Sean Paul - Gimme The Light
A sok DNB-s posztjaim után egy kis Sean Paul ;) Nem tudok leszakadni erről a számról,minden nap elhangzik vagy 20-szor de nem unom meg...
857
0
Zene Izé
Az üzenet
Biztos, hogy érted a reklámok igazi mondanivalóját?
10418
2
Izé
2012 nyár elején érkezik az Audi S modellcsaládjának csúcsa.
Cikk
1834
0
Autó Izé
A Cannes-ba visszajáró magyar rendező, Mundruczó Kornél rövidfilmjeiből mutat be válogatást a Daazo.com. A Kis Apokrif No.2 című alkotásban a Duna torkolatvidékének vadregényes táján járunk. Víz, nád, színes madárvilág. De most a vizet törékeny jég borítja, a nád ég. Három férfi csónakon érkezik. És a szőke lány?
782
0
Film Izé
A bosszúállók (
The Avengers) - előzetes
A Marvel hősökből álló világvédő csapat eredetéről a
wikin.
2082
0
Film Izé
Unalom helyett érezd jól magad!
1429
0
Pink Izé
A szavak ereje.
9152
8
Izé
"Felszállt az
Orion, benne McLane a parancsnok". ;) (
aki nem érti...)
3254
0
Izé
A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)
A szerencsés nyertes:
toxic86
Őt hamarosan e-mailben értesítjük.
------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint elküldeni ize.hu felhasználóneved és a pirossal letakart dj nevét a
jatek[kukacc]ha.hu címre.
Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)
A játék kedd (10.11) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!
1868
0
Izé
Túl magasnak vagy alacsonynak érzed magad?
945
0
Pink Izé
Túlságosan odavan értem...
369
0
Pink Izé
A kis erdei pornócsillag. :D
6658
0
Izé
Rákos a barátom, hogyan segíthetek neki?
351
0
Pink Izé
Cayce Zavaglia munkái
954
0
Art Izé
Elkészült a Hyundai első emberi erővel hajtott autója!
Hogyan készült
7575
1
Izé
Karate nővérek a hit erejével! ;)
4020
0
Izé
Segíts Bobnak betörni a különböző házakba, és elhozni onnan az értékes dolgokat!
8442
5
Izé
Valahol Csehországban...
Egy rendőrautó és egy audi frontális ütközése.
Nekem egyébként
ez a poszt jutott eszembe erről.
5038
0
Autó Izé
Érdemes bioterméket venni?
374
0
Pink Izé
LYNX - Rules to Rugby
(hogy értsétek mit, miért)
5080
0
Izé
Minden párkapcsolatban akadnak olyan időszakok, amikor úgy érezzük sokkal egyszerűbb lenne valaki mással újrakezdeni. Van amikor fogékonyabbak vagyunk a nem a párunktól érkező csábításokra. De tényleg ez lenne a megoldás?
380
0
Pink Izé
Kipróbáltuk: játék a cloudban, erős PC nélkül
2918
0
Tech Izé
Erik szeret italozni. Egy átbulizott este után, amikor a barátnőjével csacsog, olyan emberekkel találkozi, akikre egyáltalán nem emlékszik. Erik válaszúthoz érkezett? Már nagyobb a baj, mint eddig?
695
0
Film Izé
Erős volt a kávé reggel?
10675
1
Izé
Amit a béta-karotinról érdemes tudni
600
0
Pink Izé
Kis ízelítő az ewokokat érintő változtatásból, amivel Lukács Gyuri bácsi
örvendezteti meg a blu-ray kiadást megvásárlókat.
Azért lenne még
pár javaslat, ami eddig valamiért kimaradt. :D
2028
0
Film Izé
Cserbenhagyásos gázolás. ;)
7038
1
Izé
Szexi képek és videók a szerelem zálogai?
1078
0
Pink Izé
Adele - Rolling In The Deep
Web:
adele.tv
és még egy érdekes változata dalnak:
Linkin Park - Rolling In The Deep (Adele Cover - Live)
712
2
Zene Izé
Coinbox Hero
4487
0
Game Izé
Nekem konkrétan a "10 érv" tetszett...
Titeket meg tud(na) győzni? ;)
5069
0
Izé
Pápai Pici legújabb filmjének főhősei párkapcsolatban élnek, de szerelmük épp meginogni látszik. Egy masszőrnő érkezik hozzájuk, hogy sajátos módszerekkel oldja fel a felekben a blokkokat. A főszerepben Péterfy Bori.
1379
0
Film Izé
Erotikus sakk-készlet: szellemi vagy szerelmi előjáték?
607
0
Pink Izé
Érdekes optikai csalódás bemutatása Einstein arcával. :)
10077
2
Izé
Érdekes módja a 30. születésnap ünneplésének: 30 ajándék 30 ismeretlen embernek az utcáról. :)
3401
1
Izé
Erin McGuire munkái
940
1
Art Izé
iPhone5 koncepció - erőteljesen emlékeztet
erre, na nem a külalak terén :)
2898
0
Tech Izé
Nem értem ezt a kínai maffiát. Minek késelni, mikor lövöldözni is lehet? Mindenesetre izgalmasnak néz ki a buli.
8808
0
Izé
Szex és érzelmi viharok
526
0
Pink Izé
"Fölmerült, hogy azok, akiknek van diplomájuk, a fizetésük egy részét adják egy alapnak...." Ti mit gondoltok erről?
3217
0
Izé