REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tetoválás, és amit tudni érdemes róla
1761 0 0 Pink Izé
Fül nélküli nyúl született Fukushimában, nem is értem, miért...
5369 1 17 Izé
Purple: ^^ inkább, mint hogy nyúl nélküli fül szülessen :D
Mr.T.: http://youtu.be/xZDTujH3P28
BusKeyCome: Most komolyan, nem mindegy, hogy 50 vagy 60 az az átlag? ;DDDpp
Mind a 17 komment
Erotikus fantázia: káros vagy hasznos?
872 0 4 Pink Izé
RockerBandy: A Toalettből szálló rózsaillat pedig nem a légfrissítő, hanem tulajdonképpen a lányok 'mel [...]
clownessa: Ez így igaz! A lányok nem finganak, hanem pukiznak, ami természetesen nem büdös. (Ha mégis, az [...]
zeiksz: Hahaha.. biztos ez is (erről beszélni) olyan tabu, mint a fingás, amit köztudottan a lányok nem [...]
Mind a 4 komment
Próbálkozhatna a rögbiben, mert ott ez két pontot ért volna. :D
1620 0 0 Sport Izé
A világ legidősebb női testépítője.

(Vajon mi lehet az, amit a 11. képen iszik? ;D)
1441 0 0 Sport Izé
Elég sok erő kell, hogy így eldobja az ember a mocit. Ész már annál kevesebb. ;)
8607 1 12 Izé
Mr.T.: http://youtu.be/jlYymSFq5L4
Kuly: :-) Mire is számított? Én azt hittem, hogy így akarta.
Mr.T.: Amikor válogattam a képkockák közt, hogy melyik legyen a postkép, úgy adta magát ez, hogy gif [...]
Mind a 12 komment
Norilszk - az orosz Mordor, a hideg pokol fővárosa.

A külföldiek által nem látogatható, 100 ezer főnél több lakossal rendelkező panelváros a világ legnagyobb ipari katasztrófája: Csernobil, a Mexokói-öböl eltörpülnek mellette. A fémszennyezettség olyan mértékű, hogy 70 kilométeres körzetben nem élnek meg a fák, a permafroszt évenkénti megolvadása miatt pedig minden évben tönkremegy a közműhálózat. A Föld leggazdagabb nyersanyaglelőhelye felett épült település viszont milliárdokat termel.
16424 8 21 Izé
bungle: http://24.hu/elet-stilus/2015/12/30/a-foldi-pokol-norilszk-a-vilag-legelhetetlenebb-nagyvarosa/
TomCheGuevara: 70km-es korzetben nem no meg a fa o.O erdotuz kizarva azert ez odabasz
Samu.: olyan mint az ncore xD
Mind a 21 komment
Fluor - Mizu (jelentősen feljavított verzió)

"Az eredeti mű hangját csúcstechnológiás módszerekkel kitisztítottuk, hogy Fluor Tomi személyisége még jobban átjöjjön mindenkinek. A szám mondanivalója csak így tökéletesedhet ki."

+ bonus post, mivel kapcsolódik... t gubi küldte: "Igazi bünti. Nyan cat méltó utódja lehet."
10867 0 27 Izé
Mr.T.: Nyulször küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=iC4T14KALkY&feature=related Szöveg: A képen [...]
bungle: E-mailben jött: "Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy óriási videót! :D Ennek az oldalon a h [...]
bungle: P-nek: www.youtube.com/watch?v=HSgajl6FdTM (neked tetszett Norbi, nem? :)))
Mind a 27 komment
Sagres Preta - csokis sör (wtf?!)

A honlap érdekessége, hogy csokiból készült, mégpedig így:

2228 2 13 Izé
Tooni: :P' ' ' '
bungle: http://en.rocketnews24.com/2013/01/30/whats-better-than-chocolate-beer-chocolate-beer-in-a-chocolate [...]
Chabesz: True story! Lisszabonban vagyok és a minap kipróbáltam ezt a sört. Nem rossz de igazából semmi [...]
Mind a 13 komment
E.T.-X

A klasszikus film fiktív folytatásához készített előzetes, melyben rengeteg E.T. érkezik hozzánk, hogy leigázzaaz emberiséget.
1855 1 4 Film Izé
destiny13: Mega Shark & Giant Octopus vs. E.T.? :D
Winston: Kíváncsi lennék ilyenekre: Alien vs. ET Predator vs. ET
go-free: ez gáz.
Mind a 4 komment
Egy nap egy egyiptomi iskolában. Valaki igazán eltörhetné a kezeit és felgyújthatná... (Csak erős idegzetűeknek!)
13392 0 112 Izé
cila: Gratulalok, hogy "vagy ket eve vegezted a liceumot". A fő, hogy elvégezted. "Körmünk, fenekünk [...]
ogree: en csak annyit szeretnek ehhez hozzafuzni h ez mar brutalitas es nem neveles s teljesen elitelem.amu [...]
7sleeper: pedig veréssel lehetett volna azt megoldani.. a szőrös tenyér borotválással kezelhető; a neve [...]
Mind a 112 komment
Horrorfilmünket megszakítjuk egy rövid reklám erejéig... :D
7988 6 8 Izé
Szobabicikli: Innen is látszik,hogy a technika az ördög műve! >:-)
Nusihusi: Ez nagyon nagy volt:D
Csabusa: "nézték: 666" :P
Mind a 8 komment
Legújabb nyereményjátékunkban a PC-s játékosok kegyeit kerestük, így ezúttal egy igazán nagy durranást válogattunk a nyereménykosárba. Mellette azért a PS3 konzolok tulajdonosairól sem feledkeztünk meg!

Nyerj egy eredeti The Witcher 2, SOCOM 4 vagy PlayStation Move Heroes játékot!
2478 0 0 Game Izé
Error Chi7d - Breathe In & Bleed Out (Original Mix)

Úgy istenigazából, én kisokkolok ezen a zenén...

 
2395 0 4 Zene Izé
aZubiii.dot: Nem a cucchoz tartozik, de frissíthetnék már a zenéket...
aZubiii.dot: Rá vannak jövve, csak nézz friss feltöltést.
feriahegyrul: az Octagont elbasztak mert az hexagon
Mind a 4 komment
Legújabb nyereményjátékunkban a PC-s játékosok kegyeit kerestük, így ezúttal egy igazán nagy durranást válogattunk a nyereménykosárba. Mellette azért a PS3 konzolok tulajdonosairól sem feledkeztünk meg!

Nyerj egy eredeti The Witcher 2, SOCOM 4 vagy PlayStation Move Heroes játékot!
1069 0 0 Tech Izé
Erdélyi Dániel kisfilmje szerepelt 61. cannes-i filmfesztivál rövidfilm versenyprogramjában.

Uszály a Dunán

Gondtalan nyári nap. A bográcsban pörkölt, hozzá kisfröccs. Ezen kívül persze minden a hajószabályzat szerint. De valamit talán mégis elrontottunk.
1223 0 1 Film Izé
Tooni: http://flood.blog.hu/2011/05/22/hirek_lego_flood utolsó kocka.
A mogyoró akár halálos is lehet?
491 0 4 Pink Izé
Nas: A mogyoróallergiába tényleg bele lehet halni, nem vicces (van az ismeretségi körömben hasonló [...]
Purple: pff egy gyerek miatt....... amúgy jah, halálos: héjastól letüdőzve
Grimmgirl: vagy paintball puskába töltve nagy mennyiségben csupasz felsőtestre lőve!
Mind a 4 komment
Celldweller - The Last Firstborn

Celldweller debütáló "self-titled" albumáról az egyik kedvenc számom, viszonylag hosszú, de tartogat meglepetéseket!

Az album minden száma licencelve lett filmzenéhez, játékzenéhez, vagy egyéb hasonló médiához, nem véletlenül ;) kreatív és erőteljes zene!
646 1 0 Zene Izé
A jövő potenciáis energiforrása: cianobaktériumok

A Joule Unlimted áltad genetikailag módosított cianobaktériumok CO2-ből, vízből és napfényből közvetlenül dieselt vagy etanolt állítanak elő. A technológia azért áttörés, mert azzal szemben, hogy a jelenlegi hatékonyságú bioüzemanyag előállítás esetén kb. az egész bolygó termőterületeit  az üzemanyaggyártásra kellene átállítani, addig a cég által állított hatékonyság mellett ők ezt 2 nagyságrenddel kisebb területen el tudnák érni (diesel esetén konkrétan 16 liter/négyzetméter/év), így az ország üzemanyagigényeit naygjából 200 négyzetkilométeren ki tudnák elégíteni.

A témáról gyanúsan keveset hallani.
4319 2 19 Izé
bubi66: De ez megint csak az araboknak kedvez ...meg a többi napfénnyel jól ellátott országnak , mert g [...]
exortus: Mondjuk én azon röhögtem, hogy egy kínai irányítja a társaság szabadalmi tulajdonának véde [...]
exortus: A pénzt egy kockázati tőke társaság adta, a fellesztők pedig az MIT(a világ legjobbjának tar [...]
Mind a 19 komment
Hódít a hülyeség a világban... ;)

A bátrabbak tolhatják a saját extrém hasalós képeket kommentbe. :D

Egy tavalyi post erről az őrületről.
7417 0 11 Izé
bungle: Planking cat: www.youtube.com/watch?v=g-XbGrhxx2A
Purple: http://www.whosay.com/BearGrylls/photos/43601?code=nNmsUt
bungle: http://i.imgur.com/We6Qz.jpg
Mind a 11 komment
Érdekes kirakatbaba egy brazíliai butikban. ;)

Már csak az a kérdés, hogyan került oda?
3695 0 5 Izé
BusKeyCome: Két dolgot tudok elképelni azzal kapcsolatban, hogy mit keres az a marha a butikban. Vagy azt akar [...]
mazs1986: Biztos letehenezték az asszonyt. :)
csaty: Csak azt hitte, fotocellás az ajtó......és nekiment....
Mind a 5 komment
Molnárék reménysége „Erázmuszban”
479 0 0 Pink Izé
Insidious

2011 eddigi legjövedelmezőbb filmje. Másfél milkából eddig 44,5-öt kapartak össze.

Egy tökéletes kis család beköltözik új házába, ahol legnagyobb fiuk egy baleset következtében kómába zuhan. Innentől lesz igazán érdekes a történet, ugyanis egyre gyakrabban történnek furcsaságok a házban. A szülők attól tartva, hogy egy szellem lakta házba költöztek felbérelnek egy kísértetirtó csapatot. Ám gyermekük halhatatlan lelke úgy tűnik menthetetlen.
3226 1 3 Film Izé
CRaPtRaSH: most néztük meg, nem lesz a kedvencem, de nekem tetszett. nem 10/10, de tényleg jó. nálam az el [...]
Erunder: Nem csak hogy jól néz ki, tényleg jó is. Érződik rajta a készítőinek a hatása. Kameraáll [...]
jimmy1991: jó nézz ki
Évente ráizgulunk az érettségire
586 0 3 Pink Izé
CRaPtRaSH: persze, engem is mindig FELIZGAT az érettségi téma... haha .. :D
Purple: szerintem úgy értik, hogy a média, meg úgy kb mindenki ezzel jön minden évben... nekem is kiva [...]
Grimmgirl: Egy normális ember egy élet alatt csak 1 x "izgul rá" az érettségire. (szakmunkások kivétel) [...]
Franswa Sharl

Vicces rövidfilm az apa-fia kapcsolatról. Többet nem írnék róla, érdemes megnézni én hangosan röhögtem rajta.
1465 0 0 Film Izé
Erre a kissrácra mondja valaki, hogy nem vonzó... :D
4492 1 22 Izé
gigo: http://www.youtube.com/watch?v=0GNGDe4uNjQ Azt hiszem hogy ez a klasszikus érthetővé teszi minden [...]
ityupson: Jaaaaa :DD 1:15-nél ahogy elkezd a fa alatt mászkálni, az evolúció kifejlődése látható, pon [...]
ityupson: Na már most, nem kell össze vissza elméleteket gyártani, felesleges (ennél az egyértelmű fosn [...]
Mind a 22 komment
Aryton Senna Beyond The Speed Of Sound (vagy csak Senna)

Aryton Senna-t gondolom egy autóverseny drukkolónak sem kell bemutatnom!

Ezt a dokumentumfilm az ő sikeres, kivételes, de sajnos rövid életéről szól melyben 3 Formula 1-es világbajnoki címet szerzett meg és rengeteg olyan rekordot állított fel melyet csak a mai autóversenyző generáció volt képes túlszárnyalni!

Arról sajnos nincsen semmilyen információm, hogy a magyar mozikban tervezik-e leadni, de van egy olyan érzésem, hogy nem...
731 0 0 Film Izé
Edmus

Hány métert értetek el? :)
11447 2 10 Izé
HoPpY: http://imagerz.com/QFdDXV8ACgM Téged azért nem szárnyaltalak felül!! :D
Dawe: na nemá meghalt a játék most mit fogok csinálni programozáson?
Tooni: Rövidzárlat. http://noob.hu/2011/05/12/johnny_marv.jpg
Mind a 10 komment
Erre felkapod a füled! Itt a Superbox!
2757 2 6 Izé
Zolibaba24: Nyugalom, hamar feltörik ezt is ... :)
izébigyó: Hamarosan indul a Google zeneszolgáltatása (Music Beta by Google): http://www.youtube.com/watch?v= [...]
termi-nator: hááát... aki hajlandó Justin Bieber-ért egy év alatt 12x790 forintot kifizetni, az meg is érd [...]
Mind a 6 komment
Úgy éreztem, mikor láttam a 2012 filmet... Úgymond felpattantam és nekiáltam csinálni.
942 0 0 Zene Izé
Itt a tavasz… felkészültél erre?
433 0 1 Pink Izé
1boszi: Ez egy jó makro felvétel...
Mako!Mako - Taumata

A Mako!Mako cseh és szlovák fiatal zenészekből áll. Különleges számaik vannak, ajánlom meghallgatásra (ingyenesen letölthetőek az oldalukról)! Nem mellesleg a cseh-szlovák "megasztárban" 2. helyezést értek el...
655 0 1 Zene Izé
ssscsaba: http://www.youtube.com/watch?v=iGRK_cGBaqo&feature=related levették a posztolt számot a youtuber [...]
Vámpírszex: miért olyan vonzó?
846 0 4 Pink Izé
BullFrog: Mert nem az.
zeiksz: LOL - pedig ez most a divat :)
Purple: hányok már ettől a sok vámpírszartól...
Mind a 4 komment
Add adód 1%-át a hazai erdők és lakóik védelmére! Segítsd a hiúzokat, mert bajban vannak!
Adószám: 18226814-2-42
2962 1 21 Izé
izébigyó: Néhányan már tigrisnek nézik őket. ;) http://www.origo.hu/itthon/20110518-tigris-vagy-hiuz-kosz [...]
.::JunKieEQ::.: Érdemelne valami oklevelet, vagy kitűzőt... legyen mivel büszkélkednie... Egyébként se volna [...]
Purple: megütötte a szintet :DDD
Mind a 21 komment
Erre a vetélkedőre én is szívesen beneveznék. ;)
16951 0 11 Izé
Soni: Ezek a japcsik mindig is tudtak szórakozni! :)
dergeist: Ez tetszett! :)
suvomi: ezt akkor úgy rendszeresíthetik is sport2 :D
Mind a 11 komment
A leggazdagabb magyarok listája.

Gratulálunk a 15. helyre feljövő Gattyán György Zoltánnak, aki a netes pornóval ilyen előkelő helyre felküzdötte magát! :)

Erről jut eszembe a Middle Men c. film, ami "nagyjából arról szól, hogy a kilencvenes évek végén, kétezres évek elején a leghülyébb hülyegyerekek is multimilliárdosok lehettek abból, hogy néhány meztelen nőt ábrázoló képet vagy videót kipakoltak a netre, és online lehetett fizetni a felvételek megtekintéséért."
6544 2 37 Izé
bungle: http://index.hu/gazdasag/ado_es_koltsegvetes/2016/06/02/gattyan_livejasmin_docler_nav/
norbertvincze: http://index.hu/kulfold/eurologus/2015/12/17/az_eu_a_magyar_szexmilliardos_melle_allt_a_nav_helyett/ [...]
norbertvincze: http://hvg.hu/gazdasag/20150916_Az_orszag_egyik_leggazdagabb_embere_lenyo belső infók szerint, az [...]
Mind a 37 komment
Finn metál banda, '89-ben alakultak. Kezdetben death metalt nyomtak, aztán amikor énekes poszton tagcsere történt (Ville Laihiala érkezett) 1996-ban, akkor kezdtek dallamos gót metált játszani. Nagyon jó melankólikus zenét játszottak, 2005-ben bomlott fel a banda.

honlap  

wiki
1189 0 0 Zene Izé
“Vannak perverz kuncsaftjaim…” - őszinte interjú egy konzumlánnyal
1001 0 0 Pink Izé
Azt hiszem elég negatívan értékelte ki az országot. De igaza van.
8101 1 35 Izé
senseipetya: Nem olvastam végig a kommenteket, így kehet, hogy más is felvetette már. Szóval évente bemuta [...]
Dieselboy: De qrvára igaza van! Keressetek rá guglin, hogy mennyi magyar találmány van amit külföldre vit [...]
bubi66: Jók .... ezekkel nyilván betörhetnénk akár a japán akár az amerikai piacra is persze több t [...]
Mind a 35 komment
Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

A HP adaptációk utolsó, nyolcadik része július 14.-én kerül a magyar mozikba, világpremierként.
1303 0 6 Film Izé
kovacslacka: 25 legjobb HP karakter: http://www.empireonline.com/features/greatest-harry-potter-characters/defaul [...]
kovacslacka: A HP filmek 100 legjobb pillanata: http://www.totalfilm.com/features/100-greatest-harry-potter-momen [...]
Tooni: Ahogy Smith ügynök mondaná, Neo ad célt a létezésének.
Mind a 6 komment
Régebbi postok...