REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nooka óra
4233 2 8 Izé
bungle: Kyp Durron küldte (nekem spec. most nem működik az oldal): A NOOKA kicsit beindult. HD reklámfi [...]
csicsilla: jaj csak sima ora akkor lol...hehe neeem ez csak vicc volt nekem is van sima oraoràm semmi mp3, [...]
Pumukli11: Ja, egy csomó féle színben, különböző design-al. Vannak egész pofás krómozott változatok [...]
Mind a 8 komment
Pedro Nossol fotós honlapja
14962 1 2 Art Izé
SH4D0W: Jó képek... :)
cica-bi: Nagyon bejön a rózsaszín szőrös ágytakaró, szexiiiiii :D
Egy nőt letartóztattak San Mateoban a pingálásokért, amik szerinte "üzenetek istentől".
1896 0 1 Izé
kKNd: hmm az a kocsi még jól is néz ki így telefirkálva. mindenesetre annyit meg lehet állapítani h [...]
Egyre több és jobb sorozatot készítenek világszerte és egyre többen vagyunk, akik nonstop ezeket nézzük. Itt megtaláljátok az összes létező sorozatot. Keresgéljetek, töltsétek és nézzétek.

Remélem mindenki talál magának valót! Ja és írjátok a kommenekbe, hogy ki mit néz!
14198 28 88 Izé
Lucky94: http://sp.hoff.hu/main/?welcome=1
babapiskóta: A reménység folyóját keresem. Aki ismeri, és tudja hol találom légyszi írjon egy levelet! K [...]
nagyonhulyevagyok: Keresek egy sorozatot, sajnos nem tudom a címét. Arról szól, hogy egy kisvárosban tudósok lak [...]
Mind a 88 komment
Így fogom megoldani, hogy a csemetém Tool-on nőjön fel különösebb károsodás nélkül. :)
(+ egyéb zenekarok babazenévé varázsolva, pl. Metallica, Led Zeppelin, Nirvana, The Cure, Nine Inch Nails, stb.)
3584 3 16 Izé
blablapff: aranyos :) a bob marley album tetszik a legjobban. a tool már megvan:)
bichka: Toolt alap, h már megszereztem ;)
bridzsó: A Metallica-t, a Baetles-t és a Stones-t tuti megszerzem! Nagyon jók! Ja, meg a Nirvana-t!:)
Mind a 16 komment
A Norbi játék folytatása... kicsi, sárga, savanyú... de a miénk... nekem tetszett!
11013 0 5 Game Izé
s.csuli: mit kell sinálni ablaknál? valaki iírja le végig klikeltem de semmi!!!
Mimis: Le kell tölteni a játékot a Játékok menüpont alól, és fel kell telepíteni. Nekem nem érte [...]
Luflee: biztos en vagyok a hulye, de rakattintottam a linkre, es csak hireket lattam, es jatszani nem tudtam [...]
Mind a 5 komment
A Norbi játék folytatása... kicsi, sárga, savanyú... de a miénk... nekem tetszett!
12801 3 5 Izé
s.csuli: mit kell sinálni ablaknál? valaki iírja le végig klikeltem de semmi!!!
Mimis: Le kell tölteni a játékot a Játékok menüpont alól, és fel kell telepíteni. Nekem nem érte [...]
Luflee: biztos en vagyok a hulye, de rakattintottam a linkre, es csak hireket lattam, es jatszani nem tudtam [...]
Mind a 5 komment
A világ 99 legjobb nője 2007-ben az ASKMEN portál felmérése alapján
29082 2 23 Izé
brando: szerintem beyonce megérdemli az első helyet nőies alakjával...nem csodálkozom hogy a férfiak t [...]
Zarquon: Ha ezek lettek a legjobbak, akkor milyen lehetett a többi?
Der Fleischer: Igazad van! Penelopé Cruz-tol százszor szebb lányok vannak nálunk a cigány-hegyen. Ez Semmi ext [...]
Mind a 23 komment
A légzőkészülék nélküli merülés új rekordját a német Tom Sietas állította be több, mint 15 perccel. Negyed óra egy levegővétellel, nem semmi! Azért egy doppingvizsgálatot végeztetnék rajta, nem növesztett-e kopoltyút... ;)
3934 1 12 Izé
csicsilla: Mcfishman menü hahahahhhahahah ez kurv@ jo!!!
Élien: De miért a Mekdonáldszba ment enni? Talán szponzor? Mcfishman menű.
ibor90: Jobb lenne ha mindenki elkezdene gyakoroni hogy legalább 15 percig kibírja. 2 okból is. 1. elolva [...]
Mind a 12 komment
Chuck Norris karate kommandós képregény 1987-ből.
3839 2 5 Izé
zuza: a CN logós műbőr mellény odavág! xD
JackSlater: ez most valami vicc vagy tényleg volt ilyen comic? XD
mephistto: Na mostmár érthető miéert volt annyira népszerű Amerikából kiindulva, a képregény biztosan [...]
Mind a 5 komment
Törpe Norbi és felesége életükben először a szigeten járt. "Jaj, de piszkos!"
23670 13 196 Izé
Schabee: wááááááááááá ez kész ettöl lehidaltam mikor először láttam főleg h gipszben voltam [...]
Nyolan: Ezt az elvakult picsát! Faszom ki van az ilyen gennyedékkel! Inkább ne szólalt volna meg. Ahhoz [...]
csicsilla: http://juj.hu/ny/?cid=487 akkor most akarja hogy ott ujjazzàk meg a lànyàt vagy sem [...]
Mind a 196 komment
Most képzeld el a női verziót. ;)
6009 5 5 Izé
csicsilla: hereverőheverő
ZomBeeZ: herepacsi
AK47: Egy igazi fasz'ék :D
Mind a 5 komment
Coolest Toilet Signs Around The World
6204 8 6 Izé
ZomBeeZ: -a
ZomBeeZ: @enmi: kislányos pisilős,ajtóra akaszthatós rézbigyó csücsül a WC ajtón...a
Sthro: Nálunk kisfiús pisilős van :D
Mind a 6 komment
Make Love Not War
7412 0 5 Art Izé
Schabee: hát na
csicsilla: na ezek tènyleg izèlnek!!!
SH4D0W: Mindig tanul valamit az ember... :)
Mind a 5 komment
Make Love Not War
7573 2 5 Izé
Schabee: hát na
csicsilla: na ezek tènyleg izèlnek!!!
SH4D0W: Mindig tanul valamit az ember... :)
Mind a 5 komment
Futóverseny magassarkú cipőben - Szentpétervár, 2007. július 21.
Minimum 9 cm magas sarokkal rendelkező cipőkkel lehetett részt venni, a nyertes díja kb. 2000 $ értékű vásárlási utalvány volt (amiért mint tudjuk elég sok mindenre képesek a nők :))
8311 0 10 Izé
Maccoyi: Terepre tervezve!? http://www.newhighmart.com/shop/item/938/Grey-Ant-x-Teva-Stiletto/
csicsilla: kivàncsi lenèk màsnapra hàny csajnak dagadt be a bokàja, amugy pasik is nev [...]
cica-bi: Szerintem ez nagyon kemény!! A legjobb, h bár magassarkú cipőben kellett futni, mégis hozzá tu [...]
Mind a 10 komment
Sosem nőnek fel ezek a japánok...
4844 0 3 Izé
1up: Kicsit tud a sofőr... csórikámat meg jl megszivatták a hátsó ülésen, tuti kiesett belőle a [...]
Nyúzó: Múltkor volt egy klikkelős játék (www.clickclickclick.com) biztos hallottatok róla. Egy japán [...]
kKNd: ...de ezért szeretjük őket. ^^
Állítólag létezik egy rákellenes szer, amely mellékhatások nélkül csökkenti szinte az összes daganat méretét, ráadásul olcsón és könnyen előállítható. Ez a DCA (diklór-acetát).
A gyógyszergyárak viszont nem akarnak milliókat költeni a klinikai kísérletekre - mivel a szer nem szabadalmazható és így nem profitálhatnak belőle. Többi a videóban...

+ pár magyar cikk, amit találtam a témában:
Rákellenes csodaszer - vagy mégse?
Új remény a daganatok kezelésében
Rákbetegek engedélyezés nélküli gyógyszert próbálnak ki
1753 2 9 Izé
wnw: osztom yorgash!a pénz a kulcs itt ezt mindenki tudja, úgytudom a legnagyobb biznisz a gyógyszerip [...]
Balázs: jól értem?ha nincs belőle profit akkor hagynak millliókat meghalni???
metaljesus: a cikkek jók de a pasi nekem kicsit tvshopos :S remélem egyszer tényleg működni fog ez a cucc
Mind a 9 komment
Perfect Head - palack nőknek (vagy homároknak) :D
3790 1 3 Izé
Ismitlen: sztem gusztustalan.
Nico: Nagy előnye,hogy utántölthető...:P
Bakeyoo: Nekem tetszik, na :$
Varya Akulova, a női Herkules
5908 1 10 Izé
brando: Hát vele se szívesen vesznék össze...
clownessa: Az Őserő!!!!! De legalább nem néz úgy ki, mint a szteroidokkal telepumpált súlyemelő nők!!! [...]
Balázs: azt hiszem ezt mindannyiunk nevében mondom..........isten kva photoshop fszát má........muszály [...]
Mind a 10 komment
Nyócker, Pince Büfé - elit szórakozóhely!
8523 6 23 Izé
qstion: ehhez nem lehet kommentart fuzni...en is egy cigany faluban tanitok mar lassan ket eve, de ezek mess [...]
wtf: Az se rossz. :) A négybetűs életről már nem is beszélve...
Dave85: Vagy a nagybüdös életre.
Mind a 23 komment
Nodes
9134 3 4 Game Izé
eol: Ennek valóban két nehézségi foka van, de az nem Medium és Hard, hanem Easy és Timed Easy :)
Luflee: en utana egybol a hardot es vegig csinaltma, szerintem annak is tul hamar van vege :(
metaljesus: tényleg jó. csak a mediumnak túl hamar vége :)
Mind a 4 komment
Nodes
9262 4 5 Izé
-daved-: én a 8. pályánál feladtam:( ti meddig jutottatok?
eol: Ennek valóban két nehézségi foka van, de az nem Medium és Hard, hanem Easy és Timed Easy :)
Luflee: en utana egybol a hardot es vegig csinaltma, szerintem annak is tul hamar van vege :(
Mind a 5 komment
Tessék, okos nőkre vágytatok, nem buta szilikonszöszikre, most megkapjátok. :)))
Sakkozó bébz. :D
24150 1 16 Izé
szlsz: Brigi cica! Megvan már a babád? :-)
brigi_cica: azért mert nem vetköznek? szerintem vannak köztük szép csajok... és nem a plasztikai mütét v [...]
szlsz: Kibaszott rondák!!!!!!!!!
Mind a 16 komment
Top 10 legszexisebb női sportoló - 2006
Neked ki jön be legjobban?
25956 1 12 Izé
Schabee: Anna Kournikova
Sum20: 8 amcsi és 2 import orosz! Csak nem véletlenül az amcsik állították össze?? :D Amúgy a magya [...]
kamubekLaca: Az a baj, hogy te a szépséget lehet, hogy a mellbőségben meg mintaarcban nézed... Amúgy sztem [...]
Mind a 12 komment
26 hot dog 12 perc alatt
A hot dog evő versenyt az egyetlen női versenyző nyerte - ráadásul egy törékeny kínai lány a sok nagydarab férfi mellett. :)
4254 1 10 Izé
kanoc: Egyééé csak
Laci: Volt egy magyar film is, nem emlékszem a címére. Udvariasak voltak, megkérdezték az urat, mi a [...]
varazs: Oszt honnan tudtàk hogy melyik volt a kedvenc ètele?Azt is ùgy vallattàk ki bel& [...]
Mind a 10 komment
Ötszáz évnyi európai képművészet, három percben, női portrékon keresztül.
4606 0 7 Art Izé
krumpli: hopsz tényleg :D nem rémlett, hogy izén láttam :)
wtf: Erre gondolsz? ;) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=344 Sztem is gáz, hogy más munkájával r [...]
krumpli: a legelején az a ház egy 5perces photoshop tutorialból van... :D tovább nem is néztem
Mind a 7 komment
Ötszáz évnyi európai képművészet, három percben, női portrékon keresztül.
4767 5 7 Izé
krumpli: hopsz tényleg :D nem rémlett, hogy izén láttam :)
wtf: Erre gondolsz? ;) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=344" target="_blank">http://www.ize.hu/comm [...]
krumpli: a legelején az a ház egy 5perces photoshop tutorialból van... :D tovább nem is néztem
Mind a 7 komment
Kodomo no nomimono - japán sör gyerekeknek
(mondjuk én is imádtam a nektársört kiskoromban) :)
2833 1 21 Izé
Cromex: Vajon lesz tőle sörhasuk?:)
Szmiri: tényleg, azzal altatták el a kisbabát ha nagyon sírt xD
Su: a pálinkás kenyér már régi találmány:)
Mind a 21 komment
Make Love Not War!
1394 0 3 Izé
Szmiri: pimp my libero:)
invad3r: utálom a hippiket :P
pitteee: mi van vaze ez ennyire no komment?
A Receptklub mai adásában a 2 mesterszakács különleges alapanyagból készít finomságokat, növelve ezzel a nézők gasztrokultúráját. ;))))
4381 0 5 Izé
moiravoight: A legszebb dícséret:kérek még! :) (Amúgy, mintha vmi olyasmit is mondtak volna a szakácsok, h [...]
Geri: Ennyi zöldből biztos nem csinálnék ilyet!!!Kész pazarlás ez elég lenne egy darabig.Tök kész [...]
metaljesus: na, mostantól nem a szarvasgomba a legdrágább hozzávaló :)
Mind a 5 komment
Skócia legújabb reménysége. A hangját tömegpusztító fegyverként lehetne használni, a megjelenése pedig nők tömegeit kergeti őrületbe (vagy apácazárdába)... ;)
11120 1 27 Izé
Szpia: Ez tényleg olyan, mint a Muppet Show! :D
kKNd: úúúú ez annyira égő XD ilyet akkor se csinálnék ha fegyverrel kényszerítenének egyébkén [...]
twitch: ember ilyen mozgásra nem képes!!!
Mind a 27 komment
Imogen Heap - Just For Now

Egy nagyon ötletes acapella előadás!
5714 4 16 Izé
bungle: www.kickstarter.com/projects/mimu/mimu-glove-for-music
brando: nekem megvan ez a szám az mp3omon...
nójika: Bannyeg... na erre mondják, hogy 100 évben egyszer születik ilyen tehetség! Libabőr nálam is! [...]
Mind a 16 komment
Nokla és társai! Támadnak a kínaiak!
11165 3 16 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2007/11/chinese-fake-brands.html
Su: ez nem becsapás, csak megtévesztés:) mint ahogy az is amit a márkás cuccok reklámaiban láthat [...]
Skylynx: Jogos :))
Mind a 16 komment
Elhagyatott és a növényzet által benőtt házak
5422 0 3 Art Izé
bandee1219: Hát, kár, hogy picik a képek, de az látszik, hogy naggyon baró! Ha megvennék egy ilyet ígyhag [...]
Nico: ez nagyon komoly....
metaljesus: csak kár hogy ilyen picik a képek
Elhagyatott és a növényzet által benőtt házak
5724 0 3 Izé
bandee1219: Hát, kár, hogy picik a képek, de az látszik, hogy naggyon baró! Ha megvennék egy ilyet ígyhag [...]
Nico: ez nagyon komoly....
metaljesus: csak kár hogy ilyen picik a képek
Ez is egy film macskákkal, csak normálisan. A filmben mint kifejezési formában pont az a szép, hogy lehet csalni, nem kell a valóságot mutatni. És ezen spec még röhögsz is.
5068 0 10 Izé
bungle: Humorérzékből egyes, leülhetsz...
Jonsai: Seggfej a pofa. Ez is egy bunkó, aki kapott egy kamerát, aztán: na, gyártsunk egy filmet. És a [...]
babapiskóta: ez annyira, annyira... muszáj rajta nevetni... (máshogy nem lehet kibííírni... ááááá)
Mind a 10 komment
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)

Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4142 1 5 Art Izé
bungle: A Breakpoint 2007 nyertes demoja: http://www.pouet.net/prod.php?which=30244 Kevesebb, mint 200K!!
Virgo: A .theprodukt csapat kkrieger játékát ismeritek? Ha korszakba nem is, de témába vág, 96kbyte-b [...]
eNMi: Üdv! Akkor legyen egy kis AMIGA nosztalgia is!!! Az ugyancsak Assemby '93 első helyezett Pygmy Pro [...]
Mind a 5 komment
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)

Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4121 0 5 Izé
bungle: A Breakpoint 2007 nyertes demoja: http://www.pouet.net/prod.php?which=30244 Kevesebb, mint 200K!!
Virgo: A .theprodukt csapat kkrieger játékát ismeritek? Ha korszakba nem is, de témába vág, 96kbyte-b [...]
eNMi: Üdv! Akkor legyen egy kis AMIGA nosztalgia is!!! Az ugyancsak Assemby '93 első helyezett Pygmy Pro [...]
Mind a 5 komment
Mindig is tudtam, hogy a Star Wars rajongók nem normálisak... :)
2318 0 2 Izé
Maccoyi: És mikor adnak egy kis kakaót akkor még kedves kis szuszogás is hallatszik! Juj ?))))
Nico: Hogy a fénykard csapna bele!!:)
Régebbi postok...