REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
The Recall

Wesley Snipes ismét egy elég gagyi filmben játszik kőkemény akcióhőst, csak ezúttal vámpírok helyett űrlényeket írt.
896 0 0 Film Izé
A Setét Torony

Az évek óta megfilmesítésre váró Stephen King fantasy-horror sorozata végre kapott egy előzetest.
4138 0 0 Film Izé
Holocard

A hologramos üdvözlőkártya tök király lenne! Csak jöjjön össze, mert eddig a kitűzött céltól nagyon messze vannak és már csak 17 napjuk van hátra.
742 0 0 Tech Izé
Fuvola beatbox

Egy előadás, ami a fuvolázást menővé, a beatboxolást pedig kevésbé suttyóvá varázsolja.
2091 0 0 Izé
Most azonnal állítsuk meg a csávót, amíg el nem lopja valaki orrát!
3096 0 0 Izé
Erőteljes üzenete van ennek az állatvédős videónak
2204 0 0 Izé
A "Random királya" ismét egy égetően fontos kérdésre talált választ

Vajon meggyullad-e a megfagyott benzin?
1661 0 0 Izé
Acélból lehetnek ennek a gyorséttermi dolgozónak a tökei

Valljuk be, a többség gatyájába ilyen helyzetben azért becsúszna a csoki!
6546 0 12 Izé
Traveller_x: Mellesleg meg a kurva anyját, hogy úgy fogta rá, hogy az elsütőn volt az ujja. És még rázoga [...]
Tomi Demo: De most komolyan, annyi, de annyi akció filmet láttunk már! Gondolom ez a retardált is. Akinél [...]
Slarioux: Hát igen, ismét egy hozzáértő fegyverkezelővel van dolgunk.. :D Hibás töltőfogás, egyből [...]
Mind a 12 komment
Sajátkezűleg készíthetsz térkép-posztert a kedvenc városodról
1741 0 0 Izé
Íme Rick Maisel, a mosógépből szabadulóművész

Vajon hogyan jött rá erre a képességére? :)
1469 0 3 Izé
sapkabarna: Azért, hogy ne lásd pontosan, hogy mit is csinál odabent.
Lewy: centrifugát megvárhatta volna
Dmckayals: Mosópor minek kellett bele? :D
A gerilla pókemberektől sehol sem vagy biztonságban
2709 0 1 Izé
Dmckayals: Gondolom egyből visszajött az életkedve... :D
Egy egész évébe telt a srácnak, hogy megalkossa a saját steampunk bárját

De a képek alapján kijelenthetjük, hogy minden egyes perce megérte.

Az Izére bárki rakhat fel posztokat, szóval hajrá fiúk és lányok, várjuk az Izéiteket! :)
1601 0 0 Izé
Fejlődik az ország!

2017 végére már két töltőállomás is található lesz az országban, amit a Tesla létesít. Cikk a tervezetről.
2344 0 4 Izé
Nebel: Na mert Lengyelország, meg Szlovákia annyira oroszbarát. Ez kérlek kizsákmányolók meg a kizs [...]
Traveller_x: Azonnal, és ugyanaz jutott eszembe.
vadonka: Egye fene kivárom amíg a 220-ról feltölt a tesla csak adjon valaki egyet :D Jobban örülnék ne [...]
Mind a 4 komment
Horvátországban egy elsüllyesztett hajóról is rendelhetsz bort

Ezt egyébként hogy hívják? Ha a pincészet a föld alatt van, akkor ez a tengerészet?
1164 0 0 Izé
Nikita Golubev különös vásznat választott műveinek
1487 0 2 Izé
gggeee: Ezek után többet le se mosnám! :)
Szancso: Mosás után: "Leporelló" ;)
Johnny kipróbálta a szülési fájdalmakat

Gyanítom az első pillanatban meg is bánta.
1731 0 3 Izé
Nebel: Na jól van, majd ha lesz méhe és megszül egy gyereket akkor kipróbálta a szülési fájdalmat. [...]
Erunder: Köszi! Cseréltem.
qpci: https://www.youtube.com/watch?v=0tMYM8kgq8E
Egy grafikus gyerekek elmondása alapján rajzolta le Istent
4221 0 1 Izé
vadonka: Aggasztó, hogy a méretes hímtag mennyiszer jelenik meg a képeken. Egy gyerek fejében nagyon nem [...]
A Cassius új klipje egyszerűen valami zseniális lett
3405 0 1 Izé
Csádi: combophoto - Stephen McMennamy fotói http://www.ize.hu/ize/post/63463 és Coldplay - Up&Up http://w [...]
A világ legkisebb kávéjától nem valószínű, hogy felébrednél reggel
1269 0 0 Izé
A srác helyében lottóznék

Mégis mekkora az esély arra, hogy egy gyógyszertárban vág arcon egy gumiabroncs?
3652 0 1 Izé
Kistibikécske: Jónapot, gumit szeretnék venni...
A PornHub új mobil alkalmazása vállalhatóvá teszi a pucér szelfiket
2734 0 1 Izé
lilaflexninja: Kötelező tananyaggá tenném a pornhub marketingjét. Ez se semmi: https://www.youtube.com/watch [...]
Kíváncsi vagyok, hogy miről énekelhetett
1657 0 1 Izé
kakucsi: Az egészben az a szörnyű, hogy még a hangja is jobb mint az enyém.
Takard el a füled kisfiam! Ennek a tenisz meccsnek a hangjai nem neked valóak!

Frances Tiafoe megjegyzése a kőkeményen dugó párocska hangjaira szerintem némi irigységet tükröznek.
3239 0 1 Izé
Parafadugó: 0:18-nál nem ártana KMSpico-val érvényesíteni az office-t :D
Búvárkodnál drónozás közben, vagy drónozgatnál búvárkodás közben?

Tökmindegy, a lényeg, hogy ezzel megteheted.
819 0 0 Izé
Az ISIS elleni bombázás valódi oka!

(Várjuk Pataky Attilát, mint szakértőt a témában. :) Erunder )
3287 0 2 Izé
szemantikus: leolvadt az agyam
a janek: Bojler eladó
Tudtad, hogy a vietnami háborúban emigráns magyarok is harcoltak?

Kondor László például hadi-fotósként tevékenykedett a dzsungelben és van miről mesélnie...
1658 0 0 Art Izé
Játék készült a Galaxis őrzőiből

Nekem csak egy újabb rókabőrnek tűnik, de ha valaki odáig van a Telltale játékaiért, akkor annak biztos tetszeni fog.
470 0 0 Tech Izé
Ez a könyv nálam kiverte a biztosítékot

A 444 cikke róla.
1280 0 1 Izé
lilaflexninja: Valami filmben volt, hogy narancsokat kell törölközőbe tenni. Az nem hagy nyomot. Azért a cikk [...]
Ha megcsinálnák picivel nagyobbra, még a vadnyugatot is meghódíthatnák vele
1431 0 1 Izé
hawkeye: Mondjuk az elég billegősre sikerült.... :)
Vadászat folyik a férfi után, aki élőben közvetítette a Facebookon, ahogy megöl egy embert
2476 0 4 Izé
gggeee: Ahol minden idióta fegyverhez juthat, ott nem meglepő ha ilyenek történnek!
Csádi: http://www.goerie.com/news/20170418/police-cleveland-facebook-killer-kills-self-in-erie
hawkeye: Ki látott ilyet? Egy feka, aki bűnöző? Minő különlegesség... :)
Mind a 4 komment
Íme a másnaposság elleni szer, amire annyiszor vágytál már!
1780 0 0 Izé
Nem csak vonat, autóút is van, ami egy épületen megy keresztül
2148 0 1 Izé
Ditpet: Mint egy bug a Cities Skyline-ban :D
Van 195 milkád? Akkor most megveheted Anglia legkisebb kastélyát.

A viktoriánus stílusú épületet 1830 körül tervezte a Buckingham-palota egyik építésze.
2519 0 1 Izé
Ravennë: Baromi hangulatos a környezet, ahol a ház elhelyezkedik, de ilyen vityillóért, ha lenne sem fize [...]
A Market Square Tower medencéje nem való a szívbajosoknak
2110 0 4 Izé
Ravennë: Biztosítókötél (és pelenka) nélkül nem mennék bele a vízbe. :D
bungle: De jó lehet takarítani a sok szart a vízből. ;)
Parafadugó: Nah megvan a Brazzers következő forgatási helyszíne.
Mind a 4 komment
A ti gyereketek jégkrémre költené a pénzét, vagy odaadná egy hajléktalannak?
1165 0 2 Izé
Demente: Kislány csinálta jól, aki a fagyit adta inkább oda! Hiszen akik ide jutnak, önhibából, vagy s [...]
lilaflexninja: Hát mindjárt elsírom magam.
Magyar ütőérre magyar vámpírt!
1746 0 3 Izé
Csádi: Vajúdás a Vektorból ugyan ez, csak sokkal jobb. :D
bungle: www.facebook.com/Bodocs.Tibor.humorista/videos/10154539375586045/ "Szív küldi szívnek..." :D
hawkeye: Kár Bödőcsért. Egész jó humorista lehetett volna belőle, ha nem a pénzt választja...
Van szabad hat és fél perced?

Akkor nézd végig hogyan dől el a világ leghosszabb dominó sora!
1904 0 3 Izé
Parafadugó: Én még most is megnéznék egy ilyen Domino Day-t ha lenne :)
mue: vki nem tudja hol lehet kifejezetten ilyen célra venni dominót? mármint külföldi oldalakon lát [...]
Ravennë: Belőlem nosztalgikus élményt hozott elő a videó. Eszembe jutott mikor anno a "Domino day" az eg [...]
Az amerikaiak tényleg hülyébbek a világ többi részénél?

Az All Def Digital megpróbált választ találni a kérdésre.
2540 0 2 Izé
dns87: Az, hogy valaki tanult még nem jelenti azt, hogy művelt és intelligens is.
hawkeye: Válasz a kérdésre: igen. De már nem sokáig. Láttam egy csomó videót, amelyben magyar egyetem [...]
Van fölös 73 milkád?

Akkor most vehetsz egy rakétakilövő állomást. (Rakéta nem jár hozzá.)
2050 0 0 Izé
72 órán keresztül több ezer ember egyszerre alkotott a Reddit Place digitális vásznára
1048 0 0 Izé
Régebbi postok...