REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sean Paul - Gimme The Light 

A sok DNB-s posztjaim után egy kis Sean Paul ;) Nem tudok leszakadni erről a számról,minden nap elhangzik vagy 20-szor de nem unom meg...
857 0 0 Zene Izé
Az üzenet

Biztos, hogy érted a reklámok igazi mondanivalóját?
10418 2 224 Izé
bungle: norbertvincze küldte (PPP postból is elég évente egy. Még talán sok is). URL: http://www.youtu [...]
Tooni: Biztos nem véletlen az sem, hogy 222.-ik a hsz.-om, ami a 666 harmada, mi más miatt, ha nem épp a [...]
Tooni: Látod, ezért is mondom ezeknek az összeesküvés-hívőknek, hogy butaság részükről azt hinni [...]
Mind a 224 komment
2012 nyár elején érkezik az Audi S modellcsaládjának csúcsa.

Cikk
1834 0 1 Autó Izé
Öcsi: na, akk asszem széttöröm a malacperselyt... :D
A Cannes-ba visszajáró magyar rendező, Mundruczó Kornél rövidfilmjeiből mutat be válogatást a Daazo.com. A Kis Apokrif No.2 című alkotásban a Duna torkolatvidékének vadregényes táján járunk. Víz, nád, színes madárvilág. De most a vizet törékeny jég borítja, a nád ég. Három férfi csónakon érkezik. És a szőke lány?
782 0 0 Film Izé
A bosszúállók (The Avengers) - előzetes

A Marvel hősökből álló világvédő csapat eredetéről a wikin.
2082 0 1 Film Izé
kasy: Első előzetes szinkronosan (HD): http://www.youtube.com/watch?v=QDJ-iUuRckc Második előzetes sz [...]
Unalom helyett érezd jól magad!
1429 0 0 Pink Izé
A szavak ereje.
9152 8 31 Izé
BullFrog: +Úgyhogy még én is dobnék neki pár ezrest, csak hogy kifejezzem az örömöm!
BullFrog: Ha igaz volna, az országba is dőlne a pénz! :D
7sleeper: "BELOKTEK A GYURCSANYT ORBANT TAIGETOSZBA, ES EN NEM LATHATTAM" dőlne a pénz!
Mind a 31 komment
"Felszállt az Orion, benne McLane a parancsnok". ;) (aki nem érti...)
3254 0 3 Izé
izébigyó: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20130117-orion-ilyen-lesz-az-uj-amerikai-urhajo.html
Sörfi: A felső postképről nekem ez jutott eszembe :D http://www.youtube.com/watch?v=yLz342GFRG4
a janek: "Tamara ideges ,mert McLane-be szerelmes" :)
A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)

A szerencsés nyertes:

toxic86

Őt hamarosan e-mailben értesítjük.

------------------------------------------------------------

 Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?

Nincs más dolgod, mint elküldeni ize.hu felhasználóneved és a pirossal letakart dj nevét a jatek[kukacc]ha.hu címre.

Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)

A játék kedd (10.11) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.

Jó játékot!
1868 0 1 Izé
toxic86: Thx izé :D
Túl magasnak vagy alacsonynak érzed magad?
945 0 0 Pink Izé
Túlságosan odavan értem...
369 0 0 Pink Izé
A kis erdei pornócsillag. :D
6658 0 10 Izé
7sleeper: mókus indokolatlanul nagy mogyorók :-D címkének még: péniszirígység :-D
7sleeper: ron jeremy chipmunk "buck" azért a kedves neje nem fog éhezni télen..
Ravennë: Ez nem az aminek látszik...valami hasonló dolog állhat a háttérben :P http://www.youtube.com/ [...]
Mind a 10 komment
Rákos a barátom, hogyan segíthetek neki?
351 0 0 Pink Izé
Cayce Zavaglia munkái
954 0 0 Art Izé
Elkészült a Hyundai első emberi erővel hajtott autója!

Hogyan készült
7575 1 4 Izé
Zamir: Bringóhintó!!! Kell a Margit-szigetre!! :D
Cableguy: ötletes tetszik
scripter: Nekem kell egy ilyen :))) Nagyobb áttétekkel + váltórendszerrel nagyobb végsebességet is el l [...]
Mind a 4 komment
Karate nővérek a hit erejével! ;)
4020 0 14 Izé
Szancso: Állítsátok meg Terézanyut!:)
Purple: ehh, francba, mégsem annyira titkosan csinálom :DDD
.::JunKieEQ::.: Megint idekeveredett valami hitbuzi.... alacsonyan repkednek a mínuszok...
Mind a 14 komment
Segíts Bobnak betörni a különböző házakba, és elhozni onnan az értékes dolgokat!
8442 5 2 Izé
polidani: Persze, mert mindenki ezzel játszik és nincs idejük posztolgatni.
kiisb: Hát, ahogy elnézem, ez nem lett egy komment kedvenc post...
Valahol Csehországban...

Egy rendőrautó és egy audi frontális ütközése.

Nekem egyébként ez a poszt jutott eszembe erről.
5038 0 14 Autó Izé
wookie: Ennyi idő alatt esélytelen lett volna félrerántani bármit is, ráadásul akkor félátfedésben [...]
Cableguy: Ez egy korrekt hozzászólás. Még Audishoz mérten is. Respekt. Belátom vannak akik a másik old [...]
Bobber: Na, hozzászólok Audisként. :) Az Audit vezető arc minden tekintetben hülye volt. Egyrészt ross [...]
Mind a 14 komment
Érdemes bioterméket venni?
374 0 0 Pink Izé
LYNX - Rules to Rugby

(hogy értsétek mit, miért)
5080 0 6 Izé
kiisb: Az a kapus nagyon LOL. De a többiek jól nyomják. Még a vízilabdából is vettek át stíluselem [...]
GAlex: Azért a focit is elmagyarázhatják: http://www.youtube.com/watch?v=bgmAt3-ipM4
kiisb: És akkor most hasonlóképpen tessék elmagyarázni a baseball, a krikett, a gyeplabda, a pankráci [...]
Mind a 6 komment
Minden párkapcsolatban akadnak olyan időszakok, amikor úgy érezzük sokkal egyszerűbb lenne valaki mással újrakezdeni. Van amikor fogékonyabbak vagyunk a nem a párunktól érkező csábításokra. De tényleg ez lenne a megoldás?
380 0 0 Pink Izé
Kipróbáltuk: játék a cloudban, erős PC nélkül
2918 0 1 Tech Izé
Jádám: szép és jó, de még mindig csak annak akinek van pénze eredeti játékokra :D azt hiszem marad a [...]
Erik szeret italozni. Egy átbulizott este után, amikor a barátnőjével csacsog, olyan emberekkel találkozi, akikre egyáltalán nem emlékszik. Erik válaszúthoz érkezett? Már nagyobb a baj, mint eddig?
695 0 1 Film Izé
Tooni: WTF film, de a szó időpocsékolás értelmében, sajnos :(
Erős volt a kávé reggel?
10675 1 30 Izé
brier: nagyon kell már mikor hagyhatom itt a munkát...jájjjjjjjjjjj.... nem birom továá tartani.... [...]
koporsoszog: ezt odatetted XDXDXD
7sleeper: recepciós Gülü Baba türbéjében
Mind a 30 komment
Amit a béta-karotinról érdemes tudni
600 0 0 Pink Izé
Kis ízelítő az ewokokat érintő változtatásból, amivel Lukács Gyuri bácsi örvendezteti meg a blu-ray kiadást megvásárlókat.

Azért lenne még pár javaslat, ami eddig valamiért kimaradt. :D
2028 0 1 Film Izé
Tooni: Úgy tűnik, cserélve lett a videó, eredetileg ezt küldtem: http://www.youtube.com/watch?v=h3o_Ax [...]
Cserbenhagyásos gázolás. ;)
7038 1 9 Izé
scripter: egy süni biztos letraffizta
Nusihusi: A postszöveg alapján azt hittem, hogy az autó üt el valakit, de így vicces:)
nokia5700: Azmi... xD 2x kelett megnéznem, mert elsőre nem fogtam fel mivan
Mind a 9 komment
Szexi képek és videók a szerelem zálogai?
1078 0 0 Pink Izé
Adele - Rolling In The Deep

Web: adele.tv

és még egy érdekes változata  dalnak:
Linkin Park - Rolling In The Deep (Adele Cover - Live)
712 2 1 Zene Izé
revans: De jól össze van rakva ez a dal.
Coinbox Hero
4487 0 4 Game Izé
ysolti: De jo kis jatek!!!! 11:57 :-)
oturw: a vége nagyon üt!
SpeedlPN: nyan cat miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mind a 4 komment
Nekem konkrétan a "10 érv" tetszett...

Titeket meg tud(na) győzni? ;)
5069 0 38 Izé
syl: Nem megyek!
ismeretlen: Ez a 10 érv kb. olyan volt mint egy rossz utazási reklám, mondjuk, hogy miért menjünk albániá [...]
Geist: ááááá.... én nem merek elmenni, a túró rudi a kedvenc csokim :D Ja, bocs én nem vagyok dipl [...]
Mind a 38 komment
Pápai Pici legújabb filmjének főhősei párkapcsolatban élnek, de szerelmük épp meginogni látszik. Egy masszőrnő érkezik hozzájuk, hogy sajátos módszerekkel oldja fel a felekben a blokkokat. A főszerepben Péterfy Bori.
1379 0 3 Film Izé
bungle: Ez olyan művészi, mint Bori néni zajkeltése...
rebecca: az utolso percekig eleg tipikus elethelyzet - de a vegen a mintegy fallikus motivumkent allo sonkacs [...]
thisisreal: Ez mi a szar volt??!? Kérem vissza a 22 percet az életemből!
Erotikus sakk-készlet: szellemi vagy szerelmi előjáték?
607 0 0 Pink Izé
Érdekes optikai csalódás bemutatása Einstein arcával. :)
10077 2 9 Izé
geresz: te egy adatember vagy :D
blackmumus: Sorozat Fekete Vipera Whose Line Is It Anyway? Egy kis Fry & Laurie (1987 (első rész), [...]
Caselli: meg a Fekete Viperában
Mind a 9 komment
Érdekes módja a 30. születésnap ünneplésének: 30 ajándék 30 ismeretlen embernek az utcáról. :)
3401 1 70 Izé
Tooni: NSFW, akkor New South f.ing Wales! :D
Mr.T.: *New
Mr.T.: A rendszám elé az van írva NSW, ami annyit tesz Nem South Wales: http://en.wikipedia.org/wiki/New [...]
Mind a 70 komment
Erin McGuire munkái
940 1 0 Art Izé
iPhone5 koncepció - erőteljesen emlékeztet erre, na nem a külalak terén :)
2898 0 5 Tech Izé
bornyu: És megint igazam lett!! :)
bornyu: Ezek után, hogy meg fog lepődni sok ember! Az iphone5, iphone4 lesz csak nagyobb kamerával, meg 2 [...]
Jaca: Na igen. és a kisfilm alatt hatszor töltötték újra az aksiját a készüléknek :)
Mind a 5 komment
Nem értem ezt a kínai maffiát. Minek késelni, mikor lövöldözni is lehet? Mindenesetre izgalmasnak néz ki a buli.
8808 0 18 Izé
koresztesz: KILL BILL 3:)
Ivanhoo: semmi szamuráj kard? vagy legalább machete? egyszerű konyhakések...respekt :)))
Ravennë: Szívós dzsungelnövények vannak az ajtó mögött?
Mind a 18 komment
Szex és érzelmi viharok
526 0 0 Pink Izé
"Fölmerült, hogy azok, akiknek van diplomájuk, a fizetésük egy részét adják egy alapnak...." Ti mit gondoltok erről?
3217 0 60 Izé
zeshka: Itt néhányan kicsit képzavarban vannak úgy látom. Aki költségtérítésest végzett, azt nem [...]
komcsi: Fizetni kell a külföldre távozó diplomásoknak - zöld utat kapott a törvény http://www.hrport [...]
I. C. Wiener: Engem mondjuk inkább az eredeti doksi érdekelne. A kiragadott mondatok, és másod-, harmadkézbő [...]
Mind a 60 komment
Régebbi postok...