REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A 25 legtöbb vitát kiváltó film.
1353 0 7 Film Izé
kovacslacka: ez is ilyen: http://movies.sky.com/the-50-most-dangerous-films
kovacslacka: Így tényleg több értelme van. :)
Erunder: Gyanús nekem ez nick. Mi az az r a norbi előtt? :)
Mind a 7 komment
Mit jelent, ha kimondja a pasi, szeretlek, és mit, ha nem?
2353 0 2 Pink Izé
Mmiray: Olyan is volt aki egy nap százszor is mondta, és olyan is, aki szinte soha. Mindkettő nagyon szer [...]
CRaPtRaSH: ez megint egy olyan minek általánosítani? poszt... számomra legalábbis:D
Mai motorsport rovatunkban bemutatjuk a Man szigeteki meghívásos versenyt, amely a  legdurvább a világon.Nem nevezhet be bárki, csak meghívásos alapon lehet indulni és ez nem véletlen.
Minden évben vannak halálos áldozatok és nem mellesleg volt már magyar
induló is, csak nem emlékszem rá, hogy ki... (GSX-R kupában versenyez a
madró... esetleg ha tudja valaki azt, hogy ki ő, akkor a kommentekhez jöhet a neve... ) Asszem
csak a lábát törte. :DDD

Hivatalos oldal

Egy kör belső nézetből.
1706 1 9 Sport Izé
bungle: http://totalbike.hu/magazin/2016/02/07/rajt_elott_bucsuzz_el_a_szeretteidtol/
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=Q3YOKj_1nGM
Maccoyi: Saccco küldte, Szöveg: "A Man TT azon kevés verseny enyike, ahol a gyorsasági motorok mindkét k [...]
Mind a 9 komment
Szürke Állomány - Neked

Ismét egy Szürke Állomány zene Debrecen-ből!
(kommenteket megköszönöm mert a mi zenekarunk:) )
718 2 2 Zene Izé
Nomax: Hali srácok ha kellene egy amatőr de amatőr szinten profi videoklip szóljatok! www.1943afilm.ext [...]
snake6: KOmmentelem ahogy kértétek ::: tisztelet az élő hangszerek használatáért nem lossz lessz mé [...]
Repül a pankrátor... de hová is repül? ;)
1103 0 0 Sport Izé
Moby - Alice (Noisia Remix)
841 1 0 Zene Izé
Magnetic Defense
6146 1 3 Game Izé
roland66: nah kimaxoltam :D csak már marhára untam a végére :D ugyhogy 120e pontnál hagytam h romboljanak [...]
roland66: detó >_
Marton350: jó lenne a játék ,csak már kibaszottul idegesítő ,hogy a szar irányítás miatt mindig mellé [...]
Mit is mondjak? Talán azt, hogy nem éppen a hullahoppozás a csajszi erőssége. ;D
2240 0 6 Sport Izé
Frankie: :( pedig de megnéztem volna
Mr.T.: Hát, szomorúan veszem tudomásul...
Maccoyi: Az a baj, hogy nem is találom sehol egyelőre. Tehát ez most ennyi volt. :S
Mind a 6 komment
Konflict - Messiah (Noisia Remix)
536 0 0 Zene Izé
Alice In Chains - Would
632 1 3 Zene Izé
weedjay: neztek 192-en... abbol en neztem kb szazkilencvenszer... :)
Chino: hát igen. ez zene. nagy favorit. összes album, unplugged, minden. hibátlan.
weedjay: ezt mar szeretem :D
  Breaking Benjamin - So Cold
660 4 0 Zene Izé
Nine

A Nyolc és fél című Fellini-film musical-feldolgozásában ugyan egy férfi körül bonyolódnak az események, de fontos szerep jut az őt körülvevő nőkoszorúnak is. Guido Conti mellett ugyanis megjelenik többek között a felesége, a szeretője, az édesanyja, a producere, a pártfogoltja… Nem mellékes tehát, hogy kiket sikerül megnyerni a női szerepekre. A névsor ugyan még nem teljes, de már most lenyűgöző. Marion Cotillard, Penélope Cruz, Sophia Loren, Nicole Kidman és Judi Dench biztosan feltűnik majd Rob Marshall filmjében.

Imdb | Előzetes
1741 2 0 Film Izé
4 éve van drift magyarországon. :) 

És végre szombaton lesz az első Euro Ring drift kupa, én egy edzésen voltam és ezért osztanám meg veletek :) Nagyoooon nagy élmény!!! Aki szereti annak ott a helye.
1143 0 7 Sport Izé
neomatsek: sajna elfoglaltságom volt,így nem tudtam menni salgóra,de párom(donfoto) mesélte,h iszonyat sok [...]
papaluige: hát igen! amikor Asi agyonveri a sztár wrc-s mezőny felét egy N-es autóval,akkor arról nincs m [...]
neomatsek: sajnos az itthoni bajnokság mostanság másról szól,mint a rally:( a motocross se rossz,nekem na [...]
Mind a 7 komment
Egy forró pillantás, egy ölelés... mindezt egy rendőrtől? Mit akarhat?? :D

Tippeket a kommentbe!
8597 4 34 Izé
kotta: Lentről-kezdésekről szólnak a korábbi, tényleg jó és okos vélemények, és mindkettőnek ig [...]
Opra: Hát elsőre én is egy kandi kamerás műsorra tippeltem, de így sokkal jobban tetszett! Sajnos Ma [...]
lokko: a szemléletváltásra valóban szükség van, de te magad sem estél még át rajta, mert te is fel [...]
Mind a 34 komment
Carlos Tevez csodálatos sarkazásos gólja a hétközi Wigan elleni mérkőzésről.
918 0 4 Sport Izé
genyoke: Lehet hogy a BL döntőt is egy ilyen "szokásos Tevez gól" dönti majd el? ..... :)
Balázs: szokásos tevez gól, belebotlik a labdába:D
Maccoyi: Én nem adnám el az biztos. Inkább Berbatovot kellene. De Sir Förgi biztos jobban tudja. :)
Mind a 4 komment
Nálunk is elkelne egy ilyen műsor... ;)
24252 4 19 Izé
Frankie: Kár, h nem én vezettem a műsort :D Ők nem szeretik a kara-mellt. najó ez gyenge volt :D
Ártatlan-méz Előd: lehet buzik
Nusihusi: De a pasik mért nem nyalták le?=D
Mind a 19 komment
Mai "képrejtvényünk": Ki ő?

Kis-nagy segítség itt.
7951 2 22 Izé
lokko: helló Gagarin !
Apokalipsz István: Fuxos Józsi. Ja nem, Gagarin elvti
yushuf: Jurij nagybácsi :O))))
Mind a 22 komment
Barátok Közt kulisszavideó: Berci kutya a színfalak mögött. ;)
14503 5 17 Izé
focuskoma: Ezt még Ciccolina is megirigyelné :D
gigo: ne szidjátok bercit! van tőle autogramm kártyám :D rajta két mancsnyom :)
közlegény: háhá most lebukott, biztos nem először van ez így
Mind a 17 komment
Seress Rezső - Szomorú Vasárnap

Az öngyilkosok himnusza - így nevezték a harmincas évek végén a Szomorú vasárnap című dalt, mely az egész világot bejárta. Az a legenda járta róla, hogy valami egészen különös, mágikus hatása van. Aki meghallja, olyan mély depresszióba kerül, hogy öngyilkosságot követ el.
A dalt Seress Rezső és Jávor László írták 1935-ben, még Szomorú Vasárnap néven. Hatására kisebb öngyilkossági hullám indult (a városi legenda szerint legalább 17 esetről volt szó). A ballada később, 1941-ben Billie Holiday nyomán lett világhírű Gloomy Sunday címmel. Mint tudjuk - hasonlóan Seresshez - ő is tragikus halált halt. A dalt mind Amerikában, mind pedig Magyarországon betiltották.
Hogy e mögött a városi legenda mögött mennyi a tény és mennyi a világméretű hisztéria, avagy a show biznisz reklámfogása: kideríthetetlen. Tény, hogy az emberiség a dal születésekor, 1933-ban a gazdasági depresszió közepén és a világháború küszöbén állt.

(remélem azért nem lesz senki sem öngyilkos, még rám fognák...)
983 1 6 Zene Izé
Purple: holnapra kint lesz.
Purple: most ezért nem fogom végignézni.. küldjél, max ha egyezés van nem kerül ki....
deeprecen: Purple..légyszi mond meg hog yvan e még Szürke Állomány várólistán...ha nincs akkkor küldö [...]
Mind a 6 komment
Te megpróbálnád???
1142 1 2 Sport Izé
kisadria: Akár 20* is..:D
thor40: NEM!!!
Talma szakít Asparral!
521 0 3 Sport Izé
Maccoyi: A nap képe! Megvan Talmácsi Gábor mindkét motorja http://www.telesport.hu/Hirek/2009/05/15/18/A [...]
dem0gun: Balázs: sajnos ez jogos... én is ezért nem nézem már például a forma 1-et pár éve... úgy 3 [...]
Balázs: engem már annyira nem érdekel a motor sport elbasznak mindent de már komolyan
Most mókusokat fogadott örökbe egy cica. :)
5158 2 8 Izé
bungle: Davek küldte: URL: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=26367 Szöveg: Amikor a kutya fogadja ör [...]
tentacle: De mikor fog már végre kacsacsőrűemlősöket?
Nusihusi: Legközelebb patit fog örökbe fogadni, vagy pitbulltXD:D
Mind a 8 komment
Az álomcsapat: Kobe Bryant, LeBron James, Michael Jordan, Larry Bird, Buksi. :)
4306 5 1 Izé
deeprecen: Jé ..épp most néztem meg nem itt! Nem semmi kínait nyomnak:)
Már megint egy ostoba trend...

(elrettentő post:))
1078 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: hát ez eléggé gáz... mondjuk én alapba nemszeretem a harisnyát, de ha már igen, akkor a sima [...]
Kiki21: Ez mondjuk pont nem tetszik,de nekem van 1 csomó lyukacsos harisnyám.
Amikor még nem volt a fényképezőgépen "delete" gomb...
14889 6 11 Izé
Purple: igen, ezen én is kiakadtam.. :D fogyarékfamily...
M.Andreas: "Jim was kind enough to remind everyone to shake well." http://awkwardfamilyphotos.files.wordpress.c [...]
Luflee: igen, sajat kezem munkaja, vagy mi a szosz..
Mind a 11 komment
Lakókocsi hajléktalanoknak. ;)
5622 2 3 Izé
jackherer77: Akárhogy számolom, nekem az jön ki eredménynek, hogy az kerül a legkevesebbe, ha megfagynak. Sz [...]
donnie81: Azért egy adidas csuka olcsóbb mint egy ház vagy egy lakás.Egyébként nem is tudom lehetne oszt [...]
Frankie_Wilde: Elég jómódú hajlékony :P Adidas csuka az van ház az nincs
Megkezdődött a 2009-es Cannes Film Fesztivál

Minden egyéb információ a honlapon...
406 0 0 Film Izé
Dai-Nipponjin (Big Man Japan)

Oscar gyanús alkotás persze hogy Japánból! :)
4581 2 4 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_v8uqIZ5ccA
Digo: Már volt jópár hónapja, de nem rossz!
bundas01: Huhh de büszke vagyok magamra,hogy bekerült:)Itt köszönném meg Bolyhos haveromnak aki felhívta [...]
Mind a 4 komment
Dai-Nipponjin (Big Man Japan)

Oscar gyanús alkotás persze hogy Japánból! :)
4599 0 1 Film Izé
Heje13: Nagyon Japán!!!! :))
Rúzsa Magdi - Ha én rózsa volnék
542 0 3 Zene Izé
lipitsaby: Gyönyörű dal egy gyönyörű hangú magyar lánytól...
nipper: :D
Balázs: akkor rózsa magdi lenne a neved:D
Hölgyeim, egy méretes combkefe egyenesen a közelkeletről. ;)
5001 1 5 Izé
alphadog: Miért ragasztotta fel Kiszel Tünde szemöldökét a szája fölé, bácsi?
Sziszo: ki kérne hölgyek ettől egy csókot??? :D
varazs: Nem tudom, ez szokott-e az asszonyàval csòkolòzni..:D Nem lennèk a helyèbe. [...]
Mind a 5 komment
Bud Spencer újra pofonokat osztogat, igaz most csak egy reklám erejéig. :)
8177 6 11 Izé
Darkshade: -(Nagyp)Apa buksi kiszökött - Buksi már nem is esik az eső! - Csatt - Buksi? Buksi!? Buksi!
Gabi69: Jó látni az öregtől a jól ismert pofonokat.:D:D
Békatallér: Összehozni Emesével: CSATTT: Köszönjük Bud Spencer! R.I.P. Emese. :DDDDD
Mind a 11 komment
Rubber Puppet - Kossuth utcán

Veszprémieknek kötelező, másoknak melegen ajánlott! :)
658 1 13 Zene Izé
Öcsi: ja bocs, most néztem h márkói vagy, akk már értem Purple 3. kommentjét
Öcsi: ő a 8. csoda xD csodálom h nem lett beleírva a dalszövegbe :D egyb. te is veszprémi vagy? mert [...]
Errtu: Purp.-el ma láttuk. XD Guszti bá': http://www.youtube.com/watch?v=J6OllmJ3deA
Mind a 13 komment
Valerie Morignat - Underwater Photography
7895 0 4 Art Izé
Nusihusi: :) Tök szép képek:)
nyehőce: Nagyon jó képek! Nekem ez is tetszik: http://www.valeriemorignat.com/images/TSI/bodies_underwater_ [...]
Re-Peet: egyből nyert nálam a csaj a vizespolóversenyen :D
Mind a 4 komment
Valerie Morignat - Underwater Photography
9143 9 4 Izé
Nusihusi: :) Tök szép képek:)
nyehőce: Nagyon jó képek! Nekem ez is tetszik: http://www.valeriemorignat.com/images/TSI/bodies_underwater_ [...]
Re-Peet: egyből nyert nálam a csaj a vizespolóversenyen :D
Mind a 4 komment
3 gyönyörű, romantikus úti cél

Májusi kirándulásokhoz
755 1 1 Pink Izé
Valerius: az úticél egy szó..
Van olyan bokszoló, akit csak a törölköző bedobás tud megmenteni kiütéstől és van olyan, akit a mamája ment meg. :D
1029 0 0 Sport Izé
Nyári filmajánló
1170 0 7 Film Izé
Erunder: kovacslacka küldte: (ki más küldte volna? :D) Még egy nyári filmajánló, előzetesekkel, a Pre [...]
Ágii: Az....HP Félvér Hercegre meg azt írta hogy az utolsó rész...:S Ilyen ne írjon már cikket.
dani0001414: Aki ezt a cikket írta az egy idióta. Utána se nézett a dolgoknak csak amit épp hallott ezekrő [...]
Mind a 7 komment
Vajon mit mond a piros pólós bácsi:
- Te olyan szőke vagy, hogy még biciklizni sem tudsz...
15052 2 26 Izé
adika: sztem meg kínai csapágy volt benne azok képesek ilyenekre :D
Bubsy: ezen nem tárcsafék van. látszik, hogy nincs rajta mikor repül a bicó, meg 12-13 mp-nél is a v [...]
Békatallér: Jajaja, meg neki reggeli torna. Ezt csinálja a wc-n, hogy ne csupán a hasizma erősödjön... :DDD [...]
Mind a 26 komment
Make The Girl Dance - Baby Baby Baby
34645 8 44 Izé
vikszi: Az első HÖLGYET, aki gyengén az ANOREXIA kategóriába sorolnám, ki lehetett volna hagyni.
tentacle: Én már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi utat tettek meg méterben.
1b0r90: vagy mert az egészet egy zöld szobában vették fel és igazából nem is mentek végig a csajok a [...]
Mind a 44 komment
Régebbi postok...