REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem tudja valaki, hogy ki lakik a kerítés túloldalán...?
5729 1 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: URL: http://freshpics.blogspot.com/2009/11/cardrona-bra-fence-of-new-zealand.html S [...]
CRaPtRaSH: ott a pont :D
Maccoyi: Ki lakna itt... Ki lakna itt.....hát a B.M.! Nem...nem... nem a belügyminiszter, hanem a BÖGYÖS [...]
Mind a 7 komment
Boyce Anevue - Apologise (Timbaland feat. One Republic) - Nagyon jó aukusztikus verziókat gyártanak a rádiók által már-már elcsépelt zenékre.
524 1 0 Zene Izé
Az internet mestere. Ha bármi gondod van az internettel, fordulj bátran Dalehez.
6132 1 21 Izé
dude: Vajon mi lehet azóta a fickóval? Biztos nagy internet spíler. ;)
Dzseri: istenem, ez a mocskos fogazat, ez a szódásszemüveg, meg arcszerkezet.......tipikus kocka......fő [...]
Earl of Helsington: tessek... felhivtam Dale-t, megadta a linket :-) http://www.funnyordie.com/videos/074b646f2b
Mind a 21 komment
Nyckelharpa - svéd tradicionális hangszer

2007 2 13 Izé
MStipee: Köszi a felhomályosítást :)
Anti tokio hotel hungary: Gyönyörüen szól ! Bár a kattogás az bele ronditot itt ott de még igy is szépen szólt eme re [...]
NuttySomeone: waaaaaaaa ez szuperjol szol :D:D kellnekemis ijen hol lehet kapni?:))
Mind a 13 komment
Javaslatom MÁV sztrájkok idejére... ;)
2250 0 11 Autó Izé
dude: Nem is USA lenne, ha nem lenne motorizált változata. :D http://www.railriders.net/railantpage.html [...]
Daru: - Most te fingottál, vagy a szemből közeledő tehervonat dudált?
petyamester: 750 méter tiszta élvezet. XD Mi a probléma? Telhetetlen vagy? XDXD
Mind a 11 komment
Javaslatom MÁV sztrájkok idejére... ;)
2465 2 11 Izé
dude: Nem is USA lenne, ha nem lenne motorizált változata. :D http://www.railriders.net/railantpage.html [...]
Daru: - Most te fingottál, vagy a szemből közeledő tehervonat dudált?
petyamester: 750 méter tiszta élvezet. XD Mi a probléma? Telhetetlen vagy? XDXD
Mind a 11 komment
Beatrice - Gyere kislány, gyere
És a Belga verziója 
516 4 2 Zene Izé
kotta: Jéééé?!?! Ott máll a gitáros meg a basszusgitáros és zenélnek? Meg van dobos és billentyű [...]
RokkantTroll: Na ilyen az igényes disco zene. Nem a mostani.
Az álmok néha valóra is válnak. :)
4881 3 28 Izé
Samure: Ez nagyon aranyos! xD A végén az a nagydarab... Az má üt!
NuttySomeone: kar hogy az en almaim neha beteljesuletlenek maradnak..de legalabb nekuk sikerult:D
davids83: Hát de ennek ez a lényege, hogy repülni nem tudó "madarakat" visznek repülni! :)
Mind a 28 komment
A Magyar Posta levélkézbesítőket keres. A munkakör betöltéséhez mindössze egy egyszerű állóképességi teszten kell csak részt venni.
4896 1 6 Izé
Ency: úúváo..ez tényleg tökjó, szívesen elmennék egy ilyenre :)
Daru: Wow! Egy ilyenre beneveznék!
DeeP®: A posztszöveg.. egy postásnak maga a pokol..!! azért jó na ;)
Mind a 6 komment
Százával kapja a rajongó és szerelmesleveleket börtönében az amstetteni rém, Josef Fritzl (73). Az üzeneteket küldő nők szerint Fritzl a lelke mélyén megértő és jó ember, s valójában csak jót akart lányának, Elisabethnek, amikor 24 évre bezárta a pincébe, és hét gyermeket csinált neki. A börtönvezetés szerint nem ritka, hogy a nők szexuálisan is felajánlkoznak neki, arra kérik, váljon el idős feleségétől, és vegye el őket.
4159 1 53 Izé
bungle: Luxusbörtönbe vonul Fritzl http://www.blikk.hu/aktualis/felhaborito-luxusbortonbe-vonul-fritzl-139 [...]
zizi: Most olvastam, hogy 2-3 év, mire elkészülhet a vádirat és mivel valami komoly szívbetegsége v [...]
olcsibacsi: beteg, rossz pfúj köpd ki! lelőni, felakasztani, memgmérgezni és fajtalankodni vele erősen hog [...]
Mind a 53 komment
Bemutatkozott a HTC Touch Pro

A 7,2 megabites HSDPA átvitelre képes HTC Touch Pro 2,8 hüvelykes, 480x640 képpontos kijelzőt, QWERTY billentyűzet, 3,2 megapixeles autofókuszos kamerát, WLAN és Bluetooth 2.0 modult, GPS vevőt és 1350 mAh kapacitású akkumulátort kapott. A TouchFLO 3D kezelőfelületet futtató Windows Mobile 6.1 alapú készülék 512 MB ROM és 288 MB RAM tárhellyel gazdálkodhat, melyet microSD kártyával tovább lehet bővíteni. A készülék várhatóan a nyár végén érkezik Európába, de árával kapcsolatban egyelőre nincsenek hivatalos információk.
1214 1 0 Tech Izé
Valaki megint kisütött egy új moddingot...
3817 3 1 Izé
közlegény: http://www.youtube.com/watch?v=755t5xzGB9o biztos ezt nézik a tube-on vele
Játék a fémgolyókkal vízcseppekkel. Honnan máshonnan...? ;)
3443 1 5 Izé
csirek: és ha összefolynak a cseppek akkor mivan? faszok :D
Killex: game over:D:D:D
DJ Öcsike: Mivan ha : Kinhagyod a napon . Csak ez van nálad és szomjas vagy ? ,vízbe ejted ?
Mind a 5 komment
Buckethead - Soothsayer
Fehér álarcos ember papírzacskóval a fején feszegeti a gitár-hangzásvilág határait elképesztő szólóival.
Nottingham Lace
For Mom 
480 1 6 Zene Izé
Balázs: ez király:)
NuttySomeone: s ha nemlesz csitt te micsiasz?:> kfcs s minden..aztan?..
anath3ma: káefcés. eztis kihagytam. foaa :) KFC= Kentucky Fried Chickens. sejtésem szerint papírVEDERBEN d [...]
Mind a 6 komment
Safari
4358 3 4 Game Izé
MVS: köszi, ari volt!!
fannieva: Hát igen:):)
Bakeyoo: Ennyi állat között, nem csoda! :DD
Mind a 4 komment
John Frusciante, a Red Hot Chili Peppers gitárosa. 1994-ben adta ki első, Nia ndra Lades And Usually Just A T-shirt című szóló lemezét, mely hangzása merőben eltér a Red Hot Chili Peppers funk-rock stílusától. A számok többsége a Blood Sugar Sex Magik felvétele alatt, John nappaliában egy négysávos magnóval lett rögzítve. 1997-ben jelent meg második szóló albuma, a Smile From The Streets You Hold, amit amerikai turné követett (a lemez forgalmazását később leállíttatta). Miután megszabadult a herointól, újra csatlakozott a Red Hot Chili Peppershez, majd 2000-ben kiadta a To Record Only Water For Ten Days-t (a klip erről az albumról van)...
Magyar rajongói oldal
539 2 0 Zene Izé
Faithless -  Insomnia

Insomnia (álmatlanság, elégtelen alvás): többé-kevésbé tartós alvási probléma, amely során az adott személy úgy érzi, hogy az alvása zavart, illetve nem pihentető. Az alvászavar kihat a nappali éberségre és a hangulatra is, ily módon memória- és koncentrálási zavarhoz, fáradtsághoz, depresszióhoz vezethet, rontja a munkahelyi teljesítményt, megnöveli a balesetek valószínűségét. Leggyakrabban az alábbi alváspanaszok fordulnak elő: nehezen alszik el, az éjszaka során gyakran felébred (felületes alvás), és nehezen tud újra elaludni, kora reggel spontán felébred, az alvást követő nap fáradt. Felmérések szerint a felnőttek egynegyed része számol be alkalmankénti insomniáról, 10 százalékuknál pedig az insomnia súlyos, kezelést is igénylő probléma. Az insomniák többsége másodlagos (szekunder, szimptómás, tüneti), azaz valamilyen testi vagy lelki betegség, pszichés állapot, kémiai anyag, életmódbeli vagy környezeti tényező a kiváltó oka. Legtöbbször egyidejűleg többféle faktor is felelőssé tehető az insomnia előidézésében. A primer (elsődleges, önálló) insomniák ritkák, ezek hátterében magyarázó ok nem található.
forrás

Bakeyoo-nak ;)
571 3 1 Zene Izé
Bakeyoo: Peeersze, így hogy tudod, hogy szarul alszom, ráteszel még egy lapáttal! :D Köszönöm! :*
Good Things Should Never End

Nem tudom, hogy mi ez, de rohadtul nariii és sosincs vége! :D
1664 2 3 Game Izé
Bakeyoo: Nariii = narancs :P
adi226: Sztem ariii lenne... Vagy narancs :D:D
anon: és mi az a nariii? :D
99 Rooms

Nem a megszokott értelemben vett kijutós, de a lényege mégis csak az, hogy átjuss mind a 99 szobán (mondjuk én inkább helyiségnek mondanám).
Szép a grafikája és hangulatos; egész jó szerintem.
4383 4 4 Game Izé
brando: még elinditani se tudtam:)
mun: jahm, túl sok szabadidejük volt a srácoknak. még mindig jobb mintha bűnöznének :)
Bakeyoo: Köszönjük Emese.
Mind a 4 komment
Breaking Benjamin - Home
Szerintem legjobb BB szám. Nem igazi filmzene, mert hát nem szerepelt filmben, de a számot Óz, a nagy varázsló c. történet ihlette, ami a kedvenc mesekönyvem volt. :D Aklippet amatőr vágta össze, nem készült neki hivatalos.

akusztikus, élőben 
465 1 6 Zene Izé
boci: tényleg nagyon jó, én a Breath című számot hallottam tőlük először, azóta szerelmes vagyo [...]
szpet: http://youtube.com/watch?v=nq5EnEa7Mg8 G-Man is szereti a zenéjüket :P
fül: jóféle.köcc :)
Mind a 6 komment
Alley Life - Out with the old
Szuperdurvulós adrenalinpumpáló gémzene Tóni bácsi proskater-éből
(azt hiszem a 2.-ból, a videóban a 4-es fut :D)
687 1 8 Zene Izé
geree: ez nagyon zsííír game,bár sztem a THAW a legjobb...legalábbis azzal játszottunk a haverokkal a [...]
anath3ma: ja igaz. a folkba akartam nyomni. pff. akko mi ha nem hiphop szted?:))
mtH: Ez hogy került a Hip-Hop kategóriába? fullra nem az
Mind a 8 komment
Ha már unod az autód hátsó szélvédőjére ragasztható szokásos kis táblácskákat, mint pl. "ne dudálj, küzdj", "ne fürgyé le", "meg hát", akkor mindenképpen szerezd be ezt az autó hátsó szélvédőjére biggyeszthető világítos kis izét,amellyel másodpercre pontosan tudathatod a hátad mögött haladóval, hogy éppen mit érzel. :)

2490 7 15 Izé
bigyminyő: HAHA....Jó poén,de már volt egyszer!!!.......:)
bigyminyő: Nagyon jó érzés,amikor az ember igyekszik a legjobb tudását adni,és pont a drukk miatt elront [...]
.::JunKieEQ::.: Legalább élvezted..? :)
Mind a 15 komment
Vízividámpark
1924 0 5 Izé
RokkantTroll: Há' mondták nekem: - Gazsi! Ne pakold a körhintákat az alsó rakpartra mert elviszi a dagály! [...]
anon: Ja nem vidámpark hanem aquapark ;) http://ize.hu/comments.php?post_id=6911
Kenny: vagy esetleg csernobili óriáskerékre
Mind a 5 komment
Változatok egy témára.
8305 6 11 Izé
olcsibacsi: hiába a kólának mindíg voltak és lesznek jó píárosai :P
horviee: megnézném a folytatást is. mármint, hogy milyen arcot vág a srác az egyes ölelések után. Go [...]
koocos: Az uccsó három a legjobb
Mind a 11 komment
Tegnap volt egy 11 éves kismama. Ma itt egy 70 éves anyuka. Adriana Iliescu első gyermekét, a 3 éves Elizát sétáltatja éppen.
7136 1 68 Izé
izébigyó: Hatvanhárom éves holland nő szült gyereket http://hir3.hu/index.php?hir=magazin&hirid=59949&kat= [...]
M.agnus: Ha egy nő karrierista akkor sokak számára egyenlő egy lökött libával. De ha egy férfi! Akkor [...]
brigi_cica: de ronda szegény gyerek... a mamiról meg nem kommentelek... :S
Mind a 68 komment
Most egy itthon kevesek által ismert gyöngyszem következik: Laura Pausini 2-szeres Grammy-díjas olasz énekesnő. Már 8 évesen énekelt apjával helyi bárokban, 13 éves korában jelent meg első lemeze. Az olasz mellett énekel spanyol, portugál, francia és angol nyelven is. Ha vannak angyalok, én ilyennek képzelem a hangjukat.

Egy kis ízelítő a zenéjéből:



És pár videója:

Come Se Non Fosse Stato Mai Am
Resta In Ascolto
Tra Te E Il Mare
Un Emergenza d'amore (live in Paris)
Nek & Laura Pausini - Sei Solo Tu
870 1 2 Zene Izé
Monsy: Erre mit lehetne mondani, egyszerűen szép... Én is szeretem. :)
mekszamnojz: A posztkomment utolso mondata eleg utos. De valoban szep a hangja es jok a szamai is. Nekem tetszik. [...]
Ha valaki még nem hallotta volna. :P
Michael Hunter - Soviet Connection (GTA IV Main Theme)
Honlap
718 0 0 Zene Izé
Az istenek a fejükre estek és pénzt szórnak? ;)

100 millió rúpiát (1,7 millió Ft) szórt le vasárnap repülőgépről apró címletekben egy indonéz férfi, hogy így reklámozza az általa kiadott könyvet.
3357 0 11 Izé
Ghavin: Világszintű hírt csinált magából ezzel. CNN, BBC, de nagyjából minden csatorna beszámol maj [...]
Majercsik Máté: És ezzel miért népszerüsül a könyve?
tejfogu: azt megértettem volna, ha könyveket dobál 1.7 milkó értékben :D kíváncsi vagyok, hogy akkor [...]
Mind a 11 komment
Klute - Phone Call
Klute személyében egy dnb producerről van szó, de nem ritkák tőle a teljesen egyedi, semmihez nem hasonlítható dalok. Jó fülelést.
235 0 0 Zene Izé
Másik kameraállásból...

Rég volt már címadó pályázat, most itt van egy. Ti mit írnátok alá szövegnek?

Nevezés csütörtök délig, nyeremények a szokásosak (bögre vagy póló vagy sapka).

Frissítés: nagyon jó kommentek érkeztek, igazából többet is választottam volna, de majd lesz még ilyen, nem kell aggódni. :)
A mostani nyertesek (és a nyerő nevezésük):
crassus88 (117), Darthdevil (57), Erunder (93), Gb (30), republic666 (110)
És a különdíjas: Derill (42).

Mennek ki az értesítő levelek...
9446 6 153 Izé
M.Andreas: Erre varrj gombot, most megint tudok kommentelni. Fene se érti eztet... 8/
M.Andreas: Kúl. Most vettem meg a Fotóbolt legújabb verzióját, lehetne megin' pixelzsonglőrös verseny is [...]
bungle: Igen. Persze volt amit már tegnap "kinéztem". :)
Mind a 153 komment
Baz Luhrmann - Everybody's Free (To Wear Sunscreen)
Tanácsok az életre Baz Luhrmantol mindenkinek (Jó sok mindenben igaza van!). :)
Szöveg itt, pici angoltudás igényel.
248 0 1 Zene Izé
anath3ma: haha:D ez fasza
Miért ne ugorjunk vadlóra...
6655 0 16 Izé
Cheebeeke: xD Hülyegyerek xD De megérdemelte, milyen nagyot esett xD Mikor lovagolni tanultam én is csinált [...]
mekszamnojz: ...es az otodik napon isten megteremte a csicsillót :D
csicsilla: ezt annyira utàlom,mikor valaki tényleg akkoràt zakozik mint egy àllat és a ,,bar&# [...]
Mind a 16 komment
"I will make love with every virgin who defends the Internet"
Elszánt a csaj... vagy csak jó a kampány. Mindenesetre éljenek a szabadságharcosok!
37643 3 21 Izé
Szmiri: http://youtube.com/watch?v=YdqBgLdAHQo
Szmiri: Tania-nak egy előző akciója amikor a Belga politikusokat parodizálta akik 400.000. munkahelyet ( [...]
Mimis: Márpedig válaszolok.... "izé" üti parasztot. :)
Mind a 21 komment
IT szótár - ha valamit nem tudnál...
2710 15 4 Izé
vada: Próbaképp beütöttem az "igazi tudás forrásába" az mt9 kifejezést, sajnos itt még nem tartan [...]
Bakeyoo: Köszi! :D
.::JunKieEQ::.: Informatikailag hátrányos helyzetű.... a politikai korrektség jegyében... :D
Mind a 4 komment
Be lehet csukni a cumit, ha a gyerkőc már nem használja, de akár magától is becsukódik, ha véletlenül leesik. Hihetetlen okosság! Hányszor láttam már a jelenetet, hogy a cumi leesik a földre, aztán visszaadják a babának, vagy esetleg megtörlik és úgy. Nos ezzel a cumival nem lesz ilyen probléma. 3 dollár, szóval mindenki megengedheti magának.
2716 3 21 Izé
CRaPtRaSH: az h nem a dzsuvás cumit tolod a kölök szájába nem egyenlő a multivitaminokkal...
Purple: *helyesel
Bizsu: ez nagyon kell, aztán csodálkoznak az anyukák a vánnyadt hikomat gyerekeiken...nyomatják a mult [...]
Mind a 21 komment
Real McCoy - Love & Devotion (mert hát mi mást lehet várni tőlem?:DDDD)
wiki
szövege
Sajnos hivatalos honlapokat meg hasonlókat nemigazán találtam, de elég jó szám szerintem. ;]
És egy másik nagy kedvenc tőlük, az Another Night.
1330 1 0 Zene Izé
A német The BossHoss banda 2004-ben alakult Berlinben. A zenekar country és western stílusban dolgozza fel az épp aktuális popslágereket, pl Outkast-Hey Ya, vagy a Hot In Here-t Nelly-től. A banda saját zenéjét a country trash punk rock kategórába sorolja. :))
The Cardigans - My Favourite Game feldolgozása
Britney Toxic száma

Honlap
455 3 1 Zene Izé
fül: fúúú ez nagyon jó!!! a word up volt a legjobb
Jon Lajoie: A Song for the Ladies
„Show me your genitals!” :D

Ez a csákó kész van... itt a dala, amit a 2 Girls 1 Cup készítőinek írt. :)
4406 2 50 Izé
cila: Despite, hogy nem értek jól inglisül, úgy mint a többi pipol, a lényeget felfogni vélem: mone [...]
bungle: Please Use This Song: www.youtube.com/watch?v=PuQt9N4Dsok
bungle: Miley, You're a Good Girl: http://youtu.be/O2zbxM4EehE
Mind a 50 komment
Steve Highfield fotói.

London és más angliai városok éjjel.
6178 0 12 Art Izé
Findzs: elég drágán adja a képeit a fószer
X2x: Szerintem nagyon jók a képek. És a többi esti kép is jó!Nekem tetszenek
buddha: ez a 6 kép valószinü, " Sherwud " város lehet, ott lakik az a Robin Huud is!!!
Mind a 12 komment
Steve Highfield fotói.

London és más angliai városok éjjel.
6227 15 12 Izé
Findzs: elég drágán adja a képeit a fószer
X2x: Szerintem nagyon jók a képek. És a többi esti kép is jó!Nekem tetszenek
buddha: ez a 6 kép valószinü, " Sherwud " város lehet, ott lakik az a Robin Huud is!!!
Mind a 12 komment
Régebbi postok...