REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Videón a soha nem látott víziszörny. ;)
8026 3 7 Izé
Ctx Twin: Zöld bundában úszni? Hülyék ezek a britek. (Lehet hogy nem brit, de így jön ki az idézet)
gurbli: Bazze annyi hínárt összeszedni!
Fireblade1000: Még jó, hogy tiszta a víz!:D
Mind a 7 komment
Mert ilyen nem volt, pedig nagyon hasznos darab...
8456 4 37 Izé
bungle: http://geek-and-poke.com/geekandpoke/2015/8/27/be-aware :D
gigo: Kedves ismeretlen: Ez nem sikk kérdése... Én kb. a harmadik-negyedik mondat/sor után elunom a "b [...]
kozoro: Hát ha pl. egy 30 oldalas katalógusba kell betördelned a szöveget ami az összkép nagyrészét [...]
Mind a 37 komment
Így dobj le 10 kilót!

Extra hatékony zsírégető diéta
604 0 0 Pink Izé
Usain Bolt újabb világrekordot futott 100 méteren a berlini világbajnokságon... az ideje 9.58.


Szerintetek lehet még ettől jobb időt futni 100 méteren? (Macc)
907 0 5 Sport Izé
kamubekLaca: Hát ja, ha végig "húzta" volna, nem biztos, hogy nyugodtan ment volna zuhanyozni. Viszont azt is [...]
Balázs: csak az irígység beszél belőletek:)
fari.tro: de azért nézzétek, hogy a végére el kellett engednie a gázpedált, mert túlontúl gyanús let [...]
Mind a 5 komment
Dzsudzsák Balázs ma duplázott az Ajax ellen, nem is akármilyen gólokkal, na meg egy gólpasszal is hozzájárult a 4:3-as  győzelemhez. :)

Második gól 

Teljes összefoglaló a mérkőzésről. 
697 0 3 Sport Izé
Balázs: Elég szomorú XD
Maccoyi: Szenzáció! Az Arsenalba tart Dzsudzsák! http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=43072
Balázs: hihetetlen a csávó :D grat neki :D
 Erről az "IZÉ"-ről hiányzik!!!!

De miért is???? Pedig Nagyony jó!

(!!!Amásodikrész!!!)

(Talán ez még jobb)
1498 0 6 Art Izé
Mr.T.: Talán ide kommentbe befér ez is :) http://www.youtube.com/wariolandshakeit2008
Grábor: 3-ik rész :) ez kimaradt :P http://www.youtube.com/watch?v=XLTW4Cbt69k
Maccoyi: Ja, hogy "Erről az izéről hiányzik!!!!" Asszem hétfő van. :D
Mind a 6 komment
Az X Games-en való szerepléshez gyakorlatilag őrültnek kell lenni. Elég egy kis hiba és oda minden, akár egy életnek is vége lehet. Ám vannak olyanok akiket ez egy fikarcnyit sem izgat.
Róluk szól a következő dokumentum film, amely nagszerű felvételekkel van tele.
X Games hivatalos website
982 1 0 Film Izé
A fóbiák jelei és szimptómái - így ismerd fel! - magadon vagy máson!
626 0 2 Pink Izé
speeder: ilyesmi velem is történt, csak a 6odik emeletnél :D
Sissi: A liftet én sem szeretem, mert egyszer majdnem beragadtam. A lift 2 emelet között ingázott, majd [...]
10 tuti tipp a távkapcsolatok megóvására!
457 0 0 Pink Izé
THE FOURTH KIND

1972-ben felállítottak egy skálát az idegenekkel találkozásokra. Ha valaki lát egy UFO-t, azt az első típusú találkozásokhoz sorolják. Ha bizonyítékot is szerez a találkozásról, az már a második típusba tartozik. Harmadik típusú találkozás az, amikor konkrét kapcsolatfelvétel történik az idegen lényekkel. A negyedik típust - amikor elrabolják az idegenek az embert - igen nehéz bizonyítani, az esetek nagy részében csak fikciónak, figyelemfelkeltésnek tartják az emberek. Egészen mostanáig.
Az igaz alapokon nyugvó thriller középpontjában egy a mai napig meg nem oldott rejtély áll. Alaszkában, egy kisvárosban 40 évvel ezelőtt szokatlanul magas számban észleltek az emberek megmagyarázhatatlan eseményeket. A kormány tagadja az állításokat…

Imdb
1499 1 7 Film Izé
1nessa: Nagyon jo film, nagyon tetszett.:)
Erunder: Hát Milla Jovovich tényleg nagyot alkot benne. Ez a fél még azokra is rá fogja hozni a frász [...]
destiny13: Reméljük Milla Jovovich megint nagyot alkot
Mind a 7 komment
Finding My Heart - Találd ki mi a másik ember vágya, egy mosoly vagy egy beszélgetés?
3951 1 4 Game Izé
Purple: az sztem tök mindegy, úgy is kijavítja magától a program
Kolbi: a címkéknél én sem tudtam, hogy kis betűkkel kell írni (igaz, hogy csak a neveket írtam naggy [...]
Ifa666: :)
Mind a 4 komment
Marcos Minini designer képei
855 0 1 Art Izé
minini: Hi folks, It's good to see my work here. Thanks, Marcos Minini
Peter Jansen szobrocskái "mátrix stílusban".
1269 0 0 Art Izé
Itt az új Remi Gaillard!?
1089 0 2 Sport Izé
Cromex: Undorító Remi Gaillard utánzat marketing fogásnak.
Balázs: 1. első kettő hatalmas fake 2. irigylem hogy ennyi pénze van hogy csak úgy rúgdosa a nike labd [...]
Ilyenkor, mikor 1 milliárd fölé kúszik a lottó főnyereménye, lázba jön a magyar nép - nem mintha a töredékének ne örülne szerintem bárki. ;) Érdekes tény, hogy a lottó nyertesek 90%-a 2 éven belül eltapsikolta a teljes nyereményt (milliárdokat) és a végén szegényebbek lettek, mint a nyeremény előtt.

Te lottózol? Ha nyernél, mire költenéd a jelenleg ~1.2 milliárd Ft nyereményt?
15277 3 151 Izé
Lee88: Jópárszor hallottam már h a legtöbbjük el...ssza a pénzt mint a pinty, ezek mind gyökerek. Eg [...]
izébigyó: Kirabolták a lottó milliomos nyertesét Ercsiben http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=49663
AVIREX: A te autód.. http://media.boon.hu/pubs/Bildserie/Kett_s_hal_los_baleset_a_3_as__ton_2009_08_/259508 [...]
Mind a 151 komment
Saunavihta
4396 2 5 Izé
Purple: http://www.freewebarcade.com/game/saunavihta-yetis/
JOkeRpappa: tudsz kérni segítséget is. két kis videóban végigmutatják az összes pályát. volt amit neke [...]
kenny00: a kis téglalap középen leesik a 3szög aztán baloldali kocsit kiengeded amikor az kb középütt [...]
Mind a 5 komment
Ott valami közeledik... ;)
1179 0 0 Sport Izé
Egy 15 éves kislány rajzai, szerintem van benne tehetség, s ha még szorgalommal is párosul sok nagy művész már húzódhat kicsit összébb, hogy odaférjen ő is.
1275 0 5 Art Izé
Powaflips: skullman te biztos nagy művész vagy...ha tanár mondta akkor nincs mese
.puncis.: tényleg nem nagy szám. ha már tehetségről beszélünk akkor őt nézzétek meg : http://can-u-h [...]
Skullman: Ez a gyerek minden csak nem tehetséges. 16 vagyok de ilyeneket már 12-13 évesen csináltam utolj [...]
Mind a 5 komment
Nyári ruhabakik az irodában a legkomolyabbak... 
913 0 1 Pink Izé
BullFrog: Kisképről aszittem ezek nők, éljen a metrosexualitás >>
Saunavihta
5043 1 1 Game Izé
Purple: http://www.freewebarcade.com/game/saunavihta-yetis/
Néhány színész, akikből egyik pillanatról a másikra lett ismert "sztár"
1529 0 0 Film Izé
A salátában több a kalória, mint a hamburgerben?!
566 0 6 Pink Izé
Derill: most mért...a fehérje is kell...
neomatsek: egyrészt lehet,h több benne a kalória,de a vitamin is:D másrészt meg nem kell telelocsolni mind [...]
rituska001: ezek után senki nem mondhatja, hogy nem friss és ropogós a saláta a mekiben...
Mind a 6 komment
Na-na, nagyfiú, ha-ha hagyd a témát,
olyat mondj nekem, amit én is elhiszek,
Na-na, nagyfiú, ha-ha hazudj másnak,
ha többre nem telik, beszélhetsz reggelig,
nem kerülsz közelebb hozzám.
1187 5 0 Zene Izé
Minden kedves ART.Izé-t néző válaszoljon erre az egyszerű kérdésre!
Közvélemény kutatás, igazán csak két perc az egész :)            
1935 0 8 Art Izé
nehgs: a válasz igen: www.flickr.com/wescozation
VS: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [...]
VS: Oh shit! Hát azem én kúrtam el mikor ezt a hülye surveymonkey oldalt választottam, most olvasom [...]
Mind a 8 komment
10 tipp a feszes bőrért 
603 0 0 Pink Izé
Madonna - Hung up

Magyar változat. :D
7178 3 12 Izé
alpha23: Gyáááááááá! Megkaparom magam!
kamubekLaca: Ez mit szed? :D
joovan: Igaz, de belole eleg volt a video elso 10 masodperce.. :P Engem valahogy nem nyugozott le a buzi moz [...]
Mind a 12 komment
Bőrbarát elektromosan vezető tinta

Hogy mire jó? Pl. művészkedni:
3469 5 10 Izé
Nusihusi: Jó ötlet:) Emberi hangszer:) Csak ne rázza meg őket az áram...:P
1nessa: az biztos:)
Forgi: Viszont az énekes csajszinak szenzációs a hangja...
Mind a 10 komment
Magyar figurák amerikai filmekben
1484 0 4 Film Izé
Surokh: Underworld 3-ban ott van Jánosh.
kasy: Egy párat még összegyűjtöttem. Persze ott van mondjuk az Underworld. Az első részben abszolú [...]
kasy: A Miami Helyszínelők egyik epizódjában (nem találtam meg melyikben) magyar prostikkal kereskedn [...]
Mind a 4 komment
Lazareth Wazuma Bio V12

3501 0 8 Autó Izé
noniusz: Nem kötekedésből, de ha menet közben van, akkor miért 0 km/ h-t mutat az órája?
Fireblade1000: Mese szépen dalol az a V12-es BMW moci!!!
Borzth: ja... most hogy igy mondod... :) de itt van egy sor ami a jelnlegi válságban nem épp dicsérete [...]
Mind a 8 komment
Lazareth Wazuma Bio V12

3503 3 8 Izé
noniusz: Nem kötekedésből, de ha menet közben van, akkor miért 0 km/ h-t mutat az órája?
Fireblade1000: Mese szépen dalol az a V12-es BMW moci!!!
Borzth: ja... most hogy igy mondod... :) de itt van egy sor ami a jelnlegi válságban nem épp dicsérete [...]
Mind a 8 komment
Cyclo Maniacs
5535 3 7 Game Izé
Baller: Köszi szépen, így már sikerült! Laza kis játék volt :D
DeepLaci: azaz a get set utolsó másodpercében nyomod a gázt akkor lesz sneaky start.
DeepLaci: Amikor a start előtt közvetlen nyomod meg a gázt, akkor fog sneaky start-ot adni... amúgy van ho [...]
Mind a 7 komment
Egy oldal, ami bármilyen YouTube-os videót szét effektel. Kb mint az LSD-re speed. :)

Ja és ahogy az oldal készétői állítják a Google nem tartja számon ezt az oldalt. :)
9380 12 21 Izé
bungle: http://www.yooouuutuuube.com/v/?rows=18&cols=18&id=5wdmSL2-Ock&startZoom=1
revans: Nézzétek úgy mint a 3d sztereo képeket teljesen elnyeli az embert.
ko02: nekem ez :) http://www.yooouuutuuube.com/v/?rows=16&cols=16&id=kGfSB8VtwUw&mode=shuffle
Mind a 21 komment
A "világhódító hangyák" a rákokkal már elbánnak... :)
4119 2 10 Izé
kukulkan: Egyébként a vándorhangyáknál a fészek sem "igazi" fészek (mint más hangyáknál), mivel csak [...]
te.sas!: Engem inkább a videó eleje nyűgözött le. Hidat építenek levelekből, és ÖNMAGUKBÓL... O_O [...]
Maki: Nem tartom valószínűnek, hogy a hangyaraj egy egészséges rákot le tudna győzni. Elég lenne, [...]
Mind a 10 komment
Gyógyítsd magad shaitsu-val!
286 0 1 Pink Izé
vöri: régebben olvastam egy cikket, ami arról szólt,h egy nő az embereket "tranzba" ejti, és tudatala [...]
Farm Man
4797 2 10 Game Izé
Raistlin: 12544:) Egy idő után meg lehet szokni a tempót.. de olyan 6000től már nem érdemes termeszteni, [...]
noldika: lol muszaly volt belekotni h roman...:D:D
csakén: Na.. 5547 pont..végre megvan..
Mind a 10 komment
LAW ABIDING CITIZEN

Clyde Shelton (Gerard Butler) feleségét és lányát megölik, csalódik az igazságszolgáltatásban és maga áll bosszút, mind az elkövetőn, mind pedig az ügyészen (Jamie Foxx). A forgatókönyvet Kurt Wimmer (Az utca királyai, Ultraviola) írta, a rendező pedig F. Gary Gray (Az olasz meló, Csak lazán). A filmet egyébként eredetileg Frank Darabont rendezte volna és Butler lett volna az ügyész.

IMDB | WIKI
Előzetes
850 1 2 Film Izé
Erunder: Nagyon jó film. Először azt hiszed hogy ez is ilyen sima bosszúállós izé. Aztán rájössz ho [...]
nagydee: nice :)
Tippek vitás helyzetek megoldására...
466 0 0 Pink Izé
Mell ápolása a terhesség alatt és után
535 0 0 Pink Izé
The Invention of Lying (A hazugság feltalálása)

Egy olyan világban járunk, amely teljesen olyan mint a mienk, annyi különbséggel, hogy még soha senki nem hazudott, sőt senki sem tudja, hogy egyáltalán mi is az a hazugság. Itt mindenki igazat mond, legyen az kereskedő, ügyvéd, vagy épp politikus. Ebben a világban éli szerencsétlen kis életét Mark Bellison mígnem megesik az, ami még sosem: Frank hazudik. És innentől megindul a lavina, Frank könyörtelenül kihasználja vadiúj képességét, és azt a tényt, hogy mindenki hisz neki, hiszen rajta kívül senki sem tudja, mi az a hazugság.

Imdb
1686 0 2 Film Izé
oturw: ez a kép emlékeztet a yesman képére.. ^^
1nessa: ez tetszik ez jo film lehet:)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Scotoplanes, amely génusznak elvileg még nincs magyar neve (köszi kukulkan, hogy utánanéztél!), és bár az angol nevük találó, a magyarban "tengeri disznóknak" nevezett állatok delfinek.

Így a Ti feladatok, hogy nevet adjatok neki! :)
8404 1 68 Izé
karmigran: George
Pkmici: seggencsáp
unumunu: vízbelógó kézzel "miaráknak" nevezném el :) búvárkodva "másnapos sellőrókának" pár posz [...]
Mind a 68 komment
Régebbi postok...