REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az OLPC (One Laptop Per Child) alapítója, Nicholas Negroponte bemutatta a következő XO laptop koncepcióját, ami egyszerűen fantasztikus! Kb. fele akkora mint az XO 1.0, mérete egy átlagos könyvé lenne, így sokkal könnyebb az iskolába vinniük a gyerekeknek. Nincs hagyományos billentyűzete és touchpad-je sem. Van viszont két érintőképernyője, ezek helyettesítik az egeret és a szövegbevitel hagyományos módját. A főképp fejlődő országoknak szánt noteszgép tervezett árát 75 dollárban jelölték meg.

1622 0 3 Tech Izé
xD: Persze, a haszon a fontos, amit a szándék mögé bujtatnak :D
wowbagger: ez a 75 dollár is olyan lesz mint a 100dolcsis laptop...mire kijön,addigra legalább 200-250 dolcs [...]
MonTom: Miért vinne a gyerek az iskolába laptopot?
Neo - It's over now
(A Kontrollból ismert Gyalogkakukk című szám)
697 2 1 Zene Izé
karmigran: itt egy másik, ami még tetszik: neo - everybody come on http://www.youtube.com/watch?v=eOyHMRE6mcY [...]
303 Project (vagy projekt, ha oroszul mondjuk) a ruszki dnb scene egyik legismertebb alakja, leginkább feldolgozásairól híres, úgymint: Winnie The Pooh orosz rajzfilm főcímdala
Axel F. - A Beverly Hills Cop főcímdala, vagy a Make some noise, ami már volt is zene.ize-n postolva.
Nemrég adták ki legelső albumukat, melyen a stúdióban felvett, néhol módosított feljebb említett számaik is helyet kaptak.
Albumleírás itt, oroszul :D
661 0 2 Zene Izé
neophyte: Na az ilyen stílusú dnb-t szeressem de igazán! Már jön is az albumuk lefelé! :) Ez teccetős z [...]
focuskoma: Hűűűűűűűűűű, ezt még sose hallottam, nagyon adja ;))) THX
Amy Winehouse nagy sikerű száma, a Rehab, amelyet majdnem 22 millióan néztek meg eddig a Youtubeon. Az énekesnőről mostanság csak botrányai miatt hallani, pedig kétségkívül nagyon tehetséges. Eddig 2 albuma jelent meg, a Frank és a Back to black. Már a Franket is elismerték és díjazták szakmai berkekben, de az áttörést a Back to blackről elsőként kimásolt lemez, a Rehab hozta meg neki. Növekvő drogproblémái azonban mostanság lehetetlenné teszik, hogy a karrierre koncentráljon.
Még pár kedvenc:

You know I'm no good

Tears dry on their own

És egy régebbi:
Fuck me pumps


Honlap
Myspace
777 1 3 Zene Izé
Kremy: Hát én nagyon szeretem a zenéjét,tehetségesnek is tartom. A magánélete meg rá tartozik..A ze [...]
Ágii: Én sem...csajt se, meg azt a számát se...
Sza Sza: nem szeretem...-.- ...a számot eleinte elviseltem..de már most nagyon nem .... Views: 21,821,1 [...]
Non Phixion - Say Goodbye to Yesterday (remix)

/Biker Boyz Soundtrack/
373 0 0 Zene Izé
Korda György - Haver a nőkkel jól vigyázz
XD
365 0 3 Zene Izé
pepeti: Korda Gyuri tud élni. :D
Purple: ezen a képen milyen szép a Klárikám
Kenny: nemtom kirakta ki de köszi XD david hasselhoffot simán lenyomná szőrősségben
Egy kis mobiltelefon történelem.
7044 7 22 Izé
ebay: nekem nokia 5230 van imádom.amugy a videobol hiányolom az érintőkijelzős telókat
Thufir: Megakadt a szemem "Sony Ericsson T28" -on, nekem volt olyan, amúgy meg simén Ericsson T28, akkor m [...]
Kraftwerk: hm ez egy jó videó :D hát igen se... havernak tegnap este romlott el, nemolvasta be sehogy a sime [...]
Mind a 22 komment
Novak Djokovic ökörködik az öltözőben. :D Parodizálja többek közt Nadalt, Federert és Sarapovát is...
5012 4 11 Izé
mcsoma: A tegnapi meccs után biztos nem volt ekkora arca :D
kotkoda: Ez vmi hatalmas videó!!! Nagyon ott van a srác! Nekem Sarapova tetszett a legjobban:D
Gabi69: Van egy arca a gyereknek!XDXDXDXDXDXDXD Jó kis viedó!:D
Mind a 11 komment
Joni Mitchell - Both Sides Now
Love Actually
505 0 0 Zene Izé
Nonpoint - In The Air Tonight
Szerintem kegyetlen jó dallama van...Miami Vice soundtrackjéből!
390 0 2 Zene Izé
wowbagger: egyetértek...pl a lassabb számok is(moby,mogwai)
fül: az egész OST úgy jó ahogy van
In Flames - Free fall
Nem találtam normális klippet, ezért egy amv-t raktam fel. Aki meg nem szereti a véres animéket, annak itt egy konzervatívabb.
341 2 6 Zene Izé
RokkantTroll: Én is bírtam őket a Whoracle albumig, aztán elkezdtek kísérletezgetni. Na az már nem nagyon j [...]
bone_lord12: In Flames we trust! :)
fül: jóféle svéd zene
Mind a 6 komment
Enter Shikari - Sorry you're not a winner ( Hardcore , Trance , Rock )
457 0 4 Zene Izé
kenny00: ott tomboltam én is nagyon adttaaa (Nyírbátor nagyon szééép és fincsi volt a giros os szendvi [...]
Skullman: Jönnek Magyarországra koncertezni!!!! Pont a mi városunkba az Azfesztre.
..NO..sound..: en pl imadom ezt a bandat.. nagyon lehet ra porogni bmx kozben.. :D
Mind a 4 komment
What's Up! / 4 Non Blondes
293 0 1 Zene Izé
weedjay: hehh hogy csipztam ezt régen... nosztalgikus :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.

Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)

Egy bébi lemming:


És végül a lemming-dal.
3533 1 87 Izé
M.agnus: Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a fa [...]
CRaPtRaSH: asdasdasdasdasdasd :D
rivaul: Inkább az a kérdés melyikőjükre hasonlítanak jobban a kis jövevények :)
Mind a 87 komment
Mara Carfagna, a legszexisebb miniszterasszony
(Olaszország újdonsült esélyegyenlőségi minisztere. Berlusconi tolná...)
28414 5 13 Izé
rivaul: Vagy megvehetnénk az olaszoktol a hölgyet azt mutogathatnánk... :) Lehet már késő van nekem :P [...]
davids83: Hát ezaz, ott mindenki büszke rá, milyen szép nő az egyik miniszter! Nálunk mivan? Egyszer 10 [...]
Sissi: Nem valami szép csaj...
Mind a 13 komment
N.E.R.D. - Everyone Nose
Olyan új, hogy nagyon
332 0 0 Zene Izé
Vigyázz, ha egy kicsit bebaszcsizol! ;)
11173 3 39 Izé
bearney: Hehe, ez velem is megtörtént Balaton-on! Elemntem hányni, bezárt a diszko én meg reggel kiugrot [...]
CRaPtRaSH: ne is,mert ebben nincs semmi félreérthető :D
Purple: az ugyanaz te :D
Mind a 39 komment
The Exploited - Punks not Dead
328 1 1 Zene Izé
2020: Isten ez a szám!Kösz a posztot!
Dire Straits • Money for nothing (1984)
324 2 7 Zene Izé
NuttySomeone: ha te mondod:DD ..en csak elhiszem:)) O,o
kotta: Estére... Napközben sajna még rosszabb... :DDDD
Purple: ok :x :DDD
Mind a 7 komment
Satyricon - Mother North


Szerintem a legjobb számuk. \../ (* *) \../
304 0 3 Zene Izé
közlegény: Nekem a Rebel Extravaganza anyaguk tetszik leginkább, akkorra már elfordultak a természettől és [...]
Lee77: Nem is tudtam, hogy ilyen jó számíi is vannak a satyriconnak... Na asszem ennek még jobban után [...]
Balázs: nem szeressem a black et, nem is jó :S
Norther-Final Countdown (Europe cover)

A final countdown egy deathbanda előadásában...:D
308 1 1 Zene Izé
fül: nagyon jók!!!
Nagyfeszültségű billentyűzet... hát ha a notebookomban ilyen lenne. XD
7713 3 10 Izé
bandee1219: Ja! XD bungle: ha szoltál volna előtte... :) Amúgy az eredeti linken is ott voltak a képek (a [...]
CRaPtRaSH: aki nem tud olvasni annak jah :D amúgy jóféle:D
Purple: hőőhh ez nem rossz :) olyan börtönös vagy nem is tudom milyen feelingje van. retro az biztos. i [...]
Mind a 10 komment
A popkirálynő még nem volt?

"I'm just living out the american dream and I just realised that it's nothing..."
332 2 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: igen,tudom,hogy Madonna "nagyobb" de őt is lehet nemszeretni.. szerintem az uttóbbi 4évben nem ho [...]
babapiskóta: nemazért, de van némi különbség a között, hogy melyikük mit tett már le az asztalra...
CRaPtRaSH: nemazért, de Justin se kis probálkozó már...
Mind a 5 komment
Basshunter-Now you're gone
551 3 7 Zene Izé
Fanti: Hát bizony elég eredeti ötlet volt :D Kár hogy gumihattyút nem vittek magukkal :D
BoshI: ahogy azon a vízibiciklin "táncol" azt soha nem tudom elfelejteni...:D
Fanti: Egyetértünk :D Azt nem lehet überelni :D
Mind a 7 komment
Egy kis psycho-fíling, egy kis májkldzsekszon-utánérzés, mindez '95-ből egy szerintem nóném bandától. Ja, és az egész krepinek, köszönettel.

(The Bates - Billie Jean)
354 1 8 Zene Izé
M.agnus: Szigeten is voltak néhány éve. (A veszkócsizmás, fecskegatyás, hálótrikós énekest nehéz e [...]
ZeroO.: ja érteem:D
CRaPtRaSH: aki kisbetűvel írta... tudja h neki szól;]
Mind a 8 komment
The Fugees - Ready Or Not
Azt hiszem ezt a számot nem kell bemutatni...
421 7 3 Zene Izé
NicKoy: alap muzsika...
David187: Az ám :P
papaluige: yoság! :D
Arch Enemy-Revolution Begins

Death metal,női énekessel..
397 2 6 Zene Izé
Hbrex: ezt a csaj maga az ödög szállta meg :D
2020: én is elég sokat agyalok rajta,de rájöttem,hogy felesleges,inkább csak hallgatom:D
shikari: ezen en is gondolkoztam mar XD
Mind a 6 komment
La Coka Nostra - That's Coke
Egy rapcsapat ami már Worldwide-dá nőtte ki magát.
Olyan nagy nevekkel mint: Sick Jacken, Ill Bill, Everlast...
481 1 0 Zene Izé
Gladiator

Lisa Gerrard & Hans Zimmer - Now We Are Free
933 2 1 Zene Izé
wowbagger: hú ez milyen szép zene:) pedig nem az én stílusom
Noisia - Block Control (VIP Remix)
388 1 0 Zene Izé
Subscribe - crowd of the nobodies
518 1 12 Zene Izé
Purple: ááá atom jó volt :DDD kettőezerhéét
Purple: köcce :) csekkolom
pepeti: http://www.webcsatorna.hu/page/kornfero Parancsolj! :D
Mind a 12 komment
Jedi Mind Tricks... Az egyik legjobb rap banda a Keleti Parton. Vinnie Paz kiváló MC,  DJ Stoupe meg kiváló DJ, és a szövegeik is tartalmaznak mondanivalót... Ebben a számban Ill Bill is van, ő az egyik legjobb fehér rapper, van egy bandája a Non Phixion, és tagja a La Coka Nostra-nak is...
Csekkoljátok!!!
Peace!
481 1 8 Zene Izé
ZeroO.: :]
Purple: háhhhhá :D ez aranyos volt. nyugi, csak divatnyelv.
ZeroO.: én eleve nemértem ezeket a kifejezéseket:D
Mind a 8 komment
Vigyázat! A zenekar megjelenéséhez és többi nótájához képest ez egy elég komoly és szomorú dal.

Finnek énekelnek tisztelettel az orosz történelemről. Hát ez is megér egy misét...
597 3 2 Zene Izé
babapiskóta: ez az egész világ olyan különös...
kotta: Egyébként ha valahová, hát Szentpétervárra biztosan elmennék. Akik ismerősök voltak, mind a [...]
Dark Tranquillity - Terminus(Where death is most alive)

Zseniális nóta, a klip pedig meglehetősen izés.
433 1 0 Zene Izé
The Cloud Room - Hey Now Now
Ez az utolsó reklámzene mára ;) (PEPSI)
328 0 0 Zene Izé
Jim Noir - Eanie Meany ez a reklámnak is volt a zenéje nagyon nagyon dallamos, nézzétek meg tuti beugrik majd, hogy ez valahonnan ismerős (ADIDAS+10)
383 0 0 Zene Izé
NOX - Százszor ölelj még!
A klippje nagyon nagy! :)
723 3 15 Zene Izé
kotta: Francba, ha még gondolkocc is rajta, az már régen rosszat jelent... Felhívok vki gazdagot,h seg [...]
Purple: ezt vehetem úgy is, hogy ez úgy volt punk'n'klasszikus, mint az állat?? :DDD kérek egy mélyteng [...]
kotta: :(((((((((( Eddig neked csak mélytengeri világító kukaccal lógtam, de most meg valami szabadon [...]
Mind a 15 komment
Noha - Tu cafe
(jó pörgős szám..stílusát nemtom meghatározni pontosan)
734 3 7 Zene Izé
Notimeforlovepony: ja nagyon bejovos albumuk. foleg a Lunatica c. szam....szerintem kicsit beteg a szam de ettol teccci [...]
NuttySomeone: te szereted az ijet? :)) :-o
fül: ez tényleg jó
Mind a 7 komment
303 Project - Make Some Noise (ezt csak ide készítettem s tettem fel youtubra) ;)
647 1 41 Zene Izé
Mesy: köszikösziköszi,imádom (L)
rivaul: Nézd csak el bátran ;)
Purple: zacsi XDD na jóvan még agyalok, h elnézzem-e :DD
Mind a 41 komment
Fatboy Slim - Right Here, Right Now
317 0 1 Zene Izé
Dávid9: ez jó szám :)
Régebbi postok...