REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Valentino Rossi kilencedszer is világbajnok.

Magyar cikk 
450 1 1 Sport Izé
Maccoyi: Bazsaj küldte: A Hír Izére kitettem. Ben Spies - WSBK világbajnok 2009 http://hir.ize.hu/commen [...]
Jó kommunikáció? Ime az alapok!
401 1 0 Pink Izé
Az őslakó - The Man from Earth


John Oldman történelemprofesszor váratlanul bejelenti, hogy otthagyja az egyetemet. A meglepett kollégák felkeresik az otthonában, hogy nyomást gyakoroljanak rá, adjon magyarázatot a történtekre. Mindenki megdöbben, amikor kiderül, hogy mi a visszavonulás valódi indoka. Oldman professzor ugyanis azt állítja, hogy valójában halhatatlan, és tíz évnél tovább nem tartózkodhat egy helyen anélkül, hogy kiderüljön a titka. A kollégák persze képtelenségnek tartják az egészet, ám sem cáfolni, sem megerősíteni nem tudják a hallottakat. A barátságos összejövetel drámai fordulatot vesz.

IMDB | Trailer
948 4 6 Film Izé
Forgi: Tipikus példája az alacsony költségvetéssel készülő filmeknek, MÉGIS szenzációsan jó! Cs [...]
macsek: és hogyan lehet letölteni afilmet
pepeti: Ezt meg fogom nézni, köszi az ajánlást.
Mind a 6 komment
Izgató, de mégis káros? Virtuális szex!
800 0 2 Pink Izé
Davek: Magyarázzon el nekem valaki egy dolgot. Lehet énvagyok buta, de mi lehet izgató illetve élvezet [...]
TdianaV: Manapság már minden normális dolgot felváltanak a "mű" dolgok... Ez mire jó?
Gyér amerikai próbálkozás... Geronazzo Mária egy csücsörítéssel odavágná a teljes mezőnyt!
11025 1 2 Izé
Mr.T.: Engem ez a pillanat fogott meg :D http://img261.imageshack.us/img261/4514/cupp.jpg nagyon durva :D a [...]
Mr.T.: Mekkora jó post :D
Amikor még a BMX banditák volt az alap... :)

692 0 0 Sport Izé
Az iWiW-ről átköltözött az IZÉ club a Facebook-ra.

Jelenleg 14 taggal büszkélkedhetünk, de reméljük ennél többen leszünk.
Gyertek és igázzuk le a világot!

(aki belép azonnal kezdjen el a FarmVille-el játszani és vegyen fel szomszédjának, mert még 2 tag kell hogy növelhessem a farmom méretét! - Errtu)
4231 3 27 Izé
Purple: ezz nagyonnagy :DDDD (nem nyomjuk)
bungle: Err, Mafia Wars-t is nyomjátok? Mert az elnökök igen: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=3741 [...]
CrazyLime: Ohh, kössz :D Nem épp ilyen formába küldtem :D
Mind a 27 komment
Az edző megmutatta, hogy kell ezt csinálni. Nem véletlenül örül enniyre. :D
1204 2 0 Sport Izé
Tegnap épphogy lezárult nyereményjátékunk, mi máris meghirdettük következő akciónkat, ami az őszi felhozatal legjobbjai közül sorakoztat fel címeket. Forza Motorsport 3, Uncharted 2, Dragon Age, FIFA 10, AION.
1185 0 1 Game Izé
ssee: xboxon már jáccottam vele nagyon jó de hasonlít valamihez
HintaVespa - kezdő segédmotorosoknak ajánlva. ;)
1871 2 2 Izé
TdianaV: Én akarok egy ilyet :)
Fireblade1000: Szegény Vespa!!:((
Egy ügyes "görmankós" kissrác. :)
626 0 0 Sport Izé
Hogy készül a muffin? Trükkök, melyek nélkül nem fog sikerülni!
659 4 1 Pink Izé
Purple: pont most kaptam muffin szakácskönyvet, meg sütőformát, szóval elleszek a hideg téli napokon [...]
A Logitech bemutatja játékosoknak kifejlesztett G110 billentyűzetét
1773 0 4 Tech Izé
Purple: :DDD leg pró-bb játék :D
Registraal: Szerintem gáz ez az írógép magasságúbillentyű már... Én azt várom, hogy egyszer megjelenn [...]
CrazyLime: Jól lehetne vele tolni a FarmVillet xD
Mind a 4 komment
Forza Motorsport 3 - Játékteszt
1369 0 0 Game Izé
Blood And Bone

Emlékeztek még a Bunyóra? Na az egy édes kis esti mese ehhez képest.

Isaiah Bone egy olyan világban él ahol a gengszterek uralják az utcákat. Ő egy ilyen világban próbál meg érvényesülni. Ahol nincsenek szabályok, ő megteremti a sajátjait.

Ez egy posztmodern szamuráj film, pisztolyokkal, alvilági figurákkal, és harcművészetekkel.

Imdb | Bunyós jelenet
1759 2 5 Film Izé
barirudolf: koszi
tutituti: meg is néztem délután.10/5.5 Meglehet nézni,nem rosszak a harcok,elmegy a történet.De nem sz@r [...]
Erunder: Egyáltalán nem hasonlít a Harcosok Klubjára.
Mind a 5 komment
"Jelentem á kici elektromosz szokoló mukod!"
10652 8 27 Izé
bungle: Ezek a kínaiak imádják magukat az árammal sokkolni: http://www.youtube.com/watch?v=0dpcSICPRf4 ; [...]
Registraal: Az elején az a boldog arc :-)
TdianaV: Na jó, ez is igaz :):D
Mind a 27 komment
Az érzelmi maffia metódusai! Ingyenes Önvédelmi kurzus!
415 1 0 Pink Izé
Black Lightning

Erről az orosz csodáról eddig vajmi keveset hallhattunk, pedig olyan ismert orosz filmvilágbeli arc áll a projekt mögött, mint a Wanted és az Éjszakai őrség rendezője, Timur Bekmambetov, aki ezúttal csak producerkedik. A filmet Dmitriy Kiselev és Alexandr Voitinsky páros rendezi, a történet pedig egy félénk főiskolás srácot helyez a középpontba, aki édesapjától egy öreg, fekete Volgát kap ajándékba, ami természetesen továbbra se teszi menőbbé a kiszemelt lány szemében. Az ősjárgány azonban spéci képességgel bír, ugyanis képes repülni, amit kezdetben teljesen ártatlan dolgokra - dugók elkerülése - használ majd a főhős, később azonban igazi igazságtevővé válik majd a járgány jóvoltából. A titokra hamar fény derül, egy zseniális bűnöző pedig hamar megépíti a maga repülő verdáját, ami természetesen rengeteg spéci fegyverrel felruházva szeli az eget. A film mindössze 8 millió dollárból készült, ami az egész látványos előzetest elnézve igencsak meglepő.

Egyenlőre sajnos csak ennyit lehet tudni a filmről (Erunder)
767 0 1 Film Izé
DArknesy: Először egy ismerősömtől hallottam a filmről, persze neki nem tetszett, ezért én sem akartam [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Cordyceps. Biológiai ciklusa egyik részében a Cordyceps növényként létezik, a másik részében rovarként. Valójában a Cordyceps nem tartozik sem a növényekhez, sem a rovarokhoz.

Mióta a '93-as Szabadtéri Atlétikai Világbajnokságon a kínai sportolók kilenc világcsúcsot döntöttek és edzőjük bevallotta, hogy a futóit ezzel etette, a sportolók igen nagy becsben tartják.
5487 4 28 Izé
kukulkan: Hát, mikor egyesültek az ős-eukariótákkal. :D
Mr.T.: Látom megtaláltad magadtól. :D
Tooni: :D oké, leesett... http://www.ize.hu/comments.php?post_id=10225
Mind a 28 komment
Vonatbaleset a kamerák előtt.

Gyomirtó miatt siklott ki a horvát vonat
13755 4 14 Izé
Mr.T.: A választ is megkapta :D
theo: Kommentben kérdezi a Seattle-i srác: Mit mondanak? Nem értek MEXIKÓIUL. :))))))
bandee1219: Nem nézek TVt, de elképzelhető.
Mind a 14 komment
A pajzán kommentátorok...!
1172 2 0 Sport Izé
Az igazi macskalány. ;)

Magyar cikk a Hír Izén.
12922 2 5 Izé
bigyminyő: Ki tudja mit ettek a szülők,amikor fogant szegény szerencsétlen kislány...... Persze,hogy kína [...]
Gyurci: ebből szép bikinivonalat lehet kialakítani :D
Solya20: Gyantát Neki :D
Mind a 5 komment
Szextérkép - bejelölhetjük, mikor, hol, kivel
1013 1 0 Pink Izé
Vivaldi tangóharmonikán, nem csak a komolyzene kedvelőinek. :)
2870 1 0 Zene Izé
Bemutatkozik a Logitech Notebook Kit MK605
1237 1 4 Tech Izé
Asagrim: Akkor megvenném ha csak a dokkolóegységet meg a logitech Unifying vevőegységet kellene csak meg [...]
Purple: igen :D ha otthonon kívül futtában akarsz gépezni, akkor jó a tapi meg a saját billentyűje, [...]
AVIREX: kényelmesebb..
Mind a 4 komment
Ilyen tizenegyes nincs és mégis van. ;)
1252 0 3 Sport Izé
Maccoyi: De ott max csak 7-es lehet és csarnok magassága is határt szab, de megoldom majd. ;D
tremor: luckbox :D:D
likol: Ez de jó!!::)Lehet gyakorolni vasárnapra!P
Rosszbarátok - Big Nothing

Charlie a tanári pályáról a telefonos ügyfélszolgálat világába pottyan, de már az első munkanapján kiteszik a szűrét. A rendőrfeleséggel és egy kislánnyal megáldott Charlie kétségbeesésében betársul Gus, a feltörekvő szélhámos balhéjába: a terv szerint egy kis zsarolással nagy zsét sajtolnak ki az illegális pornóoldalakat gyakran látogató Smalls tiszteletesből. Gus egykori szépségkirálynő exének csatlakozása után indulhat is a buli, a dolgok azonban új irányt vesznek, amikor a triónak köszönhetően a lelkész jobblétre szenderül. És ez még csak a kezdet.

IMDB | Hivatalos oldal
713 1 4 Film Izé
csicsilla: na ez a film,aztakurv@! van benne minden,na jo majdnem minden.néha tényleg elalvos de fuuu,én tvb [...]
kobuzso: letölteni nem lehet?
tutituti: Ezt is meglestem ma.Pozitívum hogy Schwimmer hangja Galambos Péter(Rossnak a jóbarátokból) Azt [...]
Mind a 4 komment
4 dolog, ami garantáltan károsítja a vesét, tüdőt, májat!
757 0 2 Pink Izé
triniti5: :D
Drevway: csákány, kés, lángvágó, pisztoly. Csak hogy néhányat említsünk ;)
NBA 2K10 - Játékteszt
650 0 0 Game Izé
Ez alatt a post alatt a kommentekben már "elhíresült" a kép "Fuss kicsi 1nessa, fuss!" címmel... :D

Az oldalon rengeteg ilyen képet láthattok. Ha unatkoztok, csináljatok Ti is újat. ;)
12333 13 80 Izé
bungle: http://i.imgur.com/7TafL.jpg :D
bungle: http://i.imgur.com/5yNxz.jpg
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39795&c=-1&s=dd&p=1
Mind a 80 komment
Moon

Egy asztronauta három éves megbízatást teljesít a Holdon, Helium III.-at, a Föld új energiaforrását bányászva. Munkáját magányosan végzi, egyetlen társa egy GERTI névre hallgató intelligens számítógép. Ahogy a szerződése végére kezd érni, egyre ijesztőbb változásokat kezd észlelni magán, fejfájások, hallucinációk kezdik gyötörni – egy pillanatnyi koncentrációzavar majdnem végzetes balesetté fajul. Ahogy a hallucináció és a valóság határvonala egyre közelebb kerül egymáshoz, belebotlik a három évvel ezelőtti saját magába.

Tekintsünk el attól egy picit hogy Sam Rockwell a főszereplő (többszörösen is). Eredeti, izgalmas történet, a Skinsből Kaya Scodelario, Kevin Spacey mint robothang (amiből lehet, hogy mi semmit se fogunk élvezni, ha szinkronizálják a filmet). Ez egy tuti kis űrben játszódó sci-fi.

Imdb
1606 4 3 Film Izé
Jokker: Én meg most fejeztem be :) Hát nem konkrétan az, amit vártam tőle (nem rosszabb, nem jobb, más [...]
1nessa: Ma hajnalba neztem meg. Nekem tetszett.:)
Wicked: Ez jónak ígérkezik. És már van R5 belőle! ;)
Láttatok már durva kártyatrükkös videót? Igen? Na, akkor azt gyorsan felejtsétek el, mert ez mindent visz. ;)
18274 8 57 Izé
bungle: Délután mutatta T, hogy bepostoljuk-e. :DDD
AVIREX: Színváltós papír :P
Maccoyi: És ezzel mi van? :D http://www.youtube.com/watch?v=xl1lLze5ZpM
Mind a 57 komment
Eszméletlen nagy taknyolás bringával, belső kamerából. ;)
1237 0 7 Sport Izé
papaluige: szép esés! :)
DonJokosuma: NE NÉZZÉTEK MEG IJESZTGETŐS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ui. Én is utálak
p.L.u.c.K: Fúú... Utállak! :D :D
Mind a 7 komment
Így kell tábortüzet csinálni. :D
13086 9 12 Izé
focuskoma: Ez megy a kedvencek közé ÁHHÁHHÁHH
Nusihusi: Tán nem kellett volna ráönteni a vodkát:P
vassav: présbe vele!
Mind a 12 komment
Free Icecream
6252 1 7 Game Izé
Lex: Szerintem is jó volt, csak nagyon rövid :S Hehe, a másik kiscsaj nem volt olyan szerencsés.
o0spenot0o: Istenem! ^.^ ez, ez jó volt, Bár jó párszor elölről kellett kezdenem :D
Orsikaaa: pff...kész
Mind a 7 komment
Szerelmi kötés = Örök átok! Csináld csak, úgysem szabadulsz!
588 1 2 Pink Izé
TdianaV: Valaki hisz ilyenben??!
dXter: hú ez a cikk tök olyan mintha komolyan gondolná. ijesztő.
Ismét index zéhá! A téma természetesen az 1956. október 23-i forradalom.
Ki kicsoda?! Mi mikor hol hogyan?
3930 3 9 Izé
Fireblade1000: Bírom az ilyen teszteket, 10et elistaláltam!!
AVIREX: hát öccse,legalább azt illő lett volna eltalálni,hogy milyen idő volt 56' okt 23. -án :D deb [...]
nearo: 0/13... de az is csak tipp :P Viszont megnéztem azt a másikat, az 10/10 lett =) Bár Balassi tot [...]
Mind a 9 komment
Mary and Max - Ausztrál animációs film, amiben egy 8 éves kislány és egy 44 éves, zsidó öregember kapcsolata bontakozik ki előttünk. Ők ugyanis levelezőtársak...
913 2 2 Film Izé
szűzirónia: jogos
vöri: a 44 éves miért öregember???
Rewind Music Player - régi korok zenelejátszója
4901 2 4 Izé
Zeppelin01: Tervezek én is egy autót lovasszekérfelnikkel. A gázpedált a "Gyíí te Ráró!" parancs helyet [...]
Fireblade1000: igen, 1 kicsit:))
Szunyog: Persze hogy ismerős :) De ez a kütyü sz*r, mert nem lehet bele dugott ceruzával pörgetni (mint [...]
Mind a 4 komment
Rewind Music Player - Régi korok zenelejátszója
1231 2 0 Tech Izé
Régebbi postok...