REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mozart golyó házilag
537 3 4 Pink Izé
Derill: neked is adott a lehetőség hogy kevésbé kommersz posztot küldj:D
megtalált: hát igen... de nem tudom, hogy itt pink-en miért ilyen receptek vannak mindig... jó, tudom nem e [...]
Sissi: Ez egy rapid és olcsó Mozart golyó, hiszen nincs benne marcipán, pedig az úgy a jó:)
Mind a 4 komment
Whiteout (Vakító fehérség)

A Whiteout főszereplője Kate Beckinsale, aki egy Antarktiszi kutatóbázison tölti be a kirendelt rendőrbíró szerepét, és már alig várja a fél éves sötétség beköszöntét, ami számára egyben a távozást is jelenti. Három nappal az indulás előtt azonban egy testet találnak a jégbe fagyva, így Carrie nyomozni kezd az Antarktisz első gyilkossági ügyében. A halottak száma nőni kezd, és Carrie-nek egy hatvan éves rejtélyt kell megfejtenie, mielőtt egyedül marad a gyilkossal a sötétségben egy helyen, ahonnan nincs kiút…

Magyar bemutató: 2009. október 15

Kritika a képregényről | Imdb
1812 0 3 Film Izé
Erunder: Ja, csak kimásoltam a szinapszist, és nem figyelmesen olvastam el csak átfutottam.
bungle: "mielőtt kezdetét egyedül marad a gyilkossal" ??? :)
snake6: jó lessz ez!
Shorts

Black Falls külvárosában járunk. Itt minden ház egyforma, és mindenki a Black Box cégnek dolgozik, mely olyan gépet gyárt, ami tulajdonképpen mindent képes megcsinálni. Egy napon különleges, a szivárvány színeiben pompázó kő hullik le az égből, mely a 11 éves Toe Thompson-t találja fejen, s ezzel mindent megváltoztat. A kő bárkinek a kívánságát teljesíteni tudja, aki azt a kezébe fogja. A gyerekeknél csak a felnőtteknek vannak különlegesebb kívánságai...

Egy ilyen szinapszis és az előzetes után, azt mondanám, hogy erre csak a gyerek menjen be. Addig legalább apának és anyának lesz nyugodt 90 perce.

Premiere Augusztus 20-án volt.

Egyébként ti elbírjátok képzelni, hogy ezt ugyan az a fószer rendezte mint a Sin City-t, vagy hogy a Cápasrác és lávalány ugyan annak a személynek a munkássága mint akié a Terrorbolygó? Ezek után szerintem Rodrigueznek kijárna egy kis idő valamelyik elmegyógyintézetbe, mert tuti, hogy súlyos skizofréniában szenved. :D

Imdb
877 0 2 Film Izé
Erunder: De mit élhet már át az a csávó. Forgatják ezt a Shorts-ot aztán átmegy a mellette lévő st [...]
Jokker: Én Rodrigeznek a Machete-jét várom már. Tény és való hogy pár filmje két külön félteke.
Veszélyes fogyás - Káros módszerek a fogyáshoz
480 1 0 Pink Izé
A jó szex az agyban dől el, halljuk sűrűn, de néha nem várt balesetek gördítenek akadályt a fene nagy koncentráció útjába. Ilyen lehet például, amikor a hüvelyből hangosan távozó levegő akasztja meg az izgalmat.
875 1 4 Pink Izé
vöri: vicces, meg kell mosolyogni :]
Derill: említésre sem méltó dolog...nemhogy ezen fennakadni...
1nessa: a kommenteken rohogtem a legtobbet:):D
Mind a 4 komment
Miss Plastic Hungary 2009

Októberre tervezik azt a szépségversenyt, ahol a plasztikai műtéten átesett lányok képviselhetik magukat.
17035 4 18 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/10/miss-plastic-hungary-2009.html
bungle: + http://rtlklub.hu/video/71713 és http://rtlklub.hu/video/71741
Maccoyi: Miss Plastic Hungary - a felkészülés - videó! http://www.stop.hu/video/?id=1183
Mind a 18 komment
200.000 angol font (~62M Ft) és 51 sebészeti beavatkozás, hogy Nileen Namita, a 49 éves, háromgyermekes anyuka olyan legyen, mint Nofertiti (más átírásban Nefertiti) ókori egyiptomi királyné.

Megérte? ;)
12328 1 34 Izé
|-=O=-|: Miért, ha Demjén Rózsinak sikerült magát átoperáltatni: http://funlista.funpic.hu/?page=attac [...]
steve1435: Nem akarom elvenni a kedvét, de nem hasonlít rá! Legalább egy olyan csákót felvehetett volna!
Nusihusi: Így elcsúfitani magát... Headshot!!!:P
Mind a 34 komment
A mindennapok harmóniája
480 0 1 Pink Izé
Derill: jah rakd a wc-t a háló elé, végülis szarszagban jó aludni :D meg a többi
Elpusztult a világ legnagyobb kutyája
962 1 2 Pink Izé
valkyr: Az angyaloknak kellett egy erős jóbarát odafönn...
1nessa: R.I.P. :(
Shakes & Fidget képregény magyarul.

A már-már kultképregény rajzolói Oskar Pannier és Marvin Clifford egy német páros. Eredetileg az első részeket, még a gamona.de WoW-os részlege adta ki, majd később megalakult a hivatalos honlap.
12604 11 17 Izé
Kiscsuri: Igen néha örültem h WOW-ozok mert télleg kell :)
Marton350: Szerintem nem rossz ,csak kár ,hogy magyarul ilyen kevés van ,még angolul is jó lenne ,de német [...]
Agnusdei: Egyes részekhez bizony kell egy kis wowos ismeret:) De hát a világon 10M WoW player van csak ered [...]
Mind a 17 komment
Daath - The Worthless
404 2 3 Zene Izé
Balázs: hát igen....:D
gundul: www.daath.hu
grisin: Isteniiiiiiiiii !!!!!!!!!
A végső állomás 3D (The Final Destination)

Nick néhány haverjával egy autóversenyen lazít a hétvégén, amikor egy versenyautó óránként kétszáz kilométeres sebességgel a nézők közé csapódik. Elképesztő mészárlást végez: van, aki elég a robbanásban, van, aki darabokra szakad, egy lányt pedig egy elszabadult kerék fejez le. A pánikban menekülő közönségre rászakad a lelátó. Nick álmában. A srác felriad és ott ül a lelátón. A vízió idejében érkezett, még épp meg tudja győzni a látomásában szereplő barátait, hogy meneküljenek. A katasztrófa bekövetkezik, és csupán pár másodpercen múlik, hogy ők mégis megússzák a szörnyű véget. Ám a halál nem szereti a rögtönzést, és nem engedi, hogy kifogjanak rajta: a nyomukba ered, és egyenként gyilkolja meg őket.
Hazai premier: 2009. szeptember 10. - kizárólag 3D-s vetítés

Apple trailer
Magyar feliratos trailer
2001 1 13 Film Izé
kasy: Atyaég! Ilyen lehangoló kokány filmet is rég láttam. És 70 perc az egész. pff...
Julyette:): Ja és a 90percen keresztul végig rajtam volt a 3D-s szemuveg és az égvilágon semmi bajom nem le [...]
Julyette:): Én tegnap voltam rajta moziban....Igen jó film. Mindig minden az arcomba repult, azt elso 10percbe [...]
Mind a 13 komment
Snoop Dogg az amerikai Legyen ön is milliomos! című tévés vetélkedőben egy 2009-es filmmel, a Watchmen-nel kapcsolatos kérdést kap. A válasza nem minden igényt kielégítő.
1213 0 5 Film Izé
Jokker: Sorry, legközelebb meglesz :)
Erunder: Ilyen megjegyzést illene több spoiler jelzővel illetni. Pl. így: SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER [...]
Jokker: Nekem is ő tetszett a legjobban, (SPOILER!) kár hogy meghal a végén!
Mind a 5 komment
Tegnap éjjel otthagyott a kedvesem
Bedagadt a szemem rendesen....
848 1 2 Zene Izé
Newtonheat: full részegen, egy osztálykiránduláson ahol körülöttem ugyancsak mindenki ful lrészeg és ol [...]
Balázs: az ilyenek miatt kértél arra grisin hogy pakoljak metal-t? XD
Milyen tünetek jelzik a skizofréniát?
635 0 0 Pink Izé
Maywood Medley
766 0 0 Zene Izé
Mikor lesz már babám?
368 0 0 Pink Izé
Berlino maci öngyilkos merénylete Melaine Walker ellen. :D
1442 0 3 Sport Izé
ffaannyy: XDXD nem birom abba hagyni a nevetést xD hát ez qva nagy
Balázs: LOL:D
papaluige: szétröhögtem magam! nagyon jóóóóó!! XDXDXDD
Tankcsapda - Köszönet doktor

Az első megjelent dal az új albumról
1117 3 2 Zene Izé
D3T0X93: ez nekem olyan ismerős :/ a cím is, meg az első 30másodperc is, de nem jövök rá, h honnan... [...]
Newtonheat: nem vagyok elájulva tőle... a régi hasonlo témáju dalok,a "jönnek a férgek" meg az "agyarorsz [...]
Tökéletes hátul nézet  
436 0 2 Pink Izé
spider86: én is hasonló nézetet vallok :D
Derill: a tökéletes hátul nézet: http://farm1.static.flickr.com/40/117437979_ae5ea3eb1a.jpg
FURAKOR Promo

eFUeRA ft AKR

megjelenés szeptember 1-én

Figyelgessé!
639 1 1 Zene Izé
spider86: letöltés itt - > http://www.baseonline.hu/Ingyenesen-letoltheto-a-Furakor/news/87/52
Window Phone - avagy - Készül az első teljesen átlátszó üvegből gyártott mobil!

(hasonló részben üveg - LG Crystal)
5905 0 8 Tech Izé
superxaba: nagyon baba csak majd az egyik részét még csinlják nagyítósra és akkor mobil is lesz, meg sze [...]
JOkeRpappa: mikor régen mondtam haveroknak, hogy lesz majd optikai zoomos mobil kiröhögtek és azt mondták h [...]
roland66: wááh dejó :D egyébként nem kéne rá mondani h lehetetlenség ezt megcsinálni mert kb 10-15 [...]
Mind a 8 komment
Vajon még mi férne oda bele?

(Szerintem egy brekkencs simán. ;) - bungle)
27775 8 30 Izé
varazs: Nem nyomja el a csecseit az sok cucc?
Chamy: 85B
papaluige: a kipakolt cuccokról van elképzelésünk,de ...............:) a testrész amivel érintkezett,az [...]
Mind a 30 komment
Rekordot döntő tűzijáték kísérlet ment "füstbe". :)
7535 2 5 Izé
vöri: hehehe :D tényleg olyan
Re-Peet: szerintem... szép volt...
Fireblade1000: Sötétség volt, aztán meg kurv@ világos, aztán megint sötétség!!:DDD
Mind a 5 komment
A 8 legjobb vágyfokozó - meglepő(?)
662 0 1 Pink Izé
Derill: és mulatságos
A terhességi teszt megbízhatósága és az állapotosság első jelei. Hogy működik a teszt? Mikor érdemes megcsinálni?
2491 0 1 Pink Izé
Norci: Marha megbízhatóak ám...Egy barátnőm vett egy tesztet, ami pozitív lett. Megijedt, vett még e [...]
Pénteken kirúgták, másnap ez a látvány fogadta a főnökét...
16786 5 36 Izé
Selcros: Elég ideges lehetett :DD
BusKeyCome: Simán, csak fantázia kérdése. Vázze, legyetek már kreatívabbak! :-DD
Jokker: Úgy hagyta a háta mögött a terepet, mint ahogyan saját magát érezte kirúgás után... feldú [...]
Mind a 36 komment
Mit egyél, hogy szebb legyél?
417 0 5 Pink Izé
Balázs: ennek a nőnek már nem kell semmit ennie hogy szebb legyen :D
Derill: még a végén széttépnének a nők mi?:D kinek hiányzik az :D
papaluige: nem akarok szeb lenni! XD
Mind a 5 komment
7 biztos módszer az émelygés legyűrésére

A babavárás árnyoldala
632 0 0 Pink Izé
Jennie Ottinger vízfestékes művészete
521 0 0 Art Izé
James Cameron 10 éve írta meg az Avatar forgatókönyvét. Egy komplex sci-fi világot alkotott meg, amilyenre nem volt példa a Star Wars óta.
A teljes történet még nem ismert, de vélhetően nem lesz rá panasz, mint ahogy a látványra sem. Igazi 3D orgia.
Kötelező trailer
1732 5 15 Film Izé
kovacslacka: http://www.avatarizeyourself.com/ Tölts fel egy képet magadról és nézd meg milyen lennél Avata [...]
kovacslacka: cameron filmjei: http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2009/12/26/camerontop10/
kovacslacka: szerintem addig nem lesz ezzel gond, amíg évente csak néhány film jön ki 3d-ben, bár az biztos [...]
Mind a 15 komment
Szoros farmer szindróma - avagy mennyit is szenvednek a nők a divatért?
812 0 4 Pink Izé
1nessa: jajjj mar:D:D csak tudnam miert jon mindenki azzal h fiatal vagyok:P:D mind1 de am is ha ott lenne b [...]
CRaPtRaSH: én meg mindig úgy voltam vele, hogy hiába divatos, ha nem áll jól valakinek ... :D
papaluige: mert még fiatal vagy! várjál is vele még pár évet! :)))
Mind a 4 komment
"Jajj, nyuszómuszókám, már megint piszkos lett a kis bucid..." :)
4526 2 5 Izé
joovan: belövi a nyuszi séróját :D
I-Dan: Jó fej a macsek
Fireblade1000: A cica lehet, hogy nyúlas konzerven nőtt fel és most, hogy élőben ott a nyúsz nem tudja hová [...]
Mind a 5 komment
Előre szaltó nyújtott lábbal, befejezés strucc mozdulattal. :D
14124 1 7 Izé
Selcros: Idióta xD
joovan: megkoostolta a homokot.
ateso: Szerintem elég lett volna a csajoknál egy bemutatkozás meg valami kis szöveg:Dés ennyi:) de ha [...]
Mind a 7 komment
Mivel hiányoltátok a magyar fotósokat :)
763 0 2 Art Izé
Szamooca: Egy angol nyelvű honlapra könnyebben találnak oda külföldiek,és szerintem többen is keresnek [...]
Mr.T.: Magyar fotós miért full angol oldalt csinál magának... Ezzel komolyabb, vagy elismertebb vagy mi [...]
Nem is értem miért állíthatta meg őket a rendőr... ;)
19241 4 22 Izé
1nessa: igaza van Frankienek...nem tetszik nem kell odanezni...egyebkent a mamikat majd a papikak lesik majd [...]
bigyminyő: Akkor is ezt mondanád,ha egy mamika ülne ott anyaszült meztelenül???? Na ugye!....:)
Frankie: ez kinek a szemérmét sérti? am meg a közszeméremsértés a legnagyobb hülyeség a világon... [...]
Mind a 22 komment
420 kilós tűzijáték-bomba - a levegőben 800 méter átmérőjű tűzgömb. Japánban. :)

4588 10 18 Izé
DJ CSOTRY: persze ez igyvan csak azt jeleztem nektek hogy nemkell azokat kiröhögni vagy lenézni akik egy egy [...]
1nessa: igy van...minek felvenni ...eloben minden sokkal fenyesebb szebb es jobb. arrol meg ne is beszeljunk [...]
destiny13: Tanultál nyelvtant? A szövegszerkesztéssel hogy állsz?
Mind a 18 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a Guinea- v. medinaféreg (Dracunculus medinensis), mely egy Afrikában honos parazita fonálféregfaj. A féreg lárvái a fertőzött víz fogyasztásával kerülnek be a szervezetbe, majd az emésztőrendszerben válnak ivaréretté. A megtermékenyített nőstények (melyek akár egy méteresre is megnőhetnek) a bőr alatti kötőszövetben húzzák meg magukat, majd a fertőzéstől számított egy év múlva megindulnak, és igen fájdalmas keléseket hoznak létre a bőr felszínén a lábszár vagy a lábfej tájékán. Amikor a delikvens a fájdalmat enyhítendő vízbe mártja a lábait, a nőstény féreg a kifakadt kelésen keresztül kidugja hátsó testvégét, hogy a szabadba engedje több ezer utódját. A kezelés egyetlen módja, ha ilyenkor az állat végét megcsípik, felszúrják egy hegyes pálcikára, majd csavarnak rajta egy egészen kicsit, óvatosan, nehogy a kötőszöveti rostokra felcsavarodott féreg nagyobbik része bennszakadjon. Majd a következő napon tovább tekernek rajta, és így tovább heteken át. Ez a procedúra rendkívül fájdalmas (a féreg latin neve, a Dracunculus is arra utal, hogy ez olyan érzés, mintha egy sárkány tüze égetné az embert vagy egy tüzes kígyó tekeregne a bőre alatt), és akár egy hónapig is eltarthat, mire teljesen sikerül megszabadulni az állattól. Ezt a fajta kezelésmódot egyébként már az ókortól kezdve alkalmazzák, és egyes elképzelések szerint a gyógyszertárakon vagy a WHO logóján látható közismert, a gyógyítást szimbolizáló jelkép sem az Aszklépiosz botjára tekeredő kígyót, hanem sokkal inkább a pálcikára felcsavart medinaférget ábrázolja.
9992 3 24 Izé
vadonka: Ha afrikába mennék inkább aggódnék az ebola miatt. Tényleg arról mi hír? Nagy a csend!
bungle: Eltűnhet a Föld színéről a betegség, amitől 80 centi hosszú fonálféreg nő ki az ember bő [...]
bungle: Egyméteres húsevő férgek élnek sok ezer dél-szudániban http://www.lifenetwork.hu/lifenetwork/ [...]
Mind a 24 komment
4 elragadó kirándulóhely Magyarországon

Ilyenkor a legszebb!
628 0 2 Pink Izé
rituska001: tiszta szégyen.itt élek pár kilométerre Szennától,de még csak átutaztam rajta.a másik 3 hel [...]
1nessa: nekem pont jol jott ez a post..:) pont most megyek haza:)
Ez is jól mutat a kandalló előtt... ;)
3584 2 6 Izé
Ilsa: Nekem tetszik:D De ha kandallóm van akkor nem teszem ezt oda, olyan gyerekszoba feeling. Másrész [...]
Nusihusi: Elég undorító:S:P Én sem tennék ilyet a kandalló elé:P
|-=O=-|: Kár, hogy Predator-ban nem lehet kapni. ;)
Mind a 6 komment
Régebbi postok...