REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
9 év után találta meg a kutyáját - videóval
715 0 1 Pink Izé
milerik: Hm, a kutyus már nagyon magának való lett szerintem , látszik rajta, nem igényli az emberi "kap [...]
Mediterrán diéta a hosszú élet titka!
Zöldséggel és gyümölccsel az egészségünkért
335 0 0 Pink Izé
3 tipp a helyes döntés meghozatalához!
520 1 0 Pink Izé
Egy trükk arra az esetre, ha véletlen megborulnál a kajakkal. :)
966 0 1 Sport Izé
Balázs: teljesen jó de kiváncsi vagyok emberi kajakkal is menne vagy csak ilyen műanyag "uszadék fával" [...]
Rémségek cirkusza – Cirque Du Freak: The Vampire’s Assistant

A 16 éves Darren olyan, mint a legtöbb környékbéli srác a kertvárosban. A legjobb barátjával lóg, tűrhető jegyeket hoz a suliból, és általában kerüli a bajt. Ám amikor ráakadnak egy utazó cirkuszra, Darranben megváltozik valami. Pontosan ez az a pillanat, amikor egy Lartan Crepsley nevű vámpír, nos, vérszomjassá változtatja.
Az újdonsült élőholt beáll a Rémségek Cirkuszába, az utazó vurstliba, amelyet olyan szörnyű lények töltenek meg, mint a kígyófiú, a farkasember, a szakállas nő vagy a gigantikus kikiáltó. Amint Darren újonnan kapott erejét próbálgatja ebben a sötét világban, értékes közkatonává válik a vámpírok és halálos ellenfeleik között folyó harcban. És miközben megpróbál életben maradni, azért küzd, hogy a készülődő háború ne eméssze fel a maradék emberségét.

Gyermekorom kedvenc ifjúsági regénye Paul Weitz rendezésében kerül vászonra.


A regénysorozatról (igen sorozat valószínűleg jön majd a többi része is) magyar wiki link, és a regénysorozat hivatalos honlapja.

Imdb | Előzetes

 
1153 2 13 Film Izé
Erunder: Aki olvasta a regényeket nagyon nagyot fog csalódni. Kezdjük ott, hogy nagyon rövid lett az egé [...]
Madarinfluenza: Ez nagyon állat lesz. Könyvet nem olvastam (nm szeretek olvasni) ,de látom nagyon jónak ígérke [...]
tüpp: A könyvet imádtam,a sztori tényleg nem szokványos :)remélem a filmben sem kell majd csalódnom! [...]
Mind a 13 komment
Mivel ejtheted rabul a férfiakat?

Születésnapod elárulja
742 0 0 Pink Izé
In The Loop (Egy kis gubanc)

Vigyázat, aki az angolokat nem szereti, az tovább se olvasson. Az In the Loop egy politikai szatíra, mely nem meglepő módon politikusokról szól, a tömegekkel és egymással való kommunikációjukról, és arról, hogy ezek a szerencsétlenek hogyan hoznak döntést a háborúba menetel ellen vagy mellett. Itt nincsenek robbanások, sem mellek, ellenben akad némi gondolkodni való, végig lebilincselő történet és olyan cifra káromkodások, hogy félúton majdnem elkezdtem jegyzetelni.

Magyar bemutató: 2009. szeptember 10.

Imdb
703 1 1 Film Izé
madMate: kíváncsi leszek :)
"Gyere már sétálni te lusta macska!" :D
5244 5 17 Izé
nkmedve: A macska itt az igazi dögmancs, a kutya viszont kicsit heperaktiv :D
Fireblade1000: Ok, ok, jogos, de lehet, hogy többre is kíváncsi vagyok!!:D de lehet, hogy más is!!
Nusihusi: Nem csak lusta a macska, hanem makacs is:P
Mind a 17 komment
A 10 leghízlalóbb gyorsétel! Csupa zsír és kalória! Inkább ne edd meg!
618 0 2 Pink Izé
Derill: hallod kérzi?:D munka van :D
Errtu: Ismét egy postkép ami már volt. Ajánlatos lenne az adminnak írni egy levelet a T. post beküld [...]
Ugly Girl
7216 1 11 Izé
nkmedve: Ugly girl? Szegénykém még ogrénak is csúnya lenne.:D
Nusihusi: Ez elfért volna a cikizzében is:D Újabb bálnatáncXD
superxaba: mivel vállalja, csak feleannyira csúnya...
Mind a 11 komment
Elszabadult autó megállítása.
10116 0 7 Autó Izé
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=1842
superxaba: hogy tud egy autó magától elindulni és nem megállni? van értő ember errefelé, aki elmondja?
Nala: :D:D:D
Mind a 7 komment
Elszabadult autó megállítása.
10165 1 7 Izé
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=1842
superxaba: hogy tud egy autó magától elindulni és nem megállni? van értő ember errefelé, aki elmondja?
Nala: :D:D:D
Mind a 7 komment
Így legyél sikeres a szerelemben!

3 módszer, ami garantáltan segít
659 0 2 Pink Izé
.Izis.: Én háromból kettőt próbáltam, és hatásosnak bizonyult mindkét módszer. :)
1nessa: erdekes post...:) nekem tetszett raadasul sztem meg igaz is.
Kattintás előtt tippelj milyen állat látható a képen!
5851 1 43 Izé
Prototípus01: csiga
közlegény: Benőke
Balázs: valami gőte csiga izé bigyó :D
Mind a 43 komment
Az Oroszok ugyan már nincsenek a spájzban, de azért még érdemes odafigyelni rájuk! 

Azért esett a választásom az Orosz "FREIDE" gépének bemutatására mert valahogy a képeket nézve úgy éreztem, hogy ez az alapanyag választás és kivitelezés áll közelebb hozzánk itt a kárpátmedencében, mint mondjuk az amerikai megvalósítások. Szerintem itt is a jó példa, hogy nem a pénzen múlik minden. Sokkal inkább azon amit a készítő írásából kiolvashatunk.
3251 0 0 Tech Izé
Egy 10 éves oroszlán születésnapját ünnepelték éppen, amikor az oroszlán felállt a rács mellett és szájon csókolta gondnokát.
1104 0 2 Pink Izé
valkyr: hát,... csuda tudja, mit gondol a cica ilyenkor... azért kedves jelenet.
Nala: Ez aranyos volt:D:D
 Méghogy nem kell szerencse a focihoz...
1192 1 2 Sport Izé
Balázs: köszi ezek krva jók voltak:DXD
kisadria: Évszázad mákjai:D Főleg az uccsó kettőxD:D
Mikor születtél? Így spórolj!
543 0 4 Pink Izé
Derill: hát még mindig nem tudod hogy mi a trendi és mi nem?:D büntiből végig kell olvasnod 10 balage [...]
nagydee: szégyelleni? azt hittem ez az elvárás... :O csak trendi akartam lenni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD [...]
brigi_cica: látod te kis huncut hogy mire költöd el a pénzed?? :D hát nem szégyenled magad? :D
Mind a 4 komment
Sam "Samsam Bubbleman" Heath, a buborékológus rekordméretű szappanbuborékot fújt.

Magyar cikk.
8146 6 18 Izé
mekszamnojz: szebbet pukizok :)
Fireblade1000: Ez már akkora, hogy időjárási jelenségek is simán kialakúlhatnak benne!!:))
Jokker: Ez már nem is buborék, hanem féregjárat :D
Mind a 18 komment
Pisiljünk zuhanyozás közben! - erre buzdít egy víztakarékosságot célzó reklám Brazíliában.
5663 2 98 Izé
rubigo: bizony, bizony mondom nektek, amikor majd sivataggá lesz az egész bolygó és a víz értékesebb [...]
bicikli: Nemsemmi, Kishazánkba egy ilyen "közérdekű közlemény" után az ORTT megszüntetné a médiát. [...]
Kiscsuri: Aztakurva.Nem kívánom senkinek :S
Mind a 98 komment
Medencés buli. Majmokkal. :)
4328 1 4 Izé
Kiscsuri: Nem kell vinni mennek azok maguktól is!:D
zodiac: A Balatonba meg tilos kutyát vinni...
sahinel: Mint minden medencében valasz itt is van vízforgató szűrővel. Egyébként olyan sok káros anya [...]
Mind a 4 komment
Túl hangosan lépked a cicád? Papucsot rá! ;)
6478 2 14 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/44876_ :D
Jokker: Tényleg elég pihent egy sorozat lehet :D Le kell csekkolni! xD
joovan: Bungle THX! :D:D hallod ettől vidám lesz a napom, szétröhögtem magam!!!!!! :D
Mind a 14 komment
A nézők közé hajtott a "megbokrosodott" Buggy. Durva.
965 0 0 Sport Izé
Medencébe esett egy ló  - videón a mentőakció
486 0 0 Pink Izé
Nikon Coolpix S1000pj

Reklám 

A fenti szövegben a "pj" megnevezésen van a hangsúly, ugyanis ebbe a 12 Mpixeles gépbe a világon elsőként (forgalomba is helyezett) egy apró projektort helyeztek el, így akár 1,4 méter átlójú képeket is kívetíthetünk vele falra. Hogy ez jó vagy sem, azt majd ti eldöntitek. ;)
1520 0 5 Tech Izé
bandee1219: Hűűű, milyen komoly mozgás stabilizátor van benne! A gyerek izeg-mozog, a falon a kép, meg sem [...]
AVIREX: maccoy,köszi a linket (:
ssscsaba: én ezt speciel nagyon jó ötletnek tartom, kiváncsi lennék élőben mégis mit tud..
Mind a 5 komment
Te hordanál ilyent?

Vicces és ötletes ruhák!
1350 1 17 Pink Izé
CrazyLime: Hűűha mi van itt? Ki? Mit? Hova? Berakni? o.O Love is in the air ;)
Derill: állunk a kedves posztküldők rendelkezésére :D még akár crazylime is berakja neked:D errturól [...]
nagydee: ne beszélgessetek róla, hanem csináljátok... ;) :D
Mind a 17 komment
Pixie Lott - Mama Do
Angolok tini énekesnőjének Pixie Lottnak legújabb lemezéről egy szám.

Wikipédia
1046 0 0 Zene Izé
Egy kis statisztika, mivel töltik a napjukat az Egyesült Államokban élő 15 év felettiek.
10149 5 16 Izé
Fireblade1000: Ezen sem lepődtem meg!!!!! nagyon:))
joovan: Lehet ez a statisztika úgy jobb lenne, ha a 2/3-át az evés tenné ki... az amerikaiakból kinézn [...]
roland66: hát én más erre utaló csíkot nem láttam így valószínű csak annyi...de én ezt nem hiszem e [...]
Mind a 16 komment
Ha rosszak a fogaid, növessz újakat!

Magyar cikk.
3668 3 15 Izé
1nessa: hehhh es beolt....pff... joovan...nem uszod meg... a vegen meg neked kell majd az egeszet beultetned [...]
joovan: Neked már nincs mit kihúzni.... XD
1nessa: ennyi:D de nincs ra szuksegem h kihuzzak:)
Mind a 15 komment
Guruló cigi...

Nem, nem Japánból, hanem Indiából. :)
2345 0 9 Autó Izé
Fireblade1000: Ebből 1 dobozzal!!!:D
Hansy: hm kössz ezt nemláttam annó... am a videó végén mikor nézi az ablakból h összedőlnek az é [...]
Jokker: Megvagy! Elkapott a Spamszűrőm :)
Mind a 9 komment
Guruló cigi...

Nem, nem Japánból, hanem Indiából. :)
2245 1 9 Izé
Fireblade1000: Ebből 1 dobozzal!!!:D
Hansy: hm kössz ezt nemláttam annó... am a videó végén mikor nézi az ablakból h összedőlnek az é [...]
Jokker: Megvagy! Elkapott a Spamszűrőm :)
Mind a 9 komment
Szinkronúszás az akváriumban... egy kis moonwalk-kal. :)
783 2 3 Sport Izé
bungle: Szívesen. :)
kisadria: Ez tetszett:D
Maccoyi: Köszi a posztot b.. :) Ott figyelt már nálam is kedvencek között. ;)
Az autómosás innovatív módja. ;)

Asszem a porszívózás ráér holnap (majd ha kiszáradt egy picit...)
12776 13 14 Izé
Fireblade1000: Dől a lé.........
LYoczy: Noh, egy ilyen után mit mondasz a biztosítónak? Víz érte az autót??? :D
superxaba: na most engem vagy az érdekel, hogy ez milyen autó volt, vagy az hogy milyen víz...
Mind a 14 komment
Mi a neved kezdőbetűje? Tudd meg mit jelent!
1128 0 4 Pink Izé
Grábor: G: titokzatosság, rejtelmesség jellemez, sokan tartanak tőled. :D nos ki az aki ezek után nem f [...]
1nessa: lehet rad alapoztak az egeszet:P:D
AllStar: Zs betű nincs :\ Q persze van :D
Mind a 4 komment
Pók/majom ember.
11397 14 6 Izé
Fireblade1000: Tuttira nem először mássza azokat a falakat!! persze ügyes is
5150head: prince of persia :)
kisadria: Kicsit tud a a srác:D:O
Mind a 6 komment
Hihetetlen autós üldözés meglepő végkifejlettel.
Figyeljétek a videó végén hogy villog a fake-lámpa. ;)
11296 5 7 Izé
bungle: http://youtu.be/We7QMf6ap6E
Matyi: jól vezet az tény...xD
kisadria: Ja szakadtam rajta vagy 1 órát:DxD
Mind a 7 komment
A vízicsúszdáról a medencébe... na persze... ;)
13923 7 42 Izé
gyopi: ha valódit akartok: http://www.youtube.com/watch?v=u_F4jJC8wm4
bandee1219: Amikor láttam, hogy csalás, ez jutott eszembe! :) (Sokszor eszembe jutott már azóta, csak most [...]
Purple: :DDD poligonlasszótúl beszólás de kiment a divatból, pedig milyen jó volt :D
Mind a 42 komment
Irodai kunyhó. :)
4433 2 3 Izé
speeder: összkomfort :D
Skullman: Érdekes munkahely ahol Rock band felszerelés van szét hajigálva. Jó lett a kis ház.:D
Kiscsuri: Ilyet bármikor összerakok kb 2 óra alatt.
Vízicsúszdáról a medencébe...na persze... ;)
21861 0 0 Sport Izé
Egyszerű nyárias süti, keverem-kavarom és már kész is! Fagyival isteni:)
510 1 1 Pink Izé
1nessa: ez nagyon fininek nez ki:P
Régebbi postok...