REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
TechnoGirl
13902 2 31 Izé
rivaul: uj link: http://www.youtube.com/watch?v=LLYLKWIbClk
rivaul: ez egy idióta...
dfd: sz@r
Mind a 31 komment
Budapest Parádé 2006
23565 1 4 Art Izé
buddha: ááááá, befelé nőtt
Tücsök_: annyit nyalogatták, hogy elkopott :PPP
alexa: otthon hagyta a cicijét?
Mind a 4 komment
Budapest Parádé 2006
25881 1 4 Izé
buddha: ááááá, befelé nőtt
Tücsök_: annyit nyalogatták, hogy elkopott :PPP
alexa: otthon hagyta a cicijét?
Mind a 4 komment
Ezen gennyesre röhögtem magam - nesze neked országimázs.
23993 8 7 Izé
bungle: Tóth József küldte: URL: http://www.metacafe.com/watch/2390444/funny_drunk_compilation/ Szöveg: [...]
kotta: Ja: és nekik is szép a hajuk.
mike: fogom,nehez de fogom!......... pär perc azt fekszik mindhärom bicigli meg a ket tusko! Geniälis!! [...]
Mind a 7 komment
Hogyan kell felvenni a melltartót... ;)

Részlet a Dead or Alive c. filmből. Holly Valance kisasszony meg ismerős lehet többek között a Prison Break-ből.
27893 0 6 Film Izé
brando: azért nem ennyire körülményes felvenni egy melltartot:)
Miss: Nekem tetszik! Ez én is akarom! (Persze nem mindenkivel!)
Ijász!!!: Naaaaa azért a végén nem kellet volna pofánvágni.Hisz segitett.Nem? )))
Mind a 6 komment
Hogyan kell felvenni a melltartót... ;)

Részlet a Dead or Alive c. filmből. Holly Valance kisasszony meg ismerős lehet többek között a Prison Break-ből.
30331 2 6 Izé
brando: azért nem ennyire körülményes felvenni egy melltartot:)
Miss: Nekem tetszik! Ez én is akarom! (Persze nem mindenkivel!)
Ijász!!!: Naaaaa azért a végén nem kellet volna pofánvágni.Hisz segitett.Nem? )))
Mind a 6 komment
Superman új rucikban...
4137 1 2 Izé
PëT: Jah. Ez az igazi amcsi GAY MAN.
Stomper: GAYMAN ? :D
Vállalati weboldalak 1996-ból
2944 0 1 Izé
bandee1219: Hát, ez nagyon súlyos! Pedig nem is volt olyan régen (vagy mégis?).
Nem egy hétköznapi temetés ;)
(érdemes figyelni nagypapi pizsijét, a fotelt, amiben nyugalomba helyezték, kezében a távirányító, a tv-ben gondolom kedvenc csapata...)
3031 0 1 Izé
jáózsi: Te!Ez nem szemi dévisz dzsunior?
Tom Noddy "a buborékos embör"
Videó itt.
3221 3 0 Izé
The 10 Best Robot Chicken Sketches of All-Time

Konkrétan nem is tudom, mit szóljak ehhez - röhögés és sírás kerülget.
4330 0 1 Izé
mike: ha?
Rúgjunk gólt Buffon fiúnak...
15180 2 5 Game Izé
Tűztigris: meg jol véd ugy mint a tesom ő is kapus
Tűztigris: meg jojáték azért
Tűztigris: én se
Mind a 5 komment
Rúgjunk gólt Buffon fiúnak...
14075 7 3 Izé
Shando: mindig egy pontra mindig ugyanúgy lőve, össze-vissza tekerte a labdát... majdnem jó...
én: nem értem mitől függ hogy bemegy a vagy nem
Pipike: Az hagyján, hogy össze-vissza számol,de még szemtelenkedik is? Amúgy jó a játék, ha az embe [...]
Alfréd, a belga pingvinember - konkrétan ez se nagyon normális...
3415 0 3 Izé
baba: néha énis azt gondolom, bárcsak én is pingvin lehetnék! :DD
mike: le mernem fogadni h neha napjän mikor rätör a magäny felprobäl egy ket pingvin nenit!!!
bungle: "Oh yes, I think I'm a typical Belgian" Szerencsétlen belgák... :)
Jajjajaj, érzékek elleni támadás?

Valamire valakinek biztos jó lesz: a BRAVO címlapjai a 70-es évektől.
4385 0 5 Izé
bungle: Ildenc küldte (jó is, mert a fenti link már nem működött, cseréltem is erre): http://www.cove [...]
Bakkecske: ezek tök ugyanazok nem?
te_egysejtű_vagy?: Bravo neked is.
Mind a 5 komment
A doboknál Csubi... Star Wars Band
3426 2 0 Izé
The Black Knight
9891 3 5 Game Izé
Beus22: Marha jó...
Bali: szerimtem id
Pipi: Ismerős a játék! Gyurcsány király megbízza emberét, hogy szedje ki a pénzt az emberekből,me [...]
Mind a 5 komment
The Black Knight
8675 3 4 Izé
Bali: szerimtem id
Pipi: Ismerős a játék! Gyurcsány király megbízza emberét, hogy szedje ki a pénzt az emberekből,me [...]
Norely: Köszike...Régen ez volt a kedvenc játékom és már nagyon rég jáccottam. Örök hála
Mind a 4 komment
Akik a szódásüvegben laknak...
( Buborék )
2616 2 0 Art Izé
Akik a szódásüvegben laknak...
( Buborék )
2738 6 2 Izé
Tooni: Ha már a témánál vagyunk, megszomjaztam egy kis sörre... :D
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2171481/Swiss-photographer-captures-fleeting-moment-multi-co [...]
FOLYADÉKOT SOHA NE MELEGÍTSÜNK 2 PERCNÉL TOVÁBB MIKROHULLÁMÚ SÜTŐBEN

„Egy 26 éves fiatalembernek kedve támadt egy csésze kávéra. Elővette a csészéjét, megtöltötte vízzel és (mint már annyiszor) a mikrohullámú sütőbe tette, hogy a víz megmelegedjen. Nem emlékszem már pontosan mennyi időre állította be az órát, de arra igen, hogy azt mondta fel akarta forralni a vizet. Amikor a beállított idő lejárt, kivette a csészét a mikróból, belenézett, és csodálkozva vette észre, hogy a víz nem forrt fel. Abban a pillanatban a csésze “robbant” és egész tartalma az arcába csapódott. A csésze még épségben volt mikor eldobta, tartalmát pedig a vízben felgyülemlett energia „robbantotta fel”. Az arca tele lett hólyagokkal, arcát 1. és 2. fokú égési sebek borítják, nagy a maradandó sebhelyek valószínűsége. Bal szemén akár a látása is sérülhetett. Kórházi tartózkodása idején a kezelőorvos elmondta, hogy ez, sajnos, elég gyakori eset és figyelmeztetett, hogy soha ne melegítsünk csak vizet a mikróban. Ha vizet szeretnénk melegíteni, valamit mindig tegyünk a csészébe, fapálcikát, teafiltert stb, ami a keletkező energiát elvezeti. Sokkal biztonságosabb azonban a vizet vízforralóban melegíteni.”

A General Electric válasza:

„Köszönjük a megkeresést. Örömmel állok rendelkezésükre. Az önökhöz beérkezett e-mail tartalma megfelel a valóságnak. Mikrózott vízben és egyéb folyadékokban nem mindig keletkeznek buborékok a forráspont elérésekor. Tulajdonképpen túlhevített állapotba kerülnek, és nem keletkeznek buborékok. A túlhevített folyadék akkor fog kiforrni a csészéből, amikor megmozdítjuk, vagy például kanalat vagy teafiltert helyezünk bele. Hogy ez ne történjen meg és megelőzzük az esetleges sérüléseket, soha ne melegítsünk csészében bármilyen folyadékot két percnél hosszabb ideig. Melegítés után hagyjuk a csészét még 30 másodpercig a mikróban állni  és csak azt követően vegyük ki és tegyünk bele kanalat vagy bármi mást.”

Egy technika tanár a következő magyarázatot fűzte az esethez:

„Köszönöm a mikrohullámú sütővel kapcsolatos figyelmeztetést. Nem az első eset, amellyel találkozom. Az oka egy túlhevítésként ismert jelenség. Vízmelegítés közben bármikor előfordulhat, különösen akkor, ha az edény, amelyben a vizet melegítjük új, vagy ha csak kis mennyiségű vizet melegítünk (fél csészénél kevesebbet). Az történik, hogy a víz gyorsabban melegszik föl, még mielőtt buborékok keletkezhetnének. Ha a csésze nagyon új, akkor nincsenek még rajta kisebb felületi karcolások, repedések,  amelyek a buborékok képződését elősegítenék. A felgyülemlett hőt elvezető buborékok hiányában a folyadék nem kezd forrni, hanem tovább melegszik, jóval saját forráspontja fölé. Amikor azután ilyen állapotban a csészét megmozdítjuk, vagy a folyadékot megkeverjük, rohamosan beindul a buborékképződés és kiszorítja a csészéből a forró folyadékot.”
5795 0 7 Izé
Sünilány: Jah, bocsi, még az (azt hiszem akril alapú) festékben tehet kárt.
Sünilány: Már nem azért, azok a bogrék nem bevonva vannak anyagokkal, hanem SZAR minőségű kínai piaci m [...]
Lilu__cica: Tegnapelőtt a macskám kajáját melegítettem mikróban. Még jó, hogy csak 30 mpre tettem be, p [...]
Mind a 7 komment
BicycleRepairMan! :)
(Monty Python)
3692 2 2 Izé
wtf: Uhhh, ezt nézzétek meg: Monty Python - My brain hurts http://www.youtube.com/watch?v=HQgF0pRkjMc" [...]
bluehock: superman megmenti az embereket? Az ember menti meg a supermaneket!
Kresz Pista bával
4596 0 3 Izé
mircike: hát ja nagyon alkeszos volt a csávesz szerintem hát nem is tudom hogy ezt minek is forgatták le. [...]
mike: ezert olyan nagy a halälozäsi räta az utakon Mostmär ezt is tudjuk!
bluehock: Úristen és ennek van autója?
Blokkolnám ezt a nőűet!
5971 1 2 Izé
bungle: malex123 küldte (nem volt ez már külön postban? Mindegy, már ezeréves...) http://youtube.com/w [...]
bluehock: ez olyan holvan budapest? nem tom de dumáljunk.
Berényi Miklós és Magdi néni titkos gyereke
4918 2 11 Izé
Ficánka: Egész jó.
Ghosty: Csak a Vilibá meg ne tudaj :)
blabla: Amilyen az apja meg az anyja, olyan csúnya a gyereke!!!!!!!!!!!!
Mind a 11 komment
Bemutatkozik Budapest nem turista szemmel.
Legyen Budapest Európa kultúrális fővárosa!
6021 1 8 Izé
Lundgren: Bezzeg az I.ker-ről nincsenek képek,legjobb hely
wtf: Ez abszolút így van. Magyarország = szemétlerakóhely.
qukac: Kevés dolog dühít fel jobban,mint a körülöttünk lévő szemét.És még ez az ország csatlak [...]
Mind a 8 komment
Huh gyerekek!

Először azt se tudtam, hova kapjak... De aztán belejöttem. Zsír! Az agyad szétmegy...
9709 3 1 Game Izé
cumo: nagyon jo!!::))
Huh gyerekek!

Először azt se tudtam, hova kapjak... De aztán belejöttem. Zsír! Az agyad szétmegy...
10131 7 1 Izé
cumo: nagyon jo!!::))
Agyat Bushnak!
10218 0 5 Izé
recterus: aki hülye az hülye marad
Shando: Áááááááááá!!! Kész. Bush még mindig hülye pedig vagy 8 agyat toltam a fejébe....
Ficánka: Szörnyűű!!
Mind a 5 komment
Új bútorok otthonra :)
2599 0 1 Izé
szellike: Nem gyenge!De mint lätom ez kimondottan pasiknak kifejlesztett prototipus! ..Äs mi van a Csajokkal [...]
Lenni külföldi, csinálni biznisz.
3765 5 7 Izé
bungle: linduka küldte: URL: http://mkkp.hu/wordpress/?p=1234 Szöveg: "az állatokat is megfelelően kell [...]
bungle: malex123 küldte: http://nbg.freeblog.hu/
Lilu__cica: Ez lenni állat!
Mind a 7 komment
Best of Gyurcsány-csomag
11696 1 51 Izé
rivaul: uj link: http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ
alphadog: Már cikk is van róla: http://ma.hu/page/cikk/ai/0/177394/1" target="_blank">http://ma.hu/page/cikk [...]
bungle: Ezt ketten is beküldték most (kisdead és evilmeli is): Best of Gyurcsány 2 - tovább dübörög [...]
Mind a 51 komment
A Tesco új bevásárlókosarakat vásárolt
2234 0 3 Izé
bandee1219: Ja! Tolnám, mint gép!
smay: Kár h nem hátul van a "fogója", akkor a bámészkodók is félreállnának néha :D:D:D Amúgy ra [...]
h3lpm3: ... mit meg nem tesznek azert, hogy hanyingered legyen
Biztos tudni akarjuk mi ezt?
12967 1 1 Izé
bandee1219: Biztos! Csak nem akar bejönni itt a suliban. Na, majd otthon.
Willy bácsi meséi és egyéb animációk
5397 1 0 Izé
Végre megnyugodhatunk mi, zseni férfiak

"Annak a nőnek, aki zsenihez megy feleségül, valószínűleg bele kell törődnie abba, hogy meg fogják csalni. Desmond Morris antropológus, etnológus szerint azonban nem a férfi, hanem DNS-e a felelős ezért."
15014 0 11 Izé
Schabee: pffff
bandee1219: :)
Mr. Cellophane: Kíváncsi lettem volna az arcára annak aki a csládból először nézte meg a fotót az előhív [...]
Mind a 11 komment
Britney Spears hozza a formáját
15708 0 6 Izé
alphadog: Huhh, hát most megnyugodtunk!
GerzSonka: Fifi! Errol a videorol (http://pornotube.com/media.php?m=60928) mar bebizonyosodott, hogy nem Britne [...]
Fifi: Alig néhány órával azután, hogy Britney Spears bejelentette, elválik Kevin Federline-tól, má [...]
Mind a 6 komment
Augusztus 23-tól Prison Break (A szökés) a retekklubon... ha még nem láttad az első évadot, töltsd le gyorsan, mielőtt a szinkron hazavágná az egészet és úgy néznéd!
2842 2 5 Izé
Schabee: én se lakom innen messze :D
bandee1219: Az még a kerítésen belül van? :)
Tipi: Még jó, hogy belülről nem látják.
Mind a 5 komment
Beatin' 'round the Bush
3445 0 2 Izé
Bizsu: áááá
bandee1219: Klinton is zenélt, de hogy Dzsorzsi is ilyen jól nyonja, azt nem gondoltam volna!
Bár messze még a farsang... öltözz hippinek. ;)

Még pár jelmez ötlet:
Playboys and bunny
Superma n, superwoman és superdog
Female super heroes
stb.
8704 2 7 Izé
Cheebeeke: Vörös feltupírozott parókába meg ezeréves farmerban...narancssárga fejpánttal meg velúrfels [...]
Cheebeeke: Én tavaly hippi voltam :)
bungle: Mivel ez már volt, minek kerüljön ki új postként? Mi nem a ... oldal vagyunk (be lehet helyette [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...