.eu/index.php [...]
joetheghost: Majd mesélde el merre leledzenek :D
Nas: xDDD Jah...és kb. ennyire is lehet általánosítani ebben a kérdésben... :)
Mind a 13 komment
Régebbi postok...