REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem látod hogy vakvezető kutyával vagyok? ;)
3065 0 7 Izé
hawkeye: Nekem a gyalogosokkal általában nincs bajom. (Nem mondható el ugyanez a kamikáze biciklisekről, [...]
Ditpet: A gyalogos zavarása nélkül.... szinte minden alkalommal meg kellett állnom, hogy ne üsseneke el [...]
Tron65: Amúgy maga a KRESZ nem tiltja, hogy miközben gyalogos halad át a zebrán (gyalogátkelő helyen), [...]
Mind a 7 komment
Lényegtelen, hogy tetszett-e az új Alien film vagy nem

Ezeket a tojásokat úgyis zabálni fogod.
2068 0 2 Izé
VanZant: https://www.youtube.com/watch?v=rChm6WyY6ek&ab_channel=nesstea10&t=0m07s
VanZant: Nagyon kreatív! Nyamiii :P
Az az igazi metál, mikor olyan részeg vagy a színpadon, hogy állni sem tudsz
3765 0 6 Izé
Ditpet: Azért egy Septofortot vagy Robitussint bevehetnének, elég csúnya a hangjuk.
VanZant: Látszik mindenki elvan a kis világában. Azt hittem, a gitáros csávó legalább bezúdul a dobok [...]
Ravennë: Finnországban ilyen egy falunap?
Mind a 6 komment
A Halálos iramban indiai változata van legalább annyira jó, mint az eredeti
3656 0 1 Izé
Ditpet: Jó kis videó, mosolyogtató poénokkal. :D A közel-keleti változatnak mi lesz a címe? Halaal-os [...]
A vadász ül hosszú méla lesbe(n), de jobban jár ha meg van der medve :)
3438 0 5 Izé
VanZant: Ketten jönnek ki az erdőből. Az egyik futva, a másik medve :D
Ditpet: Kár, hogy túlélte.
VanZant: Jogállamban élünk. Mindenkinek jogában áll hülyének lenni ;)
Mind a 5 komment
Az új Star Wars film forgatási felvételeivel bepillantást nyerhetünk a munkájukba
770 0 0 Film Izé
A tegnapi esőzés rendesen megmozgatta az internet népének a fantáziáját

Ha neked is van egy humoros képed a témában, küldd be nekünk és egy újabb posztban közzétesszük!
2433 0 0 Izé
360 fokos videón nézheted meg egy Forma-1-es autó kerékcseréjét

Csak 18 másodperc, de azt valószínűleg vagy ötször is megnézed.
1364 0 0 Autó Izé
Rossz napod van a melóban?

Annyira biztosan nem, mint annak a brigádnak, akik véletlenül a lebontandó melletti épületet is lerombolták.
4122 0 3 Izé
jackdaniels: Nem azért mondom, de már a videó elején is látszik, hogy a szomszéd épület homlokzata a tet [...]
VanZant: Ez volt a terv? Nem... :D
davidoka12: Amilyen könnyen omlott, szerintem bármikor leomlott volna egy ajtóbecsapástól is.
Az oroszlánfóka nem csak cuki tud lenni
2392 0 0 Izé
Ha viszonylag olcsón nyarnál egy luxus pecóban és az állatokat is szereted, ez a te oldalad!

Évi 100 dolcsis regisztrációért böngészhetsz a házak között, amiknek tulajai elutaznak, de kedvenceiket otthon hagyják, ezért neked kéne a házra és rájuk is vigyázni, amíg ők távol vannak.
4312 0 0 Izé
Az I, Symptom egy nemkonvencionális szerelmes dallal jelentkezik

A szerzemény a 000  címet viseli, és tényleg, ez egy rámenős, explicit, dübörgő, nyálmentes alkotás. Küldjétek bátran szívetek választottjának. Zeneileg keveredik benne garázs hangzás, indusztriális elemek, némi klasszikus rock and roll, plusz egy teljesen őrült szintis agymenés.
519 0 0 Zene Izé
Bemutatkozik a StackOverFlow... magyarul

A kezdeményezés azok számára jött létre, akik nem tudnak/akarnak bajlódni az angollal a technikai kérdéseknél/válaszoknál, inkább maradnának a jó öreg, megszokott magyar nyelvnél.
6902 0 11 Izé
Csádi: Nem zavarnak a template-ek. Csak az apróságok, amiktől bizalmatlan lettem, összeadódtak. Erről [...]
BalintAgyar: En ismerem az egyik sracot aki csinalja, es kvara nem templatebol csinaltak. Harman alltak neki lepr [...]
Lollipop12: Barátom BME-re jár, az ő prof.-ja ajánlotta a san francisco kurzusát, prog. alaphoz. Szerintem [...]
Mind a 11 komment
Íme a konzumidiotizmus csúcsa!

Az 1$-os Ikea szatyorra hajazó, de több, mint 2000 $-ba kerülő Balanciega táska után itt a Chanel bumeráng, közel 400e HUF-ért. Nyugi, van ezüstben is, potom 80e-ért.
2398 0 1 Izé
hawkeye: Tragikus ellenpont a lentebbi poszttal: "Egyeseknek még a fény is ajándék"... Nem fogják fel [...]
A Nike új futópályáján valóban lehagyhatod önmagad

A pálya LED-falán a cipőkre helyezett érzékelőknek köszönhetően azt láthatjuk, hol tartottunk az előző körünkben.
1675 0 0 Izé
Ha nem vándoroltak volna el a kontinensek, most tök jó tengerpartunk lenne

(Kattra a kép sokkal nagyobb lesz.)
5225 0 0 Izé
Van még otthon kazettád?

Mert ha igen, akkor ezzel a kis kütyüvel újra hallgathatod a kedvenc válogatásaidat.
1945 0 0 Izé
The Gifted

Ezzel a címmel forgatott sorozatot mutáns gyerekekről a FOX. Természetesen ennek is Marvel alapja van.
476 0 0 Film Izé
Ti vállalnátok önként hogy szembe bors-spray-zennek titeket?

Ez a gimis osztály egy krimináltechnikai óra keretein belül belement.
1691 0 5 Izé
Erunder: De akkor ez mégiscsak egy létező magyar szó nem?
kruger: Igen, benne is van, hogy félrefordítás eredménye a csak magyarul létezö elnevezés.
Erunder: Idézet a wikipédiáról: A borsspray önvédelmi eszköz. Pici aeroszolflakon, amelyben nagy nyom [...]
Mind a 5 komment
Menő dolog, vagy nettó hülyeség égő gördeszkával trükközni?
1393 0 0 Izé
Szétszaggatott holttestekre épült a Nobel-birodalom

Akik valóban az életüket adták a Nobel-díjért!
2394 0 1 Izé
a janek: Nem értem ,hisz kirobbanó sikere lett :(
A Facts Verse leleplezi a legnagyobb bűvésztrükkök titkait
5871 0 0 Izé
Valaki tudja, hogy micsoda ez az óriás tengeri Izé, ami Indonéziában sodródott a partra?
2881 0 4 Izé
jackherer77: Rothadó bálna.
Szancso: Én tudom. Falkor elfáradt. :) https://i.ytimg.com/vi/d0QD9Km-Ouc/maxresdefault.jpg
Lewy: Olyan mintha elől agyara lenne. Elefántdisznóbálna?
Mind a 4 komment
Így ne nyilatkozz a köztévének!

Molnár Gábor: "Mi vagyunk a balfaszok."
916 0 0 Sport Izé
Mauled Zero
4687 0 0 Game Izé
Szegény kengurunak esélye se volt
3680 0 1 Izé
vadonka: Azt a jobbra balra vonagló mozgást csak a kamera miatt csinálta, hogy meglegyen a tuti lassított [...]
Az Alien új promója egészen egyedire sikerült

360' fokos 3D-s felvételen te magad lehetsz egy újszülött Alien, aki éppen előtör valaki gyomrából.
3885 0 0 Izé
Valószínűleg a világ legnagyobb teknősét sikerült lencsevégre kapni
2864 0 2 Izé
vadonka: Nem szívesen találkoznék azzal a madárral amelyik fel tudná kapni ezt a picike tekit :D
Ravennë: Épp időben sikerült elérnie a partot, mielőtt még felkapta volna egy madár. :D
Amikor kiderül, hogy az Égigérő Fű valójában egy horror, nem tudjuk, hogy Misu túléli -e a borzalmakat a Paripa utcában... :D
1251 0 0 Izé
Ha már a kölzekedési kúltúra napja van, akkor íme 10 percnyi ide illő felvétel
3217 0 5 Izé
hawkeye: Telefon: Kereszteződésben a fülén a telefon. Nem is lát tőle, de megy bátran, mint a cigány [...]
Tomi Demo: Na ezért haragszom nagyon a vezetés közbeni telefonálókra. 10-ből 7 sofőr, zavaró tényezők [...]
a janek: Nyugi, én nyomtam helyettük :)
Mind a 5 komment
Most megveheted az amerikai elnök egyik nyaralóját

Már ha van 28 millió dollárod, mert ennyibe kerül ez a szépség.
1190 0 0 Izé
Valamiért tök szórakoztató borzalmas színészi alakításokat nézni
1898 0 0 Izé
6 percnyi tömény káröröm vár rád, ha megnézed  ezt a videót
3652 0 0 Izé
A Tech Insider agyalt azon egy picit, hogy mivé válhat az ember 1000 év múlva
3955 0 1 Izé
abotos87: Ehhez csak ennyit fűznék hozzá: https://9gag.com/gag/aAPbP1R https://9gag.com/gag/a8yXdqQ https [...]
Na ezért van az utak mellett korlát!
2386 0 1 Izé
VanZant: https://www.youtube.com/watch?v=U9TP6CTntEE&ab_channel=davidepolo És távíró póznák :)
Ilyen hatással van a mexikóiakra az egyik legcsípősebb paprikájuk
2257 0 1 Izé
dns87: Azért a 2,2 millió Shu-tól elég messze van... "csak" a hetedik legerősebb :)
Így változott az ideális női test képe a történelem során
4769 0 1 Izé
Parafadugó: Nálam 3. a 80as évekbeli supermodel alkat 2. a jelenkori "posztmodern szépség" de amitől abszol [...]
Ezt inkább ne evés közben nézd meg, mert elhánynád magad!

Pár éves felvétel, de mégis valószínűleg a világ legnagyobb fikáját húzták ki a csávó orrából.
4655 0 6 Izé
hawkeye: Önző egoista. Szegény csaj... (Vagy pasi..?) :)
Lucky94: :(
Tomi Demo: Igen, szoktam ezt hallani mástól is, hogy: "Igazán bírhattad volna még pár percig!!!" :D :D : [...]
Mind a 6 komment
10 másodperc alatt eldőlt, hogy a Tai Chi vagy az MMA hasznosabb-e egy valós küzdelemben
6721 0 13 Izé
leha: ok. akkor még mindig azt mondom, hogy nem érted, mire gondolok. ;) mi az utcai önvédelem? mert a [...]
Tomi Demo: Az MMA, a Mixed Martial Arts rövidítése. Azaz kevert harcművészet. MMA versenyeknek pont az a [...]
Tomi Demo: De, pontosan értettem, hogy mit akarsz mondani ezzel a 80éves dologgal. És így nyilván ebben a [...]
Mind a 13 komment
Nem csak Japánban, Amerikában is van olyan vidámpark, ahol simán leforgathatnánk egy horrorfilmet
2664 0 1 Izé
a janek: vidámpark,visszafogott verzió
Régebbi postok...