REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha nem tudnád mivel védd az otthonod, itt a harci robot
2019 0 0 Izé
A pénztárosok most már tényleg kezdhetnek új meló után nézni

A Panasonic megalkotta az önfizetős kasszák következő generációját.
2534 1 7 Izé
cila: Lehet, sőt kell finomítani a rendszert. Lehet viszont bonyolítani is. Pld. ki-bejáratnál zsilip [...]
norbertvincze: tegnap jártam a budaörsi teszkóban ismét. tehát, leveszel egy konzolt (vagy letöltöd a teló [...]
cila: Valóban csodálatos. Én, bezzeg, a romániai Nagyváradon, ha kis hátizsákkal a hátamon bemegye [...]
Mind a 7 komment
Mit tesz egy kanálnyi olaj egy tó vizével?
3983 1 0 Izé
Az élet finoman tudja veled közölni, ha nem kedvel téged
5040 0 12 Izé
Demente: Képzeljétek el, mivel nem ment végig rajta a vonat, így fenn áll a veszélye, hogy még a vég [...]
Demente: De!!! Gyökér! A Tilos jelzés ellenére felhajtani a sinekre, nem épp józan döntés! Nem beszé [...]
zed911: Ja így ok, de nyilván ha felmegy a sorompó arra számított, hogy szabad is lesz a jelzés. Kicsi [...]
Mind a 12 komment
Mini üzletek egereknek

Lehet komolyabban kéne irtani őket, ha már bolthálózatuk is van.
2926 0 0 Izé
Ezeknek a szarvasok lenne még mit tanulnia a biztonságos közlekedésről
2077 0 6 Izé
tjunior: Ezek szarvasok, szerintem nem igazán lehet összetéveszteni őket max nagy távolságból, persze [...]
SilAsh: Akkor most ezek őzek, vagy szarvasok? (Videó szerint őzek) Mert nem mindegy: Ha őz, akkor az ös [...]
nkmedve: Egy eset ami nemrég történt velem: Megyek késő este egy elhagyatott úton, településen kivül [...]
Mind a 6 komment
Önbeágyazó ágynemű

Ez kérem szépen maga a jövő!
2134 0 4 Izé
lilaflexninja: Nekem van egy olcsó megoldásom a problémára. Nem ágyazok be! Főleg a hálószobában, ahova al [...]
Drayman: Ezért tartunk ott, ahol, mert ilyen hülyeségekre megy el az idő, az energia, meg a pénz. A fél [...]
sakos: Ez nem beágyaz, hanem visszahajtja a paplant. Kb 1 másodperces műveletet vált ki iszonyatos bony [...]
Mind a 4 komment
Ez történik ha száraz jeget teszel a kóládba
3028 0 4 Izé
Jaca: Mert fejre kell fordítani. Ja, és nitrogén kell, nem száraz jég. https://www.youtube.com/watch? [...]
hawkeye: Semmi gombafelhő, semmi geiger-müller sercegés? Most csalódtam az oroszokban...
szemantikus: Miért akarnék száraz jeget tenni bele? Mi történik, ha bele teszek egy kolbászt/legót/fél tr [...]
Mind a 4 komment
The Wall

John Cena egy olyan mesterlövészt alakít, aki Irakban küzd az életéért
1594 0 0 Film Izé
Ha a Mikulásnak öltözött Hegy azt mondja ne vegyél műanyag palackos vizet, akkor fogadj neki szót!
1676 1 0 Izé
Mi a különbség a vírus és baktérium között?
4031 0 4 Izé
Mataccs: Ezt kellene leadni a suliban a lurkóknak. Beléjük égne egy életre. Nagyon jó..
Demente: Nekem tetszik!
sapkabarna: "De doktor úr! Írjon már fel valami antibiotikumot (erre a vírusos influenzára), mert *az erős [...]
Mind a 4 komment
Újabb bizonyíték, hogy nincs olyan dolog, amin ne lehetne Star Wars zenét játszani
2895 0 8 Izé
norbertvincze: https://www.facebook.com/officialw3sh/videos/10154436090507125/?hc_ref=NEWSFEED
khristian: na ezt én is benéztem. negativ kommentelo hozzászólásával annyi a baj, hogy kicsit durván kez [...]
Jaca: Elsőre nekem sem tűnt fel, hogy nyom egy spacet-t, mielőtt játszani kezd.
Mind a 8 komment
The Circle

Emma Watson ezúttal egy olyan cégnél keveredik bajba, ami mindent megfigyel.
583 0 0 Film Izé
A Suicide Squad őszinte előzetese
654 0 0 Film Izé
Retro tévédoboz, ha már unnád a laposképernyőt
1385 1 0 Izé
Innál olyan bögréből, ami egy szeretted hamvaiból készült?
644 0 2 Izé
cila: Az anyag körforgását mindnyájan tanultuk. Annak a víznek a molekulái, amit most megiszom, rég [...]
lilaflexninja: Nem, de lámpaburát csinálnék a bőréből.
CCRAP - 19. századi megoldás a 21. századi Ausztráliának

Avagy, ilyen lenne egy őszinte kormánypropaganda. (Erunder)
1365 1 8 Izé
Hospak: Nyilván nem egy szélerőműre gondoltam, de ahhoz hogy azonos mennyiségű energiát termeljenek a [...]
Gud: Úgy tudom itt is az az egyik erős oka a felháborodásnak, hogy pusztán piaci alapon lehet, hogy [...]
Cableguy: Csaknem a L. Simon rokona vagy idióta? Csernobilra ha jól tudom a 3. beton zubbonyt huzták nem r [...]
Mind a 8 komment
Rengeteg munka van abban, amikor profi módon törnek össze egy Mercit
2344 0 0 Izé
The Belko Experiment

Egy beteg kísérletben összezárnak 80 dolgozót, ahol egy ismeretlen hang utasítja őket. Öljenek, vagy meghalnak.
695 0 0 Film Izé
Az ilyen videókhoz kéne odaírni, hogy ne próbáld meg utána csinálni
3323 0 1 Izé
lilaflexninja: "...hogy baszná el a hármas metró!"
Engedély nélkül drónozgatsz?

Száz milliós bírság a jutalmad.
1960 1 10 Izé
tjunior: Szerintem tícsuk be az endoszkópos kamerát is, pár ezerért már lehet venni, tuti kukkolásra h [...]
cila: OK. Ne legyünk naívak. Félünk, figyelünk, védekezünk éés esetleg, ellentámadunk. Megyek a [...]
Lawrence: Mert eddig nem voltak eszközök ami miatt "rettegjen"? :) ugyanmár.. ne legyünk naívak.
Mind a 10 komment
Egy zsiráf azt mondta a rá vadászó oroszlánnak:

„Ma ebből te nem eszel!”
2990 0 5 Izé
SilAsh: A többiek másra vadásztak: http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/ab6AdDO_460sv.mp4 :D
cila: Úgy tudom, mondják-írják, az oroszlánok csapatmunkában hatékonyak. Hol aludtak a többiek? E [...]
Luckye: Nem jó megoldás. A 4 láb közül egyszerre csak egyet tud elharapni, az áldozatnak van 3 másik, [...]
Mind a 5 komment
Az oroszok holokauszt jégtánc performansza sokaknál kicsapta a biztosítékot
1980 0 4 Izé
norbertvincze: a zsidó témája egyáltalán nem zavaró. Viszont ha ez a produkció arra épített, hogy azért l [...]
oswaldo: Nekem akkor lett volna szimpatikusabb ha több lírai(bb) elem van benne, mert a téma megérdemelte [...]
lilaflexninja: Nem volt rossz, amit csináltak, csak nem értettem igazán. Az elején vidámak, van gyerekük, vag [...]
Mind a 4 komment
Wes Anderson olyan reklámot rakott össze Adrien Brody-val a főszerepben a H&M-nek, ami már egy rövidfilmnek is elmegy
1939 1 3 Izé
lilaflexninja: Eleve mi köze egy ruhaboltnak, műszaki áruháznak, cipőboltnak, biztosítónak a családi együt [...]
tjunior: Azért érződik rövidfilmnek, mert az is. a H&Mnek meg eladták mint reklám :). Ők meg örültek [...]
kakucsi: NA ez igen. Ötletes, szellemes, kellemes Karácsonyt mindenkinek.
Egy képsorozat az Olimposzon driftelő autókról, ami már-már művészi

Az autók szerelmesinek viszont egyenesen varázslatos.
747 0 0 Autó Izé
Az őrült orosz megmutatja, miért nem szabad a kólát folyékony nitrogénnel vegyíteni
3753 0 0 Izé
Az ország toxikológusát, Zacher Gábort is elvitte magával D. Tóth Kriszta
1540 1 0 Izé
„Pádmászkávnájá vécsérá...”

Meghalt Oleg Popov világhírű bohóc. Ne sírjatok, tapsot neki!
1471 0 1 Izé
hawkeye: Nagy művész volt, sok derűs percet adott az embereknek. Legyen neki könnyű a föld...!
A fehérnemű modellek után, itt az orosz modellek manöken kihívása
4953 0 0 Izé
Emellett a hálaadásnapi vacsi mellett igazi óriásnak érezheted magad
1313 0 2 Izé
cila: Embernek legyen hála! Miniatürizálás? Jó. Miniatűr mechanikus órák után kerestem, hogy mel [...]
Cshabi: K...a jó!! Oscar gyanús rendezés.
A menő gyerekek ilyen Ford Mustang-al járnak oviba
1011 0 1 Izé
hawkeye: Nekem meg egy Túra Csepel járgányom volt, beee....
Ez a baba olyan cukin lop telefont, hogy még a vertikális videózást is megbocsájtjuk neki
2084 0 0 Izé
Komoly gondokat okoz Oroszországban a vontatás problémája
2677 0 2 Izé
norbertvincze: :D https://youtu.be/KuMD1JuvHok?t=146
Hemi426: Inkább az értelem teljes hiánya okozza a gondokat...
OK Go – The One Moment
953 0 0 Zene Izé
Elektromos mini tengeralattjáró

70 milláért? Simán!
1345 0 0 Izé
Két orosz szerint sikerült levideózniuk egy jetit

Nem kapucsengős felvétel, de még ezen sem biztos, hogy mit látunk.
5009 0 5 Izé
Diliqtya: Semmi, csak valaki végre kiszabadult a gulágról
cila: Yeti, gyétyi, csélovek? Hóvakság volt? Menj vissza kicsit, és adj még vodkát, Vaszilij!
3m3ricus: Itt van a yeti, nagy pöcse van neki, szájában kisgyerek integet! :) :) :)
Mind a 5 komment
Egy újabb vékony ház, ezúttal Skóciából

Előzőek: 1; 2; 3; 4;
2637 0 0 Izé
Félmeztelen orosz mentette ki a befagyott tóba esett kutyát
1726 0 2 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Nem megharapni akarta, hanem enni belőle... Valószínűleg éhesebb volt, mint amennyire fázott [...]
lilaflexninja: De morzsi milyen már, hogy meg akarja harapni azt, aki kimenti!
Cars 3 (Verdák 3)

Nem bonyolították túl a sztorit. Villám McQueen az újgenerációs autók között is bebizonyítja, hogy még mindig ő a legjobb. Hmm... oké.
1011 0 0 Film Izé
Attraction

Látványos sci-fi, Oroszországból
2037 0 0 Film Izé
Régebbi postok...