REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Epochate - Substantia

Industrial keverve szimfónikus hangzással

Weboldaluk
474 2 0 Zene Izé
Hm. Ez most rossz helyre nőtt, vagy kettő van neki? :))

Mindenesetre a lányok értékelhetik. ;)
6229 0 14 Izé
Szancso: http://www.youtube.com/watch?v=2MD4MyWfrGE#t=140s :DD
Nusihusi: Olyan, mintha 1 giliszta mozognaO.o
bungle: Tényleg, de rég is volt... 4 éve. www.ize.hu/comments.php?post_id=3976
Mind a 14 komment
Azt hiszem ezt hívják futótűznek.
8754 3 8 Izé
thisisreal: Igazán hozhatott volna egy porszívót...
eospower: Nem mintha sokat tudott volna tenni
nokia5700: Nem semmi!:O
Mind a 8 komment
107 év autói 2 röpke percben! Érdemes megnézni!
2584 2 1 Autó Izé
isshu: 34es meg a 64es ford a legjobb :D csak a suzuki swift-et hiányoltam :/ :/
Nero - Innocence (Feed Me Remix)

Az eredeti se rossz de ez a mix odavág...
675 0 1 Zene Izé
systmatyk: Jóféle!Bár ez ebben a verzióban inkább electro!
Second Hand - egy érdekes kis animációs filmecske.
5924 2 11 Izé
bungle: norbertvincze, ez már volt.
matyi91: Hát ezt a villanykörtéset én is meg tudom erősíteni , egy éve járok a Műegyetemre és absz [...]
Tooni: Tárgyaink története: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=11171 A villanykörte összeesküvé [...]
Mind a 11 komment
Adrenalin a havon : )
1507 0 0 Sport Izé
Érdekelne Ferrari-termék 50% kedvezménnyel?
3931 0 29 Izé
Snipp: Nem tudom melyik, már hiányzik is Puzsér... de hát ez van ov. Megnéztem az oldalt, de sehol sem [...]
Hantaboy: A posztra reagálva: nem, nem érdekelne ferrari termék, még ha ingyen lenne se. Valahogy nem az [...]
7sleeper: "Nem is értem az ilyen faszok mi a retkes picsámat keresnek itt (meg egyáltalán az interneten)." [...]
Mind a 29 komment
Van arca a csávónak... :)
5791 1 16 Izé
lb7: Igazán kurva ronda...főleg azzal a nagy pamaccsal a mellkasán :P
Tkyd17: mekora faszfej :D
5150head: Nem tudom kinek lesz ismerős :D http://members.tripod.com/carma_rulez/donmug.gif
Mind a 16 komment
Az Őrségi Nemzeti Park területén egy osztrák nagyüzemű zöldségtermelő cég kezdett illegális intenzív, öntözéses, kemizált zöldségtermelést. MINDEN ENGEDÉLY NÉLKÜL mély, 30-50 méteres kutakat fúrtak. A Vízügyi Felügyelőség betiltotta a kutak használatát, eredmény: mai napig fúrnak tovább...

Kérjük minden civil szervezet segítségét, akik ezen vonatkozásokban tenni tudnának az ügy érdekében.
3813 0 21 Izé
Mr.T.: Mr. Wallace küldte: URL: http://vasnepe.hu/cimlapon/20110913_zoldsegbotrany_penzbuntetes_tiltas#s=r [...]
Davee: Szerintem meg az a probléma, hogy itt is azon kezdenek el "vitatkozni", kinek mélyebbre hatóbb a [...]
Cindy: Sziasztok! Alaphelyzetben az a véleményem, hogy minden igazságtartalom nélkül nem írták voln [...]
Mind a 21 komment
Nem értem miért mondják, hogy szűklátókörű vagyok.
4515 0 9 Izé
Mimis: http://alina78.freeblog.hu/archives/2009/04/26/Csillagvizsgalo_sun/
nellcsy: Nem hiszem hogy állatkínzás lenne, hogy magától belebújt... Ha ő húzta volna rá, akkor igen [...]
Nas: A sün tényleg nem háziállatnak való. -,-
Mind a 9 komment
A zongoratudást értem, a mozdulatot nem annyira. ;)
6912 1 4 Izé
Nusihusi: Megvan a gumiember a valóságban:D
Seby: Coldplay - Clocks ;) (és jön az új album is okt, 24-én, akit érdekel:D)
Tooni: Oké, aki nem látta volna még eddig, pöpec kis inváziós-fantasztikus film ne hagyjátok ki... [...]
Mind a 4 komment
Vedd a nyakadba a kedvenc helyedet, mindössze 330 €-ért (~90ezer Ft).  
4872 0 9 Izé
Tooni: Ahol a bugyi bokamelegítő... :D
Nusihusi: Inkább a lábamat veszem a nyakamba:D
he: Akkor elküldik a Mt Everest öntőformáját :)
Mind a 9 komment
Éjszakai zajok, avagy a horkolás ellen
432 0 0 Pink Izé
Ne légy áldozat!
457 0 0 Pink Izé
Napok óta lehet hallani, hogy veszélyesen elszaporodtak a lódarazsak és agresszívak (én itthon a "sima" darazsakból is jóval többel találkoztam ezen a nyáron, mint eddig).

Még szerencse, hogy nem a képen látható, Indonéziában idén felfedezett, Dalara garuda nevű óriásdarázs szaporodott el nálunk. ;)
10538 0 41 Izé
vadonka: bakker ez a darázs már nem is csíp. simán kiharap egy darabot az áldozatból!
bungle: "Semmi baj, ma egyébként sem akartam kimenni..." www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/50411_?c [...]
Porcelanbaba: Ez mi? Reggelire megeszi a sima darazsat.
Mind a 41 komment
Házasság előtti szex: érvek és ellenérvek
719 0 5 Pink Izé
Purple: hát ennyi.. :DD
Nas: Tartogatják, tartogatják, csak az a baj, hogy mire odáig jutnának, lejár a szavatosságuk. :)
CRaPtRaSH: házasságban még inkább összetörhetik a szívünket.... még akkor is, ha 16 évesen amikor sza [...]
Mind a 5 komment
Kis érdekes: tudtátok, hogy Csita a csimpánz még mindig él?
3581 1 19 Izé
7sleeper: kim dzsong il, mary zsuzsi, csita a csitáért kár pedig úgyis másik csimpánz lépett a helyér [...]
bungle: Kimúlt Csita: www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/kimult-csita-tarzan-majma-2075800
lb7: A postképen smárol a bácsival?! +.+
Mind a 19 komment
Az Mtv új sorozattal áll elő. Több is fut amikről sajnos nem írtam, pedig van köztük jó, mint például az amerikai fociról szóló, iszonyatosan obszcén humorú Blue Mountain State. A másik három (Skins Us: silány másolat, Teen wolf: Guilty Pleasure-öm mert kiszámítható, sablonos hulladék de agykikapcsolós bámulósnak tökéletes, Awkward: viccesnek szánták, de nagyon erőltetett) viszont felejthető.

A Death Valley egy különleges egységet követő dokumentumfilmes stábról szóló horror/vígjáték. Vannak benne zombik, vámpírok, vérfarkasok, szóval minden amit lelkifurka nélkül lehet brutálisan gyilkolni.
2305 0 0 Film Izé
Fociról, életről halálról.

"Akit meccsnézésen érnek, azt jobb esetben nyilvánosan megkorbácsolják, rosszabb esetben pedig példát statuálnak vele: kivégzik."
1347 0 1 Sport Izé
komcsi: Na ez az igazi extrém sport, focit nézni Szomáliában.
 Nobody Can Cross It

Az eredeti.
11320 5 27 Izé
Porcelanbaba: Ez rohadtjó :D
Tooni: ...ki egy lakatlan szigetre, amiből Lakatos lesz.
Levibubu: egy csónakban evezünk!!!négy
Mind a 27 komment
Erőszakos vagyok, megváltozhatok?
416 0 0 Pink Izé
Erős menstruációs fájdalom? Meddőség? Lehet, hogy endometriózis?
450 0 0 Pink Izé
Fehér (kiveti a horgot): Nagy gondok vannak a munkahelyemen.
Fekete (belemegy a csőbe): Na mesélj!
Fehér (mesél, majd felsóhajt): Hát, most mi a fenét csináljak?!
Fekete: Beszélhetnél esetleg négyszemközt a főnököddel.
Fehér: Az a baj, hogy... (tetszőleges kifogás)
Fekete: És miért nem váltasz munkahelyet?
Fehér: Hát igen, az jó lenne, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (némileg csüggedten): És miért nem próbálod meg azt, hogy... (tetszőleges ötlet)
Fehér: Hát igen, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (tehetetlenül elhallgat)
Fehér (ő is hallgat egy kicsit, majd besöpri a nyereséget): Mindegy, hagyjuk... Gondoltam, hogy nem fogsz tudni segíteni...

Ha esetleg ismerős valakinek egy hasonló párbeszéd, most már ő is tudja, mi ennek a "hivatalos" pszichológiai elnevezése. ;)

(Egyébként meg ez a többség számára valószínű érdektelen post 0 várható kommenttel, kérjük jobbra haladjanak tovább...)
8330 5 24 Izé
Botos Vendel: a fekete a nadrágos a fehér a ruhás?
kiisb: Fekete: Vedd le a bugyid!
Nusihusi: Ez érdekes cikk:)
Mind a 24 komment
A mai cukizé: tasmán ördögfiókák. :)
3883 2 5 Izé
Laretta: Félelmetes a kiáltásuk
Nusihusi: Ezek valami hihetetlün cukik^^
BusKeyCome: Pont tegnap láttam egy ismeretterjesztő filmben, hogy egy-egy alkalommal 30, " rizsszem méretű " [...]
Mind a 5 komment
Ezért volt ilyen büdös tegnap a fővárosban... Ti is éreztétek?
3679 0 10 Izé
lb7: Én nem éreztem...lehet azért mert egész napa lakásban voltam... De amúgy is rohadt büdös van [...]
Nusihusi: Én a Hungária körúton, a Nyugatinál és a lakásunk környékén is éreztem szarszagot, de leg [...]
7sleeper: nem is havazott :-p elsietted :-DD
Mind a 10 komment
Hívjam a rendőrséget?
458 0 0 Pink Izé
Mennyire biztonságos a jelszavad? Ez az oldal megmondja, egy átlagos pc-nek mennyi időre van szüksége ahhoz ,hogy feltörje a jelszavunkat.
10675 5 48 Izé
blackmumus: About 1061540056 quadragintillion years Már nemtom mit írtam be, de az a lényeg, hogyha rájöv [...]
blackmumus: Írd be az eredményt. hatékonyabb :D "0.241864704 seconds" About 147 quadrillion years
andorka932: It would take a desktop PC About 169 days to hack your password Akkor csak jo ez :D
Mind a 48 komment
Vegyél mini luxuskutyát közel 1.000.000 Ft-ért jól!
10688 1 17 Izé
CRaPtRaSH: de egy pár kéne már akkor .. :] mellesleg meg: Te még élsz? :O
rivaul: Viszont ha jól lépsz akkor van egy cuki millás mamuszod ;)
CRaPtRaSH: na,hát ezaz, képen cuki, meg minden, de véletlen rálépsz aztán annyi :S
Mind a 17 komment
Fotók a londoni zavargásokról

Futótűzként terjed az erőszak Nagy-Britanniában
London lángokban - Nagyítás-fotógaléria
Tinédzserek téglákkal és baseballütőkkel
Meztelenre vetkőztetve rabolják ki a járókelőket a randalírozók
6515 1 100 Izé
Zsottika: http://www.youtube.com/watch?v=JQkActP-isE
loke: Ugy latom, kicsit nagyon nagy tevedesek vannak az itteni zavargasokkal kapcsolatba, ugyhogy azoknak [...]
Élien: ÓÓJEEE!!! Jönnek a helyi szabadcsapatok! Gondold el mennyi foci fanatikus retteg, hogy elmarad a [...]
Mind a 100 komment
Olcsó játék, de érdekes. :)
12608 4 14 Izé
mandyedi: Ki nézett bele? Ez alap! :)
Csádi: Húúú valaki belenézett egy fizika könyvbe. biztos értelmes ember :D
godzsy: LOL. az mekkora volt. :DD
Mind a 14 komment
Érdekesebb, mint a biológia óra. ;)

Válaszd ki melyik testrészedet szeretnéd tanulmányozni. Forgatható ábrák és videók bemutatják, hogyan működik.
11449 15 11 Izé
szűzirónia: Ja..Az alma meg a körte története izgalmasabbnak tűnt:D
isshu: Ha a kisiskolásoknak ilyen képeket mutogatnának szexuális felvilágosításkor lehet elmenne a k [...]
szűzirónia: ja oké utána olvastam,nem csak nálam.
Mind a 11 komment
A mai cukizé: értékes zsákmányt szerzett a kis blöki. :)
6680 2 8 Izé
slaki: WTF???? Kínai vagy Japán francia buldog???? Hatalmas! Nekem is van,1 éves és kölyökkorában de [...]
rena11: Gondolom ezzel a gyorsasággal, ő egy Agár..... :D
Nusihusi: Inkább a papucs szerezte meg őt!:D
Mind a 8 komment
PCP, azaz fenciklidin: érzéstelenítő drog
1043 0 0 Pink Izé
Tim "Livewire" Shieff 2011

Egy őrülten jó parkour videó. :)

[ Türelmetleneknek érdemes 1:10-hez "tekerni" ;) ]
2196 3 0 Sport Izé
 Azért a partjelző is ért ám a labdakezeléshez :P
1945 0 0 Sport Izé
Haywire

Steven Soderbergh sosem pihen, az elmúlt napokban két filmjéhez is érkeztek infók. A Haywire az egyik (a másikat lásd lent), ami egy akció-krimi és kicsit a Bourne filmekre hajaz, legalábbis stílusban.  A főhős egy nő (Gina Carano MMA-harcos), akit sokan ki akarnak nyírni (az okát nem tudni) de hát az meg nem olyan egyszerű, mert nem hagyja magát. Látványnak ott van, hogy a széplány mindenkit lenyom, de akinek ez mégis kevés, majd csodálhatja Michael Douglas, Antonio Banderas, Ewan McGregor, Michael Fassbender játékát is.  A film csak 2012 januárban kerül a mozikba.
1716 0 0 Film Izé
Fertőzés (Contagion)

Steven Soderbergh sosem pihen, az elmúlt napokban két filmjéhez is érkeztek infók. A Fertőzés az egyik (a másikat lásd fent), aminek elég egyszerű a témája, valamiféle vírus támadja meg az embereket, és látszólag semmit sem tudnak kezdeni a fertőzés terjedése ellen. Tucat-történet, de ami miatt igazán érdekes lehet, a rendező személyén kívül, az a szereplőgárda: Matt Damon, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Jude Law, Marion Cotillard, és Laurence Fishburne mind-mind ismert és elismert színészek. Már csak miattuk is érdemes lesz megnézni. Amerikában szeptemberben lesz a bemutató.
2438 1 0 Film Izé
Gyönyörűszép zene...

Szóljon ez a gospel Amy Winehouse-nak
és mindazoknak, akik ezen a nyáron mentek el az Úrhoz.

Az énekes Donnie McClurkin fiatalkora alkoholizmussal, erőszakkal, önpusztítással telt. Aztán Jézus rátalált.
581 0 1 Pink Izé
Tooni: Inkább fordítva: ő talált Jézusra. Mert ha ez nem így lenne, Amy ma is élne...
Van, aki nem érti a tréfát. :)
12200 0 27 Izé
komcsi: Csak meg ne harapjon egy olajfaló! :D http://www.youtube.com/watch?v=dd27KA1BFfw&feature=related
Tooni: Abszolút fogorvosi csoda? Ha fúrás közben olaj tör fel :D Fura összefüggésekre lelek miközb [...]
kerca: Drága Toonika! Nem fogorvos vagyok,hanem olajbányász.Nézd meg a mellékletet.A fogait viszont b [...]
Mind a 27 komment
Régebbi postok...