REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Harry a zongoramágus elkáprázató tehetséggel adja elő minden stílusban a Harry Potter főcímdalát
989 0 0 Zene Izé
Hamit Altintop bődületes bombagólja a Kazahsztán elleni Eb-selejtező mérkőzésen.
2540 1 0 Sport Izé
Irie Revoltes - Ska

Szerinem a legjobb ska muzsika.
1379 1 1 Zene Izé
freee2: Kicsit valami hiányzik belőle szerintem.. és kicsit tul sok benne az ének.
Wakachuka - Hívatlan vendég

"2007. nov. 24-én átesett a zenekar a tűzkeresztségen, innentől létezik a zenekar.   Olyan zenekarok előtt kap lehetőséget a Wakachuka, mint a Quimby, Kiscsillag, HS7 vagy a Sziámi. Koncert koncertet követ, gyűlnek az új dalok és 2009. nyarára megérett a zenekar, első nagylemeze, a "Kell ez a levegő" felvételére.   A zenekar dallamvilága a gitáros-énekes, Szilágyi Balázs ötletein és szövegein alapul, majd a basszusgitár, a dob és a szaxofon egymást támogató játékával kiegészülve válik teljessé. A szerzői kiadásban megjelent lemez lényegében ennek a közös zenei építkezésnek az eredménye. Jellegzetes kettősség kíséri végig a 15 számból összefűzött anyagot, a gyakran előforduló stílusbeli elkalandozásokat az egységes megszólalás foglalja szerves egészbe. Ennek köszönhetően a rockosabb hangvételű számok, és a sanzonos, bossanovás vagy épp swinges élű darabok nem egymás szöges ellentéteiként kerültek a lemezre."  
648 2 1 Zene Izé
rDAVE: "A nap után loholva" a legjobb számuk :) http://www.youtube.com/watch?v=jllXvQGF2CQ
Ingrid Michaelson - Be OK
828 0 0 Zene Izé
Fazekas Ákos videója a guitar idol 2010 világbajnokságon!

Szavazzatok minél többen!
1178 0 3 Zene Izé
eerix: a posztkép priceless xD
revans: Nekem jobban tetszik.
Nowa: http://www.guitaridol.tv/video/477 ő is magyar nem?
Vészkijárat - Változz meg

A zenekar 1. klipje : nagyfiú
548 0 0 Zene Izé
Firewind - Gus G. guitar solo and 'Fire and the Fury'
572 1 0 Zene Izé
Silent Killer, Breaker & Counterstrike - The Visitor

Mostanában szinte csak liquid DnB került ki, de ezen most remélem változtatunk. A zenék Silent Killer új albumáról vannak. (album cím: Everyone bleeds) Silent Killer, Breaker & Counterstrike - Weapon
  Silent Killer, Breaker & Counterstrike - Galaxian (sajnos csak Mixcut-ot találtam)



 
702 1 0 Zene Izé
Hobo with a Shotgun

Volt egyszer egy Tarantino és egy Rodriguez, akik kitalálták, hogy csinálnak egy közös bulit. Megrendeztek 1-1 filmet, rendeltek néhány álelőzetest és egyberakták. Ez lett a Grindhouse. A produkcióval párhuzamosan hirdettek egy "játékot" a népnek: készítsenek ők is álelőzetest Grindhouse stílusban. Egy jól sikerült kisfilmből készült el végül ez a mű, melyben a Rutger Hauer által alakított csöves stukkert ragad és kinyír mindenkit. Röpködnek a végtagok, fröccsen az agyvelő. Valószínűleg a sztori az gyenge lesz, az alakítások hasonlóképp, úgyhogy egy vérbeli trash-élményre lehet számítani. A film előreláthatólag elkerüli a mozikat.
1033 0 8 Film Izé
Tooni: Nem hibaként jeleztem, R.H. egyik kedvenc színészem, nagyon tuti az arc ebben a jelenetben :)
kovacslacka: Igyekszem én,mint állat, csak a szövegbe való link beszúrás tényleg húzós. A dobozban van a [...]
kasy: Én engedtem ki, de nem vettem észre a hibát, nyilván akkor javítottam volna. Lacka post-jait m [...]
Mind a 8 komment
 Mission to Pluto
4438 1 17 Game Izé
Jay Papa: Én sem akarlak megbántani, de a 3,6 az a km/h és a m/s közötti váltószám :-)
pisti8905: nem akarok senkit megbántani de 3.6 a váltószám és ráadásul a m/s kell megszorozni
Jay Papa: Szerintem a 300.000 km/s és a 300.000.000 m/s teljesen ugyan az :-)
Mind a 17 komment
Enemy of the Sun - I Am One  

Kicsit latinos metálos izés! Érdemes meghallgatni!!!
661 1 0 Zene Izé
Netsky - Memory Lane

Amit ez  srác csinál,

az egyszerűen tökletes! :D

Erre mindig ellazulok! :D:D

Jó szórakozást!
1321 3 1 Zene Izé
tucsok: elmenni egy partyra ahol ő zenél, utánna felejthetetlen élmény marad :D
The Town

Ben Affleck saját magát rendezi egy '50-es évekbeli Chuck Hogan regényadaptációban

Az előzetes megtekintése után az fogalmazódott meg bennem, hogy ez egy a '90-es évek bankrablós akciófilmjeit idéző alkotás, hát utána olvasva nagyot néztem. Ám ez még nem változtat azon a tényen, hogy egy középkategóriás, robbantós, lövöldözős hétköznapi agyzsibbasztással nézünk szembe.
1536 1 0 Film Izé
Sugarcult - Memory

Nagyon ütős, jófej klipp!

És persze a zene is az! :P
707 0 0 Zene Izé
The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die

The Pretty Reckless - Zombie (acoustic)
783 2 0 Zene Izé
Mushroomhead - Come On

A szeptember 28.án megjelenő Beautiful Stories For Ugly Children című albumról.
606 1 0 Zene Izé
  Kvelerta k - Mjød
394 0 0 Zene Izé
Veil Of Maya - Namaste
426 0 0 Zene Izé
Rock 'n roll, ahogy az egyévesek tolják. :)
680 2 0 Zene Izé
Audiomachine - Kingdom of Heaven

Most találtam ezt a bandát, de egyszerűen király zenéket csinálnak. Természetesen azoknak ajánlom akik szeretik az epikus filmzenéket...

Érdemes a többit is meghallgatni, kezdjétek a gothic army-val.
556 2 0 Zene Izé
Psyman - Ghost Serenade (Динь-динь-динь)

Egy érdekes dubstep megoldás :)
815 2 1 Zene Izé
fad: iszonyat jól össze van rakva szép
Four Stories of St. Julian

Az alap hasonló, mint a Devilnél, csak itt nem öt, hanem négy ember van egy liftben, viszont, ahogy a cím is mutatja itt is megjelenik a keresztény mitológia. Mégis valahogy kevésbé érzem ezt, az előzetes alapján nézendőnek, mint a már említett másik filmet.
1255 1 0 Film Izé
Anyu unatkozik
10851 11 11 Izé
Kuly: Nekem a képek megvalósítása, a kivitelezése, az ötletessége nem azt bizonyítja, hogy szellem [...]
Sörfi: Anyunak sok ideje van :)
Szugyi: Szerintem is jó élmény lesz a gyereknek majd pár év múlva nézegetni ezeket a képeket. :) Any [...]
Mind a 11 komment
A nap idiótája: "Tanárját pereli egy diák, mert az nem figyelmeztette, hogy veszélyes dolog áramot vezetni a mellbimbójába. Az Angliában tanuló amerikai gyerek szíve leállt, a mentők élesztették újra, de a tíz percig tartó oxigénhiányos állapot miatt tartós agykárosodást szenvedett."

Mondjuk szerintem már nem sokat károsodhatott az amúgy sem ép agya.
7320 1 26 Izé
Csabusa: az a pókvadászos meg... majdnem Darwin-díjas alkotás :P
Csabusa: ebben csak az a szar, hogy szegény tanárt tényleg meg fogják valahogy szívatni
nellcsy: Ha ennyi esze volt, megérdemelte....
Mind a 26 komment
A 2010-es moszkvai autókiállítás képekben.

Itt pedig a hostess lányok képekben (és ruhában ;D).
3002 1 3 Autó Izé
BlackHawk94: oh anyám annál a piros mercinél szerintem elélveztem:D de még fiat mellett álló csajok háá [...]
winkytct: Jaj azok gyonyoru orosz csajok :D
lb7: Mindjárt sírva fakadok...én miért nem vagyok gazdag?!!!
A boszniai Rambo akcióban. :)

És a vicc valósággá válik:

- Mama, engem mindenki Rambonak csúfol az osztályban.
- Jaj szegény kisfiam, szeretnéd, hogy bemenjek az iskoládba?
- Nem mama, ezt a háborút egyedül kell megvívnom.
10582 1 42 Izé
n!ne: ez meg mi a joisten?:)
Errtu: http://asset.soup.io/asset/1047/4478_ef01.jpeg
Mlinarcsik: Hat vazzeg ez annyira jo, hogy nem birom abbahagyni a nevetest :) Ritkan latni ilyen viccesen jo vid [...]
Mind a 42 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a "Shrek halat", amelynek hétköznapi neve ázsiai birkafejű ajakoshal. Bizarr külseje miatt vették videóra búvárok a japán partoknál és ezután kapta legújabb "becenevét", amely akkor lenne igazán találó szerintem, ha a színük is megegyezne. ;)
3199 1 10 Izé
Adiboy: hát szerintem k.vára nem hasonlit shrekrexD
Nusihusi: Ebből vajon mikor lesz plüssfigura?;)
zoli12: az igazi ogre : Tracy Morgan a két kopperből ( szar egy film).
Mind a 10 komment
Mongúz vs kobra
9556 2 21 Izé
tremor: shiiiiiiiiiiiit :((
tremor: bet cobra all
POC: Ja, hogy marná halálra azt a beképzelt tuskó cig.... *"afro magyart" nágyon az a kígyó.
Mind a 21 komment
Netsky Feat Jenna G - Moving With You
986 2 2 Zene Izé
go-free: nálam is ez volt a nap egyik slágere! :)
gundul: Ez nagyon jóóóó!!!!!
6 mindennap használt kozmetikum súlyos mellékhatásai
1040 0 3 Pink Izé
cukorcica89: ezaz :D Legyen mindenki büdi! :D
CRaPtRaSH: ne hasznájjá' dezodort mer mellrákod lesz! :D
Purple: azt a pár csomót igazán leszedhette volna a pillájáról :D egyébként bírom mikor a kozmetiku [...]
Drift Competition
4255 1 5 Game Izé
azesz: XP ez naon retyi!
HoPpY: azt nem néztem mennyi casht kaptam érte..:D
Jádám: Hogy tudtál már 86 pontot szerezni? xD Mikor egy csúszás után itthagytam és kifutottam konyhá [...]
Mind a 5 komment
Az Apple újította az iPodokat

Magyar cikk.
1285 0 5 Tech Izé
iMan: Nem mintha ez a drága kütyükre nem lenne igaz úgy általában. Ebben az országban úgyis irigye [...]
Purple: mit kell ahhoz "érteni"? :D használni kell, és mindenki másra, máshogy használja...
Lacius: A birkák akkor is megveszik ha a triplájába kerül mint tengeren túl "beh, bee van egy mac-em, [...]
Mind a 5 komment
Mi kell a nőnek ? Férfi lehet még nem juttatta ilyen magaslatokba a lányt... ;)
22650 7 29 Izé
Laretta: Mintha elélvezne de komolyan XD Mehetett volna artistának is, ott pörgés közben akár kedvére [...]
1b0r90: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39640
Nusihusi: Olyan hangokat adnak ki, mintha orgazmusuk lenne:D
Mind a 29 komment
Arc Touch Mouse
A Microsoft bemutatta az új, design egerét.
(magyar cikk)

 
2306 0 2 Tech Izé
Errtu: Linux alatt nem megy. (mondjuk a májkroszottyos sem)
bungle: Akkor már inkább www.apple.com/magicmouse/ vagy www.apple.com/magictrackpad/
Négy nap zárka kávélopásért, 25 ezres bírság négy túrórudiért - életbe léptek a kisebb súlyú bűncselekmények elkövetőit sújtó szigorúbb szabályok.

Balogh Artúr: Kisebbségi törvényhez reformjavaslatok írásából: "A Cigány Politológusok és Szakértők Szövetsége reményét fekteti abban, hogy a hazai gádzsó társadalom nem próbál álságos lenni az egyszerű jogszabály módosítások miatt , hiszen alig egy hónapja a cigányságra szabottak törvényeket , amelyek érdekében még az alkotmányt is módosították pl: a 20 ezer forinti lopások esetében, és a büntethetőségi korhatár leszállításával."
LOL?

Bonus "szórakozásként": Nácik haza! - Balogh Artúr, Zorro, Glymboo és Más Antifasiszták Radikális Blogja ("grammar nazi"-k nehogy szívinfarktust kapjanak! ;))
7492 1 101 Izé
Tooni: Alatta az első hsz. XD
izébigyó: Balogh Artúr költeménye: http://nacikhaza.blogspot.com/2010/09/cigany-partizanok-mozgalmi-indulo. [...]
izébigyó: http://tv2.hu/naplo/video/nincs-menekves-az-uj-jogszabaly-elol
Mind a 101 komment
Bigger, stronger, faster

Van még valaki, aki ezek után is hisz az élsportok "tisztaságában"?

Bigger, Stronger, Faster - a nagy szteroidsvindli
11529 10 26 Izé
Nas: Igazából a génsebészet, génmódosítás nem egy szer, hanem eljárás, amivel fel tudjuk haszn [...]
Zs.: Ez benne a csel! Nem mutatja ki a doppingteszt. Ezért alkalmazzák ezt a technológiát. Pár évig [...]
Zs.: Kimaradt a genetika :) Lehet hogy vmi rejtett szívproblémájuk volt, vagy keringési zavaruk, vér [...]
Mind a 26 komment
"Cicamosdatás" Iránban, az utcán.

Lazán kapcsolódik: "nagyon (koszos) kígyó!". ;)
7465 1 19 Izé
Tooni: Egyben hálózsák is :D
izébigyó: A gyerekjáték drága, játsszon inkább pitonnal. :D http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/art [...]
rezso: :( ha rátekeredik a kisgyerek nyakára akkor annak annyi.
Mind a 19 komment
Bigger, stronger, faster

Van még valaki, aki ezek után is hisz az élsportok "tisztaságában"?

Bigger, Stronger, Faster - a nagy szteroidsvindli
12155 3 0 Film Izé
Oleg Tityaev fotói
3330 7 0 Izé
Régebbi postok...