REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Octobot, az első puhatestű robot

Még nem sokra képes, de tök jól néz ki és ha fejlesztik a robotok egy új generációja születhet meg.
1520 0 5 Izé
lilaflexninja: Ezt a kérdést még Neo se tudná dekódolni.
pumpa: Nem latyak. (:
ocphoto: Ezek nem latyak a Matrixot?
Mind a 5 komment
Ez az idegen naprendszerből fogott jel egyelőre még bármi lehet

Amennyiben megismétlődik, úgy tényleg bizonyosságot kapnánk arra, hogy létezik földönkívüli civilizáció?
2576 1 11 Izé
nemborz: Elképzelem a jövőbeli kommunikációt a 95 éves időtartamokban - cső, ott milyen az idő? - [...]
cila: Az a jó a Zinternetben, Mega kommunikácionizmusban, hogy meglódul(hat) az embernek az ő agya. Er [...]
Traveller_x: ereszd e' magadtó kisfijam, erszd e'.... engedd ki ferike....
Mind a 11 komment
Gyertyák, amik úgy illatoznak, mint az USA egyes államai

Jó lenne ilyet gyártani Budapestre is, bár a kutyaszar és kipufogófüst kombó lehet nem a legjobb.
698 0 1 Izé
cila: Valamikor, régen, konzerveket árultak (sikerrel) ilyen címkével: "A Kommunizmus utólsó lehelle [...]
Mine Kafon Drone

Aknakereső drón, amivel 10 éven belül az összes aknát hatástalaníthatják.
510 0 0 Tech Izé
Önvezető versenyautó
651 0 0 Autó Izé
Chewi fiók olajért könyörög
1617 0 2 Izé
közlegény: Chewi jócskán megöregedett már és szemüveget hord
bungle: www.ize.hu/comments.php?post_id=4452
Órát törni ér? Nem? Az se baj!
2601 0 6 Izé
Parafadugó: Ebben teljes mértékig egyetértek, de akkor is fura, hogy mikor már az olcsó kamerák is tudják [...]
hawkeye: Fújhatod a 1080p-t, ha az anyag minősége még a 240-et se éri el....
lilaflexninja: Azt nem tudom, de én pl. egy minimum 10 éves gépen, windows xp alatt nyomulok nap közben, és he [...]
Mind a 6 komment
Messziről olyan mintha a felüljáró egy százlábú lenne
2341 0 1 Izé
nemtudokregisztralnihelo: lakók örülhettek
Tegnap láttam tudos Lengyelt. Sopron városa nékem igen tetzik.

Avagy ilyen volt az osztrákok számára készített magyar nyelvkönyv a 18. század végén.
1206 0 0 Izé
Az emberek augusztusban is elképesztőek voltak
3174 1 0 Izé
Nyomtatott csikló az oktatás érdekében
2519 0 0 Izé
Spyndi - moduláris bútor

Ötletes, csak kicsit drága... kíváncsiak vagyunk, mikor jön ki a kínai változat a töredékéből.
1154 0 2 Izé
bungle: Itt akár össze is barkácsolhatja magának bárki. ;) http://index.hu/video/2016/08/29/technika_ba [...]
közlegény: tényleg rettenetesen drága, amiért kb fapados kényelem jut, ennyiből nem akármilyen masszázsf [...]
Van annak egy diszkrét bája, mikor keresztény-nemzeti fideszesek szidják a pápát...
1169 0 12 Izé
szemantikus: Inkább ácskalapáccsal:)
bungle: http://i.imgur.com/VsmnQtY.png
hawkeye: Mazochista.... :)
Mind a 12 komment
A világ első kiállítása kutyáknak

Dominic Wilcox korábbi ötletei
1173 0 1 Izé
hawkeye: Vajon mit látnak a képekből...?
Flexwarm

A világ legokosabb dzsekije
1744 0 1 Izé
cila: SI mértékrendszer, nesze neked! A Fahrenheit s a Celsius még él. A Kelvin haldoklik az abszolút [...]
Ki mondta, hogy a politikusoknak nincs humora?

Lázár János fogyasztással oldaná meg az erdélyi pálinka, nem pálinka gondot.
1528 0 7 Izé
cila: Ez is jó kérdés, és nem biztos, hogy jó választ tudok rá adni. A műveltség, viszonylatos do [...]
hawkeye: "...viszont műveletlen román az, aki Mozart-ról azt hiszi, hogy a "móc művészetről" van szó. [...]
cila: Váratlan kérdésre jó válasz volt. Egyébként, ha már erdélyi pálinka. A cujkát, a Nyugat [...]
Mind a 7 komment
Terepen is erősít a Lada

Lehet tényleg újra menő lesz Ladával járni.
2299 0 0 Autó Izé
Optimus fővezér táncórákat vett
1586 0 0 Izé
Ti használnátok az önvezető taxit?
881 0 3 Izé
justil: Soha, semmilyen önvezető autóba nem szállnék be.
Parafadugó: Csak nem enged kiszállni, ha készpénz helyett kártyával akarsz fizetni.
Gurzy: Legalább nem rabol ki! :)
Így tört össze a világ legnagyobb repülőjének a pilótafülkéje
3660 0 1 Izé
közlegény: olyan, mintha egy cápa lassított felvételen bekapna valamit
Mai bünti: Little Big - Hateful Love 

Az orosz Die Antwoord korábbi izéi
2831 0 2 Izé
Lewy: olyan hintalovat tudok rendelni a netről? :D
bungle: Zseniálisan beteg. :D
Jó ötlet lehet e csípős szószban fürdeni?

A választ a videó megnézés nélkül is tudod, de hiba lenne kihagyni.
2274 0 5 Izé
3m3ricus: Segít, ha fáj a torkod és még az orrodat is tisztíccsa!
Zoolander: 1. Normális embernek a fejében sem fordul meg az, hogy ez márpedig fasza ötlet. 2.Hajolt már va [...]
Traveller_x: A kamerás srácnak lehetett volna annyi humorérzéke, hogy elzárja a vízóránál a vízcsapot, [...]
Mind a 5 komment
A lovagi címmel rendelkező norvég Sir Nils Olav király pingvint előléptették dandártábornokká

Ő nem kívánja visszaadni a kitüntetését.
1917 0 3 Izé
szomi1: Rajta maradt az árcédula ;)
hawkeye: Ahogy telik az idő, nő a meggyőződésem, hogy a skótok és a magyarok egyre több mindenben ha [...]
szemantikus: Nekem teljesen szimpatikus, hogy nem karót nyeltekből áll a felső vezetés, hanem van humoruk.
Andrew Miksys Bingo című fotósorozata egy olyan világot mutat be nekünk, amitől megszakad a szívünk
882 0 0 Art Izé
Omega2

5 dolláros Linux számítógép wifivel
754 0 0 Tech Izé
A Ryan Lochte téma elérte a csúcsát 

Miután kiderült, hogy az amerikai úszó hazudott a kirablásáról - ezzel fedezve, hogy szétverték a haverjaival egy benzinkút mosdóját - interjút adott, amiben bocsánatot kért. Na abból az interjúból készült ez a kis dallamos csemege.
1563 0 0 Izé
Ebben a videóban kevesebb, mint 8 perc alatt megtanítanak zongorázni
1900 3 4 Izé
cila: Igaz, kevesen ülhetnek olyan market ingben, olyan csucsornyakkendővel, akkora zenekarral zongoráh [...]
bungle: Igazából nincs vele bajom, csak a világ legtúlértékeltebb "zongoristája".
cila: Hehe, tudom, egyszer írtad, nem csíped nagyon a csávót. Nemrég valamelyik román tv-showban Cla [...]
Mind a 4 komment
Harapni ér? Nem? Az se baj!
1384 0 0 Sport Izé
Barbara Iweins holland fotós reggel és este kapta le a barátait

A 12 órányi kontraszthoz hozzátartozik, hogy többségüket még tényleg akkor sikerült lefotóznia, mikor még félig aludtak.
2270 0 2 Art Izé
Ravennë: Milyen igaz képek. A sok közül 2 lányra mondom azt, hogy reggel és este is szépek. Pasik legt [...]
bungle: Charlie is megmondta, hogy az aki szép, az reggel is szép. Viszont sajnos aki csúnya, az is lehet [...]
Nem mindenki tudja videóra venni, ahogy a telefonja öngyilkos lesz, de ennek a csávónak sikerült
3249 0 3 Izé
ivivan: Nincs olyan sok megtekintés (225 ezernél tart), hogy abból ennyire legazduljon...
paganmantis: Mondjuk a videó bevételéből szerintem tud venni akár 4 újat is, úgyhogy szerintem ne sajnálj [...]
Lewy: Wazz de sok apró pénzt elvesztett. :-/
Ez itt Bearbot

Univerzális távirányító, ami tanítható, azaz te állíthatod be rajta, hogy melyik mozdulatoddal mit irányítasz magad körül.
1925 0 4 Izé
Felcser: "ha meg áramszünet lessz elfelejtik az emberek hogyan kell lekapcsolni a lámpát..." What?
nokia5700: ha meg áramszünet lessz elfelejtik az emberek hogyan kell lekapcsolni a lámpát vagy lehúzni a r [...]
Travis Kestrel: Lehet hogy hülye kérdés, de akkor már nem egyszerűbb okostelefonra egy olyan alkalmazás, amine [...]
Mind a 4 komment
Megrázó felvétel a szíriai pokolból

Cikk az eseményről
2290 0 2 Izé
cila: Én sem vagyok mentős, de szerintem nem volt hiba. Az orvos, vagy ápoló, átvette a sérülteket, [...]
SilAsh: Én ezt nem értem, hogy őszinte legyek, ámbátor nem vagyok mentős, majd valaki kijavít legfelj [...]
Nagy port kavart a fickó, aki egy lándzsával ölt meg egy medvét 

Nem gyorsan és könyörületesen végzett az állattal, hanem hagyta lassan meghalni, plusz a látvány kedvéért még egy GoProt is tett a lándzsára.
2400 0 11 Izé
SEszter: A toronyházak tetején ugráló kiskamaszok is bravúrosan ügyesek, de attól még sík hülyék, [...]
cila: A medve nem ember, tehát megölhető. Királyi vad. Ceausescu (van-e ki e nevet nem ismeri?) évent [...]
Traveller_x: Ügyes volt, respect.
Mind a 11 komment
F***om ebbe a lécbe...
1983 0 4 Izé
cila: A magasság meg volt. Talán, ha a léchez egy icipicit közelebb dobbant, sikerült volna.
szemantikus: Ez van, ha Michelle Jenneke a közelben melegít.
thisisreal: Masturbation lvl99.
Mind a 4 komment
„Magyarország halszagú” 

Elkészült az 1956-os emlékév hivatalos dala, amit Desmond Child írt Orbán Viktor felkérésére.
1169 0 19 Izé
cila: Lámcsak. Bródy Jánosnak Koncz Zsuzsával együtt vannak még szép, IDE ILLŐ dalai. Köszi a po [...]
cila: Az a jó dal, amit nem kell megmagyarázni. Megangolozni meg pláne. Jó dalra példa: Bródy János [...]
bungle: Desmond magyarázkodik: www.youtube.com/watch?v=lM0Wx4nQZQ8
Mind a 19 komment
Kicsit szabadon értelmezik Oroszországban a közlekedési szabályokat
2517 0 3 Izé
hawkeye: Mi még nem tartunk itt. Nálunk még csak a audisták közlekednek menetiránnyal szemben az egyir [...]
ocphoto: stop douchebag videok a legjobbak. ajanlom nagyon oket
Dmckayals: És a végén csak azért büntették meg a csávót, mert felhajtott a járdára?
Az első észak-koreai sörfesztivál

Mindenki nagyon boldog, minden tökéletes, a nép vezére pedig okos és szép.
2810 0 6 Izé
thisisreal: "Mindenki nagyon boldog, minden tökéletes, a nép vezére pedig okos és szép." Akárcsak kis ha [...]
Traveller_x: Akkor hamar elfogyna a készlet.
közlegény: igen, a német csajszik mell kibedobásban erősebbek, és attól félek a sörök sem éppen olyano [...]
Mind a 6 komment
Nincs ennél most menőbb lakás a világon 

A nappali az óra-ablakaival a lakás olyan, mintha egy film díszlete lenne.
3160 0 0 Izé
Elon Musk szerint a világunk egy szimuláció része

Örülten hangzik, de mi van ha igaza van és egy virtuális valóságban élünk?
1680 1 11 Izé
Traveller_x: Ez jó! big thumbs up
hawkeye: Pár száz év múlva kiderül, hogy mennyire pontosan kalkuláltak.... Majd Morgan Freeman ükuno [...]
hawkeye: Nem tudják, becsülik..... De azért az faramuci, hogy nem tudjuk, mit nem tudunk...
Mind a 11 komment
Reklámnak ez egy picit kemény lett
3279 0 0 Izé
Régebbi postok...