REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nostalgia 77 - Seven Nation army

Remélem jó kategória, magukat beatnik jazznek definiálják... A Seven Nation army a White Stripes legismertebb(?) nótája, és mivel ez egy TASCKÓ gizdaságos poszt, ők is jönnek.
725 0 0 Zene Izé
Deep Purple - Lazy

Egy kis pszihadélia, Deep Purple 72-ből, a Machine Head albumról, iszonyat forró szám, mar bene az Acid rendesen ;) A Deep Purple ezzel a nótával felkerült a "Világ 100 legjobb gitárszólója" listára is.
487 1 6 Zene Izé
Lazy: Kössz kotta az elismerést:) Örülök, hogy van aki felkapja a fejét a pszichadelikusra is. Ahogy [...]
Attila: Jók is a régi igazi mesterek. Csak, hogy Purple ne örüljön annyira, a PINK floyd sztem kicsit [...]
Purple: szívesen :DD
Mind a 6 komment
Ludacris Ft DTP - Growing Pains

Igazi déli hangzás, összeborulósan, nosztalgiázósan... Szeretem ezt a számot, remélem mások is!
476 0 2 Zene Izé
Lazy: Nem tesz semmit;) Egyik kedvenc nótám, és én is véletlen akadtam rá a klipre...
gundul: Big THX!!!!! Nem tudtam hogy van klipje.
Metallica - Master Of Puppets

Megpróbáltam keveset linkelni plusszba de a Metallicánál nem nagyon lehet :D

Nothing Else Matters , Motorbreath

Enter Sandman , Creeping Death

Blackened , Battery

Sad But True , Welcome Home (Sanitarium)

Seek And Destroy , One

St.Anger , Fuel
385 1 1 Zene Izé
eNMi: esetleg több Metallica poszt? (hevesen bólogat)
Gothminister - Angel

Stílusok: Goth, Industrial Metal
Alapítva: Norvégia, 1999

Wish

Gothic Anthem

March Of The Dead
584 1 0 Zene Izé
Noé bárkája
4235 0 24 Izé
bungle: zeroo4u küldte: www.uaquarium.com/noahs-ark-do-exist/
Laci: Hát persze, csakugyan, párosával "az ő nemük szerint". A borneói orángután meg odaúszott-gy [...]
Belkar: nem Noé szedte össze az állatokat isten parancsolta meg nekik hogy menjenek fel a bárkára ha em [...]
Mind a 24 komment
Norther - Frozen Angel

Stílusok: Death Metal, Power Metal, Speed Metal
Alapítva: Finnország, 1996

Mirror Of Madness

Death Unlimited

We Rock

Nothing

Hollow

Vain

The Cure

Scream

Fuck You
418 0 2 Zene Izé
Cromex: El kell, hogy szomorítsalak, de Alexi nincs benne. Petri Lindroos a frontember, az Ensiferumból, [...]
gnyul: Egyik frontemberük Alexi Laiho aki mint tudjuk a Children Of Bodom együttesben is az egyik legjobb [...]
Tom Novy vs Eniac - Superstar
392 0 2 Zene Izé
Errtu: kis kockám :D
Purple: ENIAC :D elsőgenerációs programozható számítógép :D
Girls Aloud - St. Trinians

Jump

I'll stand by you

I can't speak French

Honlapjuk
835 0 1 Zene Izé
csicsilla: http://www.youtube.com/watch?v=f8A6Vc4LR9s szoval ez a szàm nekem http://www.youtube.com/watc [...]
Epica - Cry For The Moon

Holland gótikus metal együttes. Zenéjükre egyaránt jellemző a lágy női ének, a mély hörgős vokál, és a monumentális filmzenei motívumok.

Zajlik

Sensorium

Never Enough

Feint
448 2 4 Zene Izé
Vándorholló: Nekem az Epika és a Nightwish is tetszik. Mondjuk a Nightwish új énekesnője most valamiért nem [...]
Balázs: death of a dream: http://www.youtube.com/watch?v=rDuZSezZCwQ
Balázs: nightwish? xD
Mind a 4 komment
Nelly Furtado - All Good Things

Nos:)Hát az úgy volt, hogy reggel ment a rádióba és megszerettem:D

u.i: megszokásból Metalba tettem xD
444 1 2 Zene Izé
Balázs: detkór jóember xD
wowbagger: ezaz igazi hárdkór mi?:D
Madarat tolláról, kutyát csókjáról... :D

(Nojzi! Ez nem is gusztustalan, hisz ez csak egy ártatlan baráti csók, vagy nem? :D)
4506 2 24 Izé
Vin Dieselke: Na ezért nem szeretek ennyire berúgni, h ne ébredjek fel ilyenekre:D Mondjuk tegnap ittam, de hav [...]
anon: Elég gáz lenne. Még jó hogy velem ilyen nem fordulhat elő :D
Derill: linket megnéztétek?:D
Mind a 24 komment
Dustin Nooner az átlagtól némileg eltérő módon rollerezik! :D
5242 1 7 Izé
enti: tényleg jóóó! őt nem ismertem eddig;)
JOkeRpappa: tényleg jobb ez a Terry Price-os videó. pár hónapja én is akartam venni egy rollert, mert ha mo [...]
Skullman: Azthittem a roller felső korhatára 8 év. Mert max ennyi idős kis csitriket látok rolleren.
Mind a 7 komment
The Notorious B.I.G. - Hypnotize
390 2 10 Zene Izé
Maccoyi: ;D
Balázs: helyes:D ne is feleselj fijam xD
Maccoyi: No comment fater! :D
Mind a 10 komment
Édes November
802 3 1 Zene Izé
zuckerfrei: szeretem ezt a filmet. nagyon jó.
Non Phixion - Rock Stars

Nem csak a feketéké a stílus, igenjó példa rá. New York, Brooklyn, Non Phixion, Hajrá..

-Black Helicopters-

-Say Goodbye To Yesterday-

-wikipedia-

-myspace-
416 1 0 Zene Izé
Mendeed - Beneath A Burning Sky

Glasgow-i (Skócia) metalcore együttes. Zenéjükbe számos thrash és heavy metal elemet is beleszőttek. 2007 szeptemberében feloszlottak.

Story

The Dead Live By Love

The Thing That Should Not Be (Kerrang Remastered)

Act Of Sorrow

Ignite The Flames
330 0 0 Zene Izé
Mindig nehézkes a laptop-ot ölben használni. Erre nyújt szimpatikus megoldást ez a párna. Három különböző modelljük van, ez a legtutibb. Ráadásul szétszedhető és könnyen hordozható, már ha valaki vinni is akarja...
2836 1 11 Izé
Anapis: Ez nagyon jo ötlet, varrok magamnak egyet:) az én laptopon régi, és nagyon melegszik, párna né [...]
puputeve: Én rá nem tenném a laptopot ilyen párnára, alul van a hűtése nem egészséges eltorlaszolni.
zimbabwe: Köszi SteveOH! Magyarországon más felépítésűeket lehet kapni ha vki olcsóért keresi;) igaz [...]
Mind a 11 komment
Végre befutott a Daniel Craig nevével fémjelzett második James Bond - Quantum of Solace első kedvcsinálója. Bemutató november 7-én!
2997 0 20 Film Izé
Belkar: hehh van egy fegyverszakértőnk is :D
Dalaran: Az egy H&K MP5 ös hangtompítóval, és válltámasszal.
Belkar: Ak-74u -ra tippelek de nem biztos :) amúgymeg nekem az összes james bond film tetszett és mint ti [...]
Mind a 20 komment
Végre befutott a Daniel Craig nevével fémjelzett második James Bond - Quantum of Solace első kedvcsinálója. Bemutató november 7-én!
3049 2 20 Izé
Belkar: hehh van egy fegyverszakértőnk is :D
Dalaran: Az egy H&K MP5 ös hangtompítóval, és válltámasszal.
Belkar: Ak-74u -ra tippelek de nem biztos :) amúgymeg nekem az összes james bond film tetszett és mint ti [...]
Mind a 20 komment
The Ting Tings - That's Not My Name

A brit zenei újságírók által összeállított lista első ötösében három indie zenekar is helyet kapott. A kéttagú, egy lány énekes-gitárosból és egy fiú dobosból álló The Ting Tings-t afféle inverz White Stripesnak is nevezhetnénk, bár a két zenekar stílusa azért jócskán különbözik. A 2006-ban alakult manchesteri Ting Tings saját bevallása szerint garázs-popot játszik, első kislemezük That's Not My Name címmel egy helyi kiadónál jelent meg 2007-ben, ám hamarosan az ismert BBC lemezlovas, Steve Lamacq playlistjén landolt. Első koncertjüket is ebben az évben adták, majd a júniusi Glastonbury fesztiválon egy emlékezetes koncerttel hívták fel magukra a figyelmet.
484 0 0 Zene Izé
Amon Amarth - Cry Of The Black Birds

Wiki

A Viking Metalról

Runes To My Memory

The Pursuit Of Vikings

Asator

Valhalla Awaits Me

Fate Of Norns

Death In Fire
387 1 3 Zene Izé
Balázs: With Oden On Our Side (2006)
fadam: héj ez a számuk (Cry Of The Black Birds) melyik lemezen van? nem találtam meg az oldalukon a dis [...]
fadam: az elsö hörgösebb kedvencem, bár az már jo rég volt
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a terepszínű pók, normális nevén a viráglakó karolópók a karolópókok családjából. Amint az a fotókon látszik, képesek alkalmazkodni a virág színéhez, szóval jól nézzétek meg ezután ha virághoz nyúltok. ;)
4281 1 28 Izé
Belkar: a ragadozónak született egy természetfilm sorozat most nemtom hogy jönnek ide az X kategóriás [...]
anon: Ebben is vannak jók: http://ize.hu/comments.php?post_id=5005
papaluige: ok! keddre tanuld meg az összeset! :))
Mind a 28 komment
Itt egy olcsó megoldás a ronda nőkre... ;)
4991 3 45 Izé
Drevway: Kopasz, a feléért még mindig pofon jár :D
Lazarus: JAAAAAAAAAAAAJ bazmeg, ilyeneket inkább ne :(((((((((((((((((((
Errtu: szerintem neki még az se segítene: http://www.szopoalarc.hu/pic/sexy/cripple.jpg
Mind a 45 komment
Apocalyptica feat. Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) - I'm Not Jesus
423 3 5 Zene Izé
Vándorholló: Én addig szerettem az Apocalypticát amíg csak hárman voltak. Az úgy bejött. Így már kevésbb [...]
Balázs: hát nem is
Ganja Master: annyi erővel a 2 banda wikijét vagy honlapját linkelhetted volna...nem mintha bárki is meg akarn [...]
Mind a 5 komment
George Gershwin - Rhapsody in Blue ("kék rapszódia")

2. rész

A zongoránál: Leonard Bernstein
908 0 1 Zene Izé
Balázs: posztoltam volna egy slipknotosat amibe kurva sok szám volt ez a buzi meg kilépett, SZAAAAAAAAAAAA [...]
Miért kell a nőknek divatkatalógus? :D
10005 4 30 Izé
kuka: Nekem teccik!!!
skareb: köszi, de most nehogymár nem?! Mindennél jobb egy őszinte szeretkezés!Főleg békülésnek :)
Errtu: mellesleg a nő kezdte amúgy...
Mind a 30 komment
Az Alma együttes remélem mindenkiben mély nyomokat hagyott. (Kedves gyerekek , ugye mindenki emlékszik a Háztáji nótára?)

Most következzen egy pompás, vidám dal tőlük, és egyben az első videóklip!

(nekem spec. tök jó kedvem lett ettől, hátha bejön másnak is)
560 1 8 Zene Izé
pepeti: Zseniális.
kotta: Jóvan, jóvan.. :DDDD Azóta én is aludtam egyet, ráadásul tegnap a párom se értette h miért [...]
Bakeyoo: "...ezért most látszik egy szarkaláb a szemem alatt!" Eddig bírtam! :S Sorry, kotta! :D
Mind a 8 komment
Machine Head - Now I Lay Thee Down



Machine Head honlap
309 1 2 Zene Izé
Ganja Master: kéne egy olyan az tuti : D
Balázs: Robert az isteeeeen és kurva jó polója vaaaaaaaaan!!!:D
Hölgyeim, a legújabb kalapdivat! :D
1851 0 9 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2009/03/top-15-most-unusual-hats-in-world.html
Pajti007: Próbálják ki ezekben a kalapokban a járdát a Szabadság hídon :)
Kerlés: Az extrém, és a különleges dolgok jók. De ezek a kalapok inkább hatnak giccsként, mint extrav [...]
Mind a 9 komment
The Black Dahlia Murder - Everything Went Black

Egyik kedvenc bandám legújabb klipje a Nocturnal albumról. Tavaly decemberben már jártak nálunk, hatalmas buli volt még a Kultiban. Egyik legközvetlenebb és legbarátságosabb zenekar akikkel valaha találkoztam magyar és külföldi viszonylatban is.
474 0 1 Zene Izé
Balázs: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=1586 de amúgy király:)
Mushroomhead - Solitaire Unraveling

A Mushroomhead két vokálossal (Waylon, Jeffrey Nothing) Két gitárossal (Bronson, Gravy) Egy dobossal (Skinny) egy DJ-vel (Stitch) És egy billentyűssel (Shmotz) felállásban működik, Az utolsó tagcsere Waylon belépésekor volt.
419 1 10 Zene Izé
Ganja Master: akkó jóvan akkó : )
Balázs: mer tudtam hogy te gondolsz rája
Ganja Master: mindenre gondoltál csak a mypacere nem... www.myspace.com/mushroomhead
Mind a 10 komment
A Headbanger's Blog felrakta a The Black Dahlia Murder - Everything Went Black szám videóklippjét a banda Nocturnal albumáról. A klippet David Brodsky(MyGoodEye) rendezete. Az ötlet George A. Romero 1982-es klasszikus horrorfilmjén a "Creepshow"-n alapul.
440 0 2 Zene Izé
Ganja Master: XD "I CAN HOLD MY BREATH FOR A LONG TIME!" XXD nagyon lol...meg nagy zene
xcsokix: Qva jó! Ennyi:D!
N.O.H.A. (noise of human art) - lunatica
549 1 1 Zene Izé
cereal_killer: nagyon jók...nekem már az jó pont hogy drum and bass alapjuk van, de nagyon egyedi a stilusuk...r [...]
A Korg 3 új interface-szel örvendezteti meg az önjelölt zajkeltőket: a nanoPAD, nanoKEY, and nanoKONTROL controllerek azoknak a dj-knek és zenészeknek lehetnek hasznosak, akik pl. sokat utaznak és útközben sem szeretnék hanyagolni a zenealkotás élményét.
1324 0 0 Tech Izé
Super High Me
Doug Benson stand-up komikus kísérletének beszámolója, amelyben bemutatja, hogyan hat az emberi testre 30 nap kőkemény füvezés (Kaliforniában legális a fű, ha orvosi célra szánják). Míg a 2004-es Super Size Me végére a főszereplőnek minden baja lett a gyorskajáktól, addig egy hónap non-stop betépés után a vizsgálatok elég meglepő eredményeket adtak, több a pozitívum (kivétel ez alól a memória) és Doug elmondása szerint élete legjobb hónapján van túl.

3408 0 68 Film Izé
ANDor: Ja és a film qva nagy :D mindenki nézze meg.
ANDor: Hogy a fű miatt nyúl valaki keményebb droghoz az HÜLYESÉG! az hogy aki kemény drogokat haszná [...]
nemvágoom: mármint azt amire én is gondoltam h ide írom:D
Mind a 68 komment
Super High Me
Doug Benson stand-up komikus kísérletének beszámolója, amelyben bemutatja, hogyan hat az emberi testre 30 nap kőkemény füvezés (Kaliforniában legális a fű, ha orvosi célra szánják). Míg a 2004-es Super Size Me végére a főszereplőnek minden baja lett a gyorskajáktól, addig egy hónap non-stop betépés után a vizsgálatok elég meglepő eredményeket adtak, több a pozitívum (kivétel ez alól a memória) és Doug elmondása szerint élete legjobb hónapján van túl.

3484 7 70 Izé
7sleeper: csak nevet változtatott Szegedi Csanádra
beni9512: ez eltűnt
ANDor: Ja és a film qva nagy :D mindenki nézze meg.
Mind a 70 komment
High Contrast - Nobody Gets Out Alive
500 2 1 Zene Izé
winkytct: vegre high contreast!!! ez naggyon profi!!! :D :D :D
Adott a steadycam néven is ismert eszköz, amit a fenti képen láthatunk. Az alap funkciója, hogy mozgás közben is tudjon szerencsétlen operatőr felvételt készíteni, ami nem egy merő imbolygás és billegés. Viszont egy steadycam felszerelés normális használatához temérdek rutin és gyakorlat nomeg rettenetes izomzat szükséges. Meg soksoksok pénz...
De mi van ha amatőr létünkre hasonló minőségű felvételt akarunk készíteni? Veszünk egy Manfrotto Modosteady állványt a Tripontban és örülünk :

 


1146 1 0 Tech Izé
Most még a csapból is a foci folyik. Nos akkor én is megosztanék veletek egy nem mindennapi gólt! :D
14531 6 34 Izé
bungle: :DDDDDDD Füli a Füles címlapján, hát ezt is megértük! XD
Purple: tessék :DDDD http://m.blog.hu/co/comment/image/024/fules.jpg
papaluige: ostoba észlény! Te nem értesz valamit! miért ne lenne joguk férfi focimeccsen dirigálniuk??? T [...]
Mind a 34 komment
Régebbi postok...